Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) s1ny1


s1ny1
tag

Kipróbáltam nekem megy simán linux alatt firefox, win alól ie-el. Szeintem a gondot nálad az tűzfalad vagy valami más olyan program okozhatja, ami letiltja a felugró ablakokat. Próbáld ki, hogy ideiglenesen engedélyezed őket.

(#2) #24889344


#24889344
törölt tag

Pontosan mennyi az óriásfájl max. mérete?

(#3) raczger válasza s1ny1 (#1) üzenetére


raczger
őstag

én személy szerint próbáltam több gépről is, havernál is, meg kérdeztem embeeket mindenki ezt tapasztalta, talán az a közös, h router van, de az nemhinném, hogy akadályozná ezt

mod: sanan: sajnos ezt nem találtam, de lehet, hogy nem is írja

[Szerkesztve]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#4) #54715584


#54715584
törölt tag

router + firefox nalam megy siman

(#5) shark300


shark300
tag

Nálam nem lehet rávenni a Firefoxot, hogy megjegyezze belépésnél a jelszavam. Mikor betölti a lapot, megjelenik egy pillanatra, de aztán eltűnik...

mod: amíg ezt az üzit megírtam, letelt a biztonsági ídőkorlát üzenettel kidobot... sorry, nem tudok gyorsabban írni :D

sanan: ''Egy óriásfájlt maximum 10x tölthetsz fel. Az egyes fájlokat a [freemail] 7 napig tárolja. 7 nap után a fájlok törlődnek. Az óriásfájlok maximális összmérete 10 GB lehet.''



[Szerkesztve]

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#6) SP!T válasza #54715584 (#4) üzenetére


SP!T
addikt

nálam is

There's a device that I've been using called a whoop.

(#7) Zamery


Zamery
senior tag

Nos, nekem nem tetszett ez az új. Úgy látom hogy a fremailból is közösségi oldal lesz. Képet lehet hozzáadni, személyes adatokat kér...
Maradok a réginél, amig fenntvan : [link]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#8) raczger válasza SP!T (#6) üzenetére


raczger
őstag

nemtudom h ti mit használtok, de 1-es és 2-es FF-nél is fagy, kiveszem a felugró ablkok tiltását is ,meg mindent kipróbálok, a FF egy percre használhatatlan mikor belépek. Nem is az a klasszikus lefagyás, hanem 1 percig akármit csinálok a böngészővel nem reagál. (természetesen windows-t használok) A windows tűzfal pedig soha sincs nálam bekapcsolva, meg csak a hardveres tűzfalam van

mod: Zamery : de mikor másikról be vagy lépve ezt adja ki: Your browser sent a message this server could not understand.

[Szerkesztve]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#9) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

''Első benyomásra, szépnek tűnt, bár kissé zavart a beta felirat.''

Egy tesztverziónál.. :W


Egyébként ha már ilyen szépen előjönnek a problémák a tesztelés során, elküldtétek a fejlesztőknek is őket?

(#10) ollie


ollie
MODERÁTOR

''(ma megcsinálták a régi freemail-nél is, ami még fenn van, hogy kibővítették 1 gigásra a tárhelyet, ugyhogy talán azt érdemesebb használni)''

Miért, mit gondolsz, ha valaki megkapja az egy giga tárhelyet az új felülettel, annak hirtelen visszakorlátozzák 25 megára, amint belép a régi felülettel? :U

Egyébként a freemail régi felülete (az újjal még nem találkoztam), annyira rossz, hogy azt jobban már nem lehetett elrontani.

[Szerkesztve]

***

(#11) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

hogy lehet nekem 74 Mb-nyi e-mailem fent freemailen, hogyha még anno a 25mb-pt sem használtam ki, mivel outlookok használok. Bár nem mintha gond lenne, csak furcsa :)

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#12) cousin333


cousin333
addikt

Operával szinte használhatatlan... No, nem mintha sokat használnám, arra való POP3.

"We spared no expense"

(#13) moma


moma
őstag

Na benéztem én is újra és most firefox-szal kifejezetten gyorsnak tűnik a felület(gyorsabbnak mint a régi). Az első nap is megnéztem amikor jött az új, na akkor viszont tragikusan lassú volt. Esztétikailag is tetszetősebb imo. Az 1gb is már teljesen korrekt, így már annak is jó lenne aki pop3-at használ de fenn akarja hagyni a weben is a leveleit (bár az archiválás ami a googlenél van azért még jó lenne). Annyi, hogy szerintem kicsit későn jött, mert mostanra azért jópáran átváltottak emiatt (is) másra (én is). Viszont, ha nyújtanának imap-ot is... :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#14) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ezért jó a levelező program, nem kell a webes felületről nézni a maileket meg a sok reklámot.

beletuttak bele tudtak;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15) Tüzi

Csak nekem szúrja a szemem a Gmail-al való erős hasonlóságok?
Belépéskor Loading, meg béta, meg szinte tök ugyanúgy működik :)

Amúgy nekem teljesn jól megy lolifox-al (modded Firefox for anime fan users ;) )

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#16) roPHka


roPHka
senior tag

Csak tudnám, hogy miért van benne a fotótár?!
Néha olyan mocskos képek jelennek meg a fotótár legfrisebb - feltöltött képei között, hogy legszívesebben lehánynám a monitort.
Azért az üzemeltetők részéről én letiltanám az ilyen erotikus és bizarr képek megjelenítését vagy alapból a feltöltésük engedélyezését, esetleg feltöltés után nyugodt szívvel törölhetnének párat.
Én az email-jeim miatt lépek be az oldalra, úgy mint mindenki más, és nem igazán vagyok kíváncsi holmi 60 éves,vén, f@szmutogatókra, akik töltögetik fel magukról a képüket.

(#17) Ősember


Ősember
őstag

én is megnéztem az uj freemailt és még mindig a régi, legnagyobb gondjával találkoztam, mégpedig a lassuságával :D soha többet freemail... a gmail mindig rendesen elérhetö és nem tököl! ajánlom mindenkinek :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#18) roPHka válasza roPHka (#16) üzenetére


roPHka
senior tag

amúgy Firefox-al nálam is megy, illetve Explorerrel és Maxthon-al egyaránt, csak néha ugyanolyan lassú az oldal mint régen :)

(#19) Kobaljov válasza roPHka (#16) üzenetére


Kobaljov
senior tag

érdekes, hogy a ''házon belüli'' iwiw-el nem kötik szorosabban össze, pedig fotótár pl. abban már van..

(#20) PazsitZ válasza Kobaljov (#19) üzenetére


PazsitZ
addikt

Egyiket se tudják megcsinálni normálisan... tehát felesleges lenne összekapcsolni... ;]

- http://pazsitz.hu -

(#21) róland válasza Tüzi (#15) üzenetére


róland
veterán

Nem.

Elég erős Gmail koppintás lett a kinézete, de használhatóságban nyomába sem ér.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#22) raczger válasza Winner_hun (#14) üzenetére


raczger
őstag

hát igen, butít az msn
8.-ban 5-ös volt a helyesírásom mostanra meg 3-as:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#23) Tüzi válasza raczger (#22) üzenetére

énnem vetem ézsre semi híbát a hejesirásomba. pedig régen még hejesirási versenytis nyertem a suliban. :)) :DD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#24) Winner_hun válasza raczger (#22) üzenetére


Winner_hun
félisten

egy space még így is kimaradt:D;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#25) moma válasza róland (#21) üzenetére


moma
őstag

Szerintem a felület kifejezetten jó lett. Király, hogy a megtartották az osztott nézetett és a mappás struktúrát, szerintem ez radikális különbség a gmail-hez képest és szerintem ez jobb. Meg egyszerű letisztult. Nálam a külalak 5ös. Inkább feature-öket hiányolok még.

Mondjuk még elégé teszt állapotban lehetnek, engem kétszer kidobott valami hibaüzenettel. Ja és ha már itt tartunk, szerintem az sem jó, hogy aránylag gyorsan kiléptet...

we all deserve a bit of luck.

(#26) VladimirR


VladimirR
nagyúr

azt tudnam, hogy ha annyival jobb, meg szebb, meg okosabb, meg jobb, meg frankobb, meg jobb, meg tutibb, meg szebb, meg jobb a gmail, akkor minek hasznaltok freemail-t (tuti, hogy hasznaltok, maskent nem tudnatok leirni, hogy milyen szar)
el lehet szepen csitulni, es lehet menni gmailt hasznalni

(persze, tudom, csak a spam-nak van... - nem kell a hazudozas)

(#27) moma válasza VladimirR (#26) üzenetére


moma
őstag

nos történeti okokból. először volt a freemail. aztán tíz éveig maradt amilyen volt. aztán lett a gmail. aztán az ember még nem szüntette meg a freemailes címeit, hamár éveken át odaszoktatta akit odaszoktatott. még letölti ugyan úgy a pop3-al, mint a többit. de pl én emailt már nem küldök vele.

we all deserve a bit of luck.

(#28) VladimirR válasza moma (#27) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nos, aki pop3-mal tolti le, annak fogalma nincs az uj feluletrol (de meg a regirol sem)
tudom, en pop3-mal hasznalom

(#29) moma válasza VladimirR (#28) üzenetére


moma
őstag

lol... látom mindig otthon üllsz és onnan használod csak a géped...

we all deserve a bit of luck.

(#30) azbest


azbest
félisten

Haha, én is csak a mailből tudtam hogy hízott a láda ;)
Pop3 szépen megy...

Firefox alól most pörgősen bejött (próbaképp).. ajaxos mint a gmail... azért jelennek meg később a tartalmak... mert időbe telik míg elküldi a szerver a választ.. (lassabb nettel látványosabb lehet ahogy megtelik tartalommal az üres felület)

(#31) Alex@ válasza azbest (#30) üzenetére


Alex@
csendes tag

Nos A megjelenés igencsak gyanus mire akar emlékeztetni..., a tárhely természetesen nagy előny. T-mobil netbox-ról pl. egyszerűen nem nyílik meg, nekem legalabbis:(
Gondolom a netboxban van egy hardware-s tűzfal.egyébként a gmail sem nyilik meg netboxal,csak hagyomanyos modban.One tűzfal a gépen meg minden... :O :O

(#32) VladimirR válasza moma (#29) üzenetére


VladimirR
nagyúr

remote desktop pocsfej?

de vegulis nem tudom, mint lepodom meg
amig lesztek olyan gyokerek, hogy barmit tolnak a kepetekbe, hasznaljatok, addig ne csodalkozzatok, ha szart tesznek eletek
joetvagyat hozza

[Szerkesztve]

(#33) raczger válasza VladimirR (#32) üzenetére


raczger
őstag

én csak azért használok még freemail-t, mert én is azt használtam anno 4 évig, ezután kaptam gmail meghívót és regeltem. Mostmár mindenhol a gmail-es címem adom meg, de még így is használom a freemail-t mert sokan még azt ismerik, és nincs kedvem indenkinek küldeni 1-1 mailt, h másik címem van. Levelet én se küldök onnan, csak úgy van. Ja és van egy harmadik, amely a weboldalamhoz járt, ott meg korlátlan a tárhely, ugyhogy azt is használom:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#34) Kobaljov válasza VladimirR (#32) üzenetére


Kobaljov
senior tag

No, azért jegyezzük meg, hogy azért a gmailben is előfordulnak hibák (még mindig béta az is). Személy szerint volt már szerencsém benne késő levelekhez (gmailes címről gmailes listára küldött levélnek 2 nap kellett megérkezni vagy órákkal előbb kaptam meg a válaszokat egy listás levélre mint a legelsőt), hibaüzenethez a felületen (''Jaj hiba történt..'' :) ), elküldött de soha meg nem érkezett levélhez belőle (+ spam listára tett gmailes kiszolgáló), olyan levélhez amit nekem nem küldtek, mégis megkaptam, stb. És ez még csak egyszemélyi tapasztalat, ahány felhasználója van, gondolom akad még más is.

Csak mielőtt kikiáltanánk non plus ultrának, égigérő aranyszobrot állítanánk és mást rendszert használók lelkeit áldoznánk neki..

(és ha kérhetem moderáld egy kicsit magad, ebben a topicban nem nagyon látom, hogy más káromkodna)

(#35) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Kár hogy regisztrálni nem lehet... :(
Épp csak a két éve használt mailcímemet nem fogadja el második címnek mert szerinte hibás, aztán meg a legvégén,. a legutolsó lépésnél ír rendszerhibát.
Tényleg még béna...izé...bétaváltozat :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#36) #24889344


#24889344
törölt tag

üdv.Végre újra neten. :))
Kösz a válaszokat.

Nekem jól bejött a freemail 1.5 ös firefoxon win 98alatt.
Melóba csak 2 gépen van 98-as,eggyiken én dolgozom.

(#37) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Április 12-én? Én már húsvétkor kipróbáltam, mert nem voltam otthon. Semmi lényeges változást nem látok, minden működött tökéletesen mindennel. Már amennyire egy webes felületű levelező jó lehet. Aki így használja, meg is érdemli a kínokat.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38) moma válasza VladimirR (#32) üzenetére


moma
őstag

:) tehát akkor a freemail jobb levelező, mint a gmail (ez a szar amit elénk tesznek), és más gépeken való egy egy email elolvasásához, megírásához remote desktop az ideális megoldás. Hááát... nekem inkább úgy tűnik, hogy inkább valami béna, szerencsétlen elvi kérdést csinálsz abból, hogy aki pop3-at használ az ne is használjon webet, mert az valami gonosz dolog, valmint, hogy a szent freemail-t nehogy má ott hogyja valaki a mocskos google-ért. Miért van az az érzésem, hogy egy csalódott (tini?) fan dühöngését látjuk éppen, akinek felfoghatatlan, hogy más is van, és egyből ketté osztotta a világot király freemail-es pop3-asokra és a többiekre akik a pöcsök, a gyökerek akik nem tidják mi a jó ;)

[Szerkesztve]

we all deserve a bit of luck.

(#39) Kobaljov válasza moma (#38) üzenetére


Kobaljov
senior tag

srácok ez kezd privát lenni, ha lehet folytassátok is ott, köszi
(mielőtt hoszabban folytatódna itt, várhatóan)

[Szerkesztve]

(#40) bolondember válasza VladimirR (#26) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

no offense:
én csak onnan tudom, h milyen az új frímél, mert Asszonka a gmail mellett használja (neki sincs kedve mindenkinek dobni egy mélt, pedig...:DDD), s amikor itthon megnézi, akkor láttam, h milyen...

Én vélemyénem: frímél vanni kicike kisz lemaradász, röpke fél évecke. vagdj töb.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#41) ollie válasza VladimirR (#32) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt azért már nem kellett volna.

***

(#42) VladimirR válasza moma (#38) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ne forgasd ki a szavaimat
nem a gmail a szar, amit eletek tesznek (sot, itt - lehet nehez lesz - de probalj elvonatkoztatni a mail szolgaltatoktol, az internettol, a szamitogepektol)
az azt akarta jelenteni, hogy amig olyan igenytelenek vagytok (magatokkal szemben!), hogy ennyi ellenerzes ellenere is a freemailt hasznaljatok (az tv2-t nezitek, a tescoban vasaroltok, etc...), ugy, olyan allapotban, amilyen, ne is varajtok, hogy javitsanak barmit is
amig minimalis befektetessel igy is tartani tudjak a felhasznaloi/vasarloi taborukat, addig nem fognak fejleszteni
miert is tennek?
nektek kellene rajonnotok, hogy nem ti vagytok a szolgaltatoert, hanem o ertetek - amig ez nem tudatosul bennetek, addig barhova mentek, ilyen szolgaltatasokkal fogjatok magatokat szembetalalni
tovabba sehol nem mondtam, hogy az az idealis megoldas, amit en hasznalok, mindossze felvilagositottalak, hogy igy is lehet, nem csak folyton a gep elott gubbadva, mint azt te magad irtad (bar ugy velem azt magad sem gondoltad komolyan, csak f*sz vagy es belemkotottel)
nalam mellesleg nehez is lenne pop3 mellett a web-es feluletet is hasznalni, mivel az outlook ugy van beallitva, hogy torli a leveleket
ez nem hitkerdes, hanem praktikus okokbol dontottem igy (mikor meg nem volt 25MB tarhely sem - tovabba biztonsagi szempontbol is elonyos)
btw nem vagyok sem tini, sem fan, mindossze ingerel az oly merteku korlatoltsag, mint amirol tanubizonysagot tettel

osszefoglalva:
-szar a freemail? ne hasznald
-szar es megis hasznalod? megerdemled


p.s.: nem, senkit nem akarok meggyozni, hogy hasznaljon pop3-at, hasznaljon freemail-t, hasznaljon remote desktop-ot
de aki akkora barom, hogy tudja (vagy akar csak ugy veli) egy szolgaltatasrol, hogy az szar, s ennek ellenere (vagy eppen ezert?) megis hasznalja, az megerdemi, hogy szopjon vele, s az a minimum, hogy suru kussban marad, nem lazadozik
legalabb addig nem, amig millionyi alternativa van, akar ingyenes formaban is
sot, meg mindig ott a lehetoseg, hogy beallitasz egy sajat smtp szervert, secure pop3/imap kiszolgalokkal, akkora tarhellyel, amekkora merevlemezt nem szegyellsz a gepbe tenni
persze ezekhez nemi befektetes kellene (nem feltetlen penzbeli, van olyan megoldas, ahol eleg lenne raszanni par percet/orat), s ez mindig is visszatarto tenyezo marad
kopkodni sokkal konnyebb, mint gondolkodni, cselekedni, valtani


[Szerkesztve]

(#43) VladimirR válasza Kobaljov (#39) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem, jobb szetretnem ezt public-ban rendezni, mert amit irok, nem csak moma forumtarsnak szol, hanem mindenkinek, aki olyan hulye, hogy annak ellenere is hasznal egy szolgaltatast/termeket/akarmit, hogy tudja/ugy veli, hogy az SZAR (nagybetuvel)


ollie: lehet, de keso volt, faradt voltam, o meg hulyesegeket irt (s ezt folytatja azota is)

(#44) PazsitZ válasza Kobaljov (#34) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nekem is van freeamil-em, vannak régi dolgok amit még arra a mail-re regeltem.
Én egyszerűen átirányítottam gmail-re és kész. A gmail pl. szüri a spam-et, jó a szűrője...

- http://pazsitz.hu -

(#45) VladimirR válasza PazsitZ (#44) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nezzenek oda: van atiranyitas?
az eddigiekbol meg voltam rola gyozodvem, hogy nincs, s kotelezo belepni a freemail web-es feluletere, ha valaki el akarja olvasni a leveleit


p.s.: ez a post igazabol nem neked szol, csak az altalad irottakhoz kapcsolodik picit
ez a post igazabol nem komoly - azaz komoly, de nem ugy kell olvasni
ebben a postban tobb az utoirat, mint a tartalmi resz maga
ebbe a mondatba meg harom hiba van

(#46) Borgi válasza VladimirR (#45) üzenetére


Borgi
aktív tag

hi

nekem úgy rémlik hogy régebben belőttem outlook-omat is sikeresen, hogy freemailemet kezelje. Csak mivel outlook biztonsági hiányosságai + freemail gyenge védelme együtt életveszélyes inkább hagytam az egészet a fenébe és használok yahoo-t :) amit tárhelyben májustól senki sem überel: korlátlan az ingyenes is :Y

lassan 9 éve van Yahoo-m és még sosem volt vele problémám valamint ha nem ingyeneset használom hanem a fizetőset akkor pop3-at is supportálja.

ui.: Freemailem persze mindíg volt mindíg lesz!
Hogy miért? 2 perc a reg és amíg megjön rá a confirm mail addig még nem tellik be szeméttel, utána meg lehet felejteni accot :)

bye

Resistance is Futile!!

(#47) VladimirR válasza Borgi (#46) üzenetére


VladimirR
nagyúr

errol; van szo, tudni kell helyen kezelni a dolgokat

(#48) moma válasza VladimirR (#42) üzenetére


moma
őstag

1. Azt modnod balek, aki használ egy szolgáltatást ha az szar. Nos nézz tükörbe. Én és a többiek fokozatosan leépítettük a freemailes accountunkat, te viszont továbbra is a kíváló 25MB-os tárhelyen senyvedtél, e miatt eltűrve olyan feltételeket, ami miatt aztán úgy kellett használnod az outlookot ahogy, ezzel lemondva egy kénylemes archiválási lehetőségről, és arról, hogy egy random internet elérési ponton vagy egy könyvtárba, repülőtéren stb is rendelkezésedre álljanak a dolgaid (a freemail összes többi (amúgy számos) lemaradásáról ekkor még nem is beszéltünk). Végig olyasmiről papolsz ami inkább igaz rád, mint ránk.

2. Ha valaki olyan is, hogy az tölti el örömmel, hogy másokról azt bizonygassa, hogy hülyék és ha ez az ember képes értelmesen rámutatni arra, hogy a másik tényleg hülye akkor csak fölösleges giccs és szószaporítás pluszban hülyézni, barmozni, faszozni, gyökerezni (ez mind idézet tőled)stb, hisz implicite ezt már megtette. Akinél ez nem megy, valahogy gyakrabban buggyannak elő ezek elgennyedt töltelékek. Nem véletlen írtam az elvakult fan-okat és a tiniket, mert ott úgy tűnik gyakoribb, a dühödt össze vissza rugdosódás. Nos ha valójában nem is vagy az, a megnyilvánulásaid alpján még nyugodtan tartozhatsz eme csoportba. Legalábbis az itteni hsz-eid alapján.

we all deserve a bit of luck.

(#49) VladimirR válasza moma (#48) üzenetére


VladimirR
nagyúr

1: szandekosan forgatod ki a szavaimat, vagy tenyleg nem erted, hogy nekem nincs kulonosebb bajom a freemail-lel? nekem azzal van bajom, aki hasznalja es sir, hogy szar (sirtam valahol, hogy szar?)
es ne akarj mar meggyozni rola, hogy jobb web-en olvasni, jobb, ha ott vannak a leveleim - nekem nem jobb
torodj bele, nem a te hozzaallasod az igazi, az egyeduli, az ultimate - nekem igy jo(bb)
megsugom, van gmail accom is, van netszolgaltatos acc-om is, sot, van sajat smtp szerverem is (annyi es olyan account-tal, tarhellyel, amennyit es amilyet akarok), a netszolgaltatoson kivul mindegyikbol tobb
ebbol talan meg te is lathatod, hogy nem kenyszerbol hasznalom a freemail-t, hanem azert, mert arra, amire azt az acc-ot hasznalom eleg - amire keves, van mas
de akarcsak nezzuk a te esetedet, hogy allitolag kenyszerbol hasznalod meg a freemail-es cimedet, mert allitasod szerint jol odaszokott a nep
eppen errol irtam, hogy minimalis idobefektetessel ezt a problemat egy atiranyitas beallitasaval meg tudnad szuntetni
persze (mint ezt is irtam), erre kemeny 5 percet ra kellene szannod draga idodbol (toredeke annak, amennyit hulyesegek irasara forditottal jelen topic-ban)
a masik eshetoseg, hogy szimplan hazudsz, de ezt merhetetlen joindulatomnak koszonhetoen nem is tetelezem fel


2: egyebkent sem tud erdekelni, hogy egy forumon, nev, arc nelkul ki mit gondol rolam, vagy mit szajkoz, amit masoktol latott, de azok utan, ahogy jelen topic-ban bemutatkoztal, toled meg szorakoztato is, ahogy itelkezni probalsz

(#50) moma válasza VladimirR (#49) üzenetére


moma
őstag

nem értem, hogy mi a motivációd ehhez az egészhez. tök normálisan leírtuk, hogy nekünk kevesek lettek a freemail szolgáltatásai, ezért váltottunk. Erre elkezdtél kötözködni, hitetlenkedni, hogy de nem is lehet ez igaz, mert hogy ismerjük a freemail felületét, erre én teljesen normálisan leírtam neked, hogy hogy történt a váltás, erre kötözködsz tovább. Értsd meg a freemail csak valami maradék csökevény, ami ebben a formályában elfér, mert nincs kedvem értesítgeni mindenkit, úgyis látják, hogy a gmail-el küldöm a leveleket(ha ennyivel fenntarom a freemail, hát legyen engem többet nem zavar). Egyébként meg nyilván át kell irányítan a freemailes leveleket a gmail-re(vagy pop3mal szedni a gmail-lel) ha azok is archiválva kellenek a weben, de ez nem tom mit oszt vagy szoroz. Nekem spec van olyan freemailes fiókom, amit egyenesen pop3al szedek a thunderbirddel mert hosszútávon érdektelen levlista és van ami megy a gmail-re előtte. De tényleg nem értem, hogy mi a mire följe ennek az egész veszekedésnek (mert vitának nem nevezném)... Végül is érdekes, de kicsit az a sajt reszelővel rejszolós eset...

Szerk: Ja és még a kettőhöz, ha ennyire zavar ez a tini: álltalában, ha normális hsz-ekre valaki elkezd hazugozni faszozni, rugdosúdni stb az tíz-ből kilencszer egy kisgyerekek aki rászabadult apu gépére. A logoutos cikkeiből gondoltam, hgoy ennél idősebb vagy így jött a tini. Ennyi. Semmi misztikum. Semmi ítélkezés.

[Szerkesztve]

we all deserve a bit of luck.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.