Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Na igen, jó termék.
Én egy kb 30cm magas "klónt" használok a bridge gépemmel, kb 30 cm a max magassága és volt vagy 8-10$.
2 éve tökéletesen megy. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2) bb0t válasza Zirowe (#1) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Minőségben hasonló mint az eredeti?

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#3) Zirowe válasza bb0t (#2) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Eredeti nem volt még a kezemben, de eddig nem volt vele gond: ha beállítom stabil, szét sem esett még.
Ugyanúgy lecsúsztatható a fej, alul csavar, felül gumi.

Ennyiért nekem megérte. :)

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) bb0t válasza Zirowe (#3) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

:C

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#5) gabe_ válasza Zirowe (#1) üzenetére


gabe_
őstag

Csatlakozom, nekem is egy olcsó másolat jutott, de teljes megelégedéssel használom. Annyiban tér el csupán a cikkben szereplőtől, hogy nincs rajta a vízmérték, amit amúgy is fölöslegesnek tartok.

sőt, csináltam hozzá egy konzolt, amivel a telefonommal is tudom használni:

[ Szerkesztve ]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#6) bb0t válasza gabe_ (#5) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Meg ahogy nézem abban is eltér, hogy a gépet tartó részt is egy olyan kis gömbcsuklóval oldották meg mint amiből a lábak is összeállnak. Ez nagyobb súlynál gondolom megbicsaklik, míg az eredeti rögzíthető.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#7) Zirowe válasza bb0t (#6) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Stabilabb, mint a többi görgő, nagyobb erő kell a mozgatásához, de így legalább jobban szintbe lehet hozni (tartó alatt két ilyen gömb is van, mind a kettő tekerhető).

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8) gabe_ válasza bb0t (#6) üzenetére


gabe_
őstag

Nálam még nem bicsaklott meg, pedig ahogy látszik, egy bridge géppel használom. Nagyon hasznos kiegészítő. :K

Sovány szakácsban sose bízz!

(#9) bb0t


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Hiszek nektek :K
De azért én nem bánom, hogy az echtét kaptam :DDD

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#10) r-chee


r-chee
őstag

Én is tervezek venni egyet a GoPro Hero3-hoz. Elég sok helyre fel lehet szerelni, és új távlatokat nyit meg. Telefonhoz való átalakító keret az én fejemben is megfordult már :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11) tomazin


tomazin
veterán

Engem a párom lepett meg egy használt slr-el és egyszerűen fantasztikus. Meg az is nagyon szokott tetszeni ahogy az emberek néznek rám, hogy egy análgyöngysort hordok a mellemen :D
Akinek van ilyen vitte már fel gépre? (kézipoggyászban) Mert eddig én nem mertem elvinni, nehogy kiszedessék velem (hogy lehet vele ütni), mert sírógörcsöt kaptam volna.

mod: az amúgy nagy lehúzás benne, hogy amíg régen együtt adták a gömbcsuklóval (az slr-t legalábbis), azt most külön meg kell venni és az sem 2ft-os cucc :((

[ Szerkesztve ]

(#12) bb0t válasza tomazin (#11) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog

Igen, ezt én sem értem nekem a hybridhez járt a gömbcsuklós fej...

Én rá szoktam hajtogatni a táska vállpántjára és ott fityeg.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#13) Garada


Garada
őstag

Úgy látom nekem is egy kötelező kellék lesz, nagyon megtetszett, köszönöm szépen az irományt! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.