Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) belaazallat


belaazallat
addikt

Szia!

Lasan több, mint 3éve nyúzok egy Chaintech VNF4 Ultra Zenith alaplapot, amikor megtudtam h nem gyártanak többé lapt Chaintech-ék én is hasonlót éreztem, mint Te. Az tetszik benne, h nincs túl csicsázva, gondolok olyanra, h nincsennek számomra fölösleges dolgok rajta: pl fire wire,meg egyéb extrák. Egy egyszerű olcsó, lapot kerestem. Amire én használom(játék) nagyon megfelel, szeretem néhány apró hibája ellenére. Minden alaplap gyártónak van olyan szériája, ami "nem a leg jobbra" sikerült, gyakran a felhasználó is tehet róla, pl volt egy Giga-Byte K8NS-939-es lapom, ami gyakran nem volt hajlandó elindulni a vízhűtés problémái miatt, de amit az túl élt(úszott vízben, túl feszt kapot, megsült benne egy vidkari)! Csak az AGP--> PCI-E váltás miatt cseréltem le a Chaintechre, de nem bántam meg.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.