Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

szvsz: kicsivel jobb táp, mint a mercury, kódgány, deer, vargáné, stb. kategória, de ez az az orbitális felár hatalmas pénzkidobás volt...

ui: amúgy stol fórumtárs tesztelt már hkc-t... :( khm... nem sokkal jobb, mint a totális-sz@r kategória... szerintem, ha teheted, vidd vissza és számíttasd be egy márkásba: pl. corsair, chieftec, stb... jobban jársz... én ilyen "tápra" nem bíznám a gépem...

#6: ha jófejek a boltban, visszaveszik... anno én a "törzshelyemen" ramot cseréltem ki így... 1x1024mb samu ddr2-800-at vettem, mert annyira volt pénz és kb 1-2hónappal később akartam neki párt, de nem volt... akkori eladási áron visszavették a samut és vittem helyette 2x1024mb goodram-ot, amit azóta is gond nélkül használok... ha jófej a boltos, visszaveszi... (elvileg hibás alkatrésznél él a 3napon belüli pénzvisszafizetési gari)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.