Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) Muton válasza enerdzsájzer (#28) üzenetére


Muton
addikt

Te onnan láttad hogy mi történik bent a házban?
az láttam, ami kint történik: a kosaras kocsinál egy csiga hamarabb felért volna

ha valamihez nem értesz, ha valaminek a mikéntjét nem ismered akkor abba nem ugatsz bele
ha nem tudsz személyeskedés helyett fórumozni, akkor máshol ugass, ne itt. thx.

Ha ekkora király vagy akkor gyere tűzoltónak és tanítsd meg hogy hogyan kell csinálni
ügyes vagy. király. idézz már kérlek, h hol mondtam, h jobban csinálnám. az meg hogy én nem vagyok erre a feladatra alkalmas, az a jelenlévő tűzoltók nagyrészének alkalmatlanságát* nem mentesíti.

többi:
senki nem vitatja az életmentést, stb. itt arról van szó, h az életmentéssel párhuzamosan nem volt semmi értékmentés. ezért kell a biztosítás. ha a tűzoltóság nem tudja garantálni, hogy nem csak az emberi életeket menti meg, hanem az anyagi javakat is, akkor miért zavar, ha biztosítást szeretnék. lehet itt lekezelően hőzöngeni, viszont van egy két tény: a kapitányság 50m-re van és minden szétégett. ha itt nem tudták a lángokat megfékezni, akkor egy több km-re lévő lakásnál meg még kevesebb az esély.

Volt már élményem rendesen az ilyen nagyon okos állampolgárokkal.
nekem okos tűzoltóval ez az első :DDD

29:
az a szerelős duma nagyon szar volt, ennek az adekvát helye kb az oviban van. :( az egyéni szoc probléma, h nem tudod felnőtt emberhez illően feldolgozni, ha lehúzzák a munkádat, még akkor is ha te nem osztod ezt a véleményt.

*ide értem persze azt is, ha nem megfelelő a felszerelés, nem elegendő a jogkör, illetve gondolom elég egy béna parancsnok is, tehát mindent, ami a siralmas végeredményben szerepet játszott

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.