Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tkazmer


tkazmer
addikt

Nappal? Már készítem a virágot....

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#2) Yushchenko válasza tkazmer (#1) üzenetére


Yushchenko
őstag

lol :DDD

(#3) cizoe


cizoe
őstag

én már azon filózok jóideje, hogy betekerek éjszaka pestre (innen kb 50km, mivel váctól 15-20km-re lakom), ott szunyálok nővéremnél, majd másnap haza. :) persze nem a 2/a-n szándékoznám megtenni. :) egyszer lehet , belevágok.

(#4) L4D1K válasza cizoe (#3) üzenetére


L4D1K
őstag

Hát ha Vácig letekersz, onnan már van fain bringa út, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Persze lámpa kelleni fog, bár nem tudom, lehet h elég a közvilágítás is....

# ANTAL Tuning #

(#5) cizoe válasza L4D1K (#4) üzenetére


cizoe
őstag

Vácig könnyű innen (Nógrád), végig nyomom a 2esen, csak egy kamionra ne tekeredjek fel addig. Onnan van zsír bringaroute?!?! :U :) :) :) :)) juhhééj! Akkor lehet, hogy hamarosan realizálódik a téma. Világítás van faya barlangászhalogén. ;]

[Szerkesztve]

(#6) tkazmer válasza Yushchenko (#2) üzenetére


tkazmer
addikt

Ne haragudj, de szerintem tényleg őrültség...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#7) cizoe


cizoe
őstag

bevallom, én csak egyszer bringáztam pesten, még tavaly nyáron, de az szörnyű volt. vmikor du-2-3 körül a Népszínház utcából mentem ki a Fegyvernek u.-ba a Fehérvári u. hoz. Szép votl mondhatom.. :D

(#8) moma


moma
őstag

Egy híd mintha eléggé hiányozna ott délen neked :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#9) dragonfx válasza tkazmer (#1) üzenetére


dragonfx
veterán

Én is szoktam bicajozni szigeten, délután nagy a tömeg hétvégén pláne, szal marad az egyetlen út amina 26os is jár, szerencsé kocsi nyista. :R
Múltkor egy múkust sikerült negy elhagyatottabb részen szemügyre vennem, persze csak 1 pillanatra :B
Azért a nappali necesebb de szerintme túléled max. 1.5x ennyi időbe fog telni.''lányok dolgóznak''...hehe ez tetszik :DD ...nem mondták felülnék hozzád egy ''körre''? :DD :DDD
Amugy a gdf-re jársz?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#10) Yushchenko válasza moma (#8) üzenetére


Yushchenko
őstag

Hát igen. Sok minden hiányzik még Mo-ról :DDD Meg esetleg egy 5-ös metro, hogy ne 1.5-2 órát kelljen mennem észak-budára :(

tkazmer: Valamibe meg kell halni mondtam. Esetleg ha lenne egy 88gtx-em, de így, hogy még egy gts-em sincs, mi értelme élnem?

mod: dragonfx: igen, szar gdf-es vagyok, lehet oltani

[Szerkesztve]

(#11) tkazmer válasza Yushchenko (#10) üzenetére


tkazmer
addikt

:DDD tehát virág helyett azt vegyek...

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#12) Yushchenko válasza tkazmer (#11) üzenetére


Yushchenko
őstag

LOL :C
Rögtön feltámadnék :DDD

(#13) Sianis


Sianis
addikt

Haza fele nem akartam lemenni a pesti alsó rakpartra lemenni - itt van egy kis sajtóhiba.

Mellesleg, bicajosok előre!

Sianis

(#14) Yushchenko válasza Sianis (#13) üzenetére


Yushchenko
őstag

hehe thx :R

(#15) joghurt


joghurt
addikt

Nekem sötétben tekerve (természetesen van első lámpám, világos?) a budapesti útviszonyok jelentik a legnagyobb horrort. Még az öregasszonyos 20 km/ó tempóval tekerve is szembejöhet váratlanul egy kráter, amiben fejreállok. Te hogyan éled meg ezeket?

A tej élet, erő, egészség.

(#16) Hujikolp válasza cizoe (#5) üzenetére


Hujikolp
őstag

Váctól kivan építve egész Dunakesziig az út. Nem is rossz, de este, ha sötét van akkor tényleg elkell a lámpa, mert van hogy teljesen fás területen kell menned. (sződligeti rész)
aztán, hogy Dunakeszi után meddig van megcsinálva :U azt nemtudom. még nemmentem el arrafelé fullosan. Én nyáron Szobig akarok elmenni bringával, vagy tovább. Gödön lakom.

[Szerkesztve]

(#17) Yushchenko válasza joghurt (#15) üzenetére


Yushchenko
őstag

Hmmm... ilyen problémám nem volt, valahogy, ahol mentem mindenhol jó volt az út. Egyedül a csatornákat nem kedveltem, azokat kerülgettem folyamatosan.

(#18) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

végigmentem a budai felső rakparton, ahol amúgy nagyon jó bicikli út van
ezt én így, ilyen formában nem merném kijelenteni :U :DDD :(

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#19) Yushchenko válasza sanyixXx (#18) üzenetére


Yushchenko
őstag

hááát őőőő... mér mi bajod vele? :P

(#20) joghurt válasza Yushchenko (#19) üzenetére


joghurt
addikt

Mert a gyalogosok járdának használják (az egészet).

Vagy mert vannak benne hosszirányú, gumiszélességű repedések (pl. amikor Lánchíd alá mész a déli oldal felől), amik vagy megvezetik a kereket, vagy meg is fogják, és akkor simán beeshetsz akár a villamos alá is.

De tényleg ne legyünk telhetetlenek, ha már ilyen kerékpárúttal tele lenne a város, már az is jobb lenne.

A tej élet, erő, egészség.

(#21) tr00p3r válasza Hujikolp (#16) üzenetére


tr00p3r
őstag

Gödön hol? Alsó-Közép-Felső? én alsón.

(#22) Yushchenko válasza joghurt (#20) üzenetére


Yushchenko
őstag

LOOOL :DDD
Bocs ezek nekem már fel se tünnek ;]

(#23) vicces válasza tr00p3r (#21) üzenetére


vicces
addikt

upsz

[Szerkesztve]

:)

(#24) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Csak nem bírtam ki, hogy ma is biciklizzek egy ''kicsit''. 9-kor indultam és most értem haza :DDD
Hát a körút az egy életveszély. Kocsik tolnak bele a parkoló autókba. Egy paraszt kiüvöltött az ablakon, hogy járj kocsival vazzeg.
Viszont a lényeg: csepel-blaha 22perc :Y Azért az nagyon ott van :DD

(#25) joghurt válasza Yushchenko (#24) üzenetére


joghurt
addikt

Az ilyen hülyéknek én annyit szoktam mondani, hogy találkozhatunk, de ott egy 11 tonnás Volvoban fogok ülni.

Én szeretem a Nagykörutat, már ha épp nem nyitja rám az ajtaját valamelyik parkoló. Ha nálunk az útépítési megbízások nem politikai kérdések lennének, megérne egy tanulmányt, hogy a körút aszfaltján miért tudom kitekerni erőlködés nélkül 45-öt (tudom, KRESZ...), míg más, frissen aszfaltozott utcán sík terepen is küzdenem kell a 30-hoz. Egyébként ez a 45-ös tempó a körúton bőven elég ahhoz, hogy egy esetleges szóváltás után esélye se legyen utolérni.

A tej élet, erő, egészség.

(#26) Peet válasza Yushchenko (#24) üzenetére


Peet
senior tag

Éppen írni akartam, hogyha nem gond egyszer lehet elmennék veled tekerni mivel arrafele lakom Én is és egyedül annyira nem szeretek kerózni. Látva, hogy 22percet nyomtál meg sem kérdezem milyen bicód van és mennyire szoktál tekerni. Így tártalan a tekerés, mert nekem csak 1 montim van és 30-35 fölé ritkán megyek, mert ugye montival nem az adja meg neki a feelinget. ;)

(#27) Yushchenko válasza joghurt (#25) üzenetére


Yushchenko
őstag

Ez jó, megjegyzem :D

Ammm tényleg nagyon lehet menni a körúton, én figyelek arra, hogy ne nyissák rám az ajtót, de néhány kocsi tényleg nekinyom a parkoló autóknak. Mondjuk én eleve hülyeségnek tartom, hogy a körúton végig parkoljanak, csakhát kéne mélygarázs. Mondjuk ha lenne, se hiszem, hogy nagyon használnák.

(#28) Yushchenko válasza Peet (#26) üzenetére


Yushchenko
őstag

Nemtom akarsz-e röhögni, de nekem is csak egy montim van, kb 10 éves(komolyan), és úgy raktam össze használt cuccokból, hogy működjön(anno tescos volt, szal minőség ott van). Hát tekerni szoktam, de nemtom mennyivel mek, nincsenek nekem ilyen extráim, benyomom legmagasabb szintre, aztán tolom neki.
Feeling meg szerintem csepel biciklivel is ott lenne, csak az egy kicsit lassabb :))
Ammm mehetünk :P

(#29) Peet válasza Yushchenko (#28) üzenetére


Peet
senior tag

Nah akkor lehet próbálkoznék, egyet, legfeljebb kiállok az első emelkedőnél. :U
Szólj ha legközelebb mész, az Obinál tudok is csatlakozni.

(#30) Yushchenko válasza Peet (#29) üzenetére


Yushchenko
őstag

ok :)

(#31) sanyixXx válasza Yushchenko (#19) üzenetére


sanyixXx
senior tag

gyalogos terror van. illetve az országútim szétesik a gyűrődéseken. van pár korrelt szakasz, de a nagy része fos :(

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#32) joghurt válasza sanyixXx (#31) üzenetére


joghurt
addikt

Ezért járok én duplafelnis városival. A hegyibringa lassú traktorkerekű, az országútit én még a magyar országutakon is sajnálnám, nem hogy Budapesten.

A tej élet, erő, egészség.

(#33) Darth Mumus válasza sanyixXx (#31) üzenetére


Darth Mumus
tag

SZerintem inkább próbálkozz montival mert még mindíg jobb ''traktorkerékkel'' menni mint oarszágútin zötykölődni... (szerintem) Én eddíg csak montival jártam a városban és teljesen jó volt.(igaz országútim nincs :DDD )

(#34) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Helló!
Én hajnalban szoktam bicajozni nyáron, de csak persze mikor fel tudok kelni 4-kor. Csömör ilyenkor abszolút kihat és ha szerencsém van előző nap rá tudom beszélni a haverokat és az öcsémet is, hogy tartsanak velem. A horgásztóra persze egyedül valahogy sose merek kimenni, mert nincs oda közvilágítás és félelmetes :DDD .

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#35) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Ma hajnalban csak sétálni mentünk haverral és az öcsémmel, de szokatlanul nagy forgalom volt az utcán. :(

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.