Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ALI_G


ALI_G
veterán

Még egy kicsit hozzátenném, hogy azért a safety car gyök kettővel ment a 125-ösökhöz képest is :)

Aki ott volt, postoljon egyet :)
Talmával mi történt az utolsó szakaszon? E-F-G szektorok valamelyikében ült valaki? Ott előzhették meg.

(#2) Black&White


Black&White
addikt

Mi csütörtök délután indultunk, gondolhatod milyen állapotban értünk haza tegnap este 9 körül... :D
De ez van, aug. elején mindig előjön a bizsergés, hogy idén is be kell vállalni a hétvégét Brno-ba! :)
Imikéhez annyit, hogy ő félgyári cuccal kergeti a többieket, míg Barbera gyárival(vagy legalábbis gyárihoz nagyon közelivel).
Mi szokás szerint a G szektorban voltunk(idén az egyenes közepe felé), de onnan csak annyit érzékeltünk, hogy az egyenesben ő fordul be 4.-ként a bolyból.A kivetítőt nem láttam, mert mindenki talpon, levegőben volt az utolsó métereken...

(#3) 7


7
addikt

Páromék is kint voltak, azt mondták, jó volt, élvezetes. :)

(#4) Chieftec válasza ALI_G (#1) üzenetére


Chieftec
őstag

Utolso kepet oda tudnad adni eredeti felbontasban?

(#5) evR válasza ALI_G (#1) üzenetére


evR
aktív tag

én ugyan nem voltam ott.. haverom volt C (meg ilyenek szektorban).. mesélt sokat ő is, de nem mutizott képeket, viszont nagyon oda volt érte! Talmácsi -ha jól tudom- 4. lett + állítólag izgalmas volt a 125ösök küzdelme, pont amiatt, hogy az első 4-5versenyző állandóan cserélődött az előzések miatt.. na majd holnap bővebben.. most már álmos vagyok..

''...trend a lelke mindennek...''

(#6) ALI_G válasza Chieftec (#4) üzenetére


ALI_G
veterán

persze, feltöltöm rögtön, meg ha kell a többit is.

íme: [link]
szegény szöszi elég buta arcot vág épp :Y :))

[Szerkesztve]

(#7) ALI_G válasza Black&White (#2) üzenetére


ALI_G
veterán

hát igen, azt hallottam, h ő nem kap meg mindent. Kíváncsi lennék, h mennyivel menne jobbat, mert pl a 250-esek között talma a 125-össel tizenegynéhanyadik lehetne az 1:08-as átlag idejével, míg Imi 1:09-eseket ment többnyire.

(#8) Chieftec válasza ALI_G (#6) üzenetére


Chieftec
őstag

Koszi.

(#9) ALI_G válasza Chieftec (#8) üzenetére


ALI_G
veterán

szívesen :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.