Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) oriic válasza #45553408 (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Ha így nézzük, akkor 10 emberből legalább kilencnek levághatnák a karját lopás miatt még ma is. És itt csak a szoftverekre, alkalmazasokra, zenékre, stb gondolok."

Ebbe megint felesleges belemenni, főleg magyar viszonylatban, főleg olyan eseteknél amikor például több 100 ezerért rak össze egy gépet de nincs pénze pár ezer ft-os OS-re, vagy játékokra, programokra. Vagy lenne, de húzza a száját hogy dedrágaaa! :( Meg ugye bizonyos embereknek azonnal kell minden olcsón, vagy ingyen. :(

Én már beleuntam a vitákba, hogy valaki mindig talál létjogosultságot a warezolásra. Legyen az bármi. Indok mindig lesz, bármit is csinálunk. Én 10 év alatt eljutottam oda, hogy eredeti a Windows-om, csak eredeti PC-s és Xbox-os játékaim vannak, és minden programi amit használok eredeti. És rohadtul nem keresek jól. Ha tehetném az animékért és sorozatokért is fizetnék, de az itthon ugye nem megoldható, mert 99%-ban itthon nem jelennek meg.

Mindegy, elnézést a kirohanásomért, kiszállok a témából, mert úgyse jövök ki jól belőle. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.