Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

9.50 Beta 2-es Operával Linux alatt nagy fájdalmamra nem működik rendesen a gyorskeresés

(#2) cousin333 válasza 7 (#1) üzenetére


cousin333
addikt

Beta 2 még nincs, csak előzetesek. A legfrissebb verzióban (Windows - b9841, Linux - b1875) elvileg már kijavították a hibát (ha ugyanarra a problémára gondolunk)...

"We spared no expense"

(#3) 7 válasza cousin333 (#2) üzenetére


7
addikt

Bocsánat, csak a névjegyet néztem, az alapján írtam. De most tettem fel egy frissebb bétát, ez már jó :)

[ Szerkesztve ]

(#4) sgergi


sgergi
veterán

"ezt a mezőt a címsortól balra találjuk, és a Shift + F8 kombinációval tudjuk aktiválni"

A balra az jobbra.

Jó cikk, és is Operát használok, és imádom.

(#5) cousin333 válasza sgergi (#4) üzenetére


cousin333
addikt

Kösz, mindig összekeverem a kezeimet ;]

"We spared no expense"

(#6) marcias


marcias
őstag

Én szintén Operát használok, jó volt a cikk, én legtöbbször a gyorshívó ablakában lévő keresőt használom. Nem teljesen magától értetődő, de az abban található motor is átállítható, alapból a Yahoo keres, de át lehet nyomni Google-ra is :)

Steam: marcias88

(#7) Geffry


Geffry
aktív tag

Bizony jó írás, márcsak azért hozzá kell szóljak mert én is Operát használok :R

A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

(#8) bajuszati


bajuszati
tag

tényleg eddigi legjobb kereső..igaz már 4 éve ezt használom...a windosos keresőket meg rühellem

(#9) OkosTibiKing


OkosTibiKing
tag

jókis irás :) igaz kellene 1 globális opera használatot megtanito írás is vagy legalább vmi összehasonlitás a többi böngészöhöz képet, hogy miért sokkal jobb :) igaz én már jópár éve operát használok még a 6.x vagy 7.x-es idök ota :P

Okos Vok.

(#10) Casanova* válasza cousin333 (#5) üzenetére


Casanova*
veterán

szia opera mester ;) ! operába lehet-e egyszerre két postafiókot nyitni?? mind a két e-mail-mra érkezik levél. megoldható-e??? előre is köszi!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#11) 7 válasza Casanova* (#10) üzenetére


7
addikt

Lehet, de ezt inkább az operás topicban kérdezd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.