Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Az oltozoszekrenyes kerekpartarolo nagyon tetszik, de itt is a konyhat szurtak el.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#2) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

nem tetszik. a galériamotor meg pláne, első ráklikkelésre meg is rohadt.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Azt a billiárd asztalt irigylem tőlük, jó lehet ilyen helyen dolgozni.

Az új galériamotor is tetszik, esetleg lehetne minden képhez egy egymondatos megjegyzés is, a mostani cikkhez nem kell, de később jól jöhet.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#4) Balu972


Balu972
aktív tag

Nagyon klassz!
Kiváncsi vagyok, hogy ilyen mh-ekre születni kell vagy néha le is töltenek? :P

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#5) kleinguru


kleinguru
addikt

Nem tudom, statisztikát nem látok, hogy hányan használnak mobil klienst böngészéskor, szerintem sokan.

Az új galéria nem éppen Safari és iOS biztos:(

Nem tudok lapozni, működhetne a swipe szerű lapozás.
Alul az index képek nekem össze vissza ugráltak.

A hibáktól eltekintve jó az irány:R

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#6) malnabokor


malnabokor
senior tag

Az iroda tetszik, ahogyan az új motor is, BlackBerry Z10-en tökéletesen működött.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#7) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Galériamotorhoz: Nálam Win7 + Firefox 36.0 tökéletesen működik.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#8) Bici


Bici
félisten

A galéria motor linux+krómium kombóval hibátlan.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#9) hodigy


hodigy
csendes tag

A nagylátószöggel készült képeket jó lett volna kiegyenesíteni így nekem gyomorforgató. Amúgy tuti az iroda!

Írj emailt, a privátot sokszor nem látom...

(#10) -szp- válasza kleinguru (#5) üzenetére


-szp-
aktív tag

Az ugrálást hogy érted? az első kép, ahonnan indítunk, a lista végén van, így egy ugrás még rendben van, azért lett ilyen, hogy demonstráljon. a Swipe kérdéskört felvetem!

[ Szerkesztve ]

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#11) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Galériamotor: Win 7 64 bit + ie11 hibátlan. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#12) ncc1701


ncc1701
veterán

Idén mondtuk le az összes lmi előfizetést. Pofátlan módon emelték az árakat.

(#13) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

De most komolyan. A tavalyi év eleji húzásuk után még megjelenik ezen az oldalon egy ilyen cikk? Ennyire kell a pénz, hogy már mindenkinek lefekszik az IT Café is?
A képek....ordít róluk a marketing.
Amúgy hajlított tévét kéne vennem, hogy ne azt érezzem, hanyatt akarok esni, ha rájuk nézek?

ncc1701: már megijedtem, hogy csak én emlékszem a "2 heted van, aztán így jártál, kis pofám"-ra...

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#14) Khan13 válasza -szp- (#10) üzenetére


Khan13
senior tag

Ha lehetne, akkor a lapozó gomb méretén (illetve inkább a kattintható területén, mert a gomb jó akkorának) kéne növelni. Nagyon megszoktam, hogy a legtöbb helyen a kép tetejétől az aljáig érzékeny a képek széle a lapozáshoz. Ha nem is akarjátok olyanra, de akkor is kicsinek érzem a zónát. (Pedig párommal nagy HOG pixel vadászok vagyunk :D )

Illetve a képeken az a hülye gömb effekt vagy mi nagyon zavaró :F

(#15) -szp- válasza Khan13 (#14) üzenetére


-szp-
aktív tag

Sajnos a halszemes képek sajtófotók, azokat nem én lőttem.

A LogMeIn gazdasági döntésén fanyalgóknak: Ez a poszt most a budapesti fejlesztőközpontot mutatja be, az itteni alkalmazottak zömének semmi köze az árazáshoz. Ezzel kapcsolatban is kerestük a céget, hamarosan lesz anyag belőle. Igaz, nem lesz tőle olcsóbb semmi.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#16) winse7en


winse7en
csendes tag

A galériamotor OSX 10.10 + Safarival tökéletes.

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

Win8.1 (64bit) + legújabb Chrome (Verzió: 40.0.2214.115 m) működik szépen.

(#18) ncc1701 válasza -=MrLF=- (#3) üzenetére


ncc1701
veterán

Azért gondolj bele jobban. Valami oka van, h oda teszik. Lehet, h nem napi 8 órában dolgoztatnak? Nagyon sok ismerős jött el tőlük, elég rossz hírük van a szakmában. A munka, és a magán élet legyen elszeparálva. Munkába dolgozni járok, fizessék meg, ennyi. Nem kell csúszda, nem kell csocsó, legyen normális a légkör, a fizetés, a munka- Na, náluk nem az.

(#19) ncc1701 válasza LamerGyuri (#13) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem is lenne gond azzal, h fizetőssé tették. Hanem a zsarolásszerű 2 hét, na az egy kicsit bennem maradt.
Nekik is kell élni valamiből, elötte vagy 5-6 évet használtuk a szolgáltatást, hát fizettünk. A 100 gépes central volt akkor vmi 229 euro, ennyit megér. Csak idénre úgy alakult, h lett 98 host, jött volna a 250 gépes central, ami az idei szerénytelen ~50% áremelésük után lett volna évi ~550 euró. Úgyhogy inkább openvpn+rdp-vnc kombóra áttértünk. Még gyorsabb is. Cégnél úgyis volt fix ip, azóta is rohadt jól működik. Extra dolgok nekünk sosem kellettek, amik a profban voltak.

[ Szerkesztve ]

(#20) lezso6 válasza bambano (#2) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ezt légyszi fejtsd ki bővebben, mert anélkül nem tudok segíteni.

(#5) kleinguru: A swipe mondjuk abszolút nem lenne hülyeség, utánanézek. Közbe az azonnali oldalra-görgetést kivettem, hogy ne látszódjon bugnak.

(#14) Khan13: Jó, "megmagasítom", erre én is gondoltam már. :R

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#21) kleinguru válasza lezso6 (#20) üzenetére


kleinguru
addikt

Hálás köszönet:R
Valószínűleg ezért tűnt ugrásnak:K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#22) Cyber_Bird válasza -=MrLF=- (#3) üzenetére


Cyber_Bird
senior tag

A billiardasztalt en is, nalunk "csak" csocsasztal van :)

(#23) Khan13 válasza -szp- (#15) üzenetére


Khan13
senior tag

Sejtettem, az a kritika nem is neked szólt :)

(#20) lezso6:
Köszi!
Szerk.: A gombok elhelyezése direkt nem szimmetrikus? Vagy csak nálam nem az? (W8.1 + IE11)

[ Szerkesztve ]

(#24) lezso6 válasza lezso6 (#20) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Swipe + nyílak "blokkosítása" kész.

(#23) Khan13: átmeneti CSS bug volt, már javítottam.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#25) enterlaci


enterlaci
senior tag

Kitkat Androidon swipe és nyilak jók, win7 64bit+chrome is jó! Thx, tetszik! :R

Az iroda, nem tetszik :(

[ Szerkesztve ]

Amd 386SX40, 210MB WD, 14"monochrome, Win 3.11

(#26) bambano válasza lezso6 (#24) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

már csak azt kellene megoldani, hogyha valaki nagyítva nézi az oldalt, az is lássa a nyilakat. ismétlem: a nyilakat :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#27) dabadab


dabadab
titán

Maguk a konkrét munkahelyek teljesen jónak tűnnek, a székek korrektnek néznek ki, rendes sokmonitoros helyek vannak, van állóasztal is, meg jópofák azok az elválasztófalak is.

A gallériában nálam (W7 + Chrome) teljesen jól működött, mondjuk amikor megpróbáltam a thumbnaileket külön scrollozni, akkor rájöttem, hogy ilyet nem tud :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#28) lezso6 válasza bambano (#26) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Úgy is látszik. Milyen böngésző? Milyen nyilak? ;] Screenshot?

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#29) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Nekem ez a körfolyosós belső nem tetszik. "Eredetiben" is nyomasztó, itt sem lett jobb. Beáll az ember középre, és olyan, mint ha rá akarna omlani az épület. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#30) bambano válasza lezso6 (#28) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

firefox.
lépj be egy átlag itcafe-s fórumoldalra valami rendesebb monitoron, majd nagyítsd fel az oldalt annyira, hogy a fórumhasáb széltől-szélig legyen. ezek után klikkelj rá a képre.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#31) kleinguru válasza lezso6 (#24) üzenetére


kleinguru
addikt

Hihetetlenül tetszik, hogy van fejlesztő, aki "ugrik" a kérésekre, ez a munkahelyemen is igen ritka:R

Alapból jó méretez a megjelenítő, ha jól gondolom szélesség, magasság arányokat tartva, ellenben ha elfordítom a készüléket (fekvő módba), akkor a méretezés, csak a következő kép betöltésekor fut le.

Ha fektetett nézetbe rakom a telefont, akkor lehetne teljes képernyő szerű méretezés. Nem tudom jól leírni láttam olyan oldalakat, amik ezt tudják.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#32) syl5 válasza ncc1701 (#18) üzenetére


syl5
őstag

"Nagyon sok ismerős jött el tőlük, elég rossz hírük van a szakmában. A munka, és a magán élet legyen elszeparálva. ... legyen normális a légkör, a fizetés, a munka- Na, náluk nem az."

Mi volt konkrétan a probléma?

Amúgy az iroda fasza.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#33) lezso6 válasza kleinguru (#31) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Új feature-öknél mindig ez van. :)

Az ablak-átméretezésre (illetve kijelzőforgatásra) való galériaigazítást is megcsináltam, most már jó lesz.

(#30) bambano: Nálam jó úgy is, Firefox, WQHD, csontig nagyítva, összevissza zoomolgatva, stb. :F

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#34) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Aham tehát ezért lettek drágábbak a csomagok árai. Vissza kell hozni az Andrássy úton elköltött lóvét. Egyébként a fotocellás ajtóra is van telepítve egy LMI kliens?

(#35) atike


atike
nagyúr

Jó hely.. Jó lehet ott dolgozni... :)

A motor is rendben van szerintem. :R

(#36) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

A képeket amúgy elnézve hatalmas munka folyhat ott.... :U

(#37) bambano válasza KaiotEch (#36) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ne viccelj, kutyákra vigyáznak, bizonyára jólfizető ügyfelek számára :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#38) sutszi


sutszi
veterán

Egy fokkal jobban néz ki mint az előző... Jöhet még pár ilyen. Más hibájából a legjobb tanulni. :P

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#39) mark!


mark!
őstag

Mostantól nem full üveg hanem ez lesz a jövőbeli álmom. De még 10 év :D Egyébként jó kis hely, hangulatos nagyon. Az a biciklitároló zseniális! A galéria pedig szép, halszem nem mindenhova kellene. Android+Chrome, tökéletes.

>

(#40) Kasya


Kasya
nagyúr

Ha nem irjak hogy van galeria motor + kepek, ra sem klikkelek...

Szep es jo az iroda, de a haziallat tovabbra se munkahelyre valo. Ez az en begyepesedett gondolkodasom. Kezet nem fognek az alkalmazottal...

(#41) azbest


azbest
félisten

Hehe, a sajtófotókról lerí, hogy beállítottak, mert a legtöbb képen pont zavaró módon vannak az árnyékolók felhúzva. Se szemből, se hátulról nem jó, ha tűz a fény. A 4es képen is használhatatlan lehet a fényes tévé sötétítés nélkül.

Az, hogy van öltöző és szekrény hatalmas plusz pont. Csomó helyen nem gondolnak arra, hogy ott emberek fognak dolgozni. Nálunk is hiába impozáns az épület, ha télen a sáros bakancs ott olvadozik mellettem, a kabátokat meg vagy kazalba rakjuk vagy az is a székről lóg.
Ha még arra is gondoltak, hogy a gépeket időnként tisztítani, karbantartani kell és egy erre dedikált "műhely" szobát is hagytak az már maga a tökély lenne. Nincs annál kellemetlenebb, ha a) azért ég le a gép, mert sosincs takarítva b) ipari kompresszorral a szobádba fújhatod szét a port.

Szóval képeken összességében kellemes helynek tűnik, de persze az ott huzamosabb ideig dolgozók tudják majd ezt eldönteni :)

(#36) KaiotEch:
Jól sejtem, hogy nem kreatív munkakörben dolgozol? A fejlesztés is olyan munka, ami nem csak abból áll, hogy ütögetik a billentyűket folyamatosan, hanem rengeteg megbeszélés, egyeztetés is kell hozzá. Azt meg sokkal jobb és hatékonyabb kávé mellett, vagy akár játék közben végezni. Úgy is mondhatnám, hogy ha kimennek lógni kicsit a gép elől, akkor is állandóan szakmai dolgok kerülnek szóba. Másrészt óránként legalább 10 percet monitor nélkül kellene tölteni és nem baj, ha be is tartják.

(#15) -szp-:
Szóval csak a portára jutottál be? ;] Látom a lazuló helyeket is valsz te fotóztad :)

(#27) dabadab
az asztalokon lévő elválasztók nekem is tetszenek a képeken. Praktikusak is, mert pl emlékeztetőket is fel lehet tűzni, vagy akár személyes dolgokat, ha már úgyis ott élik az életüket.

(#42) -szp- válasza azbest (#41) üzenetére


-szp-
aktív tag

Azokat, ahol egyenes vonalakat látsz ;]

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#43) whYz


whYz
addikt

Galeria nem mukodik android 4.4 + chrome komboval. Bejonnek a kepek egymas alatt html nyito es zaro tagek illetve egy loading ikon kisereteben.

(#44) FLx válasza azbest (#41) üzenetére


FLx
addikt

Egyik kép sem beállított...

(#45) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Régóta vártam már egy ilyen galériát, mondjuk nem pont az ITcafé miatt, sokkal inkább a MA és PH tesztek miatt, de lényeg, hogy van. :) desktop gépről, ablakok alól jól megy.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#46) kleinguru válasza lezso6 (#33) üzenetére


kleinguru
addikt

Most sokkal rosszabb lett a méretezés, és nem a megjelenítő szélessége szerint méretez:(

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#47) #79335424 válasza lezso6 (#33) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csak infó!
Pedig igaza van. Olyankor tényleg nem látszanak a nyilak. Valamint, ha jól tudom, Androidon a nyomvatartás és a söprés külön definiált művelet. Nem tudom egérrel vízszintesen mozgatni a nagyított képet úgy, hogy ne töltse be a következőt. De ha megfogom az egérrel és előbb egy picit megindítom le/fel, utána már tudom oldalra mozgatni, képváltás nélkül.
A technika: TM8 Android mini PC, Android 4.4.2, 720p kimenet, 1080p monitor, Dolphin böngésző, asztali kliens mód, aktív pinch zoom gomb a nagyításhoz, bevitel: egér/bill.

(#48) Phülöp válasza ncc1701 (#18) üzenetére


Phülöp
addikt

Nem túlóráznak. Csak tovább maradnak bent.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#49) PistiSan


PistiSan
addikt

Sokkal jobban tetszik, mint a google iroda!
Itt szíven dolgoznék én is.

(#50) Gilberto


Gilberto
aktív tag

Nálunk is nyitott irodák vannak, borzalmas, föleg, ha 2-3 ember beszélget, neked meg koncetrálnod kellene arra, amit éppen csinálsz. Nem tudom, hogy miért jó ez.

PSN: Gilberto2k10 (PS4)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.