Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Huma


Huma
addikt

Ezeket a műsorokat miért nem tiltják be?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#2) DeFranco válasza Huma (#1) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mert megátkoznák aki betiltja... ;]

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Melyik csatorna volt? :D Csak a reklám kedvéért...

(#4) Mr X


Mr X
veterán

Elsőre azt hittem, valami szerepjátékos bejegyzés lesz. Gondolkodtam is, hogy megjelent a Diablo 3?

[ Szerkesztve ]

(#5) baluka26 válasza Dany007 (#3) üzenetére


baluka26
veterán

Gondolom RTL-Asztro Show.
Lomini a legnagyobb király :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6) Huma válasza Dany007 (#3) üzenetére


Huma
addikt

TV2. Az amelyik régen zöld volt.

(#5) baluka26: Küldök neked egy kis energiát. :D

A többieknek fizetniük kell érte. Számlaszámom: 1777000.........

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7) Huma


Huma
addikt

Best of

De a gerincműtét sem kutya.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#8) Raucher


Raucher
tag

Matematikailag korrekt a dolog.
10 milliószoros nulla, az továbbra is nulla, csak jobban hangzik.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#9) Dany007


Dany007
veterán

Amúgy az összes ilyen műsor tiszta átbaszás. Azt én se értem, mért nincsenek még betiltva ezek?

Kb olyan, mintha azt mondanám, hogy kapsz 10.000 forintot, csak hívj fel ezen a számon. Ha ilyen műsort csinálnék a tévében akkor megbüntetnének?

Mert ez a jóslásosdi is ugyanilyen. Fizetsz azért, hogy mondjanak neked valamit. Ők mondanak valamit, ami nettó baromság, kamu és így tovább. -> mindez jóformán bizonyíthatóan is az. Ezek után, hogy merik berakni őket a tévébe? Mert ez így már a lakosság szándékos megtévesztése, átverése.
Hol van ilyenkor az NHH?

(#10) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

A legjobb az Anettka Tv-s energizálás volt...
Meg amikor kérdezte a tv-s távgyógyító, hogy mije fáj:
fej? nem
nyak? nem
mellkas? nem
gyomor? nem
vese? IGEN

Látja, hogy kimutatta az inga... :D Ó dokor úr, Ön csodálatos... :D

(#11) BITBOYS válasza Dany007 (#9) üzenetére


BITBOYS
addikt

Csináld, én hiszek a pénzben :D

Huma: Az aláírásod kegyetlen még elolvasni is :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12) Huma válasza Dany007 (#9) üzenetére


Huma
addikt

Ja. És ami a legszebb ebben a műsorban a "jós" kb három mondattal lerendez mindenkit.

Pl:
-Halló, halló!
-Jónapot! Kovács Magdolna vagyok. 82 éves.
-Kezit csókolom! Ízületi panaszokat látok és változást az életében. Küldjük a nyakláncot.

És kb ennyi. Benyom egy olyan sablon szöveget ami az emberek 99%-ra igaz és kész.
Hány 82 évesnek nincs gond az ízületeivel?

Ezek a műsorok a buta és hiszékeny emberek tudatos átverése. Pont mint az árubemutatós gyűlések/utazások ahol a nyugdíjasokra sóznak valami fillérekbe kerülő ócskaságot horror áron. Pl egy 10e-s mágneses takarót 110e-ért.

(#11) BITBOYS : Már több mint 8 éve ugyanez az aláírásom. Még növénytan vizsgára kellett megtanulni anno. Akkor úgy éreztem ezt meg kell osztani a nagyvilággal. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#13) Crystalheart válasza Dany007 (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Szerintem is be kellene tiltani. A szkeptikusok társaságát rá kellene valahogy venni, hogy intézzenek petíciót ennek érdekében az NHH-nak, legalább valami hasznuk is lenne. Bár szerintem ez már simán bűncselekmény kategóriájú.

(#14) 8th válasza Dany007 (#9) üzenetére


8th
addikt

(#15) #19617792


#19617792
törölt tag

létezik még TV?

(#16) DeFranco válasza #19617792 (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Van valami Comedy Central nevű izé, amin az nCore ismétlése fut... ;]

(#17) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ugye, ugye. A tízmilliószoros energia lefagyasztott! :)

***

(#18) Dany007 válasza Crystalheart (#13) üzenetére


Dany007
veterán

"Bár szerintem ez már simán bűncselekmény kategóriájú."

Pontosan erre akartam utalni én is! :(((

(#19) Crystalheart válasza Dany007 (#18) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ha pedig nem lehet ellenük jogilag föllépni, akkor rosszak a törvények. Kész. Ha a rágalmazást lehet büntetni, akkor ezt is kell. Azon kívül ilyen speciális esetben, a kicsalt pénz nagyságát figyelembe véve nem fix összegű büntetést szabnék ki, hanem a büntetendő tevékenységből származó bevétel százalékában határoznám meg, mert - a Heti Válasz cikkje alapján - néhány tízmillió meg sem kottyan a cégnek.

(#20) Иван


Иван
őstag

Az gagyi. Az én ismerősöm ötezer billiárdszoros dimenziós erőket sűrűsítő mega-drágaköveket ad neked. Ismerem a fickót jól, baráti áron lealkudok nektek valamennyit, ha kell. Hogy mire jó? Hát a csakra energiákat, amik születésünk óta csökkennek, visszatölti. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#21) Crystalheart válasza Иван (#20) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mintha valami keleti ihletésű fantasyt hallanék, mindig olyanok ezek az ezós szövegek. :D

Amúgy hogy menyire béna az egész, az abból látszik, hogy édesanyám, akinek három nagy polcnyi drága ezoterikus könyve van, és mindenféle humbugban hisz, szóval még ő is parasztvakításnak és hülyeségnek tartja a tévés ezoshowkat. Még ő is. :Y

(#22) nincsisbéla válasza Huma (#7) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

A-A, a gerincműtétnél nincsen jobb! :N :DDD

Mentalita'

(#23) D1Rect


D1Rect
félisten

Bejelölöm a hibát a bejegyzésben:
"Bekapcsoltam a TV-t és ez fogadott.
Zeusz a tévés jós 10 milliószoros energiával feltöltött rúnaláncokat osztogat.
Az eszem megáll. Rögtön lefagytam."

Ezen lépés kihagyásával egy lefagyást megspórolhattál volna.

(#24) Mr X válasza D1Rect (#23) üzenetére


Mr X
veterán

Veszélyes cucc a tévé: [link]

(#25) Crystalheart válasza D1Rect (#23) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Attól még sajnos a hiba nem múlik el. :D

(#26) D1Rect válasza Crystalheart (#25) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha a felhasználók jelentős többsége élne ezzel a lépéssel a hiba elmúlna, mert nem lenne bevétele ezeknek a -kereskedelmi TV-knek csúfolt- agyzsibbasztó adóknak

(#27) baluka26 válasza D1Rect (#26) üzenetére


baluka26
veterán

Ott borul az egész, hogy magadból indulsz ki. Az emberek jelentős többsége igényli a kereskedelmi csatornák nyújtotta műsorokat, és szerintem ezért senkit nem kéne megítélni :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#28) D1Rect válasza baluka26 (#27) üzenetére


D1Rect
félisten

"Igénylik" az energiaküldést is. ("szerintem ezért senkit nem kéne megítélni")

[ Szerkesztve ]

(#29) Armahun válasza baluka26 (#27) üzenetére


Armahun
addikt

Azt igényli amit adnak neki.
Ha nem ismer mást, nem is vágyik többre, másra.

Betiltani? Ők ebben hisznek.
Ezzel az erővel az egyházakat is be lehetne tiltani.
Sőt ezek talán még adóznak is.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#30) baluka26 válasza D1Rect (#28) üzenetére


baluka26
veterán

Figyelj, ha Te megítéled emiatt az átlagban kb 70 éves betelefonálókat, hát tedd. :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#31) danih


danih
addikt

Mi ez, kísért a Budapest TV szelleme?

(#32) banhammer


banhammer
veterán

Mivel tudja bebizonyítani, hogy 10 milliószoros energiával van feltöltve?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#33) danih válasza banhammer (#32) üzenetére


danih
addikt

Nekem egy Over 9000 lánc is elég lenne, attól félek egy 10m-szoros földhözbaszna.
Tényleg, egy egység akkor mekkora?

(#34) D1Rect válasza baluka26 (#30) üzenetére


D1Rect
félisten

Én azt se tudom mit adnak a TV-ben.
Szerintem kb. minden tevékenység hasznosabb mint ilyet nézni.

Ha valaki erre kívánja fordítani az idejét akkor hajrá, de ha már ott tart, hogy "lefagy" tőle és bejegyzést ír róla, akkor elmondom az általam feltételezett "fő problémát".

(#35) baluka26 válasza D1Rect (#34) üzenetére


baluka26
veterán

Szerinted. Egyébként szerintem is, de egyszerűbb megtartani a saját véleményem, mint hogy megkockáztassam, hogy tévéellenes prédikátornak nézzenek, aki felsőbbrendűnek hiszi magát emiatt :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#36) D1Rect válasza baluka26 (#35) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem izgat, hogy kinek van kisebbségi komplexusa a TV nézéstől, én leírom a véleményem. :)

(#37) X3B6O0X válasza nincsisbéla (#22) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Fogadjunk?
[link]
[link]

;]

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#38) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

miért, ez teljesen igaz.

10.000.000 x 0 = 0.
problem solved.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#39) Crystalheart válasza D1Rect (#26) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Egyrészt ~ 1300 ember alapján határozzák meg a nézettséget, tehát ha nem nézem, akkor tökéletesen nem tettem semmit a megszűnése érdekében. A másik viszont, amit mondtak, hogy az emberek nagy része azt nézi, ami megy a tévében. Tök mindegy, hogy te vagy én minek tartjuk ezt a viselkedést, attól az még módszeresen építi le a tömegek agyát - holott ha más, értelmesebb, vagy csak ötletesebb dolgokat adnának, azt néznék ugyanígy.

Arni: Ami azt illeti, a vallási műsorok főműsoridőben való sugárzását is szívesen betiltatnám. Csak ennek túl nagy negatív visszhangja volna. Kezdetnek elég volna ezzel kezdeni valamit. :)

(#40) Huma válasza D1Rect (#34) üzenetére


Huma
addikt

Én Spektrumot, NatGeo-t meg ilyen csatornákat szoktam nézni. Csak ismeretterjesztő műsorokat. Arról nem tehetek, hogy más a TV2-n hagyta a TV-t.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#41) Crystalheart válasza Huma (#40) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Anyám szappanopera-mániás. :( Ha nem tudja megnézni napközben, megnézi az aktuális részt a neten! :Y És még akkor is nézi, amikor ő is beismeri, hogy ritka béna a sorozat, vagy hogy még a szappanoperák közt is ultragáz. :F Tehát miután este bejövök a kertből anyámmal együtt, nem tudok géphez ülni, mert ő szappanoperát néz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42) Huma válasza Crystalheart (#41) üzenetére


Huma
addikt

Azt már én is tapasztaltam, hogy a sorozatok függőséget okoznak. Még azok is melyek ritka sz@rok. Épp ezért csakis olyanba kezdek bele amely megüt egy bizonyos színvonalat.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#43) Vladi


Vladi
nagyúr

Ennyire ráértek? :P

Miért tiltanák be? Van egy termék, amit elad. Nem hazudik róla. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#44) Huma válasza Vladi (#43) üzenetére


Huma
addikt

Akkor vegyél sok beprogramozott ásványvizet. :D
De magad is elvégezheted a programozási műveletet. Itt a leírás hozzá:

"A víz programozása Használj hozzá ásványvizet, lehetőleg szénsavmenteset. A legegyszerűbb, ha ráírod az üvegre amit programozni szeretnél, de ha még biztosabb akarsz lenni a dolgodban, helyezd rá a kezed és koncentrálj. Képzeld el, amit szeretnél és érezd is át, mintha már a tiéd lenne, majd a szíveden keresztül sugározd bele ezt az érzést a vízbe. Ezekután nincs más dolgod, mint meginni a vizet. Ezt a programozást ismételheted addig, amíg át nem íródik benned az információ" :P

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45) Vladi válasza Huma (#44) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem mondtam, hogy akarok és fogok is venni. De miért rontanám más üzletét? :D

Akit ez megnyugtat, költsön pénzt a nyugalmára. Más simán csillel. Nem értem a problémát?

Illetve egyet igen: minek nézed? :P

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#46) Huma válasza Vladi (#45) üzenetére


Huma
addikt

"Illetve egyet igen: minek nézed?"

Bevallom egyszerre lenyűgöz és elborzaszt, hogy ilyen műsorok vannak a tévében.
Lenyűgöz, mert ilyen pofátlanul átverni másokat és hasznot húzni a babonáikból már művészet és egy külön életstílus.
Elborzaszt, mert a műsor megléte bizonyítja, hogy van rá kereslet és, hogy van annyi buta ember, hogy eltartson egy ilyen műsort.

Személy szerint pedig érint is valamennyire mivel a nagyanyám fogékony az ilyesmire és félek, hogy egyszer csak rákap ezekre a műsorokra. A termékbemutatós dologgal már kétszer átverték. Kb 200e forintja bánta.
Egy értelmes embernek persze poénos és röhejes egy ilyen műsor, de mikor egy kisnyugdíjasból a fél éven át összekuporgatott pénzét csalják ki akkor már nem tudok jóízűt nevetni rajta.

Ami viszont végképp ledöbbentett az az, hogy ismerek olyan embert is akit meglehetősen intelligensnek tartok mégis hisz ezekben a babonákban. Volt olyan, hogy úgy érezte, hogy rontás ül rajta és elment egy sámánhoz aki 20e-ért készséggel eltávolította róla.
Természetesen értelmetlen bárminemű vitába kezdeni vele e témában mert mindig az jön ki a végén, hogy én vagyok a korlátolt és nem látok tovább az orrom hegyénél.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#47) Crystalheart válasza Vladi (#45) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Azért zavar, mert undorító, amit csinálnak. Közvetlenül talán nem, de közvetetten mindannyiunkat érinti.

(#48) Dany007 válasza Crystalheart (#39) üzenetére


Dany007
veterán

Én is ezt szoktam mondani. Engem is ezért zavar a sok szemét a tévében, nem pedig azért, mert nekem azt muszáj néznem.
Ez egy igen fontos szempont, ami sokaknak fel se tűnik. Elintézik annyival, hogy "akkor ne nézd". Holott a probléma ugyebár attól még nem szűnik meg, illetve attól még fennáll ugyanúgy. Továbbá polgártársaink az a sok másik akik a nézettségi adatokban "szerepelnek", ők nézik és nekünk velük kell együtt élni. Egy városban, egy országban stb...

(#49) DeFranco válasza Crystalheart (#47) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ilyen szemfényvesztők azóta voltak, amióta világ a világ.

Nem szoktam a természetes szelekcióval takarózni, de a társadalom védőhálóját erre már nem tudod kifeszíteni, ennyi eszének mindenkinek magától lenni kell, hogy nem dől be.

(#50) Dany007 válasza DeFranco (#49) üzenetére


Dany007
veterán

Ez így igaz. De még mocskosabb dolog, amikor az ilyen csalók pont azt a réteget / korosztályt veszik célba, akik koruknál fogva kevesebb esélyük van arra, hogy átlássák a helyzetet objektíven, tényszerűen és ne dőljenek be.

Mert ha pl jön hozzád egy ilyen házaló adománygyűjtő szegény beteg gyerekeknek, akkor te max rácsapod az ajtót azt jóvan. De lehet, hogy a 70 éves nénike már túl naiv és illemtudó ahhoz, hogy rávágja az ajtót. Esetleg be is engedi, végighallgatja a szánakozó dumát és még pénzt is ad!
Nálunk is volt ilyen, kb kettő perc után rácsuktam az ajtót. Utána derült ki / hallottam rokontól, hogy ilyen beteg gyerekeknek gyűjtés már nem megengedett házalással. Csakis bankszámlaszámon keresztül stb stb ... Tehát ez már tilos, hogy bejön xy mutat pár könnyfakasztó képet és zsebre rakja az 500 forintot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.