Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) ricinus13 válasza Jim Tonic (#9) üzenetére


ricinus13
senior tag

Nem kell ahhoz érteni a kémiát, hogy tudjuk, hogy nem ott tartunk mint a 80-as években, amikor elkezdődött a LiPo dolog. És a legfurcsább nem is az, hogy nem terjedt el világszinten, hanem az hogy egyáltalán sehol sem lehet vele találkozni. Nekem ez szúrja a szememet, emiatt jutottam a következtetésemre.

Danny007: szerintem simán van az a pénz, amiért egy kezdő csapat eladja az egészet a francba. Azért tegye fel a kezét az akit egy ExxonMobil nem tudna meggyőzni. Egy bizonyos összeg felett teljesen mindegy hogy x összegnyi pénzed van vagy 4x(ennyit hozna mondjuk az hogy te csinálod végig az egész fejlesztősdit és így tovább), egyiket sem tudod elkölteni. Az egész világ mint piac szerintem nem teljesen igaz, gondolj csak bele mennyire nehéz egy idős embert meggyőzni hogy ugyan vegyen már a P2-es gép helyett valami használhatót mert úgy nem jön meg a következő havi nyugdíja mire betölt egy oldalt a böngésző. Kishazánkban pl nem is lehetne kb semmivel rávenni az embereket hogy vegyenek elektromos autót mert egyszerűen rövidtávon nem kifizetődő, a hosszútávon meg kit érdekel, és szerintem ezzel nem csak a magyarok vannak így hanem az emberiség nagy részét adó kelet is. A nagy cégek pedig pontosan azért nem cserélik le az egészet, mert ott van az olaj, amit olcsó kitermelni, megvan minden a szállításra, tárolásra, többszörös haszonnal el lehet adni. Ez nekik kb semennyi munkába nem kerül, míg az összes benzinkutat lecserélni konnektorra azért jó nagy pénz. (továbbra is fenntartom hogy ez csak az én véleményem, tévedhetek, nem a szakterületem az olaj és az akkumulátorok fejlődésének viszonya és természetesen a tiedben is látom a rációt, és tiszteletben is tartom :R )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.