Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) zeon.hu válasza ataman (#45) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

értesítéskezelőben be lett állítva az összes engedély?
biztonság-értesítési hozzáférés?

jó lenne, ha a beígért értesítés megjelenítés működne, e nélkül nem éri meg nekem leváltani a B1-et.
(bár lehet, hogy kénytelen leszek, mert a gumi fülpárna deformálódott és szó szerint a világon sehonnan nem tudok szerezni :) )

#?*@&!

(#52) ataman válasza zeon.hu (#51) üzenetére


ataman
aktív tag

Pontosan mit állítsak az értesítéskezelőben? Az Üzenetek-et, a Huawei Wear-t? Nem nagyon vagyok képben. Kell valamit a telefonon mókolni, hogy megjelenjenek az értesítések a B2-n is? A hívások megjelnnek, a nem fogadott hívást vissza is tudom hívni. De más értesítés nem jön.

[ Szerkesztve ]

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#53) zeon.hu válasza ataman (#52) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A Huawei Wear-t, mindkét helyen.
Csak ötletelek, hátha így sikerül.
(Pár hónapja érdeklődtem a Huawei-nél, akkor azt mondták, fejlesztik)

#?*@&!

(#54) Annonymvs


Annonymvs
csendes tag

Google+ bejentkezés kell a használathoz ? Jelenleg Opendott karkötőt használok, az állandóan fölösleges üzenetekkel fáraszt,pl."ne csüggedj,teljesítsd a távot".Ennek az alkalmazása is ?

Nem foglalkozom gondolatolvasással, fárasztó.

(#55) zeon.hu válasza Annonymvs (#54) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nem és nem.

#?*@&!

(#56) Annonymvs válasza zeon.hu (#55) üzenetére


Annonymvs
csendes tag

Köszönet a gyors válaszért.Így talán én is beruházok egyre.

Nem foglalkozom gondolatolvasással, fárasztó.

(#57) zeon.hu válasza Annonymvs (#56) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A tevékenység (tétlenség) emlékeztető, ami zavaró lehet egyeseknek, de az is csak rezeg és ki lehet kapcsolni.

#?*@&!

(#58) ataman válasza zeon.hu (#57) üzenetére


ataman
aktív tag

Valami olyasmit olvastam az egyik fórumon, hogy a tervekkel és az előzetes reklámokkal ellentétben azért nem rakták bele a B2 és a Wear szoftverébe az érkezett üzenetek és már értesítések kijelzését a B2-n, mert sok felhasználót zavart, idegesített a sok zaklatás...

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#59) zeon.hu válasza ataman (#58) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ez elég érdekes lenne, ugyanis ahol ezek már működnek, ott ki is lehet kapcsolni. jogosultság kérdése, ahogy a telefonodon is állítható.
és milyen felhasználókat zavart, ha benne se volt se az 1-ben, se a 2-ben? :)

#?*@&!

(#60) ataman válasza zeon.hu (#59) üzenetére


ataman
aktív tag

Gondolom a tesztelőket zavarta.

"according to the Huawei website: We did not implement message notifications because we were concerned that this may be too distracting for users. We will conduct more research in this area and collect more user feedback to decide whether to add this feature in upcoming versions." (Forrás)

[ Szerkesztve ]

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#61) zeon.hu válasza ataman (#60) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

némileg elfogult vagyok a huawei-el felé, de ez kamu szövegnek tűnik.

#?*@&!

(#62) ataman


ataman
aktív tag

B2, P8, Huawei Wear használók? Nálatok jól működik a Bluetooth leválás figyelmeztető funkció? Nálam mindig figyelmeztet. Ha be van kapcsolva a Huawei Wear appban akkor is, ha kikapcsolva van, akkor is szól a B2, hogy megszakadt a bluetooth kapcsolat. Minden esetben szinkronizálom is a szoftvert. Valamit rosszul csinálok?

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#63) zeon.hu válasza ataman (#62) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

más lesz az oka talán:
ha a wifi 2.4GHz-en megy, a BT-al összeakadhat, ilyenkor kicsit megkergül.
recent listából lődd ki a huawei wear-t, aztán indítsd újra.

#?*@&!

(#64) ataman válasza zeon.hu (#63) üzenetére


ataman
aktív tag

Már próbáltam... :(

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#65) zeon.hu válasza ataman (#64) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

BT ki/be, wifi ki/be?
a leválás figyelmeztető legyen kikapcsolva. mindenképpen jelzi a leválást, de ezzel egy hibalehetőséget kizárunk.

(a P8 összefoglaló szép munka!)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#66) ataman válasza zeon.hu (#65) üzenetére


ataman
aktív tag

Tényleg a wifi zavarhat bele. Kikapcsolt wifi vevővel úgy tűnik eleve nagyobb a bluetooth hatókör. Ez viszont számomra nem hatékony megoldás egyenlőre. Mindenesetre a tippet nagyon köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#67) zeon.hu válasza ataman (#66) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

sajnos a P8 se tudja a 802.11ac szabványt, akkor 5GHz-en mehetne a wifi.
ezzel meg kell várnunk a Kirin 950-et :)
egyébként nem minden BT eszköznek zavar be a wifi, mert többféle BT protokoll van.

#?*@&!

(#68) ataman


ataman
aktív tag

Újabb pozitívum. Beszélek a telefonon, jön egy újabb bejövő hívás, a B2-n látom, hogy ki a második hívó -> el tudom dönteni - a telefon megnézése nélkül - hogy befejezzem-e az aktuális hívást és fogadjam-e az új hívót!

Az élet apró örömei... :)

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#69) Iván_78


Iván_78
csendes tag

Sziasztok!

Ma kezdtem el egy ilyen kütyüt használni és a segítségeteket kérném.
IOS alatt használja valaki akinek az időjárás rész is működik? Én azt vettem észre, hogy a kis felhőben egy kérdőjel csücsül és reggel óta 5-13 fok közötti hőmérsékletet mutat. feltételezem a kérdőjel is azért van ott, mert nem frissül, jól gondolom?
Van egy Xiaomi MiBand, illetve egy Polar hasonló eszközöm is, de ott a beállításokban egész sok dolgot meg tudok adni. Itt, letöltve a Huawei Wear nevű appot, túl sok lehetőségem nincs ezeket állítani....

Iván

(#70) ataman


ataman
aktív tag

Ma jött új Talkband B2 frissítés (2015.10.31) a Huawei Wear-en keresztül. (Remélem ez megoldja a Bluetooth megszakadások problémáját a P8-ammal)

21.10.08.01.02 - 1,67 MB

[Optimization]
Optimized the Bluetooth reconnection mechanism for better stability

[Tips]
When answer the phone using Talkband B2, sliding the screen can adjust the receiver volume.

[ Szerkesztve ]

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#71) ataman


ataman
aktív tag

@ugyiskamu - Androidon sem teljesen korrekt az időjárás frissítés. Próbáld meg a GPS-t engedélyezni és úgy szinkronizálni a Huawei Wear alkalmazást. Hátha az hiányzik csak neki.

[ Szerkesztve ]

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#72) lejbi


lejbi
tag

Hello mindenki

kb 3 hete használok egy ilyet, nagy megelégedéssel. Ma megkarcoltam sikeresen a kijelzőt, de a fólia nagymértékben megvédte. Le kellett vennem, de tennék rá másikat. Tud valaki valami linket, ahonnét lehet rendelni

Előre is köszi

Üdv: Lejbi

(#73) ataman válasza lejbi (#72) üzenetére


ataman
aktív tag

Az ebay-en találtam én is, de még nem rendeltem.

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#74) lejbi


lejbi
tag

Hello

ma frissítettem android marketből a Huawei Wear alkalmazást. Minta jobb lenne a kézmozgásra való kijelző bekapcsolás. LG G2-vel használom, s nálam megy az időjárás kijelzés. Engedélyeztem az alkalmazásban, bekapcsoltam a helyszolgáltatást, s már ment is. A helyszolgáltatást már kikapcsoltam, de ettől még frissül a kijelzőn az időjárás. (a működéséhez a karkötőn kijelző képet kell választani)

Üdv: Lejbi

(#75) ataman válasza lejbi (#74) üzenetére


ataman
aktív tag

A B2 szoftverét is frissítetted a Wear-ből? Mert ha csak a Wear frissült az elvileg nincs ráhatással közvetlenül a kézmozgás változására. A B2 frissítése viszont lehet, hogy javított ezen a problémán.

Nekem egyébként még mindig túl sokszor kapcsol be a kijelző olyan kézmozgásoknál, amikor nem feltétlenül akarom tudni az időt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#76) lejbi


lejbi
tag

Arra még nem volt frissítés, csak maga a telefonos progi frissült. Én úgy vettem észre, hogy a frissítés után nem volt olyan "ideges", de már kikapcsoltam, mert így jobban bírja a készenlétet a füles. Az időjárás nekem viszont flottul megy, frissül is, és el is találja a hőmérsékleteket.

Üdv: Lejbi

(#77) Moonrainbow


Moonrainbow
újonc

Sziasztok!
Nagyon klassz, nekem remekül működik a headset, napfényben is látom a kijelzőt (fekete színűm van, lehet h a másik kettőnél ez rosszabb), az ébresztés és az emlékeztetők nagyon jók. Lépéseket és alvást pontosan méri. De azért vannak vele problémáim is. Futok, mint az állat, de csak sétának veszi. Myfitnesspallal nem tudom szinkronizálni az adatokat, 0 kalóriát ír be. Úgy is próbáltam, h átállítottam a Myfitnesspal honlapján, h negatív kalóriákat is engedélyezzen, de ugyanúgy 0-át írt. Illetve annyiban lett rosszabb, ha bevittem a Myfitnesspalban található egyéb testmozgások közül párat, akkor azok kalóriaértékének az összegét kivonta az egészből. Valaki tudna segíteni, hogyan lehet normálisan használni Myfitnesspallal?
Az aksival sem vagyok elégedett. 2 és fél - szűk 3 napig bírja. Ez a normális? Pedig max. pár órát csatlakoztatom a telóhoz egy nap. Nem lehet a B2-őn is kikapcsolni a bluetooth-t, h amikor nincs csatlakoztatva a telóhoz, akkor ne fogyasszon?

Inkább lennék gazdag és boldogtalan, mint szegény és boldogtalan

(#78) lejbi válasza Moonrainbow (#77) üzenetére


lejbi
tag

Hello

nekem is kb 3 napig bírja, napi 1-2 telefonálással headsetként. Szinkronizálni én csak reggel szoktam 1x. Szerintem a telón is ki kell kapcsolni a bluetoot-t, hogy ne kommunikáljanak. Így elvileg többet bír, de elveszti a legnagyobb "erényét".

Üdv: Lejbi

(#79) ataman válasza Moonrainbow (#77) üzenetére


ataman
aktív tag

Esetleg, ha még a Palm Motion-t kikapcsolod ("Képernyőébresztéshez forgassa"), meg lehet picivel hosszabbítani az akkuidőt, de 3 napnál akkor sem lesz jobb. Én két naponta este rárakom 1-2 órára, akármilyen az akku töltöttsége, éjszakára meg a telefont a töltőre.

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#80) Moonrainbow válasza ataman (#79) üzenetére


Moonrainbow
újonc

Köszi a válaszokat! Akkor beletörődöm a kétnaponta töltésbe. Fura, h nem lehet kikapcsolni a bluetooth-t, pl. a Samsung gear fit-en ki lehet. A B2 is lekapcsolja, ha csatlakoztatva volt a telóhoz, de több, mint 20 percre eltávolodtak egymástól. Egyébként viszont folyamatosan be van kapcsolódva rajta, mert ha a telón bekapcsolom a bluetooth-t, rögtön megtalálják egymást.
(Ami a telefont illeti, azt olvastam, nem ajánlott egész éjjelre a töltőn hagyni, jobb kihúzni, ha feltöltődött. Védve van ugyan a túltöltéstől, de mégis csökkenti az aksi élettartamát hosszútávon.)

Inkább lennék gazdag és boldogtalan, mint szegény és boldogtalan

(#81) TGa


TGa
tag

Szerintetek bármilyen méretben megfelelő szíj rámegy az órára vagy saját, speciális kapcsolódása van?
Mekkora szélességű szíjat kell rá keresni? Nekem az ezüst óra lenne a favoritom, de kellene hozzá keresni egy hozzá illő fémszíjat.

(#82) ataman válasza TGa (#81) üzenetére


ataman
aktív tag

Valahol - talán eBay-en -, mintha láttam volna hozzá való szíjakat. Speckó, reteszes zára van a gyári szíjnak, de nem lehetetlen, hogy valami szabványnak megfelel, hogy esetleg más szíj is rámenjen. Olyan 15 mm. környékén van a szíj szélessége, a kapcsolódási pontnál.

[ Szerkesztve ]

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#83) ataman


ataman
aktív tag

No, a fekete műanyag/gumi szíjam rögzítő pöcke (amivel a két szárat lehet "összegombolni") sikeresen eltörött, úgyhogy óvatosan vele... (jelenleg befőttesgumival hekkelem a B2-t :))

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#84) lejbi válasza ataman (#83) üzenetére


lejbi
tag

Hello

most találtam:

http://www.ebay.com/itm/New-Luxury-Stainless-Steel-Watch-Band-Wristband-Strap-for-Huawei-Talkband-B2-/171973336606

Hátha jó lesz.

Üdv: Lejbi

(#85) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Holnap én is tulajdonosa leszek, nagyon kíváncsian várom! :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#86) lejbi


lejbi
tag

Hello

a google playon arról írogatnak a Huawei Wear frissítésénél, hogy a push üzeneteket is kezeli egy ideig. Ez mit takar, tudja valaki? Volt valami frissítés? Én nekem nem hoz fel semmi frissítést.

Üdv: Lejbi

(#87) ataman válasza lejbi (#86) üzenetére


ataman
aktív tag

Talán ők Huawei Watch-al vagy más okosórával használják a programot. A Talkband B2-t nem hiába nem okosórának reklámozzák csak a headset-karkötőnek...

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#88) lejbi válasza ataman (#87) üzenetére


lejbi
tag

Ez igaz lehet.

Üdv: Lejbi

(#89) ataman


ataman
aktív tag

Ma jött egy új Talkband B2 frissítés

Új verzió: 21.10.08.05.00
Méret: 1,67 MB

[Optimization]
- Reduced power comsumption and increased standby time.
- Improved the Bluetooth reconnection mechanism.
[Fixed]
- Fixed an occasional issue where the B2 battery level displayed on a phone status bar is incorrect.

Magyarul:
- Csökkentett energiafogyasztás és megnövelt készenléti idő
- Javított Bluetooth újrakapcsolódási mechanizmus.
- A telefon státuszsorában helytelenül megjelenített akkuszint javítása.

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#91) Lune


Lune
tag

Huawei Talkband B2 vagy Samsung Gear Fit? :)

(#92) gjoe válasza Lune (#91) üzenetére


gjoe
őstag

A kettő nem összehasonlítható. Neked kell eldönteni.
Én a talkbandet vettem mert nekem headset kellett ami mindig kéznél van!
A gear fit ezt nem tudja. Viszont a többi funkcióban valószínűleg ő a jobb.
Én a gold verziót vettem bőr szíjjal ami viszont szerintem szebb (elegánsabb) mint a gear fit.

(#93) Lune válasza gjoe (#92) üzenetére


Lune
tag

Talkband B2 lett. Nekem tetszik, a ugyan még jó lenne, ha mutatná az értesítéseket, de nekem egyáltalán nem hiányzik, hogy a messenger meg minden féle üzenetet mutogasson, rezegjen össze-vissza. Sokkal elegánsabb, mint a Samsuing gear fit. Kényelmes viselet nőként is, és nem túl nagy, jól is néz ki a kezemen. Egyelőre marad, ha megunom, majd lecserélem. :) Jól megy a Huawei telcsimhez. ;)

(#94) s1167 válasza ataman (#89) üzenetére


s1167
csendes tag

Nagyon örültem ennek a frissítésnek! Sőt aP8 Lite készülékmre is most ajánlott ki egy Miui frissítést a Huawei! A 181 végűt! Az eredmény az, hogy ha a P8 Lite-on a kamera szoftverbe belépek akkor végre a B2 elsüti a kamerát!!!! Eddig ez nem ment! Valamint azt tapasztaltam eddig a P8 Lite + B2 párosítással, hogy a headsetként használat során 10-ből 7-szer a vivőfreki valahogy elcsúszhat a B2 bletooth kapcsolatában. Az eredmény az, hogy a headsetben "lassítva" hallom a beszélgető partnert, míg Ő engem "léliumra gyorsítva". Ha a telefonon váltok a saját hangszóró mikrofonra akkor a beszélgetés normális, tehát ez a bluetoothon átvitt beszélgetés hibája. Sajna még nem próbáltam azóta , de kíváncsian várom hogy a frissítések orvosolják-e ezt a jelenséget. Ti tapasztaltatok hasonlókat? A fogyasztáson nem érzékeltem hogy szelidült volna. Még valami: A füles gumi karikája elég hamar deformálódik a karszíjban. De ha az ember úgy teszi be néhanapján, hogy a karikát alágyűri a gumi dugó résznek, akkor egész jól visszaegyenesedik. Hogy az a jobb a gumi elemeknek, ha eldeformálódik és úgy marad, vagy az ha "begyűréssel" egyengetjük azt nem tudom, de gondoltam megosztom.:) Mindenkinek kellemes használatot és jó tapasztalatokat kívánok!!!

[ Szerkesztve ]

(#95) zeon.hu válasza s1167 (#94) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Próbáld ki úgy a bluetooth beszélgetést, hogy a wifi ki van kapcsolva.
Ha a wifi 2.4 ghz-en megy, hajlamos összeakadni a bluetooth-al.

#?*@&!

(#96) virtus80


virtus80
csendes tag

Hali

Ez az időjárás dolog hogy működik? IOS-al használom, de nem találok sehol ilyen beállítást.

(#97) ataman válasza virtus80 (#96) üzenetére


ataman
aktív tag

Androidon-on a Huawei Wear app-ban van a menüben egy Időjárás előrejelzés sor. Ott kell engedélyezni a lehetőséget először is. A GPS és helyinformációkat engedélyezni kell az app-hoz, hogy korrektül működjön a push üzenetek küldése.

A Talkband B2-n Watch Face-ek (számlapok) közül válaszd ki azt amelyiken a jobb felső sarokban az időjárás ikon látható (felhő).

[ Szerkesztve ]

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#98) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Van valakinek tapasztalata hogy melyik kijelzővédőt érdemes megrendelni?Rendeltem az ebayről egy 6db-os csomagot de nem ér semmit.A mérete sem jó és megtapadni sem akar rendessen.

(#99) virtus80 válasza ataman (#97) üzenetére


virtus80
csendes tag

Köszi a választ
IOS-on nincs ilyen menüpont, akkor azért nem találtam.

És magán az órán, hogy lehet a skint állítani?

[ Szerkesztve ]

(#100) ataman válasza virtus80 (#99) üzenetére


ataman
aktív tag

A főképernyőt hosszan érintsd meg, majd fel/le simítsd a képernyőt.

Kijelzőfóliát én is csak egy gagyi csomagot rendeltem sajnos...

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.