Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10601) Aryon87 válasza greyslay (#10600) üzenetére


Aryon87
félisten

En perpillanat 2 teloval jarok :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10602) jeni válasza Aryon87 (#10601) üzenetére


jeni
félisten

csak?

(#10603) Aryon87 válasza jeni (#10602) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10604) sharp4 válasza greyslay (#10600) üzenetére


sharp4
őstag

Amikor megvettem, meg elérhető volt minden alkalmazás, amit használtam. Az OTP hiányával gerincre vágtak! Minden más nélkül elvoltam!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#10605) Aryon87


Aryon87
félisten

Ismet emelem a kalapom a Huawei szerviz elott (József krt ).
Tegnap delelott leadtam a telot beegett kijelzovel es gyorsan merulo akkuval. Meg aznap delutan jott az email hogy kesz van.
Komplett uj kulsot kapott, meg a kamerauveget is csereltek, mert az is karcos volt, de nem emlitettem, mert azt hittem az fizetos lesz.
Tok jo😊

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10606) thebiker válasza Aryon87 (#10605) üzenetére


thebiker
tag

Igen. Ez nagyon jól megy. Amihez van a helyszínen alkatrész azt 1 napon belül megoldják. Nekem is hasonlóak a tapasztalataim :)

(#10607) Aryon87 válasza thebiker (#10606) üzenetére


Aryon87
félisten

Most mar csak kerdes, a P9-et mennyi ido alatt csinaljak meg.. csak uj akku kell neki.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10608) cH1 válasza Aryon87 (#10607) üzenetére


cH1
aktív tag

Várd meg vele szerviz hétvégét, kb 2500 egy új akksi P9be (ha február óta nem történt semmi drasztikus) és még lehet valami ajándékot is kapsz mellé.

(#10609) Aryon87 válasza cH1 (#10608) üzenetére


Aryon87
félisten

Surgosse valt a szervizbe vitele, anyamnak kell a telo, s januar ota nem voltam kepes elvinni :)) jovo heten akartam bolna vinni..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10610) jeni válasza cH1 (#10608) üzenetére


jeni
félisten

Én a fater Mate 10 Lite telójat újitattam fel.
Aksi csere ,USB csati csere (antennával egybe)
6500Ft

(#10611) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok Fórumtársak!

Az összefoglalóban van szó a Google-ről, és magam sem vagyok teljesen laikus a terepen.
P20 Pro után váltottan Xiaomira, mert betört a kijelzőm, és már nem érte meg egy full csere benne a számomra. Most viszont a Mi Note 10 dobta be a kulcsot, így mihamarabb szeretnék venni egy korrekt készüléket, jó kamerával, ha lehet infra porttal. :)

A Google mizéria a mai napra mennyire kétségesen, vagy kockázatosan használható az azt alapból nem tartalmazó, de még Andorid rendszerű készülékeken, mint az a P40 család is?
Ebben szeretnék véleményeket, tapasztalatokat kérni, és egy árat, ha tudnátok segítnei, mi az amiért még megéri megvennem egy ilyen készüléket?

Köszönöm.

(#10612) donnie.d válasza zsoltip (#10611) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Ez igazától attól függ, hogy mennyire "éled" az életed a telefonodon és milyen applikációkat használsz. A GMS a legfrissebb rendszerre nem telepíthető (de ügyesek megoldják, de nem ajánlott, ha esetleg valami gebasz történne) és még mindig tart az USA szankció.

Kérdés adott, hogy mire használtad az előző készülékeket, s mi lenne, ami nagyon fontos lenne?
Nekem egy évig volt P40 Pro-m, amit hűségidő hosszabbítás után egy P50 Pro váltott. A telefonjaimon kevés applikáció volt, mert zenehallgatás, telefonálás, fotózás ment legtöbbször. És akkor ott volt a facebook, messenger, viber, skype valamint még a navigáció is. Ezek mind mennek a P40 Pro-n és a P50 Pro-n is. Navigációban ráadásul többet is választhatsz (Google Maps, Waze, Petal térkép stb.) Az Otp banki applikációja nem működik, de böngészőből be lehet lépni és szinte mindent el tud az ember intézni., Egyébként remek készülék, nem tapasztaltam hibát. Talán azt, hogy 5G használatkor eléggé melegszik a telefon és gyorsan merül.

(#10613) Aryon87


Aryon87
félisten

Na úgy néz ki hétfőn vihetem vissza a telót a szervizbe... :(((
Nemrég feltettem az UV üveget a kijelzőre, mert hát ha új kijelzője van, akkor azt védeni kell (+ kameravédő meg hátlapi carbon mintás matrica).
Felteszem, majd a ragasztót szépen lemostam róla, ahogy tettem korábban is. Igen ám, de a teló összes kamerája bepárásodott.. Szerviz előtt ilyen nem volt, soha nem párásodott be a kamera belülről. Ilyenkor mi van? Rosszul rakták össze a telót vagy mi? Most izgulhatok amiatt is hogy nem ázott-e be, mert a szerviz visszadobhatja, mondván "nem rendeltetés szerű használat"... Egy fél doboznyi rizsben pihen a teló...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10614) Aryon87 válasza Aryon87 (#10613) üzenetére


Aryon87
félisten

Ja és mellékesen a teló mellé hétfőn érkezik egy Samu A52s is..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10615) cH1 válasza Aryon87 (#10613) üzenetére


cH1
aktív tag

Ha a kameráknál párát látsz az a beázás egyik legbiztosabb jele. Vagy az új kijelző valamelyik tömítése a rossz, vagy rosszul ragasztották vissza a hátlapot. Aggódni kár, valószínűleg kapsz majd egy új telót. Ha szeretnél biztosra menni hívd fel az Ügyfélszolgálatot, meséld el nekik hogy most volt szervizben a telód, az uv fólia részt ne említsd, csak annyit mondj hogy párásodik a kameránál, legyél mérges, elégedetlen és határozott. Ha szabadulnál a telótól próbálj meg úgy reklamálni hogy nagyot csalódtál és szeretnéd visszakapni a telefon árát. Bár ez nem lesz opció, de innentől elindulhatsz egy olyan irányba, hogy neked P40 Pro akkor sem kell, adjanak helyette valami mást, pl P50 Pro. Azt pedig bontatlan dobozzal 300 körül kis idővel és türelemmel el tudod adni.

(#10616) Aryon87 válasza cH1 (#10615) üzenetére


Aryon87
félisten

F@sza, pont ez hiányzott. Nem szabadulnék tőle, mert tudása pótólhatatlan (főleg a kamera) GMS hiány ide vagy oda, még úgy is hogy nekem is kezd bosszúságot okozni 1-2 app esetén, pedig 2 évig kitartottam amellett hogy simán meg lehet lenni nélküle. De ez most nem lényeg.
Ha összehozható hogy egy amolyan csereutalvánnyal kompenzáljanak, amit a Telekomnál beválthatok más készülékre, akkor nem kérdés a dolog.. De egy vadiúj P40Pro-nak is örülnék. P50Pro drágább, azt nem hiszem hogy kapnék.
Az előlapi kamerák és a hátlapi kamerák is full bepárásodtak. Most néztem, az előlapi már kitisztult, a hátlapi még nem, csak az zoomkamera, másik kettő még homályos :(

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10617) wwhy válasza cH1 (#10615) üzenetére


wwhy
veterán

Aggódni kár, valószínűleg kapsz majd egy új telót.
és amikor a bilibe ér a kezed, felébredsz? ;] ;]

Még a külföldön, EU, számlával, szolgáltatónál vásárolt telókat/tableteket stb. sem gariztatta le a Huawei Mo, annyira sz@rrágó banda (2020-ban, saját bőrömön megtapasztalva).

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#10618) Aryon87


Aryon87
félisten

Este igy nézett ki...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10619) cH1 válasza wwhy (#10617) üzenetére


cH1
aktív tag

3,5 évig dolgoztam márkaszervizben, megszámolni se tudom hány cserekészüléket adtam ki. Nagyon korrekt a legtöbb esetben a hozzáállás. Természetesen vannak kirívó esetek, külföldi telókat tény hogy annyira nem szeretik, nyilván ha valakit negatív tapasztalat ér annak nem lesz pozitív a véleménye.

(#10620) cH1 válasza Aryon87 (#10618) üzenetére


cH1
aktív tag

Ez teljesen biztos hogy beázás. Telefon működik még?
Utalványt abban az egy esetben kaphatnál csak, ha nem tudnának másik hasonló árú készüléket felajánlani. De erre közel nulla az esély.

(#10621) Aryon87 válasza cH1 (#10620) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen működik, legalábbis este még működött. Kikapcsoltam s úgy tettem rizsbe, még töltőre se tettem. Azóta nem nyúltam hozzá.
Ilyenkor mi a szitu? Mert simán elhajthatnak hogy nem rendeltetésszerű használat miatt lett ez.
Csakhogy. Szerviz előtt 2 évig semmi baja nem volt. Fürödtem vele a Balatonba, zuhanyozás közben volt hogy írogattam, többször mostam csap alatt, mindezt úgy hogy többször is volt leejtve a teló... Most meg 1 nap friss szerviz után meg ez.. Bosszantó nagyon.
Pedig jobban járnának az utalványal. P40Pro már nem kapható szerintem, P50Pro meg kb 150k-val drágább Telekom árlista szerint (370k volt mikor kihoztam a telót).

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10622) cH1 válasza Aryon87 (#10621) üzenetére


cH1
aktív tag

Ezért mondtam hogy uv üveget ne is említsd. Mondd hogy locsoltál a kertben, zsebbe volt a teló, leesett a slag, csupa víz lettél, de gondoltad ebből nem lehet baj hiszen vízálló a teló és máskor is volt már ilyen, de járt már a Balatonban is régen gond nélkül. Így biztos vagy benne hogy a szervizelés során történt valami.
Huaweinél saját rendszerben a készülékeknek kb állandó az áruk, nem csökken idővel. Történetesen szerintük kb 20 euró különbség van a P40 Pro és P50 Pro között árban. És azért adnak inkább akár drágább készüléket az utalvány helyett, hogy egy elvesztett ügyfél helyett legyen egy elégedett.

(#10623) Aryon87 válasza cH1 (#10622) üzenetére


Aryon87
félisten

Bp-i vagyok, paneles :D. Zuhanyozás közben a fürdőben lévő páratartalom is okozhatja a jelenséget? Mert az hitelesebb lenne. Főleg azért is mert zuhany közben a teló a fürdőben van letéve.
Vicces lenne (számomra) ha egy P50Pro-t adnának..
Utalvány lenne jó nekem, mert akkor más telót váltanék ki belőle..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10624) wwhy válasza cH1 (#10619) üzenetére


wwhy
veterán

Akkor sajnos nem hozzád volt szerencsém :U

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#10625) jeni válasza Aryon87 (#10613) üzenetére


jeni
félisten

az előlapi lcd védő és a hátlapi borítás ragasztás során is mehet be folyadék

(#10626) jeni válasza Aryon87 (#10618) üzenetére


jeni
félisten

na ez ha a ragasztos során került be akkor baromi gáz,ezt nehéz bizonyítanod,hogy a szervizben nem volt meg a nyomás próba ilyen esetekre.
bármiféle utólagos folyadékos felvitelű védőborítások elől hátul akkor annak a következményeik ezek a bepárásodások.

amúgy letesztelted előtt a felrakás után,hogy beázás mentes vagyis tökéletesen szigetelnek?

[ Szerkesztve ]

(#10627) Aryon87 válasza jeni (#10626) üzenetére


Aryon87
félisten

amúgy letesztelted előtt a felrakás után,hogy beázás mentes vagyis tökéletesen szigetelnek?

És azt mégis hogy? (így utólag mindegy már, de ha már vízálló a telefon, és SZAKszerviz csinálja, akkor ilyenre nem kellene gondolnom alapból..)
Egyedül a sim tálcát lehet csekkolni, az rendben van.
Nem az üveg felrakását követően párásodott be, hanem mikor lemostam a telefont, mert ugye full trutyis volt. De általános esetben is ez lehetett volna ha csak simán megtisztítom a telót. És valahol jó is hogy most egyből előjött ez a probléma s nem mondjuk 1 hónap múlva tapasztalom. Ergo egyértelmű, hogy a szerviz a hibás.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10628) jeni válasza Aryon87 (#10627) üzenetére


jeni
félisten

ez esetben minél előbb vissza kell vinned,hogy az állításodat érvényesíteni tudjad és hiteles legyen.
a folyadékos felrakásos LCD és hátlapi ragasztást meg nem kel említened.
mert ez több esetben gari vesztést idézz elő.

[ Szerkesztve ]

(#10629) Xelo válasza Aryon87 (#10627) üzenetére


Xelo
addikt

én annó mate 10 prot küldtem gariba, nem tudták javítani és már nem volt cserekészülék sem belőle, így felajánlották hogy mit szólnék egy mate 20 prohoz. ;) ha már nincs készleten az adott telefon akkor azt nézik hogy te mennyiért vetted, és ahhoz közeli értékű cseretelefont ajánlanak.

[ Szerkesztve ]

(#10630) sharp4 válasza Aryon87 (#10627) üzenetére


sharp4
őstag

Azt a trutyt nem vízzel, hanem alkoholos pamaccsal kell lemosni, tökéletesen leszedi!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#10631) Aryon87 válasza sharp4 (#10630) üzenetére


Aryon87
félisten

Eddig is vizzel mostam le. 2 evig semmi gond nem volt. Furodtem vele Balatonban tobbszor is. Zuhanyoztam is vele es rendszeresen tisztitottam csap alatt.
Szervizt kovetoen meg azonnal beazik? Szoval na...

Jeni: nem is fogom emliteni, az uveget is leszedem.
Sim talcanal azhatott be, mert most kivettem a kartyakat, hogy atrakjam oket a G4 es P8Lite telokba. A sim talca vizes volt. Pedig a tomites sertetlen es a talca is jol bent volt a helyen latszolag ..
Kozelebbrol megneztem a telot. A kijelzo ahogy illeszkedik a kerethez erdekes... Latszik a ragaszto is.

Xelo: minimum egy uj telefon (akar egy uj P40Pro, bar ketlem hogy van meg keszleten), de legalabb egy csereutalvany..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10632) FingR86


FingR86
őstag

aztán nehogy fórumlakó legyen a szervizes is és leírtátok itt az összes kamu sztorit :D

(#10633) Aryon87 válasza FingR86 (#10632) üzenetére


Aryon87
félisten

:))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10634) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok, a fényképek mennyivel jobbak mint a p30 pro?
Köszönöm

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#10635) rdt89 válasza padi68 (#10634) üzenetére


rdt89
addikt

Szia!

megosztóak a vélemények, van aki szerint jobbak, van aki szerint rosszabbak, bár az ultra széles kamera az túlnyomó vélemény alapján jobb képet lő.

(#10636) Aryon87 válasza padi68 (#10634) üzenetére


Aryon87
félisten

Jobbak. P30Pro-rol valtottam. Szoftveresen is fejlodott, valamint az optikak is erosebbek, foleg a zoom es wide kamerak. Valamint videoban is joval jobb.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10637) cH1


cH1
aktív tag

Érdekes plusz adalék, hogy akinek eladtam a P50 Prom vissza váltott P40 Pro-ra, mert szerinte kijelző és töltési sebesség kivételével mindenben jobb volt az előd.

(#10638) zsoltip válasza donnie.d (#10612) üzenetére


zsoltip
őstag

Köszi. Ez alapján nálam ki is esik sajnos. Azt hittem eddig, hogy semmi para, vagy nélkülözés nincs, csak trükközés kell a GMS-hez, de ennyi. Ezek szerint nem. :(

(#10639) donnie.d válasza cH1 (#10637) üzenetére


donnie.d
aktív tag

P50 Pro-m van, de megtartottam a P40 Pro-t is.
Nekem jobbnak tűnik a P50 Pro. Legalábbis az én használatomban mindenképp.

(#10640) borsodika válasza Aryon87 (#10618) üzenetére


borsodika
őstag

Pont mostanában szerettem volna leadni az én telefonom akkucserére, de így most elgondolkodtam :U

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#10641) Aryon87 válasza borsodika (#10640) üzenetére


Aryon87
félisten

Leadhatod nyugodtan. De utana viz kornyeket se lassa a telefon, ahogy a paras kornyezettol is ovni kell, mert ezek szerint a vizallosag ugrik a szervizt kovetoen, ami igencsak felhaborito helyzet. Szerintem.
Nem eppen orulok hogy en vagyok a "tesztalany" a tobbieknek..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10642) thebiker válasza borsodika (#10640) üzenetére


thebiker
tag

Add le. Nem a kamera modullal volt némi gondom és az aksit is említettem. Kicserélték mind a kettőt 1 nap alatt!!! De kellenek a papírok. Számla, gari ....

(#10643) Xelo válasza Aryon87 (#10641) üzenetére


Xelo
addikt

ez egyedi eset, egy vízálló telefonnak szervíz után is vízállónak kell lennie. emberek csinálják, előfordulhat hogy az összerakásnál a szigetelés nem 100%-os, de ha ezt időben észreveszi az ember és jelzi nekik akkor javítani/cserélni fogják a telefont.

(#10644) borsodika válasza Xelo (#10643) üzenetére


borsodika
őstag

Tudtommal nyomáspróbázniuk kellene összerakás után, legalábbis Samsung telefonok esetében ez volt a mondás TMX szerviz javításánál. Az én telefonom csak messziről képeken látott vizet, soha nem volt vizes élményben része csak nem akarnám, hogy szervizelés után rosszabb állapotban legyen összerakva mint szervizelés előtt.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#10645) Ricardo válasza Aryon87 (#10641) üzenetére


Ricardo
félisten

Visszavitted?

(#10646) Aryon87 válasza Ricardo (#10645) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen. Ugyintezo nem problemazott, szepen felvette ujra. Meg jo hogy lefotoztam. A kepeket kinyomtatta. Aztan varom az iteletet ...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10647) Balage180 válasza Aryon87 (#10621) üzenetére


Balage180
tag

Ajánlom figyelmedbe a Huawei oldalán a P40Pro specifikációinál az IP68 leírását:

https://consumer.huawei.com/hu/phones/p40-pro/specs/

IP68

*A készülék kontrollált környezetben végzett tesztelése alapján tanúsítottan csepp-, víz- és porálló adott körülmények között (megfelel az IP68
védettségi besorolás – IEC 60529 nemzetközi szabványban leírtak szerinti – követelményeinek).

A víz- és porálló tulajdonság nem állandó, a normál elhasználódás során a védettség mértéke csökkenhet. Ne töltse a telefont, ha az nedves, vagy ha nedves környezetben van. A tisztításra és szárításra vonatkozó útmutatást megtalálja a kézikönyvben. A folyadékba merítésre, illetve az abból származó károsodásra nem érvényes a garancia.

*Az *IP68 besorolás azt jelenti, hogy bizonyos meghatározott tesztkörülmények között a készülék védett a nem áramló víz bejutásával szemben, legfeljebb 1,5 méteres mélységig, legfeljebb 30 percen át, ha a víz és a készülék közötti hőmérséklet-különbség nem nagyobb 5 °C-nál.

Szerintem a csap alatt lemosás ennek nem felel meg de drukkolok.

(#10648) Aryon87 válasza Balage180 (#10647) üzenetére


Aryon87
félisten

🤦‍♂️
2 evig furdott a telefon rendszeresen valamilyen formaban. Sosem volt vele semmi problema. P30Pro ugyszinten.
Ha egy sarki zugszervizbe vittem volna azt mondom oke, de nem egy hivatalos szakszerviz eseteben, ahol a telefonnak a gyari allapotban kellene kiadasra kerulnie.
Kivancsi lennek, ha azt irom hogy szarra aztam az esoben es utana parasodtak be a kamerak, akkoris ezzel a szoveggel jossz?
Mert barmi megeshet ugyebar..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10649) Xelo


Xelo
addikt

(#10650) Aryon87 válasza Ricardo (#10645) üzenetére


Aryon87
félisten

Jott email, hogy kesz a telo. Persze ma nem tudom kivenni. Majd holnap kiderul mi lett.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.