Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Olyan nekem is volt már, hogy máshol ébredtem, mint ahova lefeküdtem és nem emlékeztem közben semmire, de konkrétan ***** jót aludtam, szóval nem zavart. :D

(#2) nem_tom


nem_tom
őstag

:U

Viszonylag tartalmas nap.

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Utoljára akkor volt ilyesmi képszakadás, mikor életemben először csúnyán berúgtam velük. Mikor az alkohol tartalmú folyadék elérte kellő hatását, fogtam magam és leültem az utca közepére beszélgetni egy fehér cicával. Nem volt kíváncsi a hülyeségemre, faképnél hagyott, cserébe megátkoztam. Arra emlékszem még, hogy haveroktól elköszöntünk, elindultunk lefelé a szomszéd utcában.

Reggel szintúgy kérdeztem öcsémet, mit csinátam. Szerinte nagyon nehéz volt tőlem elkérni a lakáskulcsot.

Ezen úgy ahogy van szakadok... :DDD

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#4) JetiRulez válasza aero. (#1) üzenetére


JetiRulez
őstag

Teljesen mindegy, hol, csak jól lehessen aludni. Ez a lényeg. :)
Nagyon rossz első ízben megtapasztalni a másnaposságot. :(

A széket pedig most sikerült megcsinálnom. Itt van szétszerelve a régi görgős székem, ami már nincs jó állapotban, de még rá lehet ülni és van kettő épséges kereket (még kettő, ami elfogadható állapotú).
Keresnem kéne a szék alá valami fa- vagy linóleum lapot. A szőnyeg nem volna tökéletes megoldás. Addig inkább nem mozgolódom vele, mikor rajta ülök.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#5) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Mikor az alkohol tartalmú folyadék elérte kellő hatását, fogtam magam és leültem az utca közepére beszélgetni egy fehér cicával. Nem volt kíváncsi a hülyeségemre, faképnél hagyott, cserébe megátkoztam.

Most már tudom hogy ki vagy ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6) JetiRulez válasza Mr.Csizmás (#5) üzenetére


JetiRulez
őstag

Ne vedd zokon! Nem volt igazi átok. ;]
Július óta nem is rúgtam be. Néha 1-1 doboz sör.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#7) nem_tom válasza Mr.Csizmás (#5) üzenetére


nem_tom
őstag

Teljesült már az átok? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.