Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

egyébként érdekes, hogy lassan 4-5 éve szinte már semmi újítás nincs a monokróm kijelzős MP3 lejátszók terén, azt leszámítva, hogy új designt kapnak, évről-évre

(#2) BloodRay


BloodRay
veterán

Végre eljutnak Sony-ék is oda ahol a noname gyártók vannak. :)
Mostanában én sem látok semmi újítást ezeken a készülékeken.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3) #19617792 válasza BloodRay (#2) üzenetére


#19617792
törölt tag

Lehet.
De ezek nem említhetőek egy lapon azokkal.
Minőségben még mindig ott vannak a szeren!

(#4) mrlujoak válasza BloodRay (#2) üzenetére


mrlujoak
veterán

Üdv!

A Sony termékeit - egyiket sem, igen még a bean-t sem - nem hasonlítanám össze a no name kategória versenyzőivel.
Jómagam egy NW-E003F lejátszót hajtok. 1Gb, FM rádió.
A gyengébb versenyzők ennyi pénzért már pörögve forognak, még hangot is vesznek fel, meg isten tudja még mit nem csinálnak.
Amit viszont tuti, hogy mind elszúrja, az a hangminőség és a fogyasztás.
Érdemes megnézni mindig mennyi a lejátszási idő! A hangminőséget pedig nem kell prezentálni.

Amiért nagyon örülök, hogy végre el lehet majd hagyni a SonicStage progit.
Különösebb bajom nem volt vele, sőt meg is értem, hogy a Sony mind a tömörítés, mind pedig a továbbterjesztés miatt használtatta a programot ezekkel az USB-s eszközökkel.
Addig az volt a koncepció, hogy nem éri meg a usernek, hogy a haver mp3 lejátszója tartalmát csak úgy lehúzza az ő gépére is, mert SS, meg kódolás, meg idő kellett hozzá.
Majd a Sony rájött, hogy a lavina már rég elindult a no name és no védelem lejátszókkal, így már nincs értelme ennyire védekezni.
Figyeli a Sony a piacot, és döntött. Remélem jól.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5) BloodRay válasza mrlujoak (#4) üzenetére


BloodRay
veterán

Én sem említeném egy szinten természetesen. Egyetértek veletek.
Azonban elég gáz, h ilyen alap dolgokat csak mostanra hajlandóak megoldani.
Az ilyenekkel sztem ők is sokat buknak...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6) twollah


twollah
nagyúr

Majd veszek egyet ha a régi lejátszom széthullott.

(#7) Arnoux


Arnoux
tag

Hát én nagyon megszívtam a Sony mp3mammal. 23ért vettem annak idején az Auchanban 1gigás, fekete semmi plusz nincs rajta (fm, diktafon se) és ha süt egy picit a nap akkor egyáltalán nem látszódik a kijelző. Megbíztam a Sonyban és ezt kaptam. Egy kis xart amire fél óra alatt tudok felpakolni pár új számot, bezzeg aki kicsit később vett 6ért nonamet az 1000szer jobban járt mint én.

(#8) JoeYi


JoeYi
őstag

szerintem csak a Sony logot fizeted meg drágán. Már a nonameban is jó chipek vannak, szuperintegrált sorozatgyártós világban a Sonynak sem kerül többe 1-2e forintnál egy ilyen legyártása. A hangminőséget manapság csak a füles befolyásolja.

(#9) Meta válasza JoeYi (#8) üzenetére


Meta
tag

Csak a füles? :F :Y Amíg a HP notit lealázza hangminőségben egy X5 addig szerintem régen nem csak füles befolyásolja...

(#10) Gyomman


Gyomman
aktív tag

A Sony-ról annyit, h nekem második lejátszóm van tőle. Bár az elsőnek letört az USB védője (bab alakú lejátszó, nemtom vki ismeri-e) és mivel már rég kifutó széria volt, csak a MediaM. úgy döntött, h eladja, nem tudták kicserélni, hanem visszaadták az árát -illetve Mediáéknál először nem akarták :F - és ebből vettem másikat (NWE002 asszem, 512MB) ÉN megvagyok elégedve a Sony-val. Jó minőség, az ATRAC-ot a legjobb minőségbe is tömöríthetem, így is kisebb lesz, mint egy rosszabb mp3 formátum. És ez csak 10000 volt, szal nem is olyan drága. Tudom, h milyen, mikor egy rossz minőségű lejátszó v. füles miatt nem lehet hallani tisztán mindent. Elég xar érzés. Szal Sony mindörökké ;]
bocs ha hosszú voltam

[Szerkesztve]

Cogito ergo sum

(#11) jimmy399


jimmy399
senior tag

Sziasztok!

Éppen ma vettem a Sony-tól egy : Sony NWZ-B183F B mp3 lejátszót. [link]

Korábban volt már nekem tőlük, az előd modell, a tárcsás. 5 évig szolgált, 1-szer kimostam 60 fokon, 2,5 órás programmal, kiszárítottam, még ment 1,5 évig. Elég drága volt, 21 000 már akkoriban is, és ez is ennyibe került.
Nem kellett csalódnom, a hangminőség valami félelmetes, a basszusok remekek, egy töltéssel szerintem húzni fogja 1 hétig, de majd meglátom. Ami csalódás, hogy 4 GB-osnak árulják, DE csak 3,5 GB használható fel belőle... :S

Végre nem kell hordozgatni magammal a Nokia 5800XpressMusicom-at, mert nagy már, meg vastag, és sajnos felette is eljárt az idő, mert kontaktos lett a jack dugója, meg eleve már szét van kissé 8 év használat után... :(

--- N/A ---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.