Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Studi22


Studi22
aktív tag

Szia!
Nem rossz kezdésnek.
Engem is érdekelne a téma hogy miként lehetne Mac-esíteni gépet és ha ez tényleg nem fogja nagyon a gépet akkor nagyon jó lenne mivel notira pakolnám.
Várom a végeredményt! :R

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#2) Shim


Shim
őstag

FlyakiteOSX [link]

Teljesítménycsökkenés nulla, kinézet nagyon penge. Évek óta ezt használom.

Van benne pár program, amik a Mac-es változatokat utánozzák Win alatt (Dock, widgetek, Finder, Exposé, stb.). További linkek és tippek: [link]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#3) Wajk


Wajk
addikt

elnézést ha nem volt elég érthető a cikk, de én a WindowsMobile platformról írkálok, nem a PC-s Windows Oprendszerről.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#5) Shim válasza Wajk (#3) üzenetére


Shim
őstag

Hopp...most látom a bemutatkozásod. Ennek ellenére cikkben nem volt megemlítve :)

Amúgy látom következetesen rosszul, egybeírod a Windows Mobile-t. Miért?

[Szerkesztve]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#6) lajo válasza Shim (#2) üzenetére


lajo
senior tag

Én is feltettem tényleg nagyon szép és egyszerű.

(#7) shev7


shev7
veterán

el akartam olvasni az irasaidat, de csak 3at talalok, hol a 4.?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#8) Wajk válasza shev7 (#7) üzenetére


Wajk
addikt

valami admin hétfőre pakolta a megjelenést, amúgy amíg elkészül a téma, addig a programokat taglalom, elsőként a Wisbar-t aztán szépen egymás utána többit.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#9) simonzé


simonzé
addikt

Dárágij Wajk!
Nagyon örülök, hogy a PPC tábort képviseled, de ezt talán jobban hangsúlyozhatnád az írásaidban. Én ide csak az ismerős Wisbar progi neve miatt jutottam el, de ha nem találok rá valahol egyszer egy elveszett utalást, akkor most f*ngom sem lenne hogy miről beszélsz...
Egyébként GO PPC GO!!! És várom a folytatást!

I don't fit in. I fit out.

(#10) Wajk válasza simonzé (#9) üzenetére


Wajk
addikt

igen észleltem ezt a hibámat, azt hittem az első bejegyzést vagy az oldalsó oszlopot elolvassa az egyszeri olvasó. :))

túlságosan elmerültem a progik rengetegében és a mélyről érkezett irományomat nem megfelelően indítottam ;)

de azért lassan csak rájön mindenki :DD

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#11) artfix válasza Wajk (#10) üzenetére


artfix
csendes tag

Üdv!

A témádhoz gratula.Nekem más az ízlésem de ízlések és pofonok:)Véletlenségből jutottam ide de megtetszett annyira,hogy regeljek és hozzászóljak valamint,amint nekem is elkészül az első be is teszem :K Wisbar lassan meg is van és onnantól nem lesz megállás :B pár képet mutatok én is,hogy nekem milyen is a palacsintám :B :)) és mielőtt kapnám a "lassú" megjegyzést,egyáltalán nem az :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.