Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pyton


Pyton
aktív tag

Tanulságos történet, tetszik.

''ami nagy örömet okozott.'' Sokkal szebb, ha úgy írod, hogy örömet szerzett. Egyre többször figyelem meg, hogy manapság az örömöt okozzák, nem szerzik. Általában a negatív irányultságó dolgokra monunk ''okozást'', az öröm, és az okozás számomra idegenül hangzik. (másik nagy sláger ebben a témában a ''legoptimálisabb''. csak optimális van meg legjobb/fokozásai) Nem kukacoskodás akart lenni, csak építő megjegyzés a jövőre nézve. :)

(#2) Akheron


Akheron
senior tag

A fene egye meg - sehol sem tudok belekötni a történetedbe. :)

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#3) kymco válasza Pyton (#1) üzenetére


kymco
veterán

:B Igazad van... köszönöm! :)

www.refujvaros.hu

(#4) kymco válasza Akheron (#2) üzenetére


kymco
veterán

:) Ezt dicséretnek veszem :)

[Szerkesztve]

www.refujvaros.hu

(#5) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Nagyon szép történet. :)

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#6) csirkemano


csirkemano
csendes tag

Én, a feleség még annyit tennék hozzá, hogy nekem nagyon jó volt kizökkenni az ''az vagyok, amim van'' életfelfogásból, ami óhatatlanul rám is átragad, mivel mindenütt ez vesz körül... jó látni, hogy mennyivel nagyobb érték a másik emberrel való kapcsolat, egy barátság, egy kötődés... függetlenül attól, hogy milyen ruhát viselek, milyen autón érkezek, meg úgy egyáltalán... :)

Aja, kéjsz teját? Akkoj hozz magadnak...

(#7) Brett apó


Brett apó
tag

Nagyon szép történet :R nekem is volt egy fogyatékos barátom és azt vettem észre,hogy ha vele,velük voltam nagyon jól éreztem magam.Talán azért,mert őszintén ki tudják mutatni érzelmeiket,míg mi ,,normális'' emberek sokszor álarc mögé bújunk,félünk kimutatni az érzelmeinket. Szerintem van még mit tanulnunk tőlük...

Jó látni,hogy családok is vannak itt a ph-n esetleg már a gyerekek is ph-nak?? :)

http://egyiketsem.blog.hu/2008/06/26/lelenc_kutyamento_egyesulet_kontra_apeh#trackbacks

(#8) ktg3


ktg3
őstag

hát úgy...
nagyon tetszik:U

(#9) burgatshow válasza Brett apó (#7) üzenetére


burgatshow
veterán

Van már család! :DD Mi. :) btotyi mint apa, VoDaFoNe mint húg és jómagam mint az életet lassan nehezen kezdő 18 (lassan már 19) éves srác. :)

A történet pedig nagyon jó, szeretnék gratulálni hozzá. :B

(#10) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Szerintem legyen a családod mindenekelőtt a legfontosabb (gondolom ez így is van) és amint lehetőséged lesz, késve bár de törve nem, látogasd meg Vilit.

Minden bizonnyal meg fogja érteni. ;)

Gratulálok a harmadik gyerkőchöz, és kívánok rengeteg erőt ahhoz, hogy olyan világot teremts neki, ami élhetőbb lesz mint a mienk volt...

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#11) kymco válasza D4rkm4n (#10) üzenetére


kymco
veterán

Azért ezt nyolc évet nehéz magyarázni míg íly nemes szempontok alapján is. :B

www.refujvaros.hu

(#12) KrAt


KrAt
veterán

Szép történet :)

(#13) burgatshow válasza kymco (#11) üzenetére


burgatshow
veterán

De mivel te nagyon ügyes, okos, talpraesett Hugó vagy, ezért menni fog. :) :B Najó most szemtelen voltam. Elnézést! :U

Egyébként tényleg gratula a harmadik manóhoz. :)

(#14) Dr.F.E.R.I. válasza kymco (#11) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Szerintem nem fogja érdekelni, hol voltál 8 évig, annak örül, hogy most újra itt vagy. A porontyról meg majd várjuk a fotókat (az élménybeszámolóval együtt, természetesen) ;) .

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#15) kymco válasza Dr.F.E.R.I. (#14) üzenetére


kymco
veterán

Nem neki, nekem.

www.refujvaros.hu

(#16) kymco


kymco
veterán

A szülés miatt nem tudtuk eddig megoldani, de szeptemberben meghívjuk Vilmost hozzánk egy vasárnapi ebédre... :)

[Szerkesztve]

www.refujvaros.hu

(#17) ladybug


ladybug
őstag

Tetszik a történet, szeretem, ha az élet egyszerű mindannapjai csodás élménnyé válnak.
Örülök, hogy Vilmossal többször találkoztok.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#18) talmida


talmida
Közösségépítő

Köszi, hogy megosztottad ezt a történetet! Nagyon jó, hogy elmentél! :DD (könnybelábadt a szemem egy kicsit) mert nekem is vannak hasonló tapasztalataim .....és ha egyszer lsok időm lesz, talán beírom ide. ;)

Gratulálok a családod növekedéséhez is!! :C Van valahol képetek a neten?

IN GOD WE TRUST!

(#19) morgó mosoly


morgó mosoly
újonc

Köszönjük, hogy megosztottad a bárkás tapasztalatodat! Megerősít hitünkben, hogy igazán öröm feltétel nélkül és elsőként szeretni! És, hogy mennyire be vagyunk zárva a teljesítménykényszeres világunkba! De van kiút, és ehhez adtál megerősítést! Köszönjük!

(#20) JJános


JJános
addikt

A történet fontos dolgokra világít rá, és szivbemarkoló egyúttal.
Valamilyen szinten én magam is fogyatékkal élek.

Gratulálok Isten áldásaihoz. (3?) Nő a család. :D

Örülök, hogy megismertelek, és remélem még találkozunk. ha máshol nem, akkor a totyikban.

[ Szerkesztve ]

2007-05-06 óta itt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.