Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Jhonny06 válasza anjani182 (#22) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem vagyok paranoiás és nem gondolom, hogy ellopják az adataimat (amúgy nem is erről volt szó a bejegyzésben, hanem a fizikai lopásról, ami veled is megtörténhet). Hasonlóan amúgy napi szinten vásárolok neten hosszú évek óta és én sem parázom ezen (bár ettől még simán ellophatják és igen, az átlag Pistáét is el szokták).

Azt én sem tartom jó megoldásnak, hogy netes vásárlásra külön kártya vagy külön kontó, ezzel megint csak szarakodni kell minden egyes alkalommal, nem kényelmes.

De ha fizikai lopásnál ezzel megnehezítem valaki dolgát, akkor miért ne kaparjam le a kártyáról? A semminél azért jobb. Egyébként nem tudom, hogy ezt a "hozzá nem értő emberek" szöveget kinek szántad, nem is értem, hogy mit lehet ezen "hozzá érteni" vagy nem hozzá érteni. Ha ezen azt érted, hogy szerinted paranoás az, aki azt gondolja, hogy ellopják az adatait, akkor neked ugyanúgy fogalmad sincs az egészről, mert csak szerencse, hogy a te adataidat épp nem nyúlják le (mert baromi sok emberét igen, aki a neten vásárol - de megintcsak, nem erről van szó a bejegyzésben).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.