Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ki is fizetné az ember... 14 és 18 ezres tarifacsomagnál azt hiszem... 2 év alatt...

14 ezres havidíjjal: 336 ezer
18 ezres havidíjnál: 432 ezer, azt hiszem futja... ...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) ablack válasza Graphics (#1) üzenetére


ablack
senior tag

Viszont ha valakinek szüksége van a korlátlan csomagra mert elhasználja akkor jól járhat vele...
Ingyen megkap ~ 150-200e Ft értékű eszközt.

Amúgy miért nincs erről az akcióról semmi a Telenor oldalán?

[ Szerkesztve ]

(#3) Halkow. válasza Graphics (#1) üzenetére


Halkow.
senior tag

+1

és azt se felejtsük el hogy valaki hitelt vesz fel hogy ezt a baromságot fizesse :DDD

(#4) Graphics válasza ablack (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Úgy gondolom ,ha valaki ilyen mennyiségben beszél, vegyen voIP csomagot valahol, meg egy mobilinternet kártyát, és egy dual-sim-es telefont... :)

Azzal jól jár, ha okosan költi a pénzét...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Lirion válasza Graphics (#1) üzenetére


Lirion
addikt

Egyszerűen nem értem, miért kell a díjcsomag árát beleszámítani egy telefon vagy tablet árába? A díjcsomag akkor is annyi, hogy nem kapsz ipadet mellé, akkor ingyen van, vagy ingyen van?

(#6) Szabcsizz válasza Halkow. (#3) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Átverés,átverés hátán...

(#7) gerii válasza ablack (#2) üzenetére


gerii
addikt

Magyarországon senki nem jár jól a szolgáltatóknál. Röhej, hogy 150km-rel kicsit arrébb mennyiért is lehet ugyanezt megkapni.Itt mindenki fejőstehén.

(#8) WhiteWalker válasza Lirion (#5) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

+1 , ennyi erővel a napi kaját is bele lehetne számolni...

(#9) Qwery válasza gerii (#7) üzenetére


Qwery
tag

Persze. De ennyivel arrébb nem hordta ki boldog, boldogtalan a telefonokat előfizetéssel, aztán adták el áron alul, az előfizetést meg nem fizette senki. Behajtani természetesen semmit nem lehetett. Magyar (meg egyéb) mentalitás. A szolgáltatók meg átestek a ló túloldalára.

A lényeg, ez is megéri valakinek, akinek meg nem, az vegyen mást.

[ Szerkesztve ]

42

(#10) Graphics válasza Lirion (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jah, csak az "ajándék" nálunk jól csengő marketingeszköz...

Idézem önmagam: [link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Crytek


Crytek
veterán

Inkább 1GB-os net lehetne havi 1000ft-ért külön simkártyán.
De ami kellene az embernek sosincs csak ilyen szarok :(

Next PC Upgrade: 2022

(#12) Krugszvele válasza Graphics (#4) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

vagy a kínlódás helyett vegyen egy korlátan díjcsomagot....
duál simes telefonból meg leginkább csak gagyi van.

Amúgy a voip-támogatást "támogatást" (ha-ha erős túlzás) néztem meg a három magyar szolgáltatónál a múlt héten, de leginkább azoknál a díjcsomagoknál van csak, ahol már legalább hálózaton belül külön percdíj nélkül beszélhetsz... oda bele merték tenni.

ez van, ezt kell vásárolni

(#13) Graphics válasza Krugszvele (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

őőő dual-simesből csak gagyi? Ezzel nem értek egyet.

Ezt most honnan veszed?

Elsőként kapásból ilyen /magasabb/ árszinten a Honor 6, egyáltalán nem gagyi... Lenovo P70-es nagy aksival, szintén nem gagyi... olcsók közül is van ,ami nagyon is jól használható. Honor 3C pl.

Kismillió dual-simes készülék van itthon. De nem gagyik.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) szabi820 válasza Lirion (#5) üzenetére


szabi820
tag

Ezen a golyóbison semmi sincs ingyen!!!
Még nem jöttél rá?

(#15) babkukta


babkukta
senior tag

Olyan szempontból hülyeséget beszéltek, h vki tényleg ilyen csomagban van, annak akkor miért nincs ingyen? Most lényegtelen, h van e nála olyan csomag (itt, esetleg máshol), ami jobban megéri. Ha már több éve ezt használja, mert tényleg lebeszél ennyit, és qrva olcsón hoz ki bármit, akkor miért nem lehet jó "ajándék" neki egy iPad? Szerintem nem sok olyan ember van, aki csak e miatt váltana 10+ ezres tarifát, mert ha eddig 3 ezret fizetett havonta, csak minuszba lenne, ha egy táblagép miatt váltana

Üdvözlettel, Tibi

(#16) errorcode06


errorcode06
őstag

Nem lenne ez annyira rossz, de egy 14 ezres csomagba nem értem miért van csak 500mb belföldön használható forgalmi keret. Régen ezt még meg értettem volna (úgy 7-8 éve), de most az internet korában, ráadásul ennyiért? Szánalmas és nevetséges.

szerk: Ráadásul mindezt 2 év hűség meg tarifamegtartással?
De ahogy nézem ez a mytariff is egy jó nagy rakás sz..., főleg úgy hogy 7 gig formgalmat csak úgy választhatok ha előtte korlátlan beszélgetést választok. Vicces, vicces...

szerk2: de hogy 40db sms + 1500 huf? (80perc beszéd, 3,2 forgalomnál) mennyenek az a... csájába...

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

akinek egyébként is kell ekkora csomag, az jól jár szerintem.

(#18) pengwin válasza ablack (#2) üzenetére


pengwin
addikt

A sima iPad mini azért nem egy 150-200 ezer forint értékű eszköz...

Üdv, pengwin

(#19) Fejvadi válasza Graphics (#1) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Biztos megmaradt egy csomó és valahogy el kell sózni, mert nem lesz jó a statisztika.

(#20) ablack válasza pengwin (#18) üzenetére


ablack
senior tag

De azt néztem hogy pl. egy LG G3 + iPad van akkor egybe, és a G3 25k-ba kerül így meg mellé az ingyen iPad.
-----

Amúgy szerintem ha olcsóbb csomagokhoz is adnának ilyen akciót akkor sokan azt csinálnák hogy megveszik a telefont hűségre, eladják, és akkor gyakorlatilag ingyen lenne a csomag havídíja a 2 év alatt. Így meg nem igazán lenne a szolgáltatónak gazdaságos.

[ Szerkesztve ]

(#21) berek21 válasza gerii (#7) üzenetére


berek21
senior tag

Apropó...[link]

LG Velvet eladó!

(#22) Graphics válasza ablack (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha valaki így csinálja is jól jár.

Az ilyen telenyomor cégeknek az a lényeg, hogy minél több havi fixes ügyfele legyen... Minél magasabb csomaghoz.

Egy időben nekem is kedvelt dolgom volt, hogy a családban lévő csomagok újrakötésénél Bónuszban hoztunk el készüléket. Eladtam. Akkor még jól jött a zsebpénzbe. Manapság meg nincs gondolatom se ilyenre, mert próbáljuk lefelé redukálni a szolgáltatóktól való függőséget.

Én pl maradtam djuice-számlás 20-as ,mert ez volt a kedvezőbb. persze időközben felkúszott a havidíj.. ugye egyoldalú szerződésmódosítás... Én aláírok 2 évre, ő meg kitalálja, hogy áh akkor közben módosítunk a díjakon...

Ez pl egy ügyfélcentrikus világban úgy lenne logikus, hogy akkor a szerződésben leírtakat én az aláírásommal elfogadtam, és a szolgáltató is. Szerződés végén felkínálják, hogy akarom-e újrakötni de már a magasabb havidíjjal,

IGEN/NEM opciókkal élve. Nem fog ez változni, ameddig GVH vagy akárki be nem fogja őket ezért a magatartásért... Mert szerintem gerinctelen dolog hűséget vállalni, ha ők közben elfingják magukat, de ha én teszem akkor meg kötbért kell fizetni és egyebek... :U

LEhet csak én látom ezt így.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Agrippa22 válasza gerii (#7) üzenetére


Agrippa22
tag

Most már megnéztem, mert én ilyen hitetlen vagyok, példának kedvéért az

osztrák T-nél:

Legkisebb csomag 20 € (~6200 Ft)
iPhone 6 16 Gb egyben: 193.000 Ft, vagy részletre: 30k Ft + 6800 Ft 24 hónapra

Telenornál:

Hasonszőrű csomag Smarttarifa 2 (szintén 1 Gb internet) 5190 Ft. (16,7 €)
iPhone 6 16 Gb egyben: 168.990 Ft, vagy 0 Ft + 7454 Ft 22 hónapig.

Szóval nem értem, miért lenne olcsóbb 150 Km-rel odébb :)

(#24) pengwin válasza Agrippa22 (#23) üzenetére


pengwin
addikt

1. Vedd figyelembe az átlagfizetéseket a két országban!
2. Vedd figyelembe a szolgáltatás minőségét!
3. Ne csak 1-1 csomagot emelj ki, nézd végig a teljes palettát: nagy átlagban nyugaton olcsóbbak a készülékek, pl. nagyobb csomagok mellé sokkal több kedvezményt adnak, és a csomag tartalma is többet ér, mint amit idehaza kapsz annyiért.

Üdv, pengwin

(#25) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Nyáron vettem AllIn L csomagban telefont. Ez ugye már a full korlátlan csomag, csak 500 mega nettel. Megrendeltem a Deezer+2GB csomagot, így havi szinten 2,5GB netem van, és kevesebbet fizetek, mint amit az AllIn XL-ért fizetnék. És kihasználom a csomagom: havi átlag 45-50 óra beszélgetési időm van, és 400-500 sms (ami decemberben volt majd' 1300).
Nem szabad kiszámolni, hogy mennyit fizetsz a 2 év alatt, ha tudod, hogy pluszba leszel így is. Aki meg számolgatja, annak ilyen csomag nem való... És ha kihasználod a korlátlanságot, akkor bármit is adnak ajándékba, az ajándék. Pont

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#27) Agrippa22 válasza pengwin (#24) üzenetére


Agrippa22
tag

1. Most akkor pl. az aranyat/ezüstöt/hamburgert/olajat nálunk is olcsóbban kéne adni, mert itt nem annyi az átlag kereset? Erről nem a szolgáltatók tehetnek...
2. Mi a baj a "szolgáltatás minőségével"? (12 éve vagyok telenoros, sosem volt velük problémám)
3. Leírom neked ide szívesen az összes csomagot, ugyanott leszünk, megnéztem, de ha nem hiszed itt a link.

Abban igazad van, hogy pl a telenornál amelyik csomagnál van 1 Gb internet (habár nálunk nagyobb a sávszél, 10/2, sógoréknál csak 4), ott korlátozott a lebeszélhetőség (100 perc), de erről is a magyar tehet, mert a gigabites internet korában ahelyett, hogy telefonálgat otthonról meg sms-eket írogat, intézné az ilyeneket skypeon, hangoutson, facen, mailen, viberen, whatsappon, füstjelekkel, és akkor már az itthoni szolgáltatók sem tökölnének ezzel.

Szerk.: Először a magyar telekommal akartam összehasonlítani, de 3 perc után az oldaluktól már csilingelt az agyam és jojózott a szemem... :W Tragédia, miért nem veszik át az osztrákét?

[ Szerkesztve ]

(#28) kakuk.tamas válasza #32839680 (#26) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem, csak ha beszélni akarok valakivel, és tudom, tudom, hogy lehet nem ér rá, akkor írok neki egy smst, hogy majd csörgessen. :)
És decemberben azért volt ennyi smsem, mert aki a telefonkönyvemben volt, az kapott karácsonyi, és újévi smst. :DD Érezzék a törődést címszó alatt. :D

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#30) Agrippa22 válasza pengwin (#24) üzenetére


Agrippa22
tag

Látod kakuk.tamas hozzászólását? Na, erről beszélek! :C

(#31) Fejvadi válasza kakuk.tamas (#28) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ha megfeszítenének sem küldenék sms-t. :)

(#32) kakuk.tamas válasza #32839680 (#29) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én meg töröltem magam Favebookról. :D Elegem lett a sok baromságból amit megosztottak ott.
Sokkal jobban szeretem, ha a beszélgetésben van valami 'személyes jelleg'. Gondolok itt arra, hogy hogyha nem is látom a másik arcát, de legalább hallom a hangját. És a hanglejtés sok olyan dolgot elárul, amit pl. írásban nem lehet észrevenni.
De ez másik topikba tartozik. :D

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#33) Tuz


Tuz
tag

Én 2014.12.02.-án vettem egy iphone 6 16gb os készüléket all in l csomagban 2 év hűséggel új előfizetőként,engem senki egy szóval se értesített róla,hogy volt ilyen akció.Holnap mindenképpen bemegyek reklamálni szerintetek van rá esély,hogy megkapjam az ipad-et?

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#34) kabok91 válasza gerii (#7) üzenetére


kabok91
csendes tag

Érdekes. Ilyenkor mindenki sorra tudja hozni az amerikai vagy angol példákat, de valahogy senki nem dobálózik szerb, román, holland vagy finn mobil árakkal. :D

(#35) kabok91 válasza pengwin (#24) üzenetére


kabok91
csendes tag

Ezt megint csak nem értem. Miért lenne olcsóbb egy mobiltelefon vagy gsm, mobilnet cella megvétele csak azért, mert itthon alacsonyabbak a fizetések? (Az új autók árában nagyobb az árkülönbség, főleg az adók miatt)

(#36) Tuz válasza Tuz (#33) üzenetére


Tuz
tag

És most így utólag eszembe jutott,hogy valamit susmogtak hátul amíg csinálták a papírokat .😡

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#37) Rusi válasza Tuz (#33) üzenetére


Rusi
senior tag

Nem akarlak elkeseríteni, de jó eséllyel kizárt, hogy adjanak egy iPad-et, főleg miután az akkori akció már véget ért. Mivel december 2-a még eléggé "korán" volt az akcióban, így elvben nem lehetséges, hogy épp abban az üzletben készlethiány lett volna (de nem kizárható!), no persze ebben az esetben is tájékoztatni kellett volna téged.

Amit biztosan érdemes megtenned, hogy felvetetsz egy panaszt ott, ahol a vásárlás történt, és központilag fogják elbírálni a dolgot. Az viszont biztos, hogy nem fognak ott helyben a kezedbe nyomni egy iPad-et utólag, még ha jogos is a felháborodásod. Esetleg azt elárulod, hogy melyik Telenor üzletben történt ez az eset?

Mobilaréna (2010-2017)

(#38) Tuz válasza Rusi (#37) üzenetére


Tuz
tag

A Budaörsi Tescoban történt a vásárlás. :)

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#39) Tuz válasza Rusi (#37) üzenetére


Tuz
tag

Köszönöm az információkat holnap tenni fogok az ügy érdekében,simán lehetséges,hogy akkor épp elfogyott abban az üzletben a készlet de akkor kellett volna tájékoztatást adniuk róla és én eggyértelműen átmentem volna egy másik üzletbe ahol még volt.Gondolom jutalékot kapnak az ott dolgozók az új vagy meglévő előfizetések meghosszabítása után és akkor már világos miért nem mondták nekem ezt az akciót...

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#40) kakuk.tamas válasza Tuz (#38) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Sok szerencsét hozzá. Remélem sikerrel jársz.
De azért nézd át a szerződést, nincs e rajta véletlenül TimesNewRoman 2-es betűmérettel, hogy kiadták, és átvetted az iFaasztalt?

Egyébként csak én nem találok az akcióról semmi infót a Telenor oldalán?

#39-hez:

A Telekomban 5000 ft jár a dolgozónak szerződéskötésért/hosszabbítatásért...

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#42) Tuz válasza kakuk.tamas (#40) üzenetére


Tuz
tag

Holnap beszámolok róla mit sikerült intéznem.Én se találok így most hírtelen semmit az akcióról.

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#43) Hunt3r22 válasza Agrippa22 (#23) üzenetére


Hunt3r22
őstag

30000 ft nem ér meg 2 év hűséget, ez nevetséges sajnos. :(

Xr

(#44) Graphics válasza kakuk.tamas (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egyszer jelentkeztem Telenyomor üzletbe, eladónak, mert épp pályát-tévesztettem, és szeretem a mobilokat is, na mondom ideális lesz nekem...

1 napra bementem gyakornokoskodni... meg minden.. 5-kor végeztem, nagy levegő. és mondom köszönöm, de nekem ez nem fog kelleni... Nem lenne hozzá pofám.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) kakuk.tamas válasza #32839680 (#41) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Az hagyján, de ha a felsoroltak közül valamelyiket megakarod rendelni, a kosárnál se írja az ajándék iPadet. Se új, se meglévő előfizetőnél.

És az árlistában sincs semmi.
Most akkor hogy van ez?

(Egyébként ez az új árlista hányadék... Minden drágább lett. Legalábbis rosszabbak a konstrukciók, mint pl. fél éve ugyanazokra a telefonokra+csomagokra...)

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#46) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Na én meg a havi 3140Ft-s csomagomat se beszélem le.

Amúgy borzasztó díjcsomagok vannak. Nekem havi 0.5-1 giga adatforgalom és kb 20 perc telefonálás kéne egy hónapra. Természetesen ilyen vagy ehhez hasonló nem létezik.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#49) Graphics válasza #32839680 (#47) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Amugy a Win mas szisztema.. Ott egyenkent "driverek" vannak a kijelzore, a digitizerre, stbstb...

Ha nincs fenn szar, ha nincs frissitve szar...

Ez is egy ok lehet.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.