Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:33:07

LOGOUT.hu

Huawei Ascend G300

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) loga12 válasza nimba1 (#13701) üzenetére


loga12
újonc

The handset is very efficient and I found that Slacker Radio works really well with it. If you have not tried it, do it. [link]

(#13752) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Azt honnan tudom a g300 ról hogy független? Remélem nem ütközik semmibe a kérdés? Sim hiányában ez ellenorizheto valahogy?

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#13753) mikesgabor


mikesgabor
aktív tag

Sziasztok.

Csak be szeretném jelenteni,hogy 2013 július 3.-án 13:46-kor vásároltam a barátnőmnek 12000Ft-ert
Első tulajtól gyári akksival.
Egy Huawei Ascend G300-as típusú telefont.(az első fénykép készítéséből tudom pontosan a dátumot)

Másnap volt egy softver frissítés 4.0.3-ra utána egy rootolás.(CWM nem lett telepítve.)
Utána egy gyomlálás és kamera tuning.[Ez] a videó vele készült.(sajnos a youtube némileg lebutította egy kicsit)
A gyári launcher le lett törölve és helyette a system/app mappába a GO Launcher EX 3.10 lett bemásolva.

A telefon azóta nem lett buherálva.Sem rom telepítés,sem cache ürítés egy árva mókolás nem történt.
Lefagyni vagy ebből következtén újraindulni (nem emlékszem hogy ez még lefagy vagy újra is indul) talán 2 éve történt utoljára.
Naponta 2 naponta viszont reggelente egy restart mindig volt.

Az akkumlátor most kezd vacakolni,de még 2-3 napot vígan elmegy átlagos használattal,ha nincs bántva egy hetet is.Most jött rá,hogy rádugjuk a töltőre és 2 perc alatt tölt bele 50%-ot,vagy egyik pillanatról a másikra eltűnik belőle 40-50% kraft.

A telefonra vigyáztunk,de azért csórikám kapott rendesen.
pl:2m-t esett pofára,163cm-ről élére a buszmegálló járdaszigetének kövére(barátnőm épp fényképezett volna)
Meg a többi amiről nem tudok.
A kijelzőn 3db mikro karc van.Ami csak erős döntögetés után fel-fel villan.
A hangerő fel-le,bekapcs gonboknak nem hogy semmi baja,még egy aprót sem lötyögnek!
A kamera védő lencsén egy apró karcolás sincs!!!!!!
A hangszórók,mikrofonok egy picit sem recsegnek-torzítanak(teljes hangerőn sem)
Az összeszerelés a mái napig nem recseg a hátulját pedig csak nagyon feszítve lehet leerőltetni.

Kb ennyit szerettem volna írni.
Még annyit,hogy a telefon a mái napig aktív használatban van,ha találok bele akksit akkor biztos vagyok benne,hogy további jó pár évig még ki fog szolgálni!!!

Teljes és mélységes tiszteletem Huawei! :R !

(#13754) janeszgol válasza mikesgabor (#13753) üzenetére


janeszgol
félisten

Kedvelem azokat az arcokat, akik ertenek a minoseghez. Az akksi, amit keresel, az a hb5n1h nevre hallgat. A Speedshopban van most.

(#13755) robi64 válasza mikesgabor (#13753) üzenetére


robi64
aktív tag

Az enyémet kb. másfél éve el ajándékoztam,de még mindig működik eredeti aksival,minden esetre jó,minőséges telefon.Azóta LG L70 most újra Huawei de P9-Lite-m van. :C

(#13756) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Ha egy megfelelő romot teszek a telóra az függetlenítheti is. Van olyan rom ami egyben függetlenít is?
Már4 éves múlt a telefon és gondolom ilyenkor már szabad ezt csinálni. Vagy hogy oldható meg?

F.K.T.

(#13757) janeszgol válasza psg5 (#13756) üzenetére


janeszgol
félisten

A ketto teljesen ket kulonbozo dolog. Nincs ilyen.

(#13758) psg5 válasza janeszgol (#13757) üzenetére


psg5
veterán

Köszi.

F.K.T.

(#13759) fujifilm1 válasza attilav2 (#13750) üzenetére


fujifilm1
senior tag

De jo hogy ezt igy osszeszedted.

Egyik nap behalt a telo.
A boot logonal megállt és a factory reset sem segitett. talán gyári ics volt rajta. rosseb tudja...

Sikerult felrakni ezt a Slimkat 4.4.4-et és egyenlore tok jo. elég sokat elszuttyogtem a CWM-rol az TWR upgraddel, meg utánna tobbszor kellett az installt is lefuttatni mert mindig particionalasi problémára hivatkozott, és nem sikerult. de aztán sokadikra lefutott.

Szoval koszi. nagy segitség volt.

(#13760) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello,
Hátha jár erre valaki. Milyen headset kiosztása van ennek? MGLR vagy GMLR?
Köszi :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#13761) krealon válasza hcl (#13760) üzenetére


krealon
veterán

Megtalaltam a gyari dobozt, benne az original headset.
A meresem alapjan GMRL kiosztasu.

A mostani Samsung HS130 -asom MGRL kosztasu (Huawei P20 lite).

[ Szerkesztve ]

(#13762) krealon válasza krealon (#13761) üzenetére


krealon
veterán

Lemaradt:
OMTP/CTIA adapter-rel (Pl https://kabel-csatlakozo.arukereso.hu/gembird/cca-419-p381053377/) athidalhato a kompatibilitasi problema.

(#13763) hcl válasza krealon (#13761) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Köszi :)

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.