Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) sonice


sonice
tag

Sziasztok. Emui 12-ben csak fehér betuszin van? Frissítés óta nem tudom változtatni.. Pedig már az összes gyári stílust próbáltam.. Amugy nekem ujrainditas utan dobta fel.. Koszi

(#9752) laci laci válasza kp78 (#9740) üzenetére


laci laci
addikt

Sajna nincs rajta fólia,utálom..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#9753) sharp4 válasza p2pp (#9748) üzenetére


sharp4
őstag

Nálam nem jött, majd talán befut.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#9754) kp78 válasza laci laci (#9752) üzenetére


kp78
addikt

Akkor nálad vmi mégis csak elromlott :F
Az enyém teljesen jó most, hogy levettem róla.

(#9755) herolkd22


herolkd22
csendes tag

Üdv.
eRecovery-böl próbáld frissíteni. Ha a 260as települt rögtön utána frissít Emui12-re

(#9756) sharp4 válasza herolkd22 (#9755) üzenetére


sharp4
őstag

Azt hogyan kell?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#9757) herolkd22 válasza sharp4 (#9756) üzenetére


herolkd22
csendes tag

https://youtu.be/_5txeimabRA

(#9758) firemanus82 válasza sharp4 (#9744) üzenetére


firemanus82
senior tag

Szerintem max annyi köze van a frissítéshez, hogy mikori (milyen imei számot kapott) a telefon. Én is a vodanal vettem és még ha nem is az elsők között, de az erős kozepmezonyben megkaptam a frissítést

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#9759) BaDaBoo


BaDaBoo
csendes tag

Sziasztok!

P30 Pro-ról váltottam P40 Pro-ra kb 2 hónapja. Lehet csak az én szemem csal, de olyan, mintha a P30 Pro este szebb képeket csinált volna.

Viszont most erősen elgondolkodtam, hogy szívesen kipróbálnám a Mate 40 Pro-t. Van itt olyan Fórumtárs esetleg aki P40 Pro-ról váltott Mate 40 Pro-ra? Mik a tapasztalatok? Tényleg annyival jobb a kamerája, hogy megérje váltani?

Illetve milyen az összhatás a váltás után? Annyival gyorsabb, jobb? Nem akarok "feleslegesen" váltani, de nyilván tudom, ízlések és pofonok...

Válaszokat előre is köszönöm! (Mate 40 Pro fórum eléggé pang, azért is bátorkodtam ide írni inkább.) :R

"You Are Your Maker."

(#9760) cH1 válasza BaDaBoo (#9759) üzenetére


cH1
aktív tag

Én használtam 2 hétig Mate 40 Pro-t, de nem tudtam hozzászokni a nagyon lehajló kijelzőhöz és inkább vissza váltottam. Ha ilyet szeretnél előtte mindenképp próbáld ki. Rendszersebességben semmi különbséget nem éreztem. Sajnos nagy kamera mágus sem vagyok, így a képek minősége között sem találtam számomra szemmel észrevehető különbséget, de itt a hiba biztos hogy bennem van. De tény hogy elég kevés a különbség a két teló között, a kb 2x árkülönbség meg totál nem indokolt. Tippre a Mate mindenben jobb 5-10%-al, kezdve az akksi, töltés, papíron picit nagyobb kijelző, profi fotós kezében jobb kamera, aztán rajtad áll a döntés hogy ennyit ez ér-e neked.

(#9761) rdt89 válasza BaDaBoo (#9759) üzenetére


rdt89
addikt

A Mate 40 pro fő optikája nem tartalmaz OIS-t, a szeles látó gyengébb, s csak a főkamera tud 4k60fps videót, meg az előlapi. A Mate 40 Pro bizonyos esetekben rosszabb képet csinál. S nincs már meg a kijelző által előállított beszédhang se ami a kijelzőn mindenhol ugyanazt a tökéletes hangot prezentálja. Haveromnak P30 Pro van, éjszakai fotóban a P40 Pro közelébe se tudott érni, mi is összehasonlítottuk rengeteg szituációban, de nagyon elmarad ettől a keszüléktől.

(#9762) cH1 válasza rdt89 (#9761) üzenetére


cH1
aktív tag

Makroban tuti hogy megeszi a P30 Pro a P40et. Sajnos.

(#9763) Aryon87 válasza BaDaBoo (#9759) üzenetére


Aryon87
félisten

Közel 2 éve hogy én is P30Pro-ról váltottam erre a telefonra.
Az esti fotózás alatt pontosabban mit értesz? Automatában vagy éjjeli módban? Mert utóbbi esetében valóban így lehet, ez már automatán is képes jó képeket csinálni, mint éjjeliben (mintha direkt lenne elrontva), míg a P30Pro esetében ez fordítva van/volt.
Mate40Pro már más liga, de mindenesetre durva egy gép az biztos.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9764) Aryon87


Aryon87
félisten

Van egy jó hírem. GMS mentes tagoknak főleg, de a mókolt rendszereseknek is szól.
Aptoide áruházból szedjétek le (se Aurora, se APKPure nem találja) az új OTP appot. Emellé a Gspace 2.0 verziót is telepítsétek, korábban egy fórumtárs megosztotta az elérhetőségét (reklámmentes ugyebár). Ha a 2 app megvan, lépjetek a Gspace-ba, a "+" jelre kattintva keressétek meg az OTP appjéát és klónozzátok. Gspce alól lépjetek be és regisztráljátok magatokat. Vígan menni fog :)
Ja, amit az aptoide-ból telepítettetek, azt ne töröljétek le. Tegyétek be egy mappába, bárhova, de ne legyen törölve, mert a Gspace klón alapja. Mókolt rendszeresek meg sztem a Plaxból simán telepíthetik és futtathatják.
Lehet örülni. :)
Ja és a térkép része is működik

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9765) sharp4 válasza herolkd22 (#9757) üzenetére


sharp4
őstag

köszi, viszont nekem ilyen menü nem jön elő, hiába nyomom kikapcsolt állapotban a volume up és bekapcsoló gombot.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#9766) Aryon87 válasza Aryon87 (#9764) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerk: Plaxból helyett Play-t akartam irni :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9767) wwhy


wwhy
veterán

Srácok, még mindig kínlódok a váltással. M10p-ről először gondoltam M40p-re, aztán P40P+ --ra, de olvasva az itteni hozzászólásokat, egyre inkább az az érzésem, hogy kiszállok a Huawei vonalból. Ez esetben az Oppo Find X3 Pro vagy a Samu S21 Ultra ami képbe került. Van valakinek tapasztalata esetleg ez utóbbiak bármelyikével, megéri váltani, vagy csak nyúzzam tovább a M10p-t, amíg bírja szuflával? :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#9768) laci laci válasza wwhy (#9767) üzenetére


laci laci
addikt

Az Oppo inkább,mint Samu,ha magamnak kellene..Vagy vivo..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#9769) BaDaBoo válasza Aryon87 (#9763) üzenetére


BaDaBoo
csendes tag

Van egy pici 3 lábú állványom, leginkább azzal szoktam "bohóckodni". P30 Pro éjjeli módban olyan éles képet csinál állványról kb 0 fény mellett hogy csak lestem, ugyanezt elkövetve P40 Pro-val már más a helyzet, nem hozza azt a minőséget mint a P30 Pro. Viszont abban igazad van, hogy automata módban a P40 Pro a jobb. Félreértés ne essék, nem mintha olyan sokat fényképeznék éjjeli módban, vagy épp makróban (ott szintén a P30 Pro a nyerő), csak azt gondoltam, hogyha már van egy jó optika (P30 Pro) akkor azt fejlesztik tovább és amit eddig tudott azok a tulajdonságok megmaradnak, csak max még jobb lesz. Hát nem teljesen így lett, de ezzel nyilván tudok még együtt élni.

Mate 40 Pro nagyon mozgatja a fantáziámat, mert volt Mate 20 Pro-m, azt imádtam, de valóban nem volt még a kezemben, szóval vásárlás előtt mindenképp igyekszem kicsit megnyomkodni. Minden telefonom klasszikus Spigen fekete tokban hordom, az meg kellően megvédte a kijelzőt (eddig legalábbis) mindig. Viszonylag nagy tenyerem van, szóval talán az átéréssel se lesz bajom, de majd kiderül. :))

"You Are Your Maker."

(#9770) BaDaBoo válasza wwhy (#9767) üzenetére


BaDaBoo
csendes tag

Nekem Mate 20 Pro-m volt, majd egy rövid ideig Samsung S20 Plus-om, de nagyon hmar P30 Pro-ra váltottam. Nagyon szép a Samsung képe - a fekete szín az eddigi legfeketébb amit láttam, de az, hogy egy klasszikus 8 órás munkanapot nem bírt végig, mert lemerült az nekem nem fért bele. Viszonylag sokat telefonálok, illetve azért pötyörészek is (viszont nem játszom), de nagyon meglepő volt, hogy a Mate 20 Pro végig vitte nevetve a napot ugyanazzal a felhasználással, míg az S20 Plus meg már kora délután sírt a töltésért. Nyilván a 120 Hz-es kijelző éhes, meg elvileg az Exynos proci is, de hogy ennyire azt nem gondoltam volna. A másik csalódás az meg a kamera volt, szép képeket csinált, de köszönőviszonyban sincs egy P30 Pro által készített képpel például.

Féltem a HMS-től, de tökéletesen együtt tudok élni vele, de nyilván ízlések és pofonok. M10 Pro-ról nem gondolkoztál Mate 20 Pro-ra váltani? Én nagyon szerettem, csupán azért váltottam, mert X időnként rám jön a "jujj kellene valami új" életérzés és akkor váltok. :DD

"You Are Your Maker."

(#9771) BaDaBoo válasza cH1 (#9760) üzenetére


BaDaBoo
csendes tag

Mindenképp megtapogatom, mielőtt megvenném, mert eddig sajnos nem volt lehetőségem rá. Néztem több kameratesztes oldalt, ott nagy átlagban a top 5-ben benne volt a kamera, de nyilván tényleg élesben lenne legjobb kipróbálni. Amúgy a P40 Pro-val maximálisan meg vagyok elégedve, csak ott van a "kisördög", hogy hátha jobb annyival a Mate 40 Pro, hogy megérje váltani. :))

A kijelző sokkal íveltebb, mint a P40 Pro-é? Használat közben esetleg produkáltál emiatt "véletlen" érintést a lehajlásoknál? :R

"You Are Your Maker."

(#9772) rdt89 válasza cH1 (#9762) üzenetére


rdt89
addikt

Pláne, hogy valamiért elvették a szuper makró kamerát. Engem mondjuk nem zavar nem szoktam makrózni.

(#9773) cH1 válasza Aryon87 (#9764) üzenetére


cH1
aktív tag

Ez elég messze van a jó hírtől. Legalábbis nekem. Nagyon nem mernék ilyen kétes appokon keresztül bejelentkezni semmilyen banki appba, de még appon belüli vásárlásra se használnám. Már többször volt róla szó hogy a gspacen bőven vannak biztonsági kockázatok, és ezek belátásához különösebben paranoiásnak sem kell lenni.

(#9774) Aryon87 válasza cH1 (#9773) üzenetére


Aryon87
félisten

Simán megcsináltam. Nem vagyok milliomos, így tőlem egy Forintot se tudnak legombolni :C
Ha nagyon fel akarnak törni valamit és megszerezni, azt úgyis megszerzi bárki.
Arról nem beszélve, hogy közel 2 év alatt már kiderült volna ilyesmi ezzel kapcsolatban.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9775) Aryon87 válasza Aryon87 (#9774) üzenetére


Aryon87
félisten

Ennyit erről. SafetyNet lelövi, merthogy szerinte rootolt a telefon vagy egyedi ROM van rajta. Tényleg most már mindegyik elmegy a jó büdösbe... Reggel mikor írtam, akkor ment. Eltelik 5 óra és paff. Törlés, újratelepítés se segít. FCK

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9776) FingR86 válasza Aryon87 (#9775) üzenetére


FingR86
őstag

a rendes mókkal 1 éve hibátlanul megy minden.
miért kell gspace-el szórakozni ? :D

(#9777) Aryon87 válasza FingR86 (#9776) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem akarok mókolgatni. 2 app miatt meg pláne. De ha az OTP ennyire nyomorék, akkor nyaljanak szart. Nem szorulok rájuk hogy emiatt bűvészkedjek a telefonommal. PC-n is el tudom intézni azt a havi 1 utalást, és május végéig már kibírom így. Na meg van másik telefon, ha anyám addig nem kéri vissza a P9-et, akkor azon megoldom ha épp úgy lenne rá szükség.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9778) Xelo válasza FingR86 (#9776) üzenetére


Xelo
addikt

mert annak aki anno nem mokolt szopoka rollbackelni emui 10re hogy mokolhasson. :D egyebkent +1, nekem is minden popec mcdonalds appon kivul. akik szerint meg a mok miatt veszelyben lehetnek az adataik: biztos van a neten modnak alcazott virus, de az en telefonomat a kaspersky, eset, bitdefender, malwarebytes es fsecure mai napig tisztanak talalja. fizettem online sokszor, hasznalok bank appokat, transferwiset, semmi paranormalis nem tortent. :)

(#9779) sharp4 válasza Aryon87 (#9775) üzenetére


sharp4
őstag

Nekem már reggel sem működött. Egyszeri belépés sikerült, utána nem. Viszont értesítésekben jönnek a pénz mozgások.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#9780) Aryon87 válasza sharp4 (#9779) üzenetére


Aryon87
félisten

Remek... Bár azért ez jó jel hogy legalább sikerült belépni, mert pár hete még ez se ment, hanem egyből lelőtte a Safetynet. Szóval később ez még jó lehet, csak valamit piszkálnia kell még a fejlesztőnek. Gondolom én.
P9-re feltettem, ott elvegetál.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9781) FingR86 válasza Xelo (#9778) üzenetére


FingR86
őstag

még mindig 11.0.0.175-ös verzión vagyok :D
nekem biztonsági csomag fétisem sincs
maximálisan igazat adok, akit meg akarnak hekkelni oda kevés lesz pár biztonsági frissítés.
szóval élvezem amíg tudom :P

(#9782) Xelo válasza FingR86 (#9781) üzenetére


Xelo
addikt

itt a legfrissebb emui12 fut, emui10rol frissitgetve mai napig tokeletesen mukodik a GMS. ;) ha nyomnek egy factory reset-et nem menne fel ujra a mod mert a telepitesehez szukseges az emui10, de utana mukodik frissitett rendszerrel tovabb.

(#9783) FingR86 válasza Xelo (#9782) üzenetére


FingR86
őstag

tudom, hogy működik gond nélkül.
csak sose tudni mikor üt be a baj és nekem így erről egyszerűbb vissza lépni egy friss mókhoz ha esetleg valami gáz lenne :D

(#9784) bokarcsi71


bokarcsi71
aktív tag

Sziasztok! Idáig ment rendesen az ébresztő. Emui 12 frissítés óta, lezárt kijelzővel nem jelez, csak egyet rezeg. Feloldott kijelzővel jelez rendesen. Újraindítás sem segített. Mi lehet a probléma?

(#9785) jeni


jeni
félisten

A Revolutot olvastátok?
A magyar keltezésű folyószámla kezelés megszűnik.
Helyette az LT kezdésűeket írjak jóvá.
Ettől elterő utalásokat nem írják jóvá a megadott időponttól kezdve.

[ Szerkesztve ]

(#9786) jeni


jeni
félisten

Imádni való ez az írás!
A lényeges problémákról egy szót se ejtenek!
Hozzáfűzni sem lehet semmit se.

(#9787) Aryon87 válasza jeni (#9786) üzenetére


Aryon87
félisten

Mi a tenyleges problema? A GMS hianya? Az mar lejart lemez. Tudja mindenki. Nincs 5G? Kit erdekel (1-2 itteni otgeeimadon kivul :DD). Egyeb?:))
Amugyis.. ki olvas ilyen oldalakon.. Tesztre ott az MA.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9788) cH1 válasza jeni (#9786) üzenetére


cH1
aktív tag

[link]
Ez a Huawei szokásos fizetett reklám "bemutatója". Elég sok felületen megtalálható.

(#9789) rdt89 válasza BaDaBoo (#9771) üzenetére


rdt89
addikt

A Mate 40 pro fő kamerájában nincs OIS, bennem is lapult a kisördög a cserére sokáig, de sok youtube videót nézve a széles kamera is és a fő kamera is sokszor elmarad a P40 Pro-tól. Vivo X70 Pro+-nak nézz utána, talán az ami előrelépés a P40 Pro után, bár a kijelzőrezegtetéses hangkeltés egy iszonyat jó cucc, főleg, hogy nem kell a hangszórórácsot keresgetni, mert mindenhol tökéletes hang van. :)

(#9790) jeni válasza Aryon87 (#9787) üzenetére


jeni
félisten

félreértettél.
itt nem arról van szó,hogy unjuk a banánt,meg a csapból is ez folyik,stb..
hanem a lényeges fontos dolgokat nem közlik.
elszínezik a dolgokat ahol meg a legnagyobb hiányosság van, ott arról egy szót sem említenek.
persze egy reklámnak nem reklám a negatív kritika de mégis.

(#9791) laci laci válasza jeni (#9790) üzenetére


laci laci
addikt

De lehet,hogy már a GMS"hiánya" nem is annyira hiány,illetve más csoportot közelít meg.Lehet a gyengesèget akarják a javukra fordítani..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#9792) BaDaBoo válasza rdt89 (#9789) üzenetére


BaDaBoo
csendes tag

Köszönöm a válaszod. Közben gondoltam egy merészet és belevágtam, Mate 40 Pro tulaj lettem. :DD DE még megvan a P40 Pro is. Tesztelem egy hetet és meglátom. Eddig nagyon pozitív, csak a kijelző ilyen mértékű íveltsége lepett meg. Kell valami komolyabb tok rá, mert ha netán leesne akkor tuti kakukk lenne neki a brutál ívek miatt.

Pár képet lőttem vele az este. Fentebb már írtam, hogy az "este módban" véleményem szerint a P30 Pro jobb kepeket hozott a P40 Pro-nál, na most itt megint azt érzem hogy megérkeztem e tekintetben, ugyanis a Mate 40 Pro is tudja azt a szintet, ha nem egy picit jobbat is. Sőt ami meglepő, hogy este automata módban is nagyon szépeket lő.

(makrót még nem próbáltam, de abban a P30 Pro eddig az etalon)

Sajnálnám, ha a végén mégse jönne be, mert megjelenésre nekem nagyon tetszik. :R

"You Are Your Maker."

(#9793) wwhy válasza BaDaBoo (#9792) üzenetére


wwhy
veterán

Akkor írogass itt pár észrevételt, és végy mellé esetleg egy P40p+ -t is :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#9794) BaDaBoo válasza wwhy (#9793) üzenetére


BaDaBoo
csendes tag

Bár megtehetném! :DD Valamelyik idővel eladósorba kerül, de egyelőre tesztüzem van. :R

"You Are Your Maker."

(#9795) Roll86 válasza sharp4 (#9765) üzenetére


Roll86
újonc

Nekem sikerült. Így már tölti le az EMUI 12-t. Elég sokáig kell nyomni a gombokat.

(#9796) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!

Sajna egy ideje fenáll a következő problémám, nálatok esetleg van ilyen?
A fő kamera a fekete/sötét színű részeket, leginkább a kép közepén lilás/pirosas árnyalatban kapja el. Hangsúlyosabb ha kevesebb a fény, talán.

Azonos helyzetben a zoom és a wide kamera sem hibázik.
Szerintetek mi lehet a probléma? Adjam be gariba?

Köszi előre is! :R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#9797) Aryon87 válasza korpicschess (#9796) üzenetére


Aryon87
félisten

Ismert jelenség, nálam is csinálja. nem foglalkozok vele. Alacsony fényviszonynál ilyen hülyén oldja meg az árnyékok felhúzását. Más telónál is előforduló jelenség, hogy fekete helyett lila/kék lesz az árnyalat.
Miénk esetében én az RYYB színszűrő szenzorra gyanakodok. RGGB esetén ilyet nem tapasztam régen.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#9798) Xelo válasza korpicschess (#9796) üzenetére


Xelo
addikt

ilyen a szenzor, érzékeny a meleg színekre. ennek a pozitív oldala hogy rossz fényviszonyok mellett is tud fasza fotókat lőni, viszont vannak ilyen szituácik ahol pl a feketét/szürkét lilásnak látja. nekem a hálószobámban nagyon kevés a fény, csak az ágy mellett van egy pici melegszínű lámpa. na, ha az be van kapcsolva, és mondjuk lefotózom a szürke ágyneműmet, akkor abból bizony lila lesz. :D

(#9799) p2pp


p2pp
őstag

Cellmappert sajnos nem tudom működésre bírni.

Iphone 14 Pro 17.5.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#9800) Roll86 válasza sonice (#8265) üzenetére


Roll86
újonc

A bluetooth beállításoknál, a párosított eszköz mellett van egy fogaskerék, ott be kell jelölni a "Hangerő szinkronizálása a telefonnal" opciót. Nálam ez segített.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.