Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Az olvasottak alapján pedig a ''te idődben'' ( remélem, diplomatikus voltam :B ) normálisabbak voltak( tessék figyelni! ): az EMBEREK ( szerintem/remélem ). Korom ellenére nekem kicsit ''ósdik'' az igényeim( az élet minden területén ), néha mégis azaz érzésem támad, hogy én vagyok a beteg és a világ a normális. :F

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nagyon szépen megírtad. A két zene belinkelése jó ötlet. Másodjára már zenei aláfestéssel olvastam írásodat.
Köszi, és gratula.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) bambano


bambano
titán

Miss Bullocknak legalább nem a most divatos plázaropi kinézete volt, hanem rendes nő... Volt egy-két jó jelenete a Pusztítóban is meg a Beépített szépségben is...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4) jimmy399


jimmy399
senior tag

Nos elolvastam az írásodat :R . Eléggé jól sikeredett... :)) Még több írást! És Hajrá! :R

--- N/A ---

(#5) tildy


tildy
nagyúr

Végre egyetértünk utolsó mondat

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ehh, én már 19 évesen is régen szörnyen realista vagyok, ha nem lennék, ki kéne (vagy nem kéne) találni :DDD

Egyébként mindig furcsálltam, hogy hogyan lehet egy színészért/színésznőért így rajongani - már nem rossz értelemben véve. Ugyan van az a rajongás, ami butaságból fakad (pl húgomnál...), de van az, ami csak a jó lélekből...

(#7) szjoci


szjoci
őstag

Én Leia hercegnővel (Carrie Fisher [link]) jártam hasonló cipőben 15-20 éve... :B :D

[Szerkesztve]

(#8) Viszlát válasza Crystalheart (#6) üzenetére


Viszlát
addikt

Mindig amikor azt hiszem, hogy totál egyértelmű vagyok, tuti valaki félreérti... Ez egyáltalán nem rajongás volt, hanem szimplán nagyon tetszett nekem :)


Vakegérke: köszönöm! A zenéket meg direkt ezért linkeltem be :)

bambano: biza, és a melleit sem csináltatta meg

[Szerkesztve]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#9) Eastman


Eastman
őstag

Él magyarországon egy lány aki egy az egyben úgy néz ki mint a fent említett színésznő. 2004-ben beszélgettem vele a Construmán. Nagy hatással volt rám a természetes nőiessége.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#10) Viszlát válasza Eastman (#9) üzenetére


Viszlát
addikt

Ugye a nagy hatás ellenére azért elkérted a telefonszámát? :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#11) Szaszati


Szaszati
tag

Megmosolyogtatott az írásod, hiszen kiskoromban én is átestem egy ilyen perióduson, két ''közéleti személyiség'' is tárgya volt a rajongásomnak, az egyik pedig pont Bullock néni, akit ma is kimondottan szép teremtésnek tartok. Valahogy a hollywoodi színész bagázsból mindig ő volt számomra az egyetlen aki kitűnt a tömegből, pont azzal, hogy nem lett belőle is ''műnő''.

Amúgy meg grat az íráshoz, nagyon jó a hangulata! :R

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#12) Eastman válasza Viszlát (#10) üzenetére


Eastman
őstag

;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nos, mivel nincs túl nagy forgalom, elmesélek valamit.

Karácsony előtt moziba mentünk, meg se merem mondani, hány éve. Oz a csodák csodája volt műsoron, három forintos helyen ültünk anyámmal. Nagyon ifjonc voltam még, tizenegy egész éves, és egyszercsak eltört nálam a mécses. Anyám rögtön tudakolta az okát, azt hitte, hogy fáj valamim. Hozzá bújtam, és úgy pityogtam, hogy én bizony Dorothy-t akarom feleségül venni. Ő olyan szép, olyan jó, és olyan, de olyan... Anyám símogatta buksimat, és azt mondta, hogy nézzük meg a filmet, aztán meglátjuk, mit tehetünk.
Pergett a film, halálra izgultam magam, a végén meg nagyon boldog voltam, hogy Dorothy újra a farmon van. Aztán függöny le, mentünk haza.
Írok én neki olyan, de olyan levelet, hogy rohan hozzám, és azonnal egybe is kelünk. Írtam egyet, átolvastam, eltéptem. Írtam másikat, az se volt jó. Aztán végre sikerült, a borítékra gondosan írtam rá, hogy Dorothynak Kansasba. Anyám volt olyan jó, nem sajnálta a pénzt bélyegre. Ha jól emlékszem, öt forintos volt elegedő Amerikába.
Elment a levél, bedobtam a piros ládába. Vártam, csak vártam a választ, és hogy jó kisfiú legyek, még a párolt káposztát is hajlandó voltam megenni. Edzettem, hogy jövendő belim ne csalódjon bennem.

Sok év eltelt azóta, de Judy Garland ma is valami fogalom számomra. Megmaradt emlékeimben, mint Dorothy.

[Szerkesztve]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) #64791808


#64791808
törölt tag

Sandra Bullock-ba estél bele? Hát ezt meg tudom érteni, én most is sóhajtok két nagyot, ha megjelenik a képernyőn :)

(#15) Vamp


Vamp
senior tag

Mondtam már, Viszlát, hogy imádom az írásaidat? :R

(#16) Viszlát válasza Vakegérke (#13) üzenetére


Viszlát
addikt

Jól tetted, hogy elmesélted :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#17) Viszlát válasza Vamp (#15) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem hiszem, arra emlékeznék :) Megtisztelsz :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#18) BorgBoss


BorgBoss
tag

Olvastatják a sorok magukat. Jó téma és szép írás!

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#19) Viszlát válasza BorgBoss (#18) üzenetére


Viszlát
addikt

Köszönöm :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#20) Unique girl válasza #64791808 (#14) üzenetére


Unique girl
csendes tag

Lány létemre még én is azt mondom, hogy szép nő. :)
Én kislány koromban egy időben Antonio Banderaz-ba voltam hihetetlenül beleszerelmesedve... Igaz, levelet nem írtam neki, de a Zorrót fáradhatatlanul néztem! :)

(#21) Tim82


Tim82
nagyúr

az Ain't no sunshine-nal kapcsolatban ajánlom a figyelmedbe a Woven Hand-féle feldolgozást... hátborzongatóan jól sikerült. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#22) Viszlát válasza Tim82 (#21) üzenetére


Viszlát
addikt

Elég érdekes feldolgozás, de végülis nem rossz :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#23) nostrum


nostrum
tag

Engem Meg Ryan angyali arca bűvölt el mindig, és mindig azt hittem, hogy ő tiszta marad, de elég hamar rányomta Hollywood a bélyegét...

In space, no one can hear you scream...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.