Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Cathulhu válasza A texasi (#1) üzenetére


Cathulhu
addikt

Jah, beleszerettem bejelenteskor, es most raghatom a kefet (mikozben nezem ahogy szep lassan no a sarga folt a G2 kijelzojen...)

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#3) Csapoati válasza Cathulhu (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát ne pisilj rá. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) Ic3man


Ic3man
tag

Na ezt kérjük 5"-os verzióban és instant GET :)

Méltassuk már a fórumtársunkat válaszra, még ha az nehezünkre is esik!!! www.devpara.hu

(#5) Szakiii válasza Csapoati (#3) üzenetére


Szakiii
addikt

WTF xD

(#6) Den Hadnagy válasza Cathulhu (#2) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ugyanebben a cipőben járok... Csak nekem tökéletes a G2-m kijelzője.😀

Amúgy szomorú vagyok, vártam az októberi megjelenést, novemberben meg is akartam venni. Ez A Telefon, papíron legalábbis. Ha nem adja, marad a Nexus 6...

Vannak amúgy tippek, hogy nálunk kb. mennyibe fog kerülni?

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#7) mizoli válasza Csapoati (#3) üzenetére


mizoli
addikt

Hihi :C

(#8) Touch-ko


Touch-ko
őstag

Szep telefon...

En is teljesen hasonlot hasznalok...

(#9) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Hol vannak a homokzsákok?

(#10) mani17


mani17
tag

Én meg nem bánom hogy sima MX5-öt vettem :) Majd jövőre cserélek MX6-ra.

(#11) Don't Panic válasza Den Hadnagy (#6) üzenetére


Don't Panic
senior tag

140 körül +-10ezer

(#12) Fejvadi válasza A texasi (#1) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Megtelik a váróterem. :)

(#13) judas13


judas13
addikt

Utánunk a vízözön!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#14) Kékes525


Kékes525
félisten

Jó készülék, kár hogy késik, pedig biztos, hogy lenne rá vevő.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#15) Den Hadnagy válasza Don't Panic (#11) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Az teljesen reális ezért a tudásért. Abszolút tipp, vagy van valami forrásod? Most egy Nexus 6 és eközött vacillálok, a Nexus 6 120-130 lenne, csak van 1-2 fogyatékossága (sd, ujjlenyomat). Hajlok rá, hogy kivárjam a novembert a Meizu miatt :)

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#16) no more válasza Touch-ko (#8) üzenetére


no more
addikt

Azért a Meizu igényesebben másolta le a HTC One hátlapi mintát, mint az Apple.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#17) Don't Panic válasza Den Hadnagy (#15) üzenetére


Don't Panic
senior tag

itt ott neten láttam árakat :)

(#18) Depression


Depression
veterán

Csak a vízállóságát tesztelik.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#19) South Velen válasza Ic3man (#4) üzenetére


South Velen
addikt

+1

(#20) bozont


bozont
veterán

Uh, ez nem semmi összeállítás! :Y Ha jó ára lesz, még a 800-as LTE és a Qi töltés hiányával is megbarátkozom. A kérdés csak az, aki jártasabb a témában, milyen a szoftveres support Meizuéknál? Gondolom a Marshmallow még jön rá, de a további verziók?

(#21) Den Hadnagy válasza bozont (#20) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Uh, basszus... Nincs 800as LTE? Vodafonosként kicsit érzékenyen érint... Mondjuk amennyiben normális ára lesz, még így is belefér, úgyis csak havi 150 megám van...

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#22) Szakiii válasza no more (#16) üzenetére


Szakiii
addikt

hagyd, az apple hamarabb kitalálta ;]

(#23) dongasre válasza bozont (#20) üzenetére


dongasre
tag

Sziasztok!
Ti honnan fogjatok rendelni?

SM s21+

(#24) Den Hadnagy válasza dongasre (#23) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Én az Expansysről vagy az eustock.hu-ról.

Nekik írtam is egy érdeklődő mailt, de sajna nem tudnak semmit a várható beérkezésről vagy árról. Mondjuk ígéretet kaptam értesítésre, de attól tartok, hogy az lesz vagy 2 hónap még...

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#25) Cathulhu


Cathulhu
addikt

[link]

#23: ha megéri a vámot+áfát bekockáztatni, akkor tuti valami megbízható kínai áruházból, mondjuk dealextreme. Expansyst kerülöm mint a tüzet, elmehetnek azok...

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#26) bozont válasza Cathulhu (#25) üzenetére


bozont
veterán

"Expansyst kerülöm mint a tüzet, elmehetnek azok..."

Miért? Mindenki ajánlja azt a webshopot, én is innen tervezem a következő telefonom beszerzését. Mi a probléma vele?

(#27) pit450 válasza Den Hadnagy (#21) üzenetére


pit450
aktív tag

Az nem csak a Vodanál gond úgy tudom... A többi is azt használja vidéken

(#28) persil válasza Cathulhu (#2) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem szemrebbenés nélkül, ott helyben cserélték új készülékre a sárga kijelzőt, a vodafone-nál.
(mondjuk az G3 volt, de az is sárgul a ragasztó miatt)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#29) Cathulhu válasza bozont (#26) üzenetére


Cathulhu
addikt

Próbáltam onnan rendelni, és a végén majdhogynem vér és vizelet mintát is kértek hozzá. Nem vagyok adatvédelmi szempontból túl finnyás, Facebookom is van, de ők túlmentek nálam egy határon.

#28: sajnos men szolgáltatótól vett telefonhoz (ők pedig csak 16GBot adtak) az LG csak egy év garit adott,.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#30) Den Hadnagy válasza Cathulhu (#29) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Itt a hardveraprón is van megbízható hirdető, aki lebonyolítja neked a rendelést, ráadásul jelentós kedvezménnyel az expansysről.

Pl. Nexus 6 140 helyett 120ért, meg hasonlók.

Remélem a Meizuval is így lesz.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#31) Cathulhu válasza Den Hadnagy (#30) üzenetére


Cathulhu
addikt

Meg tudom én rendelni magamnak, kis túlzással kevés olyan ország van a Földön, ahonnan még nem rendeltem semmit :D onnan viszont elvből nem fogok ezután, van elég alternatíva

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#32) Den Hadnagy válasza Cathulhu (#31) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Ok, nyilván te tudod.
Csak az egyszerűbbségre, meg a nem elhanyagolható mértékű kedvezményre akartam felhívni a figyelmet :)

BTW asszem te vagy az első, akitől rosszat hallok az említett boltra. Köszi az infót!

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#33) pit450 válasza Den Hadnagy (#30) üzenetére


pit450
aktív tag

Esetleg még lehetne tudni hogy ki az? Privátban is jöhet...

(#34) judas13 válasza Cathulhu (#31) üzenetére


judas13
addikt

"kis túlzással kevés olyan ország van a Földön, ahonnan még nem rendeltem semmit"

:R :R :D

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#35) Den Hadnagy válasza pit450 (#33) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

PÜ ment!

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#36) Squirrel válasza Den Hadnagy (#32) üzenetére


Squirrel
őstag

Nekem is privátban elküldenéd? :-)

(#37) HarleyCustom válasza Touch-ko (#8) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Köszönjük,Emese!

no more:
+1 :))

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#38) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Ez sem tudja a 800at?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.