Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) shev7


shev7
veterán

''Megkerestem egy pár ismerőst, akiknek a Nagy Rózsaszín szolgáltat, és a következőket tapasztaltam: Dlink DSL-360R-es modem, állandó vonalszakadás, eszményi (~500 kbit/sec) gyorsaság. Mivel ez a szomszédban volt, és egyszerre építették ki a vonalat úgy 8 éve, megondoltam magam, és elmentem a Datanethez május 11-én péntek délután 5-kor.''

Nem igazan ertem, hogy mi a ket dolog kozott az osszefugges? Marmint mibol vontad le azt a kovetkeztetest, hogy a t-online rossz, de a datanet jo lesz? Kb semmi koze nincs a t-online-nak a vonal kiepitesehez. A vonal a hungarotel-e akar datanet, akar t-online adsl van rajta.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#2) shark300 válasza shev7 (#1) üzenetére


shark300
tag

Én sem igazán értem az összefüggést, de az biztos, hogy így ~1200 Kbit/sec környékén van a letöltési sebesség, gyakorlatilag ugyan olyan vonalon meg csak 500-600 körül, és máshol sem nagyobb mint 800...

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#3) shev7 válasza shark300 (#2) üzenetére


shev7
veterán

akkor lenne objektiv az osszehasonlitas, ha ugyanarrol a vonalrol szarmaznanak az ertekek. Gyakorlatilag nincs ket egyforma vonal...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#4) shark300 válasza shev7 (#3) üzenetére


shark300
tag

Ok, vágom, köszi a felvilágosítást!

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#5) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Ha jól tudom, a Püspöki palota légvonalban akár 30 méterre is lehet a telefonközponttól, ezért 8 mega a net...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) shark300 válasza bambano (#5) üzenetére


shark300
tag

Jaja, melette van posta, annak épületében van elvileg a központ. :D

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#7) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ha tényleg netfüggő vagy, akkor nem lesz ez olyan nagy boldogság...

***

(#8) Xmas


Xmas
tag

Én már ott tudtam, hogy baj lesz, mikor leírva láttam, hogy DE - PTM... Innenstől meg volt pecsételve a sorsa...

(#9) shark300 válasza ollie (#7) üzenetére


shark300
tag

Már most nem vagyok olyan boldog. Az előző nethez képes lassú, mint a... nem jut eszembe megfelelő hasonlat, ami kifejezi érzéseimet!

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#10) shark300 válasza Xmas (#8) üzenetére


shark300
tag

Hát igen. Nem tanulunk semmit gyakorlatilag, csak netezünk, játszunk, és programozunk...

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#11) Allien


Allien
veterán

Tudod mennyit spóroltál volna, ha a PH-n lévő 1xxx hasonló írást elolvasod? :W :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#12) shark300 válasza Allien (#11) üzenetére


shark300
tag

Tudom. 12x590 - 3900 = 3180 HUF-ot. A telefon az ingyen volt, de a sok elpazarolt idő :O

[Szerkesztve]

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.