Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) Szabaka


Szabaka
tag

Remek kis írás. Grat.
Én egy Fujitsu Amilo L1310g notit vettem még 2006 márciusában, szintén x200-as Ati kártyával. Nem számított olcsónak (számomra) 200.000 Ft feletti árával. Ennek ellenére már a nyolcadik hónapban szervízelésre szorult. Meghalt a ventillátora, és kezdtek kipotyogni belőle a véleményem szerint gyengén beleillesztett csavarok :) Ventit (2 hét alatt) kicserélték, utána még épp a garanciája lejárta előtt ismét szakemberhez kellett vinni, DVD-író, és egy LCD panel hiba miatt. És most karácsonyakor pedig, persze garancia lejárta után a vizsgaidőszak közepén meghalt az inverter benne (LCD háttérvilágításáért felel) így megint csak nélkülöznöm kellett szolgálatait. Összességében szeretem nagyon, és ki is szolgál rendesen, mivel kikapcsolva 2006 márciusa óta csak szállítás alatt volt.
Sajna nincs viszonyítási alapom, hogy ilyen intenzív használat alatt a drágább gépek (DELL, IBM, HP) hogyan teljesítenek. De nem valószínű, hogy ismételten Fujitsut veszek, az említett meghibásodások miatt. Ja, és kopás persze itt is jelentkezett a gombokon és a kéztámasznál is.

Ami nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.