Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) Peet


Peet
senior tag

Pár gondolat az írásról:
- elösször is defekt miatt keróboltba vinni a bicót :U Mi ez valami spéci bicó? Ragasztás ha nagyon béna vagy akkor is kb 1 óra otthon, a gumi csere meg kb 10 perc. Mellesleg én úgy vagyok vele már nem is nagyon ragasztom 500Ft egy belső (5 gombóc fagyi és kész).
- a srác bunkó volt az tény, bár az hogy megnézi a csajokat még nem baj szerintem, az meg hogy kedvesebb egyéni problem, növessz nagy kerek ciciket :DDD
- nem tudom milyen defekted volt, de vannak defektgátló sprayk és szalagok, talán érdemes lenne kipróbálnod őket, ha sűrűn kapsz defektet arra amerre jársz.
- sajnos nekem is az a véleményem a keróboltokról itt Pesten, de azért vidéken is, hogy elég félválról állnak hozzád.
Egy rövid történet a közelmultból ami velem esett meg:
Fejünkbe vettük a haverokkal, hogy májusban megkerüljük a Balatont keróval, de mielőtt belevágtunk volna én úgy gondoltam kicsit rendbetetetem a bicót és veszek bele egy telót ami már régi vágyam volt. Mivel már ott volt a kerékfűzés, a telóbeépítés, amit azért inkább szakemberre bízok, gondoltam a gumicserét és a csomagtartó felszerelést is rájuk bízom Háááát kár volt, ugyanis annak ellenére, hogy a telóval együtt kb 70 ropit hagytam ott épp hogy csak foglalkoztak velem, két kerékpárlámpát vásárló között, továbbá elég trééé munkát végeztek, a csavarokat nem húzták meg, a vázat összekaristolták stb stb. A 70 ropiból kb 10-15 volt csak a munkadíj, persze rákérdeztem, van-e ennyi munka esetén kedvezmény erre az eladó csaj: ''Ezek nyomott árak!''. Jah meg a munka is nyomodt amit végeztek.... :(( Nem volt kedvem veszekedni velük, nem olyan hangulatban voltam éppen, hanem inkább próbáltam örülni a telónak és hazatekertem. Otthon persze visszaszereltem a hazafele majdnem leesett cuccokat és meghúztam a többit is. Többet az bizti, hogy csak olyan munka miatt viszem a boltba a kerómat amit én nem tudok elvégezni, és még egy csavart sem húzatok meg velük pluszba.
Jah kíváncsi lettem volna ha 1 milkárért vettem volna bicót akkor is ilyen flegmán bánnak-e velem, mert ha igen az tuti mérgembe olyat tettem volna, hogy ...... ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.