Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Slax


Slax
senior tag

Alános kisregény. :)) És mikor jelenik meg nyomtatásban? Lenne piaca!! Grat! Hajrá, meg ilyenek. :R Rejtő nem is tudja, mit indított el a könyveivel, stílusával. :C

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2) Andie válasza Slax (#1) üzenetére


Andie
őstag

Köszönöm a biztatást, mármár kételkedtem, hogy van itt létjogosultsága a dolognak... Nem jött semmi visszajelzés.
Nos, gondolkodtam már a nyomtatott verzión, de egyenlőre fater hasonló jellegü kisregényét kéne kiadatni - csak nemtom hogy kezdjek hozzá.
Gondoljátok, hogy lenne rá kereslet? Vennétek? :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#3) Don Vittorio válasza Andie (#2) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Építőnek szánt kritika: némi olvasószerkesztés, hejjessiráschjavítás és stilisztikai baszkura kellene azért. (Pl. ''de egyenlőre fater hasonló jellegü kisregényét kéne kiadatni'' - ebben a helyzetben max. egyelőre van.) :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#4) sh4d0w válasza Andie (#2) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Lenne rá kereslet, néhány kollégámmal majdnem úgy végeztük, mint a fentebb említett történetben Srác-on kívül mindenki... :)

https://www.coreinfinity.tech

(#5) bandiras2 válasza Andie (#2) üzenetére


bandiras2
senior tag

Az eddigi történeteiddel gyűjteményes kötetben már most érett a kiadásra!!!
Mikor folytatod???
Szétröhögtem magam minden egyes történeteden!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#6) Andie válasza Don Vittorio (#3) üzenetére


Andie
őstag

Köszönöm a kritikát! Igyexem átolvasni az irásaimat 2x is, mielőtt elküldöm, és vallom, hogy elég jól irok hejesen :D magyarul. Remélem a kistörténetben nincs hiba, vagy ha igen, sürgősen javitom! A postjaimra meg nem szoktam annyira figyelni, elég régóta chatelek, fórumozok, hogy átvegyem -sajnos - a net nyelvet :(

Nos köszönöm a támogatásotokat, a sok sok pozitiv visszajelzés mindig megerősit, hogy egyrészt érdemes ide irnom, másrészt érdemes belevágni a nyomtatott verzióba. Sajnos néhányezer példány esetén egy szimpla boritóval ellátott könyv kinyomása 5-600 ft példányonként, +az egyéb költségek, és még ha 1000 ft-ot kérek is el darabjáért, igen nagy mennyiségnél térül meg. De teszünk egy próbát, egyszer élünk!

Egyébként tegnap este irtam a Játék részlegbe egy igen hosszú lélegzetvételü szösszenetet a Thief sorozatról, félig Alán-stilusban, de komoly tesztekkel, linkekkel tüzdelve, elég jól összeszedett cucc lett, és vesztemre nem nyomtam Ctrl+a+c-t, mielőtt elküldtem, hát jóhogy kivágott mint macskát sz.... A vissza gombra meg már üres form jött. Valami beállitás nem megfelelő hibát dobott, de sztem az volt a baja, hogy meghaladtam az 5000 karaktert, csakhát erre okosabban is figyelmeztethetett volna...
Majd ha eccer lesz újabb fél órám, beirom ismét... :(

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#7) bandiras2 válasza Slax (#1) üzenetére


bandiras2
senior tag

''Rejtő nem is tudja, mit indított el a könyveivel''

Andie maga rejő Jenő reinkarnálódva!Hajrá mester! Ha rákapsz az írásra, később menni fog fikcióból is.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#8) Slax válasza Andie (#2) üzenetére


Slax
senior tag

Vennénk? Mint a cukrot! Kötelező olvasmány lenne a mindenki számára.:D

bandiras2 igazad van! :) Csak ez lehet a magyarázat.:D

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.