Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) enerdzsájzer válasza Muton (#27) üzenetére


enerdzsájzer
tag

Látom már kicsit régen volt az utolsó hozzászólás, de nem hagyhatom szó nélkül ezt a sok baromságot.
Na csak az USA-át ne kavartad volna ide.Mert ott a tűzoltó szinte bármit csinálhat pl:ha akadályozzák a vonulásban, vagy mentésben akárhány autót rongyátörhet hogy vonúlhasson,menthessen.
Drága kis hazánkban pont az ellenkezője jellemző, jól meg kell gondolni hogy én most berughatok-e egy ajtót, mert a végén még engem rángatnak meg mert jogilag aggályos volt az ajtó berúgása.Tűzoltó nem áramtalaníthat, nem zárhat el gázt ott ahol ő akar, csak szakember.És még hosszan lehetne sorolni a megkötéseket amik sokszor akadályozzák a mentést.
Te onnan láttad hogy mi történik bent a házban?
Tudod van egy aranyszabály: ha valamihez nem értesz, ha valaminek a mikéntjét nem ismered akkor abba nem ugatsz bele.
Ha ekkora király vagy akkor gyere tűzoltónak és tanítsd meg hogy hogyan kell csinálni.Lehetőség adott.Fizetést kap a tűzoltó?Kap hát!90-100 ezret ezért.
Látogasd meg a lánglovagok.hu-t amit már kicsit feljebb belinkeltek de olvass is ne csak a bötüket számold.
Hivatásos tűzoltó vagyok.Szívesen mesélnék neked a tűzbohócokról.
Volt már élményem rendesen az ilyen nagyon okos állampolgárokkal.Egy közös van bennük: MINDEGYIK JOBBAN ÉRT A TŰZOLTÁSHOZ ÉS A MENTÉSHEZ MINT A 10-15 ÉVES TAPASZTALATTAL RENDELKEZŐ TŰZOLTÓ!

Egy dolog vigasztal.Mégpedig az hogy az ilyen okoskodokból azért nincs olyan sok.Elégedett és térdre roskadva zokogó emberek akik nem győznek hálálkodni hogy kimentettem őt vagy egy közeli hozzátartozóját tűzből, roncsból, viszont annál többen vannak!Amikor minden évben kapok köszönőlevelet attól akit megmentettem....hát ezt ne keljen tovább ecsetelnem.
Köss biztosítást!A biztosító majd megment ha bajban vagy! :C :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.