Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Nyugodj meg, teljesen igazad van. :R

Oda mentem, ahol vagyok!

(#2) Kareszovics válasza Tomaaasz (#1) üzenetére


Kareszovics
addikt

Köszi szépen! :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3) S e t h


S e t h
nagyúr

Érdekesek az újabbnál újabb trendi hullámok.Én Taigetosz pozitívként tekintek rájuk, de gondolom a későbbiekben még durvább megjelenési formái lesznek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#4) Thunderzolee

Most mi van. Itt az új generáció. :U

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) Kareszovics válasza Thunderzolee (#4) üzenetére


Kareszovics
addikt

Na igen, ezt a galériát már láttam egy pár helyen linkelve. Igazából még mindig nem sikerült eldöntenem, hogy sírjak e vagy nevessek... :F

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#6) Vakegérke válasza Kareszovics (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyrészt sírok, hiszen ezek nem férfiak, hanem hímrongyok.
Másrészt nevetek, mert esetleg a lányok tényleg ezekre buknak.

Változik a világ. Nekem akkor volt rövid a hajam, amikor katona voltam. Előtte és utána a vállam alá ért, és ér ma is. Anno rám is furán néztek, de markáns arcom ellensúlyozta hajkoronám. Ma már kivénhedt rokkernek tekintenek.

Barnítókrém, zselé, meg szőrtelenítés? Ráadásul nőies rucik?
Ugyan kérem...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) BITBOYS válasza Vakegérke (#6) üzenetére


BITBOYS
addikt

Őszintén szólva az a csaj akinek ez a stílus jön be messziről kerüljön el, hozzám se szóljon.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8) Kareszovics válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Kareszovics
addikt

"Barnítókrém, zselé, meg szőrtelenítés? Ráadásul nőies rucik?"

Pfff, borzalom. :((( Úgy gondolom, hogy egy férfi ezek nélkül is tud magának igényes (akár "sensitive" ;] ) külsőt biztosítani.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#9) Egorov válasza Thunderzolee (#4) üzenetére


Egorov
aktív tag

Jó ég ezek hoyg néznek ki :F EMOTOX

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#10) Vakegérke válasza Kareszovics (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Muszáj azt a külsőt "biztosítani"?
Ha csábítani akar a fószer, akkor igen. Hiszem, hogy ezek az amorf legénykék csak a mának élnek, virítani akarnak.

Vagy én vagyok már öreg, és nem értem az ifjúságot, vagy kificamodott a világ.
Barnítókrémes-lányos-zselés fiúkákat húzgálnak magukra a lánykák?
Fene tudja, ő dolguk, ők sem sokkal különbek. Mármint az a réteg, amelyiknek ez a stílus a menő.

Egyáltalán kell azt a külsőt "biztosítani"?
Isten megteremtett, apám segítségével, anyám pedig világra szült. Felcseperedtem, külsőm pedig olyan volt, amilyen. Tiszta voltam, a szám sem volt büdös, a hajamat is ápoltam, körmeim nem feketéllettek.
Én én voltam, nem pedig egy mesterkélten felfújt divatbáb.
Akadt társam? Igen, méghozzá hűséges, pedig nem játszottam meg magam, tiszta valómat kapta. Ez persze kölcsönös volt.

Nagyon rég volt, hogy két férfi beszélgetett mögöttem a buszon.
- Nézd, mekkora haja van a manusnak.
- Aha, régen nekem is volt, aztán megjött az eszem.
Aha, tiszta sor, lehülyézte akkori önmagát. De mi lesz újabb öt, tíz, akárhány év múlva? Hányszor fogja ez a hapsi megtagadni azt, aki volt valaha?
Azt hiszem, hogy hosszú hajjal megyek majd a másvilágra. Ám ha úgy döntenék, hogy nullás gép, oszt annyi, akkor sem köpöm le a múltam.

Nos, mi a fene lesz ezekkel a divat bohócokkal mondjuk tíz év múlva? Akkorra már "vén trottyok" lesznek. A mai fazon lenézett lesz, az újat meg képtelenek lesznek követni.
Talán megházasodnak, és remélhetőleg olyan kicsapongó, élvhajhász, divatmajom csajt vesznek feleségül, amilyenek ők férfiben(?).
Számolgatják majd dicsekedve hódításaikat, kikkel, és hányszor feküdtek le. Ahamm. Szóval ilyen ribit vettem feleségül? Szóval ilyen hátsó üléses huszárhoz mentem?

Nem irígylem őket. Csillognak, virítanak, sikerük is van. Egyelőre. Azonban az idő száll, senki sem fiatalodik. Ha kapnak is tisztességes házastársat, a lelküket egy életre nyomja majd a jelenlegi talmi dicsőség.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Kareszovics válasza Vakegérke (#10) üzenetére


Kareszovics
addikt

"Muszáj azt a külsőt "biztosítani"?"

A galériában szereplő "Úriemberekét" semmiképp.:D:D:D

"Tiszta voltam, a szám sem volt büdös, a hajamat is ápoltam, körmeim nem feketéllettek."

Azt hiszem ennél több nagyon nem is kell egy férfinak szerintem (igaz nekem száraz a bőröm az asszony feszt kencézne több kevesebb sikerrel :) )

"Nem irígylem őket. Csillognak, virítanak, sikerük is van. Egyelőre."

... és elértünk a lényeghez ... :C

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#12) cyanide

Szerintem az van, hogy a világhálón a túlreprezentáltak a emók, mivel az életformájuk része a netezés, tükörből fényképezés. A mai 13-16 évesek közt van szerintem a legtöbb emó(és talán a legtöbb divat/zene irányzat közöttük talál befogadóra), ez ugye később vagy elmúlik vagy nem, de addig tonna szám tárják a világ elé a képeiket, amikre aztán ugranak a anti-emok, és a kép szereplői meg megkapják a várt nyilvánosságot. Otthon pedig összebújva sírhatnak, hogy jaj mennyire ki lettek osztva a csúnya világban. Amikor fölszáradnak a könnyeik, közösülnek egy orbitálisat az aktuális emogirlel/emoboyjal vagy mindkettővel egyszerre. Erről szól.
Én még nem beszélgettem magát emonak valló egyénnel, de talán egy-két klinikai esettől eltekintve inkább csak máz az egész. Nem kell komolyan venni.
Van egy srác évfolyamon, bevallom először elég homárnak tűnt (nem olyan véremós), aztán kiderült, hogy egy igazi nőcsábász. Nem célra vezető mindig a külső alapján ítélni.

:DDD

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#13) Kareszovics válasza cyanide (#12) üzenetére


Kareszovics
addikt

"Nem célra vezető mindig a külső alapján ítélni."

Ez baromira rendben, én is ezt vallom, de ha szembejönne Veled egy srác akit nem ismersz, és úgy néz ki, mint a linkelt galériában bármelyik, akármilyen "fasza gyerek" csak körberöhögnéd, hogy micsoda majom-buzi-elbaszott valami nem?

Az emo-mázzal meg egyetértek, kínjukba azt se tudják mit csináljanak. :(((

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#14) cyanide válasza Kareszovics (#13) üzenetére

Csak hsz megírása után vettem észre, hogy több kép is van a galériában. Az okkerboyok elég szánalmasan festenek. Élőben még nem találkoztam hasonlóan súlyos példányokkal.

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#15) Vakegérke válasza cyanide (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Két és fél sor sincs, amit írtál, mégis a hasam fogom a röhögéstől. Rendben a humorod, ezt már látom. :K

Szánalmas? Túl szépen fogalmaztál. Gyalázat, ahogy kinéznek, és még pózolnak is hozzá.
Megpróbáltam női szemmel nézni őket, és úgy vélem, hogy még barátnőnek sem kellenének.

Az a szánalmas, hogy ezek a (kinézet alapján) behatárolhatatlan nemű pojácák nyúlják le a fincsi csajokat.
Az is szánalmas, és az előző mondatból következik, hogy fincsi csajok ilyen izékékre buknak.
Az meg pláne szánalmas, ha egy normális lányka egy "okkerboy" alá bújik pusztán azért, hogy ki ne közösítsék a barátnői. Bár ha normális, messzire elkerüli az ilyen társaságot.

Minden kornak megvan a szépsége. Az enyémnek az, hogy vannak emlékeim, normális barátok, lányok közt nőttem fel. Valamint az, hogy én már felülről nézhetem ezt a kivagyi papagájosdit.

Éljen a mesterkéletlen fiatalság!
A többi pedig kapja meg a sorstól azt, amit megérdemel. Úgy biza. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) StevieWonder válasza Thunderzolee (#4) üzenetére


StevieWonder
tag

ez brutál
jó a szöveg az alján :D

(#17) cyanide válasza Vakegérke (#15) üzenetére

Kár sajnálni a fincsi csajokat, egy pozitív előítélet van bennünk a szép emberek felé. Ahogy negatív a hermafrodita pojácákkal szemben.

A fellépésük, a kamu-duma szövegük, a kisugárzásuk, a magabiztosságuk, az, ami vonzóvá teszi őket. Eljátsszák vagy tényleg alfa hímek. A hivalkodó kinézet, pedig a figyelmet irányítja. A fiatal csajoknak meg ez mind bejön, később megelégednek a pénzzel és a nagy autóval.

Ezekbe a képekbe pedig nem érdemes sokat beleképzelni, amelyiken a dkbn logó van, azok dán közösségi oldalról vannak. A többi képen is elég germának/skandinávnak tűnnek. Majdnem 2 éve, hogy okkerboy és barátai feltűntek a Subbán, azóta nem vertek gyökeret a magyar partykultúrában, reméljük nem is fognak.

[bővebben link]

:DDD

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#18) Vakegérke válasza cyanide (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ó, én nem a fincsi csajokat sajnálom, hanem azokat, akik elől lenyúlják őket ezek a hímrongy egyedek.
Azt mondtam, hogy sajnos jónéhány fincsi csaj divatbábo(ka)t szolgál ki szexuális téren.

Ilyen külsővel alfa hím? Eljátszani lehet, de csakis villogó fénynél sikerülhet úgy, hogy a nézők sötét szemüveget viselnek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) hoffman_


hoffman_
nagyúr

No para Karesz, teljesen jogos :R

És ne gyötörjétek magatok azon, hogy ilyenek rohangálnak az utcán/szórakozóhelyeken. Rugdossák őket elegen :DDD
A jóféle lányok miatt sem kell aggódni, őket nem ilyen seggdugók kaszálják be. Én vagyok az élő példa ;]

A link amit vki dobott az elején, pedig valami elképesztő. Franc se hinné hogy ekkora az a bizonyos állatkert :))

mod: Vakergéke post-jának meg ott a pont - az alfa hímért :D :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20) Eastman


Eastman
őstag

Én nagyon örülök ezeknek a fiúcskáknak. Csak legyenek minél többen!
Növelik az esélyeim a normális nőknél. :K

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#21) Vakegérke válasza Eastman (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Cöcöcö...

A férfi ha csak egy fokkal szebb az ördögnél, gyönyörű már. Nem a mi dolgunk szépnek lenni.
A mi feladatunk az, hogy megengedjük a nőnek, hogy kiszolgáljon minket, valamint nem szólunk bele hogyan főz, és hajlandók vagyunk megenni. ;)

Hogy én azért mit kapok...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) hoffman_ válasza Vakegérke (#21) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Eldugott helyen van a totyik, olyan hamar nem bukhatsz le :DDD

De valljuk be, hogy ez a farkas-törvényhez hasonló megállapítás ma már nem teljes mértékben helytálló :)

Kicsit nőttek az elvárások mindkét oldalon. Jobb esetben :D De én ennek csak örülni tudok.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#23) FlashR


FlashR
tag

Fú ezek felbasszák az én agyamat is. rendesen bepöccentem most. az emberiség egyik gyakori evolúviós szemete az ilyen. leszarom h stilus de akkor igy aszülei nem szolnak rájuk h figyu kisfiam,borotválod a puncidat? pppf na m1ennyi :R

300 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#24) Csemike válasza Vakegérke (#15) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ó, akik ilyen fickókkal szóba állnak azok nem fincsi csajok ám. :) Szép formájú popsijuk van, talán ez az összes fincsi dolog rajtuk. :)) Úgyhogy ne sajnáld, hogy elhalászódnak. :D

(#25) Vakegérke


Vakegérke
veterán

FlashR: A szülők lenézendőek, mert nem borotválják a puncijukat, és a pöcsüket. Az már nem számít, hogy ős-szőrösen akkorákat szeretkeznek idős korukra is, amekkora élvezetet még át sem élt az, aki a szemükre vet bármit is.

Csemike: Én sajnálnám az elhalászódást? Sajnálják azok, akik hoppon maradtak.
Egyébként tényleg sok fincsi csaj szaladgál az utcán. Popó, cici, csípő, egyebek. Eszük mennyi? Ha ilyen hímrongyokhoz vonzódnak, akkor nem is érdemes minősíteni gondolkodásukat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) tothm


tothm
őstag

Valami elképesztő, hogy hol tart ez a világ! Kinek kell egy ilyen fiú?! Most nem azt mondom a haj, még talán elmegy, de ezek a ruhák. Már csak azt nem tudom, hogy ebből 1-2 év múlva jobb lesz, vagy rosszabb? Magamon is észre veszem, hogy pl. egy lila-szürke csíkos pulcsit, amit 1-2 éve nem vettem volna fel, most simán... Persze azért az nem olyan mint a képeken! :B :Y

(#27) Csemike válasza Thunderzolee (#4) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ha már pont Hofit emlegettem a blogomban, van idevágó szöveg is tőle. :C

"Ez lenne a jövő záloga? Dögöljek meg ha kiváltom." :DDD

(#28) FlashR válasza Vakegérke (#25) üzenetére


FlashR
tag

Igazából nem erre akartam rávilágitani hanem h fiut neveltek a szülök,de vmi egész más korcsfaj lett belőle,és ezt a szülök illetve az apja nem nézni rossz szemmel? hogy a lánynak kinéző kisfia sminkeli magát meg festi a körmét (kis tulzással "borotválja a punciát") ...
hát az apja helyébe felpofoznám és elküldeném a katonaképző suliba hogy belevéssék a fejébe a nemi idenditását.

300 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#29) Telós


Telós
csendes tag

>>>>>>>Anti EmO!
>>>>>>>
>>>>>>>Jaj de szép vagy abban
>>>>>>>A csontvázfejes szarban
>>>>>>>Mily szép a félrenyírt hajad
>>>>>>>Pont úgy nézel ki, mintha lehánytad volna magad
>>>>>>>
>>>>>>>A világfájdalmat jelzi a kinézeted?
>>>>>>>14 évesen ehhez sok közöd lehet
>>>>>>>Hisz szüleid mindent megadnak neked
>>>>>>>Küzdened még soha semmiért nem kellett
>>>>>>>
>>>>>>>De nem baj, bújj csak a sarokba sírni
>>>>>>>Hisz számotokra ez a trendi
>>>>>>>Vagy fiú létedre csókolgass egy másik srácot
>>>>>>>Úgyis erre élveznek el az EMO lányok
>>>>>>>
>>>>>>>Egy dolog van, amiben egyetértek veled
>>>>>>>Szerintem klassz dolog, ha felv?god az ered
>>>>>>>Legalább egy patkánnyal kevesebb
>>>>>>>A Föld máris sokkal jobb hely lett
>>>>>>>
>>>>>>>Nem tudom, mi a franc van veled
>>>>>>>Miért nem tudod élvezni az életet?
>>>>>>>Miért kell úgy kinéznie minden 2. lánynak,
>>>>>>>Hogyha ránézek máris sugárba hányjak
>>>>>>>
>>>>>>>Érzelmes vagy, ezt mondod magadról
>>>>>>>De f?szt se tudsz az érzelmek skálájáról
>>>>>>>Számodra csak a bú, a bánat marad
>>>>>>>Tudod mit bakker, inkább ö?d meg magad!!

:)) :)) :)) :))

(#30) lúzer


lúzer
veterán

hát ez tök szánalom

egy vicc:
-hogy kell kitolni egy emóssal?
-menj oda és mondd neki: de jól nézel ki!

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#31) Telós


Telós
csendes tag

Egyik szeme sír a másik haj mi az?

:)) :)) :)) :)) :))

(emó)

(#32) FlashR


FlashR
tag

hát sztem ezt nem lehet tovább ragozni... :U

300 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#33) Zolaash válasza Thunderzolee (#4) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Köcsögraktár. :(

Rip and tear

(#34) kovsol


kovsol
titán

én most sírok a röhögéstől, én élőben még ilyenekkel nem találkoztam, de most már annyit nevettem a képeken, hogy fáj az arcom már

May the Force be with you!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.