Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nem vertem földhöz magam az ajanlat láttán :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) #08052480


#08052480
törölt tag

Mostanra azert mar eleg lehetne az indie dompingbol, raadasul a Driveclub meg mindig a Holdon. Ciki...

(#3) pigster


pigster
senior tag

Néhanapján eszembe jut, hogy esetleg vennék egy PS4-t, mellé meg Plus előfizetést, és el lennék látva - igaz nem a legújabb - játékokkal. Újra és újra sikerül meggyőzniük, hogy ne vegyek.
The Binding of Isaac Rebirth és SteamWorld Dig? Vicc. SteamWorld Dig egyébként jópofa, de rövid, fiam már végig is vitte PC-n. Bundlimaradékért cseréltem. Másikat meg bottal sem... Ezekhez minek az új generációs hardver?

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#4) AshaNoR


AshaNoR
tag

Ezeknek a játékoknak a tudása nekem a XIX. századot idézi fel..
Ezek még PS3-an is gázak lennének, utoljára mikor Nintendoztam, akkor láttam ilyen csodaműveket.. :D

(#5) Thodeus válasza AshaNoR (#4) üzenetére


Thodeus
aktív tag

20. század nem?(19. században számítógép nem volt nem, hogy játék rá:) ) Mellesleg némelyik ilyen indie cím szórakoztatóbb, mint a ~60 dolláros társaik. A gond ott van, hogy beígérték, hogy év végén azért szivárogtatnak "nagy játékot" is és sehol semmi. Persze ott van még a december, de a Sony nagyon érzi, hogy megy a szekér aztán minek fáradozni.

[ Szerkesztve ]

(#6) mentoloshypo válasza pigster (#3) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Csak azért ne vegyél PS4-et, hogy a Plus-os játékokkal nyomulj! :DD
Még a PS3-as korszakban se lehetett a Plus kínálatra hagyatkozni, pedig akkor jóval minőségibb játékokat adott a Sony....
Gyalázatos a felhozatal már hónapok óta, szó se róla, nem is védem én a Sony-t de azt meg kell hagyni, hogy a Plus-t nem azért találták ki, hogy te el legyél látva játékokkal 1 éven keresztül 14 ezer Ft-ért.
Ilyen a tündér mesékben sincs. ;)

(#7) pigster válasza mentoloshypo (#6) üzenetére


pigster
senior tag

Írtam: nem is veszek.
Régebben szoktam nézni a kínálatot PS3-ra. Ott azért volt jópár meggyőző cím.
Egy éven keresztül 14000 Ft-ért meg bőven el vagyok látva PC-n játékokkal. Persze nem előrendelésben veszem, meg van, hogy (több mint) egy éves játékokkal játszom, de ez teljesen megfelel nekem.

[ Szerkesztve ]

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#8) Gzolo válasza mentoloshypo (#6) üzenetére


Gzolo
senior tag

Én valamikor márciusban fizettem elő Ps3-n Plus-ra, és azóta azért kaptam jó címeket, pl.:
-Tomb Raider
-Dead Space 3
-Crysis 3
-Borderlands 2
-Bioshock 3
-Sly Cooper Thieves in time
-Uncharted 3
-PES 2014
-XCOM: Enemy Unknown
-... és még pár jobb indie játék

,de az utóbbi 2 hónap felhozatala tényleg siralmas, remélem karácsonyra lesz valami nagy dobás!

Az ingyen cuccok mellett pedig sokszor 70-80% kedvezmény van jobb játékokra, azt se felejtsük el :) Úgy érzem, jól el vagyok látva a 14 ezerért :))

(#9) badamka89 válasza Gzolo (#8) üzenetére


badamka89
csendes tag

Én is ebben reménykedem, hogy karácsonyra lesz valami nagy dobás. Ha nem is ingyen játék de legalább egy nagyobb leárazás.
Nem is lenne rossz ha egy lemezes játék árából tudnék venni 3-4 játékot.

(#10) kovsol


kovsol
titán

Ps vitára megint jó hónap lesz, főleg a cross buy miatt.

May the Force be with you!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.