Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Keiichii83


Keiichii83
csendes tag

nekem egy 6.1 es Huawei -em van 1 éve... arra szerinted hogynéznek?

"lcdc tv"
"zsebtévé"
stb....

(#2) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Az emberek azért néznek, mert az egy iphone 6+, nem a mérete miatt :)
Használd egészséggel :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#3) Simi87 válasza AllTheBest (#2) üzenetére


Simi87
senior tag

Szerintem a mérete miatt. Azért aki ki tud csengetni egy iPhone 6-ot, meg tudna venni egy plus-t is szerintem. Meg ismerősöm note-jat is bambulják rendesen. Most vett egy ismerősöm note edge-t, na azt én néztem rendesen. :)

(#4) AllTheBest válasza Simi87 (#3) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Mondjuk az is igaz lehet, mondjuk az én kezemben nagyon ritkán bámulják meg az 5,5-ös telefonom, pedig még iPhone másolatnak is tűnik első ránézésre(naj jó, mind tudjuk, hogy a gyártó a dizájn egy részét az almától vette, de legalább tartja hozzá magát évek óta...). Pedig az én telefonom még ráadásul élénk kék színű... :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#5) Simi87 válasza AllTheBest (#4) üzenetére


Simi87
senior tag

Az enyém is babakék szilóban van, tehát elég feltünő jelenség.

(#6) AllTheBest válasza Simi87 (#5) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Mondjuk én valamilyen szinten örülök, hogy nem veszik észre a telefonom, mert hát elég sok a környékünkön a sötétbőrű nép és már egy galaxy mini miatt is képesek késsel neked menni...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#7) Simi87 válasza AllTheBest (#6) üzenetére


Simi87
senior tag

Nekem is meg van már rendelve a diszkrét tok.

(#8) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Nemrég gyorsshopban sgp tokok akciósok voltak én is onnan vettem rá és elég jól néz ki. És természetesen használd egészséggel :)

(#9) Simi87 válasza gabesszg (#8) üzenetére


Simi87
senior tag

Ozaki lesz a befutó, meg ali-ról rendeltem csecséket.

(#10) Luck Dragon

Használd egészséggel:)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) Simi87 válasza Luck Dragon (#10) üzenetére


Simi87
senior tag

Köszönöm szépen, rajta vagyok.

(#12) Zoja™


Zoja™
őstag

Pont tegnapelőtt nézegettem a 6 pluszt. Hiába nagyobb a mostani telefonom a sima 6-nál, a 6 plusz akkor is k.rva nagy dög.

(#13) akangels


akangels
tag

Énsem tudok Pesten ugy metrozni , hogy valaki ne nezze ki a kezembol az Lg G Flexemet :D 6col , hajlitott is :D Na aki meg megnezi az egybol azzal jon , elhoztam a TV-t otthonrol? :D

(#14) D4ni válasza akangels (#13) üzenetére


D4ni
őstag

Valamin muszáj nézni a Mónikát :D

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.