Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12251) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Sziasztok. Van egy bolondos kérdésem. Szeretném használni mókolt telóm a Google fordító és annak is a kamerás verzióját, de ahhoz kell a lens alkalmazás. Fel is tettem, de azt mondja, hogy ahhoz hogy működjön frissíteni kell a gúgli alkalmazás.
És akkor most ha azt lefrissítem akkor bukik a keretrendszer és a mók is? 🤔

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#12252) stefi68 válasza kisbarack (#12251) üzenetére


stefi68
addikt

Pont ezt kérdezte tőlem is a héten.
Feltettem a Google alkalmazást, ezután már működött a kamera a fordítóban.
Semmi más nem változott.
Nálam a keretrendszer fagyasztva van.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#12253) Aryon87 válasza kisbarack (#12251) üzenetére


Aryon87
félisten

Vissza kell menni egy korábbi verzióra, ahol még megy a kamera része.Mat50Pro-n a 7.0.22.xxxx verzióra mentem vissza ott megy. És nem is hagyom hogy frissüljön. Legalábbis a tiszta HMS rendszeren

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#12254) stefi68 válasza Aryon87 (#12253) üzenetére


stefi68
addikt

Kipróbáltam visszafelé az összes verziót.
A 7.1.0.516... az utolsó amin még nem kell neki sem a Lens sem a Google alkalmazás

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#12255) Aryon87 válasza stefi68 (#12254) üzenetére


Aryon87
félisten

Jó tudni :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#12256) kisbarack válasza Aryon87 (#12255) üzenetére


kisbarack
aktív tag

1000 köszi a válaszokért és stefi68, hogy kiderítetted melyik a működő verzió.
Sajna a fagyasztásig én nem jutottam el 1x sem. Szóval ezért félek, mert itt németben nem tudnám lezongorázni a hackelést. Gép sincs nálam. :R

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#12257) Levi941127


Levi941127
senior tag

Sziasztok, másnál sem megy a YouTube vanced appban a videó lejátszás? :( ennyi volt? Rémlik valami, hogy már nem lesz belőle új verzió, és most ha elindítanék egy videót, írja, hogy újabb verzió szükséges a lejátszáshoz :/

(#12258) LeMarci válasza Levi941127 (#12257) üzenetére


LeMarci
tag

Revanced githubon

(#12259) Levi941127 válasza LeMarci (#12258) üzenetére


Levi941127
senior tag

Köszi szépen! :)

(#12260) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Sziasztok.
Kissé kellemetlen, de az utóbbi napokban cserben hagy rendszeresen a gúgli maps. Nem akarja megtalálni a tartózkodási helyemet, olyat is írt már ki, hogy nem tud csatlakozni a gúgli szerverhez. Próbáljam meg később.
Nem tudok egy egyszerű útvonalat tervezni pedig nagyon kellene.
Tapasztalatok, ötletek? Ti nem találkoztatok ilyennel? :R

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#12261) Sun777 válasza kisbarack (#12260) üzenetére


Sun777
junior tag

Sygic et próbáld meg helyette, vagy gspace 1.0ba rakd be a gmaps et. Link az osszefogl ban

[ Szerkesztve ]

(#12262) bencsyp18


bencsyp18
csendes tag

Sziasztok, más is tapasztalt olyat hogy pl a messenger fb értesítések percekkel később vagy talán csak akkor mikor megy nyitom az appot akkor jön értesítés? Appgallery bol vannak felrakva.

(#12263) LeMarci válasza bencsyp18 (#12262) üzenetére


LeMarci
tag

Alkalmazásindításban manuálisra van rakva?

(#12264) Sun777 válasza bencsyp18 (#12262) üzenetére


Sun777
junior tag

Ezek az appok nincsenek fent appgalleryben szóval ha onnan töltötted le akkor töröld és változtasd meg az fb jelszavadat, utána töltsd le újra az appokat pl. az apkpure ról vagy apkcombo ról.
Ezeknek nem kell google szolg., és azonnal kell h jöjjenek az értesítések bármiféle beállítás nélkül is

(#12265) Aryon87 válasza kisbarack (#12260) üzenetére


Aryon87
félisten

Miért nem használod a Waze-t? 1000x jobb mint a Maps.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#12266) bencsyp18 válasza Sun777 (#12264) üzenetére


bencsyp18
csendes tag

Appgallery alól peta search és appparks. Com rol töltötte le az apk t

(#12267) Sun777 válasza Aryon87 (#12265) üzenetére


Sun777
junior tag

Mondjuk mert GMS kell hozzá és anélkül csak féligmeddig működik.Jó a waze de csak ha van GMS is

[ Szerkesztve ]

(#12268) Zsocy155 válasza Sun777 (#12267) üzenetére


Zsocy155
őstag

Úgy tudom, hogy a waze GMS nélkül csak a hangutasításokra nem reagál.
Nekem waze van és megy rendesen hangutasítás nélkül.

(#12269) Aryon87 válasza Sun777 (#12267) üzenetére


Aryon87
félisten

Rosszul tudod. :N
Annyi a cselje, hogy ha nincs fiókod akkor egy GMS telefonon regisztrálsz egyet, és utána csak bejelentkezel. Nem véletlen ajánlottam. P40Pro-n is és Mate50Pron is hibátlanul megy minden rinya nélkül.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#12270) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Sziasztok. Egy olyan kérdésem van, hogy mit lehet tenni ha nem kommunikál a google szerverrel a telefon?
Mindenképp előről kellene kezdeni a gms-t vagy lehet rá bármilyen megoldás?
A telefon egy éve van nálam. Az előéletét nem tudom, de a legelső próbálkozás óta ilyen.

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#12271) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Akkor vagy rosszat kérdeztem, vagy kihalt a fórum :R

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#12272) LeMarci válasza kisbarack (#12271) üzenetére


LeMarci
tag

Nekem max egy tippiem lenne, ha ugye emui 10 en lefuttattad a kínai alkalmazást akkor nem kell visszaállítani, és elég a google alkalmazásokat újra feltelepíteni

(#12273) laczkaba válasza kisbarack (#12270) üzenetére


laczkaba
tag

Ha a System hack módszerrel tetted fel,akkor nem kell az egészet újra tenni.A legbiztosabb módszer az újra tevés,majd a keretrendszer fagyasztása.Én az Ilham módszert használtam,ott kommunikált a Google szerverrel,és fagyasztani sem kellett.Az értesitések késedelem nélkül jöttek.

(#12274) kisbarack válasza laczkaba (#12273) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Köszönöm a válaszokat.
A pontos módszert hirtelen nem tudom melyik volt a sok közül, de 10es rendszer alól ment végig a mók. Fagyasztást 1x sem csináltam még. Amikor beütöm a *#'#426#*#" akkor mondja, hogy nem kommunikál a szerverrel. De szerintem akár hányszor próbáltam korábban a mókot mindig ez lehetett. A szinkronizálást az első pillanattól fogva sosem csinálta. Mindig azt írta hogy a hiba hamarosan helyre fog állni😜 a banki appok értesítései nem akarnak megjönni és az olyankor gáz amikor hitelesítenem kellene egy fizetést, de nincs popup üzi :C
Meg azt mondja a 12.0. 0. 300 as szoftver verzió az naprakész.

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#12275) LeMarci válasza kisbarack (#12274) üzenetére


LeMarci
tag

Ha újracsinálod a google alkalmazások feltelepítísét akkor megpróbálhatnád az ilham módszert, igaz sok szerencse kell a folytonos hibamentes működéséhez de akkor vannak push üzenetek. Nekem sajnos a hibamentes működés nem sikerült de a play protect megmaradt és így az otp tovább működött és üzeneteket küldött

(#12276) laczkaba válasza kisbarack (#12274) üzenetére


laczkaba
tag

https://youtu.be/t-5M8iZrt8w.Ezt használtam.

(#12277) laczkaba válasza laczkaba (#12276) üzenetére


laczkaba
tag

https://drive.google.com/file/d/1CSeRakrW81NgnrRsyTTFS7mXGek2Vboa/view?usp=sharing.az Ilham fájlok.https://www.youtube.com/watch?v=zthAKBhghPI.Videó hozzá.[link]

[ Szerkesztve ]

(#12278) Kis Tigris


Kis Tigris
tag

Sziasztok. Mostanában észre vettem, hogy pl ha fel akarok tölteni a FB-rá képet, megnyilik a galéria, iszonyat lassan töltődnek be a bélyegképek, valamikor percek is akár :/ Olyan 400 kép meg par6rovid videó van az egész telefonon, s nem is olyan nagyok... Ötlet? :F

[ Szerkesztve ]

(#12279) Aryon87 válasza Kis Tigris (#12278) üzenetére


Aryon87
félisten

Kint a 336-os frissítés, nem tudom volt-e már :)

Kis Tigris: Újraindítás volt-e?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#12280) Kis Tigris válasza Aryon87 (#12279) üzenetére


Kis Tigris
tag

Frissítés fent van. Most indítottam újra. Van összefüggés a kettő között? :) MMert ha jól emlékszem, frissítés után mindig újra indul automatice.

(#12281) Aryon87 válasza Kis Tigris (#12280) üzenetére


Aryon87
félisten

A frissítés úgy mindenkinek szólt, csak neked ment véletlen válasznak :))

Most betölti a bélyegképeket rendesen?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#12282) Aryon87 válasza Aryon87 (#12281) üzenetére


Aryon87
félisten

Újabb frissítés jött. My Huawei-n keresztül.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#12283) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Sziasztok!
12.0.0.300-ról vissza tettem hisuit-tel a 11et. Onnan vissza frissítettem 12.0.0.300-ra. előtte volt gyári visszaállítás is, és ezt az üzenetet dobja a telefon.
És nem is hajlandó más frissítést találni. Azt mondja naprakész a rendszerem :C
Valami ötlet?
Nincs fent mók semmi tiszta telepítést csináltam.

[ Szerkesztve ]

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#12284) kp78 válasza kisbarack (#12283) üzenetére


kp78
addikt

Enyém is (Vodás kiadás) 300-on ragadt, gondolkodtam, h visszateszem én is, és akkor hátha megindul, de ezek után nem próbálkozom vele.

Viszont nézzetek bármilyen hülyének, múlt héten Németországból berendeltem egy vadonatújat, gyári garival.
4 nap alatt meg is jött, bontatlan, fóliázott doboz.
Garanciára azt írta a MyHuawei menüpont, h kifutott. :((
Írtam emailt osztrák Huawei ügyfélszolgálatnak, hogy most vettem Németországból, gyári garit ígértek, mit lát... :U
Ügyfélszolgálatos írta, h 2022.07. hóban lejárt, előtte 2 évvel regisztrálták.
Írtam, h a telefon bontatlan csomagolású volt, fóliázott, hálózaton tuti nem járt.
Kért egy kis időt, meg a vásárlást igazoló számlát, és megpróbál magasabb szinten is utánanézetni a dolognak.
Másnapra a MyHuawei be is frissült... :C

Az új gond nélkül lefrissült a 342-es verzióig.
Két évig tuti ez is marad... :))

Ugyanennyiért tudtam volna P50 Pro-t, de nekem az 5G néha nagyon jól jön, amikor itt a munkahelyen, vagy akár otthon is a T-s 4G hálózat gyakorlatilag használhatatlan.
Átlököm 5G-re, és vidámság van.
Plusz a többség a P50 Pro-ra azt mondta, h kamerában nincs nagy előrelépés.

[ Szerkesztve ]

(#12285) sajby válasza kp78 (#12284) üzenetére


sajby
senior tag

Semmi hülyeség nincs ebben 😁 Pláne, ha jó az ár ✌️

(#12286) klrt válasza kp78 (#12284) üzenetére


klrt
tag

Szia!
Elárulod honnan és mennyibe került?

[ Szerkesztve ]

(#12287) kp78 válasza klrt (#12286) üzenetére


kp78
addikt

Itt a link. >> [link]
Ahogy látom az 538.- €-s nincs, illetve a "weitere Angebote" alatt mutatja. :U
Én előre leveleztem a forgalmazóval (Nesatec GmbH ; kaufland@nesatec.de ), hogy csak teljesen új, bontatlan érdekel, ha lehet gyártói garival,
Megnézte a srác és írta, h van olyan, elteszi.
Elkezdtem a rendelést, aztán kiderült a kártyás fizetéskor, h Kaufland nem küld sajnos Magyarországra. (Ha van osztrák ismerős / cím, az jó lehet.)
Küldtem képernyőfotót a forgalmazónak, h akkor mit tudunk tenni?
Felrögzítette direktben a rendelésem, küldött számlát, utaltam és hozta a DHL, ill. idehaza a posta.
Aztán jött még a korábban leírt garis levelezés osztrák Huawei ügyfélszolgálattal, de az is flottul ment. :) Ha garis gondom lesz, úgyis Bécsbe viszem, mert sokkal közelebb van, mint Bp.

#12285 sajby
198e lett volna Emag-tól P50 Pro, de a rendelés leadás után végül lemondtam inkább.

(#12288) kp78


kp78
addikt

Ki melyik verzióját használja az Aurora Store-nak?
Régi telefonon még a 4.1.1 van, amivel nem igazán volt bajom, de látom, h Auroraoss-en 4.2.5.47-nél jár.
Szoktátok frissíteni az AS app-ot?
:R

(#12289) LackoZzZ


LackoZzZ
csendes tag

üdv!!
p40 pro fog meg kapni
valami nagyobb frissitést??
emui 13.1 ???
Köszi az infot!!

(#12290) kp78 válasza LackoZzZ (#12289) üzenetére


kp78
addikt

Kicsi az esély EMUI 13-ra. [link] :U

(#12291) LeMarci


LeMarci
tag

Holnap jön ki a HarmonyOS 4. Bejelentették hogy a bétában benne lesznek a kirin 990 procis telók is.
Ebből indulva csak én érzem úgy, hogy kurv@ra nem éri meg global Huawei telókat venni? Nem csak az új szoftver, de a szoftver google irányába való nyitottsága miatt is.

(#12292) stefi68 válasza LeMarci (#12291) üzenetére


stefi68
addikt

Ez akkor most mit is jelent ránk, mint egyszerű magyar földi halandókra nézve?
HarmonyOS eddig is volt a kínai verziókon, ami frissül nekik majd 4-re.
Nekünk ettől nem lesz jobb, ahogy én látom...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#12293) LeMarci válasza stefi68 (#12292) üzenetére


LeMarci
tag

Én csak arról beszélek, hogy ha már vennék új huawei-t valamilyen okból fogva akkor nekem már szóba sem jönne, hogy global verziót veszek, mert a szoftver támogatás egyszerűen nem egyenrangú a kínai modellekkel. Itthoni p40 nagy eséllyel az emui 13at(hmOs 3) sem kapja meg de kínában már holnap a hmOs 4eset kapják

(#12294) Aryon87 válasza LeMarci (#12293) üzenetére


Aryon87
félisten

Mert a harmony-t nyomatják, fejlesztik és így a régebbiek is megkapják. Gondolom én. Itt EU már nem piac nekik, nem is foglalkoznak a dolgokkal ahogy kell(ene)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#12295) rdt89 válasza LackoZzZ (#12289) üzenetére


rdt89
addikt

Szerintem meg fogja kapni, 1 fő verzió tuti érkezik rá, ha az eddigi Mate 20 Pro óta lévő ütemtervet követik :R

(#12296) stefi68


stefi68
addikt

TMX-el kinek mi a tapasztalata?
Mikortól számít a 30 nap? Amikor odaadtam a futárnak? Mert, ha így van, elvileg ma van a 21. nap
30 nap után csereutalvány?
Járt már úgy valaki, hogy kifutottak az időből?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#12297) LeMarci válasza stefi68 (#12296) üzenetére


LeMarci
tag

Én egyszer használtam TMXet a p40emhez de azóta csak röhögni tudok rajtuk. Elkezdett felválni a hátlapom és még a teló garanciás volt. Beküldtem javításra és ahogy megérkezett a szervízbe rá 2 órára jött az üzenet, hogy kész a teló. Mikor megjött a szervízlapon az volt, hogy ez nem egy Huawei telefon így nem tudnak mit kezdeni vele

(#12298) stefi68 válasza LeMarci (#12297) üzenetére


stefi68
addikt

Micsoda? Egy Huawei P40-re azt mondták nem tudják megjavítani, mert az nem Huawei telefon? :Y
Kíváncsi vagyok erre mit válaszoltál nekik? Valóban nem tudtak beazonosítani egy márkát/típust?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#12299) LeMarci válasza stefi68 (#12298) üzenetére


LeMarci
tag

Írtam az ügyfélszolgálatuknak aki csak elismételte mégegyszer a fentieket és ezután nem is foglalkoztam vele mert mentem nyaralani

(#12300) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Ez furi nekem.
Ém M5 tabival jártam úgy, hogy használtan vettem, de garis volt még. Viszont nem észleltem csak használat közben, hogy a kijelzője gázos volt. Letárgyaltam TMX-el. Futárszolgálattal hoztak lezárható dobozkát. Abban vitték fel Pestre Fehérvárról. Kijelzőt cseréltek. Visszaküldték. Egy fillérembe sem került. A mai napig hibátlanul meg a tabi!
Akkor szerencsém volt :R

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.