Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Vakegérke válasza Kareszovics (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Muszáj azt a külsőt "biztosítani"?
Ha csábítani akar a fószer, akkor igen. Hiszem, hogy ezek az amorf legénykék csak a mának élnek, virítani akarnak.

Vagy én vagyok már öreg, és nem értem az ifjúságot, vagy kificamodott a világ.
Barnítókrémes-lányos-zselés fiúkákat húzgálnak magukra a lánykák?
Fene tudja, ő dolguk, ők sem sokkal különbek. Mármint az a réteg, amelyiknek ez a stílus a menő.

Egyáltalán kell azt a külsőt "biztosítani"?
Isten megteremtett, apám segítségével, anyám pedig világra szült. Felcseperedtem, külsőm pedig olyan volt, amilyen. Tiszta voltam, a szám sem volt büdös, a hajamat is ápoltam, körmeim nem feketéllettek.
Én én voltam, nem pedig egy mesterkélten felfújt divatbáb.
Akadt társam? Igen, méghozzá hűséges, pedig nem játszottam meg magam, tiszta valómat kapta. Ez persze kölcsönös volt.

Nagyon rég volt, hogy két férfi beszélgetett mögöttem a buszon.
- Nézd, mekkora haja van a manusnak.
- Aha, régen nekem is volt, aztán megjött az eszem.
Aha, tiszta sor, lehülyézte akkori önmagát. De mi lesz újabb öt, tíz, akárhány év múlva? Hányszor fogja ez a hapsi megtagadni azt, aki volt valaha?
Azt hiszem, hogy hosszú hajjal megyek majd a másvilágra. Ám ha úgy döntenék, hogy nullás gép, oszt annyi, akkor sem köpöm le a múltam.

Nos, mi a fene lesz ezekkel a divat bohócokkal mondjuk tíz év múlva? Akkorra már "vén trottyok" lesznek. A mai fazon lenézett lesz, az újat meg képtelenek lesznek követni.
Talán megházasodnak, és remélhetőleg olyan kicsapongó, élvhajhász, divatmajom csajt vesznek feleségül, amilyenek ők férfiben(?).
Számolgatják majd dicsekedve hódításaikat, kikkel, és hányszor feküdtek le. Ahamm. Szóval ilyen ribit vettem feleségül? Szóval ilyen hátsó üléses huszárhoz mentem?

Nem irígylem őket. Csillognak, virítanak, sikerük is van. Egyelőre. Azonban az idő száll, senki sem fiatalodik. Ha kapnak is tisztességes házastársat, a lelküket egy életre nyomja majd a jelenlegi talmi dicsőség.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.