Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) tdk.112 válasza kolosanyi (#100) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Egy olyan szoftvercég, amelyik szintén nem tud (már) szoftvert írni? :D

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#102) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Egy jó pont nekik.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#103) Silentfrog válasza tdk.112 (#101) üzenetére


Silentfrog
veterán

Talán azért mert nem a cég írja a szoftvert hanem az emberek. ;)

(#105) FATtila78 válasza Robertoq (#104) üzenetére


FATtila78
tag

Az én futócipőmben 2002 óta van beépített nike szenzor. persze azóta nem ugyanazt használom :) Tehát ez nem nagy szám.

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#106) Robertoq válasza FATtila78 (#105) üzenetére


Robertoq
őstag

Itt most az a lényeg, hogy a Samsung megtesz (sok) mindent, hogy sok szoftver legyen elérhető, nem csak kiadta és kész. Tabletek éri mindig kritika, hogy kevés app érhető el rá

[ Szerkesztve ]

(#107) halkow


halkow
őstag

egyszerűen király most már egyel kevesebb érv szól a wp mellett

Alcatel onetouch idol2s the king

(#108) NemesTom


NemesTom
tag

Kellett nekem Sony.... :DDD

(#109) HKorn válasza halkow (#107) üzenetére


HKorn
addikt

sajna jah, mondjuk én már magam részéről azzal sem értettem egyet, hogy a 8.1-gyel minden WP gyártó számára elérhető lett a HERE.

Először ez a Nokiák kiváltsága volt, aztán a WP platformé, most meg szinte mindenkié, aki WP-t, vagy Samut használ. :((

Run&Ride

(#110) laci1892


laci1892
senior tag

Nagy wp fannak tekintem magam. Szeretem is. De én érzem úgy most, vagy csak tévedek hogy a wp jövője nem áll jelen pillanatban annyira stabil lábakon mint azt először gondoltam? Hm....

[ Szerkesztve ]

(#111) Dave™ válasza laci1892 (#110) üzenetére


Dave™
nagyúr

Eddig sem a térképek/navigáció volt a legnagyobb vonzereje, a Samsung telefonok meg ettől nem lesznek sem kevésbé túlárazottak, sem lagmentesebbek, szóval nem értem ezt az össznépi wp temetést.

Azt pedig tegyük hozzá, hogy valószínűleg csak jót tesz a szolgáltatások minőségének is, ha jóval nagyobb rájuk az igény.

[ Szerkesztve ]

(#112) Cyberpunk válasza laci1892 (#110) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Miért gondolod ezt? Egy erős alternatívát próbálnak adni a Google Maps-nak ezzel.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#113) AS válasza Dave™ (#111) üzenetére


AS
félisten

Tizen telok nem lesznek túlárazva és lagmentes lesz. És ugyan igy lesz rá Here

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#114) Dave™ válasza AS (#113) üzenetére


Dave™
nagyúr

Majd elkérném a gömbödet néha, ha nem gond, ígérem vigyázok rá.

(#115) Silentfrog válasza Dave™ (#114) üzenetére


Silentfrog
veterán

:C Ez jó volt!

(#116) gyurkikrisz válasza HKorn (#109) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Remélem ezzel a szokgáltatás minősége is nőni fog, több ember több hibát talál majd. Ami ugye a WP felhasználóknak is jó. Azt meg abszolút nem gondolom higy egy ingyenes navi bárkit is a WP felé terelt volna, mint fő pont.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#119) Pali1119 válasza halkow (#107) üzenetére


Pali1119
tag

Igen, mert aki wp-t vesz, az a here miatt teszi, még véletlenül sem a rendszer miatt. Kérlek, mondj még ilyen okosságokat. :C

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#120) HKorn válasza gyurkikrisz (#116) üzenetére


HKorn
addikt

pedig biztos voltak páran akik ez miatt vettek Lumiát. (még ha nem is sokan)

Legalábbis egy időben aktívabban látogattam a milyen okostelefont vegyek topikot, ott volt pár érdeklődő, aki első helyen említette az offline navit a "mire használnád elsősorban" kérdésre és nekik rendszerint Lumia lett ajánlva (főleg amikor én ajánlottam :D )

Szóval szerintem azért igenis tényező lehet egy ilyen dolog telefonválasztásnál, főleg olyanoknál akiknek maga az oprendszer lényegtelen/ nem ért hozzá/ nem ismeri egyiket sem

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#121) laci1892 válasza Dave™ (#111) üzenetére


laci1892
senior tag

Hm... Ebben mondjuk lehet valami aláírom. Lehet tévedtem igen. Samu valóban szereti a termékeit túl árazni ehhez hozzá jön még az hogy, jelen pillanatban az Android mem a legstabilabb Os. Viszont a wp temetéshez hozzászólva családban öcsém az egyedüli nagy Android fan, s Felhívta figyelmem Az android L-re. Amin Elvileg a Google komolyan rá akar gyúrni a teljesítmény növelésre. Ha elhiszem ( Gugliéknál Sosem tudni) .. Hogy, olyan baromi jó lesz mint amekkora hype van körülötte lesznek érdekes dolgok itt még. S pont az ilyen apró dolgok miatt mint hogy, 2014-ben még mindig ott tartunk hogy egy hívásidő számláló nem fért be a wp repertoárjába ( ne vicceljünk már emberek.... ) hogy időközben a HERE már nem a wp kiváltsága, s hogy kevés az app az os-n, ráadásul, abszolút nem tud gyorsan fejlődni a cég (os). Ezen indokok egyike sem olyan, amiért Önmagában megfontolná az ember a váltást. De így együtt felvet némi kérdést... Meglátjuk mi lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#122) laci1892


laci1892
senior tag

De egyenlőre azt kívánom hogy, mihamarabb fejlődőképesebb legyen a wp mert amúgy alapból nagyon jó az os ( szerintem)

(#123) Fabianus válasza laci1892 (#121) üzenetére


Fabianus
tag

Én nem látok semmi olyat, amitől a WP-t temetni kellene. Bár tény jövőbe nehéz látni. A Nokia (MS) kínálatának nagy része kifutott, vagy kifutó, az újak sikerességéről meg még nehéz nyilatkozni, főleg, hogy nagyrészükről még csak sejtésünk van, hogy milyen lesz.

Amúgy én pont az vagyok, akinél az offline navi az egyik legfontosabb fegyvertény egy telefon mellett, de nem én vagyok az átlag.

(#128) vicze válasza AS (#113) üzenetére


vicze
félisten

"Tizen telok... ...lesz"
Nem is tudom erre mit írjak, hogy elég nagy trollkodás legyen. ;]
Megjelenési dátum: 20XX sohanapján? :P

(#130) AS válasza vicze (#128) üzenetére


AS
félisten

Már Gear S is tizen telonak számít :P

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#131) Stauffenberg válasza ollie (#84) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Hát így sem próbáltak még felszedni. :DDD

(#133) vicze válasza AS (#130) üzenetére


vicze
félisten

Várjuk még ki az októbert, lehet ez is csúszik "kicsit". ;] (Vagy a végén Androiddal jön...)

(#134) air


air
nagyúr

Nekem csak 2 kérdésem lenne.
A korábbi Galaxy Tabokra is elérhető lesz, pl. Tab 7 Plus?
Mikor?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#143) Paul119 válasza Pali1119 (#141) üzenetére


Paul119
addikt

Csak többet kéne iskolában lennie mint forumon baromságot össze böfögni :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#144) Szatyor95 válasza tdk.112 (#135) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Hú de nagy beszólás volt. Gratulálok! És milyen eredeti... :C Látod? Még a többiek is nekem szólnak be a helyesírásomért.

Szerk.:
(#141) Pali1119: Neduddki legalább vicces, és közkedvelt. Még szótárat is írtak a fejtegetéshez. :D

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében Integra!

(#146) Tomyyy93 válasza laci1892 (#142) üzenetére


Tomyyy93
tag

wp userként, remélem, hogy ez meg is fog történi :)

az ingyenes offline navi mellett még a nokia kamera szoftverei miatt is jó választás a wp..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.