Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Üdv! Nos, első írásom, várom az építő jellegű kritikát és egyéb véleményeket! :U
Kérdésekre is szívesen válaszolok, viszont most nemsokára el kell mennem, így késő este leszek majd legközelebb netközelben, de amint tudok, reagálok a kommentekre! ;)

(#2) ALI_G válasza Pistabaaa (#1) üzenetére


ALI_G
veterán

csak így tovább! Tiszta mobilarena ''retro'' :)

mod.: meglepett, hogy ilyet is tud: POP3 e-mail klienst (!) is SMTP használati lehetőséggel.

[Szerkesztve]

(#3) Pistabaaa válasza ALI_G (#2) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Köszi!

Na igen, van benne pár extra fícsör. :))

(#4) eddie17


eddie17
addikt

Nekem is volt régen egy ilyen telefonom. Meg is voltam vele elégedve. Talán még megvan valamelyik fiók mélyén:)

(#5) Khaal


Khaal
őstag

Nagyon király ez a telefon, haveri körömben 3 darab is volt. A hangrögzítőjével rengeteget szórakoztunk. A kijelző alázta a korabeli mezőnyt szerintem. A jog-dialos 3d-s menü is király, kár hogy nem terjedt el jobban a megoldás. A majmos játék is erősen addiktív.

(#6) Pistabaaa válasza eddie17 (#4) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

:))

Mostmár kezd értéke lenni amúgy. Nyár elején néztem egy pesti GSM üzletben, 8900Ft-ért volt kitéve. A jelenlegi telómért (K500i) adnának kb. ennyit. :(

(#7) Pistabaaa válasza Khaal (#5) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Aham, hangrögzítőn találtam olyan anyagokat, hogy hihetetlen! :Y :DD
Még megőrzött pár akkori ökörködést. :U

Majmos játék addiktív? Na erre varjál gombot: haverom J6-osával 49 majomig jutott el (mármint annyit győzött le) és egy ezrest ajánlott annak aki megdönti. :DD

(#8) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Nos, időközben elkészült a videó is illetve a galériát is összedobtam. Jó szórakozást. ;)

(Sajnos a videó ugye többszörösen butítva lett minőségben mire linkelhetővé vált, na de ez van, azért a lényeg látszik itt-ott. Ja és sorry, van pár fura jelenet a videóban, de mivel nem volt kéznél segítség, így egyedül rögzítettem. De legalább belekóstoltam abba, hogy kb. milyen lehet az orvosoknak, amikor egy képernyőn keresztül látják csak, hogy épp mit csinálnak. :)) )

(#9) doc


doc
nagyúr

hú, annak idején hogy csorgott egy ilyenre a nyálam :)
de sajna akkor nem álltam úgy anyagilag hogy a c35-ömet le tudjam rá cserélni

(#10) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nekem 2 évig volt ilyen telóm! Nagyon szerettem.
Pontosan akkoriban mindenkinek a ''gagyi'' 3310-ese meg a siemensei voltak.
Hangban, tudásban, kijelzőben, kezelhetőségben, porrá alázta az akkor mezőnyt.
Mondjuk volt is ára rendesen. Emléxem vitamaxosan vettem annó 40k-ért!
Jézusom mennyi pénz volt az akkor! :(

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#11) doc válasza Ferdzsoo (#10) üzenetére


doc
nagyúr

a c35-öst én is negyvenért vettem, akkoriban az volt a legokosabb telefon :)
aztán a második telefonomat, az m55-öt szintén 40-ért vettem :DD

(#12) ody42


ody42
senior tag

Nekem J7-esem volt, ami gyak. ugyanez csak kékben, nagyon jó kis telefon, nekem a csengőhangjai tetszettek a legjobban,pláne az előző pittyegős Nokiám után :)

(#13) BlueAthlon


BlueAthlon
senior tag

Nekem laza 3,5 évig volt a telefonom. Nem voltam igényes akkoriban telefon terén, szépen tette a dolgát. Nagyon szerettem. Ütni, verni lehetettt, birta. Akksija nagyon jó volt, ismerősök trágya Siemenseit össze se lehetett ezzel hasonlitani.... Utódja egy GX17 volt. Mostanság már egy kis ízlésesség szorult belém ezen a téren is. egy 6288 as Nokia van.

Annak a statisztikának hiszek, amelyet én hamisítottam -Winston Churchill

(#14) marcee


marcee
addikt

Nekem a mai napig egy kb 5-6 éves J7-esem van. Nagyjából annyi a baja mint újkorában: néha lefagy elekromos cuccok közelében, illetve ha működni is látszik, a mikrofonja nem üzemel ilyenkor. Megtanultam ezzel együttélni.
Ami zavar, az a baromi gyenge rezgés, amit nem tud csörgéssel együtt, amit szintúgy gyengének találok. Egy kicsit zavar, hogy kikapcsolva nem ébreszt, de mivel az aksija még mindig bírja nekem is 4-5 napig, ezért inkább ki sem kapcsolom soha! :)

\m/

(#15) bwoay


bwoay
nagyúr

lehet, hogy jó telefon volt,
de ami a külső megjelenést illeti,
a J70 nyomába sem ért ennek:
[kép]
a J6 is csak egy J5 utánérzés volt, az is brandelve ;]

PS:
ja igen, marcee eszembe juttatta, hogy a Sony mekkora ökör volt,
amikor kitalálta ez a vibramotor nélküli rezgést,
amit gyakorlatilag lehetetlen megérezni :)
van a gyűjteményemben egy Z7 is,
ami szintén kimagaslóan jó telefon volt anno,
de a rezgő hívásjelzése lószart nem ért.
talán ez volt még a legnagyobb gyengéje, az infra hiánya mellett.

[Szerkesztve]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#16) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Vibrát mennyit használtad? Ugyanis ez a Sony nem tud egyszerre rezegni és csörögni, mert nincs benne vibramotor, a hangszórót gerjeszti meg a szoftver egy olyan frekvenciával, amitől az rezonál. Épp ezért sok J7/J70 páros hátsó hangfalacskája feküdt meg idő előtt, a jelek szerint neked szerencséd volt.

Én egy Z5-öt birtokoltam sokáig, a mai napig a világ legjobb telefonjának tartom az akkori viszonyokat nézve. Ott egyrészt a jog dial nem csak fel-le és benyomható volt, hanem előre-hátra dönthető is. Érdekesen rácsukódott a flip a kijelző felére, tudott egyszerre csörögni és rezegni és minden idők egyik legjobb játékát kapta, a horgászósat. Mellesleg volt benne beépített hangposta, amely akár hívószámhoz is rendelhető volt.

A SonyEricsson létrejötte után Z700 néven volt tervben a típus folytatása színes kijelzővel és a szokásos finomságokkal, de sosem került gyártásba.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Örülök, hogy nem csak én vagyok ilyen jó véleménnyel a telóról, mégha nekem is (bár ahogy látom itt nem keveseknek) kicsit rátesznek a szép emlékek. :U

bwoay: J5-öst bár nem fogtam még kézben, de így kép alapján a J6 kicsit jobban bejön. Az igazi exkluzív teló volt, a J70-el sincs gond, de ha még a hátlapot is metálszürkére festik, akkor ez is nagyobbat üt. De így legalább nem kopott el. :C

[szerk.]:

Bog: ha a kérdés nekem szólt, akkor elég sokat volt rezgő módban, napközben főleg ezt használtam, habár azért nem voltam egy telefonközpont. A hangszórót amúgy meg nem gyaktam túlságosan, mindig hármas hangerőn volt, hogy ne menjen szét idő előtt. A vibramotor hiányát én is leírtam és ha bár gyakorlatban egy kevésbé használható megoldásnak bizonyult, azért a megoldása szerintem nem mindennapi. Mert ugye ki az az ügyes, aki szerint jó, ha rezonanciafrekvencián bizgetjük a hangszórót és ettől úgy berezonál, hogy az már majdnem rezeg? :P

Egyébként kár, hogy nem folytatta ezt a sorozatot a Sony, bár így talán annyiból jobb, hogy abban az időben még nem arra gyúrtak a gyártók, hogy minnél hamarabb kelljen cserélni a mobilt, így még elég minőségi produktumok jöttek létre minden márkától. :U

[Szerkesztve]

(#18) bwoay válasza Bog (#16) üzenetére


bwoay
nagyúr

talán nem is baj, hogy nem jött ki a Z700,
valszeg olyasmi kijelzőt kapott volna, mint a T68 :D
mondjuk akkoriban az maga volt a csoda,
de ma már szerintem elég ''furának'' hat,
ellenben a monochrome kijelzőkre nemigen lehet ráfogni, hogy gagyik,
hát még a szürkeárnyalatosokra...

én a mai napig nem értem, honnan jött a Sonynak ez a motor nélküli megoldás.
érdekességnek jó (van, aki a mai napig nem hiszi le,
hogy a hangszóró membránja rezgeti a telefont),
de a súlyon annyit nem nyertek, mint amekkora hátrány volt
a harmatgyenge rezgés.
Egy barátom fogalmazott úgy a J6-tal kapcsolatban,
hogy ha a telefon alját fogja meg, ott már nem is érezni a rezgést :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#19) bwoay válasza Pistabaaa (#17) üzenetére


bwoay
nagyúr

A J5 nem került forgalomba nálunk, azért ritka.
Aztán a Voda behozta a brandelt változatát, a J6-ot,
szerencsére akkor még nem volt Live menü :))
Én egy idő után már úgy voltam a J6-tal,
mint a Suzuki Swifttel: a könyökömön jött ki.
Viszont a J5 örök szerelmem maradt,
pláne, miután volt alkalmam egy boltban kézbevenni.
Igaz, ugyanannyiba került, mint az akkoriban még szintén új 6210-es :D
Én akkor végül 7110-est vettem, aztán vártam úgy 6-7 évet,
és beszereztem egy J5-öt 2 rugóért, meg egy 6210-est is 5-ért,
bosszúból ;)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#20) Pistabaaa válasza bwoay (#19) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

:Y

Jó árak! :C

Na igen, Live menü még akkoriban nem ''hódított'' szerencsére, de azért elképesztő volt a különbség a Vodás és a Westeles árak között. Mert akkor ahogy Feree13 írta, 40k volt kártyásan a piros szolgáltatónál és huszonvalamennyi előfizusan. Először én is ott akartam venni, csak hát az eszméletlen drága volt, de azután nyár elején, mintha egy szállítmány ''leesett volna az ukrán kamionról'', hipp-hopp Westelnél megjelenik, kártyásan, féláron. :Y

Teszem hozzá szerencsére, mert így sikerült nekem is egyhez hozzájutni. :R

(#21) bundas


bundas
csendes tag

A vodánál a szürke volt 40..50k körül. A kéket (j7) vitamaxxal a végén már 30k-ért adták.

(#22) mcroberto válasza bwoay (#15) üzenetére


mcroberto
aktív tag

ÁÁÁÁ.... mutter is egy J70 -el rohangált anno :D

/ Életem első telója egy Sony CMD X1000 volt / :)

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#24) orbano válasza Bog (#16) üzenetére


orbano
félisten

Viszont okosak voltak a tervezők és volt olyan funkció, hogy 3-at rezgett aztán elkezdett csörögni... én ezt úgy megszoktam a j70-ben hogy azóta is hiányzik... ha ez a telefon kezelné az EMS-t, talán most is meglenne és használnám...
Kár hogy a SE már nem tud (vagy nem akar) ilyen magas szinten telefonokat összerakni. Pedig legalább a csúcskategóriában alkothatna 1-1 ilyen nagy durranást. Ráereszthetné a komolyabb mérnökeit a telefonokat tervező csapatra :)

[link] :F

[Szerkesztve]

A vér nem válik VAZZE!™

(#25) psn


psn
tag

Kiagytad a teló 2 legdurvább funkcióját!

Ugyanis a teló tud flash sms-t (sokan máig nem tudják mi az) és sörnyitókat megszégyenítő módon lehet vele sört nyitni! :))

Bár nekem j6-om van - lehet, h a j7-ben ezek a fícsörök már nincsenek benne? :F :))

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

(#26) psn


psn
tag

Egyébként megfogadtam, hogy nem cserélem le, amíg bírja az akksija...

Nos, meg kellett szegnem a fogadalmam, mert a hangszóró megadta magát. Így nem rezeg, nem csörög. Ezt leszámítva még mindig megy.

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

(#27) Pistabaaa válasza psn (#25) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Nos ez a ''flash sms'' így nekem se mond semmit, de ha körülírod, lehet, hogy leesik miaz. :))

Sörnyitó? :Y Melyik végével? Mert bár én nem próbáltam, de ha a J70 is tud, akkor egy újabb plusz. :DD

(#28) psn válasza Pistabaaa (#27) üzenetére


psn
tag

Ennél a telónál megadhatod, h a céltelón hova menjen az sms.
SIM, memória, kijelző.
Ez utóbbit hívják flash sms-nek. Jó kis meglapetéseket tud okozni, amikor nem azt kapod, a kijelzőre, hogy ''1 új üzenete érkezett'' stb. hanem rögtön megjeleníti az sms szövegét...

A sörnyitó pedig a mikrofonnál, a cimkés végén van... :DD

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

(#29) GAlli


GAlli
tag

jó az írás, nekem is van egy ilyen telefonom, lehet ezen valamit modolni ? mert nagyon szerettem, és ha mondjuk lenne még rá 1-2 dolog akkor használnám is:)

(#30) marcee


marcee
addikt

Hamár az sms szóba keült, arról eszembe jut, hogy a hosszú sms-eket sem kezeli sajnos, jön több sms ''<adat>'' szöveggel és csókolom. Néha elég kellemetlen.

\m/

(#31) psn válasza marcee (#30) üzenetére


psn
tag

Igen de erről meg is emlékezett Pistabaaa...

Modolni csak adatkábellel lehet, de azzal szinte mindent.

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

(#32) Brumi


Brumi
senior tag

Én 2001 decemberében vettem függetlenül 68k-ért a J70-est és mai napig megvan, igaz tavaly decemberben vettem egy K610-est, így most azt használom. Szerintem nagyon profi telefon volt akkoriban és 5 év után sem volt semmi komolyabb baja, azon kívül, hogy néha megfagyott vagy kikapcsolt magától. Most bent feszik egy fiókban és ha esetleg elő kell venni akkor startrakész.
A gyenge rezgés valóban probléma volt, mivel elég sokat használtam ilyen üzemmódban, de ki lehetett bírni, és nem ment gallyra a hangszóró sem.
Akkoriban kicsit sokalltam ezt az összeget érte, de így utólag nem bánom, mert más 5 év alatt háromszor cserélt telkót.
Előtte pár évig egy 5110-es Nokiát használtam, de szerintem ez minőségben lekőrözte és ezért nem is váltottam azóta más márkára.

Ja és nem egyszer esett le a telefon betonra, kőre és mégsem lett semmi baja.

[Szerkesztve]

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#33) bwoay válasza Brumi (#32) üzenetére


bwoay
nagyúr

hááááát azért az 5110-et nemigen lehet utolérni, nemhogy lekörözni.
az olyan masszív, hogy egy esetleges világégés után
a csótányok azzal fognak telefonálni.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#35) peti85 válasza bwoay (#33) üzenetére


peti85
senior tag

Az 5110es nálunk ''vezetékes telefonként'' műxik. Sajnos az akksija már nem a régi. De van benne egy Pannonos SIM. Néha kapunk rá 500Ftot és megköszönik a hűséget :D

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#36) Oldmobil


Oldmobil
aktív tag

Jó teszt lett, gratula! Nekem is van egy ilyen a gyűjteményemben, az eredeti Dominós dobozával együtt, de sajnos nem működik :(

(#37) psn válasza Kalandor (#34) üzenetére


psn
tag

Van infód (vagy bárkinek) arról, hogy a jelenlegi telók közül melyikben van ilyen funkció?

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

(#38) Bog válasza psn (#37) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nokia újabb lowend cuccaiban volt flash üzenet egy időben, mondjuk a 3200-ban, emlékeim szerint. Tényleg jópofa, mondjuk a ''SIM error'' üzenetet a kijelzőre küldeni:)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#39) psn válasza Bog (#38) üzenetére


psn
tag

Szia Bog,

ez a fícsör miért marad ki rendre szinte az összes telóból? :))

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

(#40) Bog válasza psn (#39) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Talán pont azért, mert megtévesztő lehet?
Egyébként pont ilyen poén tud lenni egy jól megválasztott üdvözlőüzenet a készülék bekapcsolása után, láttam én már olyan júzert, aki ki-be kapcsolgatta percekig a telefonját, mert ''Hálózati hiba, indítsa újra a készüléket!'' volt a bejelentkező üzi:)

Egyébként én először a speedytomato oldalán találtkoztam a flash SMS-sel jópár éve, amikor onnan korlátlanul lehetett ingyenes SMS-t küldeni

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#41) psn


psn
tag

Minden esetre jó poén, és abszolut unikum.

J6-ra visszatérve:

Hátrányok:
- hátlap=akksi (és fordítva)
ez bosszantó, amikor egy haver meg akarja nézni, h milyen akksi van benne, és kikapcsolva ezzel a telót
- kikapcsolva nem csörög
- a hangszóró a ''vibramotor''

Előny:
- sim és akksi kiszedés után is megmarad az időbeállítás (valószínűleg ésszerű korlátokon belül)
- sörnyitő
- nagyon strapabíró
- flashSMS
- felvehető sms és csengőhangok

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

(#42) Pistabaaa


Pistabaaa
aktív tag

Wow. :Y
Ezt a flash SMS dolgot még így nem tudtam. Ez működik minden készülékre? Vagy csak Sony-ra lehet megcsinálni?

GAlli: lehet moddolgatni, egy adatkábel kell hozzá és utána már elég sokminden pluszt lehet vele csinálni. Én csak pár apróbb dolgot próbáltam, de itt ([link]) találsz részletes leírást, segítséget. ;)

(#43) psn válasza Pistabaaa (#42) üzenetére


psn
tag

Hát ez a vicc az egészben!
Hogy nem a célmobiltól függ, hogy meg lehet-e ezt csinálni, mert mindegyikre elmegy így!

A régi siemenseknél volt a legjobb hatása; ott amolyan fényreklám-szerűen görgette az SMS szövegét az alsó sorok egyikében. :))

A ''kinyithatós'' mobilokon a külső kijelzőre megy az sms szövege. A normál mobilokon (kejlző méretétől függően) az egész sms megjelenik a kijezőn.

Ilyenkor, mivel a cél a kijelző volt, sok mobilon külön mentés menüponttal el kellett tárolni az üzenetet, különben az olvasás után eldobta, visszavonhatatlanul.

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

(#44) bolondember válasza psn (#41) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

istenem, h én h imádtam a J6osom...
Mondjuk nekem a J7/J70 nem jött be, a penge után olyan kis duci volt - igaz, a 7/70nek nem volt antennája, de akkor is...

már alapból is jó ez a jog dial, de az 5 irányú jog még jobb... :DDD Na meg a hardveres billzár-csuszka...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Szia!

Grat a cikkhez, nagyon tetszett!
Nekem az első telefon egy Sony J6 személyében jött el 2001 decemberében.
Akkor azt a Vodafone Vitamax hihetetlen 29900 forintos csomagjában vettem.
Gondolom nem meglepetés, most is megvan a telefon, működőképes, és most cseréltem rajta akkumulátort. Kicsit kellett vele bütykölni, mert az utángyártott akksi nem képes az óra megjegyzésére, ezért a régi - eredeti - akkuról az órapanelt áttettem az új akksira...
Ezen felül egyik jól fizető J6-os tulajnak az antennát is eltüntettem, igazán jól nézett ki beépített antennával, és módosított burkolattal...

A J7 és J70 modellpár is járt nálam, nagyon tetszett, bár a J6-nál jól bevált oldalsó billenytűzárat kár volt kihagyni.
Azt sem értettem, hogy míg a J6-os a 10 másodperces hangfelvételből 5 darabot tudott rögzíteni, addig az utódai már kevesebbet.

A rezgésről annyit, hogy lelkes fiatalok csoportja olyan hangokat varázsolt a J6-ra, amik tized, huszad másodpercenként váltott a hang és a rezgést keltő frekvenciára.
A hatás olyan volt, mint ha egyszerre rezgett és csörgött volna.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#46) Pistabaaa válasza mrlujoak (#45) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Helló!

Köszi!

Na igen, vannak elég fanatikus modderek - itt most az antennaeltűntetős trükk után téged is ide sorollak :DD - akik bizony tudnak még meglepetést okozni egy ilyen telefonnal is. Pár hozzászólással lejjebb írtam egy linket, Pappfer csinálja illetve csinálta az oldalt (mostmár SE telókban művel hasonlókat) és bizony elég szép gyűjtemény van ott, amivel extrábbá lehet tenni a J szériát. :))

(#47) Major_S


Major_S
csendes tag

Nekem is megvan még a régi (7 éves?) j6-om itt az asztalon és az akumlátort ill. néhány apró kopást leszámítva még mindig tökéletes! Amúgy szerintem is sokkal szebb mint a 70 én nem cseréltem volna el rá :DDD
Ez az egyetlen telefonom ami igazán szerettem szerintem már nem lesz soha hasonló :O

Justice!

(#48) bobace


bobace
őstag

Grat a cikkhez, nagyon jó telefont válaszottál. Mármint az én szempontomból is :D Ez a telefon tett Sony(Eri) fanatikussá, ő utána vettem T310-et és azota is csak SE.
Akkoriban a 4 árnyalatos kijelző és a majmos játék, über kivitel hát rosszat nem tudok róla mondani. Én 25ért vettem anno Domino csomagban és 27-ért adtam el pár hónappal később. Tehát még üzletileg is jól jártam vele. Kell ennél több? Talán még több cikk régi telókról :)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#49) Pistabaaa válasza bobace (#48) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

Thx. Amúgy tényleg meglepődtem kicsit, hogy ennyi pozitív vélemény van a telóról, azt hittem eleinte, hogy lesz majd pár ''miért értékeled túl?'' vélemény. De nem nagyon, még az általam nem emlegetett fagyásokon illetve ''hang-eltűnéseken'', tehát kisebb szoftveres gondokon is az kommentezők nagy része simán átsiklott. :)) :C

Retro tesztből pedig készült pár az enyém után is ahogy látom, de kitudja, lehet hogy még én is nekiállok valamit összeheggeszteni, de ez legyen meglepi. :))

(#50) TompapaTM


TompapaTM
csendes tag

Nekem is volt. Szerettem is. Kifejezetten viccesnek találtam, hogy nagyon éles és kissé doboz hangja van. Én mindig azt mondtam, hogy szokol rádió feeling... ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.