Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blaise


Blaise
veterán

Hát ez sajnos így volt :(

(#2) Daneey válasza Blaise (#1) üzenetére


Daneey
tag

Ez egyszerűen hihetetlen. Mo. egyik legnépszerűbb múzeumában egy ilyen nyanya legyen ruhatáros... Botrányos... Én a természetemből adódva már az első pofázásánál felemeltem volna a hangomat, hogy hogy merészeli...


Hihetetlen...


U.i.: a budapesti műjégen a ruhatárosok normálisak - tapasztalat :DDD

(#3) finest


finest
őstag

Miért nem hívattátok ki a főnökét?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#4) ftc


ftc
nagyúr

Ok megértem,hogy nem adhatja ki...de akkor se normális állapot ez..ha tudod fejből mi van benne és hol akkor tuti a tied a cucc.

(#5) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Hát sajnálom.
Amúgy keletiből jár busz a múzeum felé...
Sajnos az igaz hogy sok öreg, nyugdíjas dolgozik ott... én anno audioguide-oltam ott.

(#6) zsiga667


zsiga667
addikt

Egy szó nélkül elvettem volna a cuccaimat, próbáljon csak megállítani ha tud... :U

(#7) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Hát, ezek sajnos mindenhol ilyenek, nem csak ott. Szlovákiában próbáltuk elmagyarázni a kollégiumban a portásnak, h nincs ágynemü... mindezt magyarul, olaszul, angolul, franciául, és németül kiséreltük meg. Végén keritettünk egy szlovákul tudó magyart, de addigra már lincselni is lett volna kedvünk

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#8) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

Lehet, hogy a 2. mondatánál lebontottam volna az arczát...
alap, hogy panaszkönyv felettese..ha mindenki beír 1 ilyen után (osztály 20-30 fő) akkor nem sok jora számíthat aza némber..
10 percnél tovább tuti nem bírtam volna..
:R

Nos Omnes Una Manet

(#9) ftc válasza EQMontoya (#7) üzenetére


ftc
nagyúr

nincs ágynemü és? vigyél magaddal nálunk ez megy...

(#10) EQMontoya válasza ftc (#9) üzenetére


EQMontoya
veterán

nemzetközi szintü matekversenyre talán legalább ágynemüt hagy ne vigyek :D

Same rules apply!

(#11) shev7 válasza EQMontoya (#10) üzenetére


shev7
veterán

meg az osztrak siszalassokra is kell agynemu :):)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#12) EQMontoya válasza shev7 (#11) üzenetére


EQMontoya
veterán

az addig rendbevan, nade h 1 kollégiumban nincs? de ha nincs, akkor szólunk előre, ez a minimum. De kaptunk ;]

Same rules apply!

(#13) D4rkm4n válasza zsiga667 (#6) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Én is ugyanebből indultam ki. De a többiek visszatartottak, mert nem akartak nagy botrányt. (Halvérű banda! :D )

Egyébként még most is fáj a fejem az idegeskedéstől. :(((

Amúgy kérettem a főnökét is. Természetesen nem jelent meg. :((

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#14) ftc válasza EQMontoya (#12) üzenetére


ftc
nagyúr

nincs:D

nálunk az ment vigyél mindent magad verzió...


(#15) Blaise válasza zsiga667 (#6) üzenetére


Blaise
veterán

Sajna nem lett volna nyerő dolog, mivel a nő már az őröket hívatta. A múzem előtt pedig voltak rendőrök. Képesek lettek volna nagy botrányt csapni :(

Igazából mi megszívtuk egye-fene, de ha a külfüldiekkel is eljátsza ugyanezt akkor jó emlékekkel fognak távozni kedves országunkból :(((

(#16) Blaise válasza ^Bundi^ (#8) üzenetére


Blaise
veterán

Kb 150-en voltunk :DDD

(#17) Yushchenko válasza Blaise (#15) üzenetére


Yushchenko
őstag

Azt ne hidd hogy tudnak angolul... jókat derültem rajtuk, mikor nyitás előtt ott mondogatták, ''...hogyha a kiállításra akar menni akkor ápsztersz.'' Az meg hogy közöljék angolul, hogy tele van a ruhatár, teljességgel lehetetlen elvárás. :DDD

(#18) Blaise válasza Yushchenko (#17) üzenetére


Blaise
veterán

Jó nem is nézem ki belőlük, hogy tudnak, de ha külföldön rámripakodnak akármilyen nyelven rájövök, hogy nem vagyok szívesen látott vendég :D

(#19) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én pont az ilyen dolgok miatt nem adom be soha a cuccomat a ruhatárba ,nem kell nekem hogy vmi vén banya pampogjon.Igaz kicsit melegem lesz a vastag kabátba ,de max leveszem és a kezembe fogom

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#20) Yushchenko válasza EQMontoya (#7) üzenetére


Yushchenko
őstag

Magyarul beszéltél egy szlováknak? :DDD :DDD :DDD
Micsoda véletlen hogy nem teljesítette a kérésedet...
Én azóta tok valamennyit szlovákul, mióta volt egy idő, hogy kijártam heti szinten pozsonyba.
Érted odamész:
-Jó napot! Kérek 2 vonaljegyet!
-dva?
-Igen :D
-dvadesetsest korún
-(fizetek) köszönöm, viszlát!
-Dovid'enja

Persze ez sem általános, de elég rendszeres szlovákiába, fiatalok persze hogy nem tudnak magyarul, de kicsit öregebbek(<40) már szinte mind(jó slota nem biztos :DDD )... Dél-Szlovákiába meg tul. mindenki tud magyarul, max nem fog megszólalni :DDD

(#21) Blaise válasza Jégkokó (#19) üzenetére


Blaise
veterán

Ide sajnos nem lehetett bemenni kabátban és táskával :(

(#22) Yushchenko válasza Blaise (#18) üzenetére


Yushchenko
őstag

Sajnos külföldi vendégek sok helyen nincsenek eléggé megbecsülve :( Én nagyon sok rendes külföldivel beszéltem amég a múzeumba dolgoztam... Bár volt 1-2 durva konfliktusom is, de én legalább le tudtam rendezni.

(#23) EQMontoya válasza Yushchenko (#20) üzenetére


EQMontoya
veterán

addig ütjük, ami nem szólal meg... mi voltunk többen :DDD

Same rules apply!

(#24) Yushchenko válasza EQMontoya (#23) üzenetére


Yushchenko
őstag

Nem szép dolog ilyet mondani :DDD De általába tudnak... amúgy hol volt a tábor(mod: vagy mi? :DDD )?

[Szerkesztve]

(#25) DeusHun


DeusHun
őstag

Hát sztem mondtam volna neki 3x, h adja oda, aztán beugrottam volna, majd megfogva a cumóm távozom. Ha meg elkezd hőbölögni közölni, h mivel nem adott róla semmit, hogy én azt átadtam így lopásnak minősül a dolog, tehát ha nem akarja, hogy perbe fogjam STFU. A tápkábellel játszon ne a magyar emberrel.

Rainforest Alliance Certified signature

(#26) EQMontoya válasza Yushchenko (#24) üzenetére


EQMontoya
veterán

felvidéki matekverseny volt, Pozsonyban :)

Same rules apply!

(#27) Yushchenko válasza EQMontoya (#26) üzenetére


Yushchenko
őstag

Ohhh... Pozsony az más :DDD Az a szlovák nemzet és kultúra központja... Ott nehéz magyar találni(aszem 20.000 van de nem vagyok benne biztos), bár én mindig mindenhova, úgy mentem be hogy ''SZÉP JÓ NAPOT KÍVÁNOK!'' :DDD :DDD :DDD

(#28) EQMontoya válasza Yushchenko (#27) üzenetére


EQMontoya
veterán

mi is, ne aggódj, mivel magyaroknak szervezett matekverseny volt, mi voltunk létszámfölénben a legtöbb helyen. :D Amúgy nem rossz hely, bár 1-2 városrész nagyon gettó. A belváros viszont szép.

mod: lehet, nem kéne szarrá offolni a totyikot? :U

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#29) Yushchenko válasza EQMontoya (#28) üzenetére


Yushchenko
őstag

Pozsnyba egyetlen szép hely van az Óváros(Stare Mesto)... A többi része viszont pfff... Ugye a Duna bal oldalán lévő részen csak panel található, kijjebb pedig ipari telepek és tényleg frankó kis gettós környékek vannak. Hozzá kell tennem, kerültem összetűzésbe szlovák skinhead-ekkel :DDD , sajna én csak egyedül voltam :DDD

(#30) EQMontoya válasza Yushchenko (#29) üzenetére


EQMontoya
veterán

minket is próbáltak inzultálni 1x, de akkor 7en voltunk... A kolink elég gettós környéken volt, kinn a csába, és járt arra néhány tehervonat, jó hangosan, amikor is kifejtette 1ik társam, h ''Itt bezzeg dübörög a gazdaság''

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#31) Vamp


Vamp
senior tag

Én azért nem szaladtam volna ennyire előre...



Egyrészt, a nyanyának világosan meg van mondva, hogy csak biléta ellenében adhatja ki a cuccokat (mint minden helyen). Ha ennek ellenére kiadja, és valaki átveri, akkor alaposan ráfázik... Nem hiába tagadta meg a dolgot, féltette az állását. A hangot pedig sosem kell ilyen helyzetben felemelni, minél halkabban beszélsz, annál nagyobb az előnyöd.


Az ilyen helyzetek elkerülése végett spanolok le először a személyzettel egy bármilyen helyen, ahol bilétát adnak:D

(#32) VladimirR válasza zsiga667 (#6) üzenetére


VladimirR
nagyúr

kerek engedelyt visitva rohogni

(#33) EQMontoya válasza Vamp (#31) üzenetére


EQMontoya
veterán

nemtom, nekem ezektől a kibaszott szellemi aszadványoktól feláll a hátamon a szőr, olyan szinten nem gondolkodnak, az ilyennek nem lenne szabad munkát vállalni, max szénlapátolást teherautóra, mert ott nem kell sem kommunikálni, sem gondolkodni.

Same rules apply!

(#34) Yushchenko válasza EQMontoya (#30) üzenetére


Yushchenko
őstag

:DDD Hozzá kell tennem náluk jobban dübörög :DDD

(#35) zsiga667 válasza VladimirR (#32) üzenetére


zsiga667
addikt

Engedély megadva, ettől függetlenül nem hiszem hogy bármit is tudott volna tenni az akcióm megakadályozására. :)

(#36) Yushchenko válasza zsiga667 (#35) üzenetére


Yushchenko
őstag

hívja a biztonsági személyzetet :DDD Kb. olyan mint a ruhatáros, 60 éves papák :DDD

(#37) Vamp válasza EQMontoya (#33) üzenetére


Vamp
senior tag

Ennyire nem sarkítanék. Nyilván megvan az oka rá hogy hülye legyen. Lehet volt egy rossz élete, innentől kezdve persze hogy nem fogod megérteni...

(#38) EQMontoya válasza Vamp (#37) üzenetére


EQMontoya
veterán

joga van hülyének lenni, egészen addig, ami mást a normális életében ezzel nem gátol. Élni és élni hagyni.

Same rules apply!

(#39) VladimirR válasza zsiga667 (#35) üzenetére


VladimirR
nagyúr

radfuj ;p

(#40) D4rkm4n válasza Yushchenko (#27) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Helyes!

Elvégre lesz még London is magyar falu! :D

Mellesleg a ruhatárosból tényleg nem lehetett kinézni még a nyolc általánost sem. Az már tényleg irreális lett volna, ha azt várjuk el, hogy angol nyelven adjpn eligazítást a külföldi vendégeknek.

Egy ilyen súlyú rendezvényen az lett volna a minimum, ha olyan embereket alkalmaznak, akik meg tudják magukat értetni legalább egy nyelven.

A rendőröket biztos nem hívták volna be. A biztonsági őr pedig semmit nem tehet velem, mert ha feltart és még nekem lesz igazam, akkor nagyon megütheti a bokáját. Ezt pedig egyik sem kívánja... Főleg nem azt, hogy még a végén bíróságra kelljen járniuk. (Odáig biztos nem fajultak volna a dolgok.)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#41) D4rkm4n válasza Vamp (#37) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Tételezzük fel, hogy nekem is rossz az életem és akkor ez már ok arra, hogy orrba vágjam? :)

Mellesleg gyorsabban tudok ám futni! ;]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#42) Yushchenko válasza D4rkm4n (#40) üzenetére


Yushchenko
őstag

Jah, mondjuk most lengyel falu London :DDD

(#43) D4rkm4n válasza Yushchenko (#42) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Azért annyi lengyel nincs Londonban, hogy ezt ki lehessen jelenteni. Akkor már inkább az arabok veszik át a hatalmat. :DDD

Amúgy külföldön egy falusi kis múzeumban is minimum elvárás, hogy angolul ne csak annyit tudjanak kinyögni az alkalmazottak, hogy ''ápszterz'' vagy hogy ''der is dö galeri''.

Úgy látszik, hogy ez is kezd hungarikum lenni. :W

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#45) D4rkm4n válasza Kalandor (#44) üzenetére


D4rkm4n
őstag

A Louvre természetesen nem adja ki sem a levágott fülű önarcképet, sem pedig a Napraforgókat.

A helyzet amúgy az, hogy akkor ragaszkodhat a bilétához, ha adott. Nekem nem adott, innentől kezdve nem értettem, hogy mire volt olyan nagy szája. :((

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#46) bambano


bambano
titán

Ha az élő stílusod csak fele olyan rossz, mint a helyesírásod, akkor ne csodálkozz.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#47) j.bravo válasza Kalandor (#44) üzenetére


j.bravo
addikt

Felírhatsz engem is a csalódottakhoz...
a képekkel nekem nem lett volna bajom, nem feltétlenül csak a leghíresebb képeket akarom megnézni, sőt - ellenben nagyon hülyén volt megoldva a képek prezentálása. Ha csak lézengtek volna az emberek, akkor oké lett volna ez a ''töksötét terem, csak a képet világítjuk, a képeket kis boxokba rakjuk és a boxokat egymástól elválasztjuk'' koncepció, mert amúgy érdekes lett volna; de ekkora tömegnél szerintem súlyosbította a tolongást erősen.

A ruhatárosok és az egyéb kiszolgálószemélyzet pedig... mindenkinek igaza van, de amúgy no comment. De sajnos ezen nem szabad meglepődni.

[Szerkesztve]

Whatever.

(#48) D4rkm4n válasza j.bravo (#47) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Időközben sok helyről érkeztek az enyémhez hasonló véleménnyilvánítások.
Ennyi a kultúra bölcsőjéről... :(

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#49) Ősember


Ősember
őstag

ha elérhetö távon lennének a cuccaim és ilyen ruhatáros fogad simán kiveszem és jöjjön utánam :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#50) Ősember válasza bambano (#46) üzenetére


Ősember
őstag

ha ilyen okos vagy akkor tudhatnád, hogy ha-val nem kezdünk mondatot :U

mod: off

[Szerkesztve]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.