Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) enerdzsájzer válasza Muton (#32) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Jajj bocsánat.Még nem válaszoltam mindenre.

Nem volt értékmentés?Menny be egy neked teljesen idegen égő lakásba teljes felszerelésben és hozd ki az értékeket.Megtalálod az értékeket úgy hogy ha a látótávolság akkora hogy ha a kezed kinyújtod akkor a könyöködet már nem látod?Persze közben emberek kiabálnak segítségért és nyaldosnak a lángok és a hőség kutyafasza egy gigamega szaunához képest is.

A tűzoltóság nem tudja garantálni....?????????? :W Itt nincs garancia mert ez nem egy autószerelő műhely vagy fodrász szalon ahol garantálják hogy a kocsid jó lesz meg szép lesz a hajad.Ennek az oka pedig nagyon egyszerű és ha elolvastad a fentieket remélem rájössz magadtól is.Hidd el nekem hogy a tűzoltók mindent megtesznek ami csak tőlük telik hogy segítsenek.De azt ne feledjük hogy a tűzoltó is ember.

Na és mi minden égett szét?Leégett az egész tömb?Az semmit sem jelent hogy közel volt a "kapitányság" mert ha a tűzoltókat nem hívják időben, (mint ahogy azt egy példával próbáltam érzékeltetni kicsit feljebb), nem észlelik a tüzet időben vagy az is megesik hogy az egységek valahol máshol vannak éppen bevetésen akkor egy másik "kapitányságról" küldenek egységeket.Ami sok plusz értékes perc.Sajnos nincs minden sarkon tűzoltóság, vannak helyek ahova a segítség legkorábban is csak max. 25 perc alatt érkezik meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.