Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Brewtus válasza L3zl13 (#47) üzenetére


Brewtus
csendes tag

:DDD

(#52) TYÜTYI2006


TYÜTYI2006
tag

(#53) L3zl13 válasza juliabrilke (#45) üzenetére


L3zl13
nagyúr

http://www.dutycalculator.com/dc/109091-import-duty-rate-for-computer-hardware-is-0/

Itt egy 2002-es hír: http://www.hwsw.hu/hirek/14678/megszunt-a-szamitastechnikai-eszkozok-vamja----a-hp-magyarorszag-csokkenti-arait.html

Aki hülye, haljon meg!

(#54) TYÜTYI2006 válasza Döglött Róka (#50) üzenetére


TYÜTYI2006
tag

De mert ezek igazak, és még sok minden más is. Nem a véletlen műve, az egyre több betegség, halálozás stb. Minden gmo, e-betűs adalék, a tartósítók, szója, chemtrail, környezetszennyezés, erősen káros.

(#55) L3zl13 válasza gerii (#48) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nézve hogy kinek a pártját fogod, azt hiszem nem kell aggódnom. :D

40 év alatt én max megbetegszem, de te éhenhalsz.

Aki hülye, haljon meg!

(#56) Döglött Róka válasza TYÜTYI2006 (#54) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Najo, a chemtraillel vagtad el magad :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#57) Ptech válasza TYÜTYI2006 (#54) üzenetére


Ptech
őstag

Neked egy ufó az avatarod, L3zl13 egy reptilián, egyikőtöknek sem hiszek! :)) ;]

(#58) TYÜTYI2006 válasza Döglött Róka (#56) üzenetére


TYÜTYI2006
tag

(#59) TYÜTYI2006 válasza L3zl13 (#55) üzenetére


TYÜTYI2006
tag

Aki saját magának termelt, az 100- 200 éve sem halt éhen, egészségesebb volt, mint sok mai ember.

(#60) L4mie válasza Polllen (#49) üzenetére


L4mie
veterán

:R

Írtam egy elég hosszút, de nem akarok feltételezésekbe-konteózásba kezdeni :)
+sajnos nem vagyok eléggé képben a témával, hogy érdemi vitába kezdjek
így deleted.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#61) AusWolf


AusWolf
őstag

Kíváncsi lennék, kb mekkora árcsökkenésre lehet számítani a magyar piacon (már ha lesz egyáltalán - kinézem a kormányunkból, hogy egy új különadóval beállítják az új árakat a mostani szintre), illetve pontosan mikortól. A "2016 júliustól fokozatosan" nekem kicsit tág fogalomnak tűnik.

Amúgy tök jó, hogy épp most tervezek teljes gépcserét. :O

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#62) #06658560 válasza TYÜTYI2006 (#54) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azt ugye tudod, hogy az alma, barack, narancs, répa, mind tele van E betűs adalékkal?

(#63) TYÜTYI2006 válasza #06658560 (#62) üzenetére


TYÜTYI2006
tag

Tudom sajnos, nem is egészségesek így. Továbbá, kb 90 %-kal csökkent az elmúlt 100 évben a vitamin, ásványi anyag tartalmuk. Természeteset kellene étkezni, inni.

[ Szerkesztve ]

(#64) Döglött Róka válasza TYÜTYI2006 (#63) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jajdenehez megallni

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#65) Polllen


Polllen
nagyúr

Kütyü vámcsökkentésből chemtrail meg avatárjukban is bevállalós gyíkemberek... Kár az eredeti témáért, az még érdekelne is. :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#66) TYÜTYI2006 válasza TYÜTYI2006 (#63) üzenetére


TYÜTYI2006
tag

Íme (még orvosok is kimondják az igazságokat): [Élni jó]
[2.]
[3.]
Ez csak pár példa természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#67) #06658560 válasza TYÜTYI2006 (#63) üzenetére


#06658560
törölt tag

Akkor újra, hátha sikerül feldolgozni az infót csekély értelmű medvebocs: minden alma, narancs, citrom, legvadabb is tartalmaz E betűs adalékot, akkor is, ha steril földben, desztillált vízzel locsolva nő.

(#68) TYÜTYI2006 válasza Polllen (#65) üzenetére


TYÜTYI2006
tag

Szerintem ez a vámcsökkentés, része már a ttip-nek. A ttip-ből meg csak bajunk fog származni, míg egyesek bankszámlája szépen fog hízni.

(#69) pulutodurumo válasza #06658560 (#67) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Főleg hogy minden élelmiszer iparban használatos vegyületnek - mondjuk a CO2-nek - is van E-száma. De egyesek csak addig jutottak hogy az E az rossz.

Tyutyinak: Akkor átfogalmazom: kézműves hiperbio élelmiszer ugyanazt a vegyületet tartalmazza mint a "szar ipari". Csak a "boltira" E270 van írva, a "tutijóegészségesre" meg tejsav, vagy az sem.

[ Szerkesztve ]

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#70) TYÜTYI2006 válasza #06658560 (#67) üzenetére


TYÜTYI2006
tag

100 éve, vagy még régebben nem léteztek az e betűsök.
[1.]
[2.]

(#71) TYÜTYI2006 válasza pulutodurumo (#69) üzenetére


TYÜTYI2006
tag

"Főleg hogy minden élelmiszer iparban" Már az ipar szó is rosszul hangzik.

(#72) oszi666 válasza vandor01 (#23) üzenetére


oszi666
őstag

Te se ertesz lof@szt se a GMO-hoz.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#73) Thrawn válasza TYÜTYI2006 (#71) üzenetére


Thrawn
félisten

Látom kiragadtad a lényeget a mondatból :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#74) gerii válasza L3zl13 (#55) üzenetére


gerii
addikt

Nem fogom senki pártját, csak még kevés a tapasztalat, 50 év múlva biztos lehet majd biztonságos GMO-t enni, de addig úgyis megdöglök. :D

(#75) #06658560 válasza TYÜTYI2006 (#70) üzenetére


#06658560
törölt tag

De, léteztek. Sőt, régebb óta léteznek. Ok, mondjuk ennek megértéséhez minimális szellemi aktivitás szükségeltetik.

[ Szerkesztve ]

(#76) #06658560 válasza gerii (#74) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mennyi ideje nemesítünk élelmiszereket? Na, annyi tapasztalatunk van a GMO-ról.

(#77) Kékes525


Kékes525
félisten

A Szabadkereskedelmi megállapodás az EU és az Egyesült Államok között kötött egyezmény folyamodványa ez?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#78) Male válasza pilóta (#8) üzenetére


Male
nagyúr

Reméljük... mert ez nagyon idióta mellékhatása volt a vámszabályoknak. (mint korábban a D-Subot minden LCD-re a DVI-t meg hagyjuk le gyakorlat :((( )

(#79) AusWolf válasza TYÜTYI2006 (#63) üzenetére


AusWolf
őstag

Azt ugye tudod, hogy legelőször az A vitamint fedezték fel 1913-ban? A C és D vitaminról is csak 1920 óta van fogalma az emberiségnek.

A cemtrail videóról röviden: Hihetetlen magazin... Ez már önmagában sokmindent elárul.

(#64) Döglött Róka: Bocsánat, veled ellentétben én nem bírtam megállni.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#80) Blindmouse válasza TYÜTYI2006 (#66) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Kellene valami program vagy szervezet, aki ha valaki kétszer beírja valahova hogy chemtrail, akkor lebannolja a netről egy hónapra.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#81) shiftac


shiftac
aktív tag

Még a végén olcsóbb lesz az iPhone :DD

Amúgy ez jó dolog, nekem tetszik. De ez azt jelentené akkor, hogy VÁM nélkül tudok pl. Ebay-ről rendelni? Vagy csak a nagykereskedelemre vonatkozik?

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#82) deakpeti


deakpeti
tag

Ennek orulok!:)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#83) TYÜTYI2006 válasza Blindmouse (#80) üzenetére


TYÜTYI2006
tag

Az igazság miatt bann?

(#84) #06658560 válasza TYÜTYI2006 (#83) üzenetére


#06658560
törölt tag

A hülyeség miatt.

(#85) r4z válasza #06658560 (#84) üzenetére


r4z
nagyúr

Eldobhatod a mikrofont. :)

Gusztáv: Nem maradtál le, nem voltak (még) :D

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#86) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Kicsit lemaradtam, a gyíkemberek már voltak? :DD

Laci

(#87) kenwood válasza Döglött Róka (#56) üzenetére


kenwood
veterán

En ott jottem ra,hogy csak trollkodik.
Mindjart jon az ancient aliens,daniken,aztan egy foto egy tavalyi elvis koncertrol :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#88) #25583896 válasza TYÜTYI2006 (#70) üzenetére


#25583896
törölt tag

(#89) Polllen válasza #06658560 (#76) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha finoman akarok fogalmazni, akkor ez erős csusztatás.

A nemesítés hasonló fajok keresztezése.

A génmódosítás meg adott esetben olyan gének beültetését is jelenti, ami a természetben kb. soha sem fordulhatna elő. És nem tudjuk mi lesz a hatása.

Nem kell arra gondolni, h kinő tőle egy harmadik fülünk, de arra számítani kell, h ezek a változtatások kihathatnak a többi élőlényre. Legyen az kártevő, gyom, haszonállat, bármi. Ahhoz, h ezek kiderüljenek, idő kell(ene).
Ami egyébként lenne, de a business nagyobb. Gondolom nem kell felhoznom példákat, mikor csábultak el korábban a nagyok & sz@rtak az emberek egészségére.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#90) TYÜTYI2006 válasza kenwood (#87) üzenetére


TYÜTYI2006
tag

Az igazság, az nem trollkodás, hanem tény.

(#91) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ha már így belejöttek a (z)árcsökkentésbe, ne is álljanak meg ennyinél! Van még mit. :)

(#92) Döglött Róka válasza TYÜTYI2006 (#90) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Grabovoji elmelet is igaz mi?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#93) vhw válasza Döglött Róka (#92) üzenetére


vhw
addikt

Ha chemtrail marhaság, akkor az összes többi is hasonlóan lesöpörhető az asztalról?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#94) TYÜTYI2006 válasza Döglött Róka (#92) üzenetére


TYÜTYI2006
tag

Azt nem tudom igaz e, de inkább lehet akár igaz is, mint a betegségügy, gyógyszerlobbi, tüneti kezelés, az alapbetegség gyógyítása helyett. Eddig még erről nem is hallottam konkrétan.

(#95) Döglött Róka válasza vhw (#93) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha valaki hisz a chemtrailben, akkor az osszes osszeeskuveselmelet ami elhangzik tole a hitelet veszti.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#96) Hiftu válasza TYÜTYI2006 (#94) üzenetére


Hiftu
senior tag

Az a baj, hogy alkottál magadnak egy világot, amiben élsz és egy törvénye van: neked van igazad. Igy senkit nem hallgatsz meg, csak nyomod a saját igazságodat. Nem lehet veled diskurzust kialakitani. Ezért kár részt venned a fórum életében.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#97) oszi666 válasza Hiftu (#96) üzenetére


oszi666
őstag

Ehhez még hozzáfűzném a modern molekuláris biotechnológiai és géntechnológiai teljes hozzá nem értését. Kb mintha én fikáznám a PC ipart, mekkora nyomorékok már, hogy még mindig nincs mindenkinek kvantumszámítógépe. ne ítélkezzen úgy, hogy látványosan nem ért az egészhez semmit. Alapbetegség meg chemtrail... mindjárt jönnek a bőralá ültetett mikrochipek, meg az autizmust okozó oltások.

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#98) #06658560 válasza Polllen (#89) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem, a nemesítés nem keresztezés.

Transzgének pedig a természetben is léteznek.

(#99) MongolZ válasza #06658560 (#98) üzenetére


MongolZ
addikt

Zöldségekről, gyümölcsökről - nem a GMO-val kapcsolatban:

Amit a boltokban, piacon általában kapni, az nem nagyon egészséges. Persze több, mint a semmi. A nagy otthontermőnek kikiáltott piacos termékek is általában agyon vannak permetezve, a földek ki vannak szipolyozva, stb. Nincs ebben semmi csoda, mindenki emberből van, a piacosok többsége meg minél többet el akar adni, ennyi.

Szemben az otthon, a saját magunknak termesztett zöldség, gyümölcs, teljesen más kategória. Mi pl. egyszer, vagy egyszer sem permetezünk (attól függ, hogy mit), normális tápanyagot kapnak, rendes trágya, stb, ízre, vitamintartalomra abszolút összehasonlíthatatlan a bolti/piaci termékekkel. Aki már termesztett otthon fogyasztásra akármit, az tudja, hogy miről beszélek.

De a mai világban még vetésforgó sincs, mit csodálkozzunk...

(#100) TYÜTYI2006 válasza oszi666 (#97) üzenetére


TYÜTYI2006
tag

Ha már oltások:
[VNTV]
[DR. Lorraine Day]

A mikrochippeket meg már évek óta ültetik be sajnos, bár embereken még nem kötelezően. Egyenlőre kötelezően az állatokon tesztelik. Épül sajnos a new world order.
[1.]

(#99) MongolZ ezzel maximálisan egyetértek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.