Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) azbest


azbest
félisten

Hehe, a sajtófotókról lerí, hogy beállítottak, mert a legtöbb képen pont zavaró módon vannak az árnyékolók felhúzva. Se szemből, se hátulról nem jó, ha tűz a fény. A 4es képen is használhatatlan lehet a fényes tévé sötétítés nélkül.

Az, hogy van öltöző és szekrény hatalmas plusz pont. Csomó helyen nem gondolnak arra, hogy ott emberek fognak dolgozni. Nálunk is hiába impozáns az épület, ha télen a sáros bakancs ott olvadozik mellettem, a kabátokat meg vagy kazalba rakjuk vagy az is a székről lóg.
Ha még arra is gondoltak, hogy a gépeket időnként tisztítani, karbantartani kell és egy erre dedikált "műhely" szobát is hagytak az már maga a tökély lenne. Nincs annál kellemetlenebb, ha a) azért ég le a gép, mert sosincs takarítva b) ipari kompresszorral a szobádba fújhatod szét a port.

Szóval képeken összességében kellemes helynek tűnik, de persze az ott huzamosabb ideig dolgozók tudják majd ezt eldönteni :)

(#36) KaiotEch:
Jól sejtem, hogy nem kreatív munkakörben dolgozol? A fejlesztés is olyan munka, ami nem csak abból áll, hogy ütögetik a billentyűket folyamatosan, hanem rengeteg megbeszélés, egyeztetés is kell hozzá. Azt meg sokkal jobb és hatékonyabb kávé mellett, vagy akár játék közben végezni. Úgy is mondhatnám, hogy ha kimennek lógni kicsit a gép elől, akkor is állandóan szakmai dolgok kerülnek szóba. Másrészt óránként legalább 10 percet monitor nélkül kellene tölteni és nem baj, ha be is tartják.

(#15) -szp-:
Szóval csak a portára jutottál be? ;] Látom a lazuló helyeket is valsz te fotóztad :)

(#27) dabadab
az asztalokon lévő elválasztók nekem is tetszenek a képeken. Praktikusak is, mert pl emlékeztetőket is fel lehet tűzni, vagy akár személyes dolgokat, ha már úgyis ott élik az életüket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.