Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) victoireB


victoireB
csendes tag

Régi, szép egyetemista évek - rengeteget tanul az ember (nem az órákra gondolok).
De azt nem írtad le, mért vertek péppé... Egyébként nem rossz.

(#2) ALI_G válasza victoireB (#1) üzenetére


ALI_G
veterán

Végülis 2 dologért. Egy srác dulakodott velem, teljesen részeg volt, ordibált velem. Ekkor kihajítottak engem. Őt nem. Na ezért meg beszóltam a kidobóknak.

(#3) marcee


marcee
addikt

Megértem, ha rosszul esett a dolog, de talán meg lehet érteni, a _barátoknak_ némi pia után, néhány nővel bulizni támad kedvük, akkor is, ha Te nem vagy éppen olyan passzban. Remélhetőleg mostanra már Te sem látod annyira tragikusan az estét.

\m/

(#4) PazsitZ válasza ALI_G (#2) üzenetére


PazsitZ
addikt

Szar, dolog. Én már csak tudom 2 okból is. Szar, mert akkor 1 könyököst még én is kaptam a kidobóktól :D .
És szar, h nem szívesen mennél 1 helyre, de a haverok meg oda járnak. Kissé párhuzamot vonhatunk az én sztorimmal is, egy helyi kocsmában (hogy reklámozzam Vadász), a tulajdonos felesége kétszer kezdett azzal b*szogatni, hogy ne lopjam el a sörösüvegeiket.
-Mondom, persze ebből él a családunk, b*szki. :W
Talán 1-2 alkalommal, ha elvittem 1-1 üveget. Hozzátenném sűrűn járunk oda, fél évente 25 forint ''ellopása''-ba csak nem buknak bele ( a pohárszedő többet tör össze :O ) Mind1.
Kétszer sértegettek megfogadtam nem járok oda többet, de mivel minden haver, odajár...egyedül nem jó bulizni :( .
Szóval csak odajárok, és eltüröm, ha egy hülye p*csa beszól, ez van.

- http://pazsitz.hu -

(#5) amargo


amargo
addikt

Van két történetem:
- Egy egész jó nevű helyre jártunk(Albarégiába) régebben elég sokat kollegám és még jó páran az Ő társaságából, akik azóta jó barátaim is lettek , elég sok pénzt is hagytunk ott legtöbbször. (Én keveset iszok, így nem vágott haza, a többiek sokat :) ) Egyszer másik társasággal mentem arra. Beültünk, első körnek tanácstalanok voltak legtöbben, mert itt nem késdobálós árak vannak, de még elfogadható. Következő körben már megkértek rá, ha nem rendelünk kaját, akkor tudnak egy jó helyet még ahol lehet CSAK inni. Igazából felháborítónak tartottam, de ennyi, ettől még jártam oda, persze csak a kollegám társaságával de egy fillérrel sem adtam többet, mint ami az ára volt.

- A 2es villi vonalán valahol a Boráros tér utáni kis parkrésznél van valami elhagyatott gyár, és járnak oda páran. (A nevét ''sajna'' nem tudom, de valami disco). Tehát Kedvesem társaságával eljutottunk ide, mondván legyen ez mint a Közgáz pince (ami szintén egy kalap..fos, meg aztán nem igazán disco alkat vagyok, inkább más zenét hallgatok, mondják rá, hogy: punk, rock, meg még jó pár dolgot én csak hallgatom és élvezem), belementünk, nekem édes mind1. Tehát bementünk a az 1 számú nem tudom nevét helyre. Itt rengetegen állnak, de látunk nem messze egy másik bejáratot, hát oda mentünk, valami vaslépcsőn kell felmászni. Itt egy kopaszállat kíváncsi tekintettel végig mér, mondom magamban ez tapizni akar, de a seggemet nem adom! Tévedtem, vigyorgó arccal közölte: ''Ez nem a mi napunk'' nincs több hely vagy valami ilyesmi. Nem tudtam hova tenni a dolgot, de megkönnyebbülten távoztam, a 2-es számú jelölt felé valahol mélyen remegve, vajon ott mi vár.. A többiek még gondolkoztak valami beszóláson, de érzésem szerint az abban rejlő intelligencia szintje is sok lett volna hősünk szemében, aki valljuk be: azért megmentett minket, hogy ne kelljen bent nyomorognunk.

Tanulság: Ha nem tudsz szót érteni egy emberrel, meg lehet nem is érdemes rá, hogy megismerd.
Ha pár kidobó úgy gondolja nyugodtan, elgyepálhat, te úgy gondolhatod, hogy ******. Őket nem fogja zavarni, ha többet oda jársz, de az sem, ha igen. Ha a barátaiddal szeretsz eljárni szórakozni, ne a helyért menny oda, hanem azokért akikkel mész!

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#6) ALI_G válasza marcee (#3) üzenetére


ALI_G
veterán

Igen-igen. De én nem mondtam, hogy soha nem fogok odamenni, talán fél év elég elévülés lesz. Pia értem én, de az előtt is sz@rtak a fejemre. Még helyszínen 2-3 csaj a JATE-ba akart jönni, valamennyire talán szimpatizálva velem, vagy nem, nem tudom.

(#7) ALI_G válasza PazsitZ (#4) üzenetére


ALI_G
veterán

Hát igen, remélem már nem fáj az orrod. Nekem még a bal combom mindig fáj.
A Vadiban meg csak az az egy csaj a kötsög, ezzel nem tudunk mit kezdeni. Azzal már nem leszel jóban. De a többi jófej.
Na mondjuk otthon nem sok lehetőség van máshova menni, 1 talán kivétel. Kofába éjjel szoktunk menni, azt te is tudod. (hallom hétvégén nem ment a hubi :DDD)

[Szerkesztve]

(#8) ALI_G válasza amargo (#5) üzenetére


ALI_G
veterán

Az elsőre az a válaszom, hogy olyan leszek én is a pultossal, csapossal stb. amilyenek ők velem. Ha kedves, segítőkész, akkor kap annak megfelelően borravalót. Ha tapló, nincs az az isten, hogy én adjak neki egy fillért is, akármilyen puccos helyen vagyok. Már megcsináltam 1-2x. Csúnyán nézett rám a pincér, de én leszartam.

2. A tanulságod igaz, de szar helyre ki akar beülni, ahol pl csak taplók vannak, és zavarnak bennünket? Szegeden van elég szórakozó hely, hogy a SZOTE-t kikerüljük ebben a félévben amíg nem szándékozom odamenni. Csak kis akarás kérdése, meg odafigyelés. Talán megérdemlek enyit, ha nem, akkor így jártam.

(#9) ALI_G válasza marcee (#3) üzenetére


ALI_G
veterán

a bacsa az csaj :D most jut eszembe, h nem egyértelmű.

(#10) Sada88 válasza ALI_G (#8) üzenetére


Sada88
aktív tag

SZOTEba kattant arcok járnak legfőképpen gondolom beléd is valami ilyen ikuufájter jószág kötött :)
bár múltkor mi jateba voltunk ott meg 2arc annyira szétvolt csúszva du.tán 5kor ,hogy úgy kelett őket felmosni :p de szeged jó hely:D :C

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#11) ALI_G válasza Sada88 (#10) üzenetére


ALI_G
veterán

ja, az is megesik, és igen a SZOTE...
Múlt héten 2 gyerekről hallottam, hogy megverték őket elég rendesen, egy haveromat meg kicsit régebben verték meg azok a parasztok.

Mostmár felkéne őket jelenteni lassan, ez már több a soknál.

Itt ragadnám meg az alkalmat arra, hogy ha valakit megvernek a SZOTE-ban a kidobók, akkor írja le ide :) bár tudom kicsit az esélye, hogy idetéved. Hátha, aztán jól összefogni a mocskok ellen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.