Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Ébredés

Hozzászólások

(#1) ALI_G


ALI_G
veterán

néhány rész ismerős. :)

(#2) Lavves


Lavves
tag

Detto... :))

(#3) Hiperbola válasza ALI_G (#1) üzenetére


Hiperbola
csendes tag

de milyen ismerős... :)

(#4) dragonfx


dragonfx
veterán

hehe de sok ismerős szitu.....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5) ladybug


ladybug
őstag

Nincs senkinek jó kis sztroija ebben a témában? Lehetne beszélgetni is erről....

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#6) KrAt


KrAt
veterán

Imádok úgy ébredni, hogy a macska alszik a fejemen.. :U :)

(#7) burgatshow válasza KrAt (#6) üzenetére


burgatshow
veterán

Én úgy imádok ébredni, hogy tudom, nem kell azon a napon semmit se csinálnom és lendülettel alszom tovább. ;]

Sajnos nekem ritkán adatik meg az ilyen nap! :DDD

ladybug: Nőknél kómás sminkelés, férfiaknál borotválkozás szintén kómásan? :DDD

Egyszer borotválkoztam kómásan, azóta soha többet, inkább elmegyek szőrösen vagy megvárom míg rendesen felébredek! :DDD

(#8) dragonfx válasza ladybug (#5) üzenetére


dragonfx
veterán

alvási ciklusról tudok mondani esetleg sztorikat, pszicho tanulmányaim alapján ha érdekel. :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#9) gorlin válasza dragonfx (#8) üzenetére


gorlin
őstag

Hogyne érdekelne,csak rajta:) (azt tudom hogy hanali 2 kor van a mély alvás,meg éjfél előtt el kell aludni de másra nem emlékszem:) )


A szerzőhöz:A cikk nagyon jó volt.Nálam például úgy szokott lenni hogy vagy ''mosolygósan'' ébredek,és ezt szó szerint kell érteni,ilyenkor tele vagyok erővel és jó a kedvem.
Vagy iszonyatosan fáj a fejem...
Más verzió nincs.

[Szerkesztve]

(#10) degu válasza KrAt (#6) üzenetére


degu
senior tag

En meg ugy imadok ebredni,hogy a macska hattal fekszik nekem,es nincs rajta haloing! :DDD :C

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#11) burgatshow válasza degu (#10) üzenetére


burgatshow
veterán

Bár a legeslegjobban úgy, ha jobbra fordítom a fejem és Kedves mellettem alszik! :U :B

(#12) EQMontoya válasza burgatshow (#11) üzenetére


EQMontoya
veterán

igy én is szeretek ébredni, csak nem felkelni, hanem felnézni, elégedetten tudomásul venni, h nem lopták el, és aludni tovább.

Same rules apply!

(#13) Agyasima


Agyasima
senior tag

Most írjam ide, hogy melyik a kedvenc módom az ébredésre? Sejthetitek... :) Sajátos ébresztési forma.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#14) Feketelyuk


Feketelyuk
tag

Jobb lábbal szoktam földet érni és bal oldalamra fekszem.
Ebből kifolyólag néha (sokszor) ''valami akadályoz'' abban, hogy jobbra fordulva fel tudjak kelni...(SIC!)

(#15) Calibos válasza EQMontoya (#12) üzenetére


Calibos
addikt

hogy a kedvesedet nem lopták el? :D

(#16) Calibos válasza ladybug (#5) üzenetére


Calibos
addikt

Fiatal koromban elmentem tudományos találkozókra ahol az ágy helyes elhelyezéséről diskuráltak úgynevezett szakértők.
Léteznek úgynevezett vízsugárzás (talán 3 fajta van?) tehát egy ilyen területre nem érdemes rakni az ágyat! Plusz elektroszmog is befolyásolhatja az alvásunkat.

Na de nem akarom szét offolni a topikodat de gondoltam kicsit hozzá tartózik a témához.


(#17) ladybug válasza Calibos (#16) üzenetére


ladybug
őstag

Igen, erről én is hallotam. Vízérnek hívják őket. Ha vkinek az alvása sosem nyugodt, akkor iylesmi is lehet a háttérben.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#18) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

tök yoo.. ma fullosan az írás második része köszöntött rám. rosszul aludtam és még az eső is esett ráadásul mindeki cseszegetett a suliba ( főleg a tanárok ) .... remélem én is h holnap jobb napom lesz!

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#19) tildy


tildy
nagyúr

IDőben ébredsz, ma a kajásember sem csengett(mert mára nem rendeltél). Van időd zuhanyozni, mindennel időben elkészülsz, és még az sem töri le a jókedved, hogy odakinn esik az eső és fúj a szél meg az sem, hogy egész éjjel kapart a torkod. Mézes teával és neocitránnal indítod a napod, majd elmerülsz a forró fürdőben. Végre pancsolhatsz kedvedre, időd , mint a tenger. Felöltözöl , elindulsz a munkahelyedre.
Időben beérsz , mikoris kiderül, hogy elhagytad vagy otthonhagytad a belépőd. jobb esetben otthon hagytad. A büfében pont a kenőmájas szendvicset fogod ki, amit ki nem állhatsz , persze erre akkor jössz rá, miután már megvetted. Már jössz kifelé a büféből, mikor észreveszed , hiányzik valamid: a laptop! Spuri vissza a büfébe, laptop felkap.

Közben kiderül, hogy a kártya bizony ninc sotthon, útközben elhagytad.
Te dinka, hát alig dolgozol még az új helyeden, máris elhagyod a kártyát?! Ejnye ejnye.
Szerencséd van, egy jótét lélek beviszi a céged egyik boltjába, és leadja.

Szóval kelhetsz jókedvel, és frankón, attól még lehet egy kevésbé jó napod.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20) finest


finest
őstag

Lénárd Sándor szerint két fajta ember van. Aki a vekkerre kel és aki magától ébred.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#21) ladybug válasza finest (#20) üzenetére


ladybug
őstag

Mennyivel jobb magunktól felébredni...

De az igazság az, hogy ezt a magától felébredést megelőzi az, hogy egy ideig vekkerre kelsz. Megszokja a szervezeted az időpontot, és mint egy belső vekker csörögsz magadnak.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#22) degu válasza tildy (#19) üzenetére


degu
senior tag

Yeeee....! :))
Vannak un. *elatkozott napok*/nem nehez napok :DDD /amikor minden balul ut ki!
Keson ebredsz,nem gyujt be a boiler,elfogyott a fogkrem,beegett a gumi este a kv-fozobe,elszakad a cipofuzod,amikor az orrod elott csukodik annak a metroszerelvenynek az ajtaja,amivel meg elerned azt a buszt,amivel idoben beersz a melohelyedre...es ezutan jon a munkahelyi horror,amit irtal! :R :Y
De ezek nem veletlenul tortennek! :( Hidd el...figyelnek!...valahonnan,valakik :Y :DDD /
Vegyuk sorba! A boiler azert nem gyujtott be,mert alacsony volt a gaznyomas/levettek!/fogkremed meg este volt,de ejjel valaki kinyomta?! a kv-fozobe azert egett be a gumi,mert amikor kifolyt a kv,valaki csengetett,es kinyitva az ajtot...senki sem volt ott! :Y A cipofizod a pszi-energiatol szakadt el,nem toled... a kritikus metroszerelvenyt azert nem erted el,mert elotted egy *B* tipusu mumia tantorgott ebenfa-bottal mindket kezeben... :O
Viszont vannak pazar napok,amiket az elet jutalomjatekan lehet nyerni! :D
Ezeken a napokon nem tudsz semmit sem elrontani! :C :DD
A haveromat egy ilyen napon lokte be a tomeg,veletlenul a metro-arokba,a sinek koze! :Y
/Termeszetesen jott a szerelveny!/ Valtig allitotta,hogy helybol,nekifutas nelkul ! ugrott fel a rampara /kb.2m magasra?!/
Ilyenkor /ha el is kesel/kiderul,hogy a fonoknek reggel nem indult a kocsija,es most
dzsipiesszel probal benavigalni!
Amikor belepve a portan,eszreveszed,hogy otthonhagytad a belepodet...nyilik az ajto,es belep a Vezer..es mikozben int,hogy menj vele,baratsagosan megerdeklodi,hogy megvagy-e a kert anyagokkal?/ a kiberek termeszetesen mukkani sem mernek! :C /
Amikor a bufeben ki akarod fizetni a reggelid...eszreveszed,hogy otthonfelejtetted a penztarcad! :O De mar mondja is mosolyogva a bufes,hogy tegnap,amikor nem tudott visszaadni az otezresedbol...elfelejtkezett rolad,de most itt a visszajaro penz...ne haragudj! :DD
Amikor a Vezer altal kert surgos anyagot eloveszed,kiderul,hogy ezt mar egyszer kerte,el is keszitetted,de mindketten elfelejtettetek! :P
Es a nap megkoronazasa keppen megprobal egy beszallito korrumpalni.../ami gyalazatos modon sikerul is neki! ;]
...es ez mar olyan,mint egy Hallivudi sikerfilm! :DDD

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Ébredés
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.