Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) BlackmMmDog válasza Speeedfire (#98) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

cikkben volt írva hogy pia nem jó
az másra jó:DD

(#102) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Acetonnal is lehet tisztítás végezni? Vagy az túl káros lenne?
Az aceton amihez hozzájutok 98%-os tisztaságú.

(#103) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Na, pont ez kellett nekem most... alig 1 éves Piston 3-asom bal oldala nagyon kuka egyik pillanatról a másikra :(

De majd becsattogok egy gyógyszertárba és megszerzem a titkos fegyvert, hátha sikerül megmenteni :)

Nem ez az első in-ear fülesem, a többinek is majdnem mindig ez volt a baja, de remélem most szerencsém lesz.

Köszönöm az írást a szerzőnek és a Google-nek, hogy megtaláltam ;] , majd jelentkezek :))

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#104) mzso válasza KISDUCK (#102) üzenetére


mzso
veterán

Bár már alig ha nem túl vagy rajta. Az acetont nem ajánlom senkinek. Egy csomó féle műanyaggal reakcióba lép.

Úgy látom nem merült fel egyéb (használható) szer úgyhogy én is alkohollal fogok próbálkozni.

(#105) mzso válasza HoaryFox (#103) üzenetére


mzso
veterán

Én is kb hasonlóan vagyok. De közel sincs egy éves. Sőt már pár hónap után volt vele ilyen probléma.
Szerintem ez a típus tömődésre hajlamos. Szerintem most majd teszek bele egy vatta golyót megelőzésnek.

(#106) mzso


mzso
veterán

Hát én akárhogy csinálom nekem halkabb marad a jobb oldala...

(#107) Keem1


Keem1
addikt

Nagyon jó írás, csak kár, hogy a képek nem jönnek be. Esetleg a szerző tudná őket pótolni? :R

(#108) Yondaime 四代目


Yondaime 四代目
tag

Köszönöm az írást, pont barbárkodás előtt állt a beats-em, de még 1 misét megért a dolog és jobb lett mint újkorában. (bár én annyit változtattam a dolgon, hogy denaturált szeszbe áztattam, mert az volt kéznél)

:R

Személyesen vagy DPD futárral postázok, egyéb esetben nem vállalok garit.

(#109) Deck


Deck
titán

Van 2 db Xiaomi Dual Driveres fülesem és sajnos a bal oldala egyiknek sem szólt, a 2.at azért is vettem mivel nem szólt a bal oldala, majd később a másiknak is. Rákerestem, hogy mit lehetne csinálni és erre a bejegyzésre akadtam. Jó kis Jack Daniels-el tisztítottam ki őket és most mindegyik jó :D :Y :C

Köszönet a cikkért! :R

PS5

(#110) roti13


roti13
tag

Hali, nekem olyan problémám akadt, hogy a kis háló ami megfogja a fülzsírt kieshetett valahol. Valakinek lenne valamilyen ötlete hogy mivel vagy hogyan pótolhatnám? Az ugrott be, hogy pillanatragasztóval ragasztanék valamit szövetet vagy valamit rá, de fogalmam sincs hogy mi lenne jó...

Samsung Galaxy Note9

(#111) may15 válasza roti13 (#110) üzenetére


may15
csendes tag

Ha erre sikerül megoldást találnod, írj már egy pm-et kérlek, mert nekem is van ilyen gondom.

(#112) may15


may15
csendes tag

Sziasztok.
Segítséget kérnék, méghozzá az a gondom, hogy volt egy fülhallgatóm, ami nagyjából 8hónap után el kezdett rosszalkodni. A baja az volt, hogy hogy az egyik felén csak a mély szólt, és ha megmozgattam, vavy beljebb nyomtam a fülembe akkor ment a magas is. A vezetékkel nem volt semmi baj, viszont a múanyag házat nem tudtam megbontani. Van ötletetek?

(#113) may15


may15
csendes tag

Van bármi élet ebben a topikban?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.