Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Omega81


Omega81
senior tag

Lényegretörő, jól felépített és objektív teszt. ;)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#2) hfrankee


hfrankee
senior tag

Szép és massziv a hűtö,de veszett hangos lehet.Utoljára egy VF700am meg egy fatal1tym volt és azoknak a hangja se volt kutya,bár 5Von már bekussoltak!
Használd egészséggel,az irás meg pörfekt :R

[ Szerkesztve ]

(#3) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Jó teszt! Ez a hűtő már megérdemelte hogy le legyen tesztelve itthon is.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#4) Lenry


Lenry
félisten

mindegyik ilyen Zalman hűtő aljára egy Lumix fényképező van rajzolva? Canonos vagy Kodakos verzió nincs? :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) #19617792 válasza Lenry (#4) üzenetére


#19617792
törölt tag

Rajzoljak egyet oda? :DDD

Amúgy jó teszt, nagyon! :) Erős is ahogy látom, de a Zalmanok nem túl halkak, és elég drágák, pedig jók.

(#6) aginor válasza Lenry (#4) üzenetére


aginor
addikt

Csak a GV1000-reknek, a VF1000-ren pl. Canon van.. :DDD

EarL 007: A Zalmanok valóban nem a kiemelkedő ár/érték arányukról híresek, vagy a halkságról, hanem inkább a a kiválló minőségről, vagy a formabontó formákról.

Köszönöm mindenkinek a bíztatást! :R

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#7) Omega81 válasza Lenry (#4) üzenetére


Omega81
senior tag

:D :D :D

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#8) Jamby18 válasza aginor (#6) üzenetére


Jamby18
senior tag

"A Zalmanok valóban nem a kiemelkedő ár/érték arányukról híresek, vagy a halkságról, hanem inkább a a kiválló minőségről, vagy a formabontó formákról."
Mondjuk a VF830 eléggé elbaxták,szívok is vele rendesen míg garis a kártya ez lesz rajta :O
Tehát ha Zalmant veszel nem biztos,hogy minőséget kapsz minden esetben.
DE amit leteszteltél most hűtést a grafikonok magukért beszélnek az jó eresztés aláírom,de 12k basszus.

[ Szerkesztve ]

(#9) aginor válasza Jamby18 (#8) üzenetére


aginor
addikt

Azt a gigabyte szúrta el, 1. amikor nem tette lehetővé a szoftveres venti szabályozást 2. amikor olyan kártyára rakja, amihez nyilvánvalóan kevés az ereje..

Ha elmondod mi a gond megpróbálok segíteni.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#10) Jamby18 válasza aginor (#9) üzenetére


Jamby18
senior tag

Igazándiből már megoldottam úgy ahogy 1 Zalman FAN Mate-val ami szerencsére kéznél volt,így szabályozhatóvá vállt,de ahhoz,hogy halkan működjön le kell csavarnom akkor meg nincs semmi teljesítménye így a hőfokok emelkedésébe bele kell nyugodnom.Felcsavarva megháttt :((( előjön 1olyan óriási szélzaj hogy csak na.
Sajnos a gari miatt marad még rajta sok ideig peddig tudnék rá hűtőt (pl.AC S1).
Amikor megvettem referenciát akartam elvégre ott vagy 3 vagy 4vezetékkel megoldott az auto szabályzás,de azok már sajna nem voltak tehát ez maradt, mondtam magamba Zalman azért nem rossz lesz az.És itt állok.

(#11) aginor


aginor
addikt

Ha a képek vagy diagramok nem jelennek ezért elnézést kérek, a PH képfeltöltő oldal szarakodik, vérni kell kicsit, majd újra megnyitni a cikket!

Jamby18: nekem is ez lett volna az egyik ötletem, a másik pedig, hogy egy előlapi panelre kéne kötni. Tudom kicsit macerás és nem is túl elegáns megoldás, de sajnos komolyabb beavatkozás nélkül ez van.

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.