Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5501) Hajas Mao


Hajas Mao
tag

Üdv!

Szeretnék telepíteni egy gyári romot ami tartalmaz magyar nyelvet és rootolni szeretném. Jelenleg 2.3.5-ös rom van fenn de nem tud magyarul... Ehhez a művelethez kell -e külön cmw-t telepíteni és hasonló kérdésekben kérnék segítséget.

(#5502) rep3at


rep3at
őstag

Ma lett egy ilyen készülékem, szinte új állapotban. Elégedett vagyok vele (legfrissebb gyári ROM), gyors és szép a felület (igaz, az utólag telepített programoknak sajnos kissé kevés a hely <megoldás, valaki?>), viszont: Csak úgy eszembe jutott hogy eddig senkinek sem jutott eszébe portolni rá a Desire C ROM-ját? Nagyjából azonos a hardver..

Forward thinking. كرر

(#5503) KTomi77 válasza Hajas Mao (#5501) üzenetére


KTomi77
tag

Root és cwm: 5426

rep3at: tárhely növelésre én az int2ext-et használom: 5223

[ Szerkesztve ]

(#5504) rep3at válasza KTomi77 (#5503) üzenetére


rep3at
őstag

Köszönöm! Akkor tehát ez egy full gyári ROM, csak ebben különbözik tőle? A 3. lépést hogyan kell megcsinálni? Így mennyi hely lesz programtelepítésre?

UI.: Ezen kívül nem kell mást tennem a telepítéshez? Rég használtam HTC-t és nem akarom tönkretenni egyszerre. Hangsúlyozom: Stock ROM van rajta. Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#5505) KTomi77 válasza rep3at (#5504) üzenetére


KTomi77
tag

Ha a gyári romot akarod meghagyni akkor nem tudod használni az int2ext-et. Amit előzöleg belinkeltem, ahoz a romhoz kikell nyitni a bootloadert, utána tudod rootolni a telefont és a cwm-et felrakni.
A 3. lépéshez én a minitool partition wizardot használtam. A program telepítéshez annyi hellyed lesz, amennyit leformázol neki a kártyán.

[ Szerkesztve ]

(#5506) rep3at válasza KTomi77 (#5505) üzenetére


rep3at
őstag

Én ezt úgy értettem, hogy a ez a ROM amit javasoltál és fel készülök rakni ez csak annyiban különbözik a gyáritól hogy támogatja ezt a funkciót, másban nem (,,ITT találsz olyan romot amibe csak annyira lett belepiszkálva hogy támogassa az init.d mappát")?

Köszi a segítséget.

Forward thinking. كرر

(#5507) KTomi77 válasza rep3at (#5506) üzenetére


KTomi77
tag

Hogy még miben különbözik, azt csak az tudja aki készítette :)
Amit én észrevettem különbséget az a kikapcsolás menü kivan bővitve, ha az újraindítást választod akkor kitudod választani, hogy normál, hot restart, bootloader, recovery legyen.
Más különbséget én nem vettem észre.

(#5508) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

telefonomnak 512 MB a belső ROM-ja.
Ezt valamilyen particionálással nem lehet bővíteni?

Szépnapot!

(#5509) rep3at válasza Dexter-2000 (#5508) üzenetére


rep3at
őstag

Ejj, jól jönne az az első hozzászólás, szinte minden nap ugyanazok a kérdések fordulnak elő :U

Forward thinking. كرر

(#5510) Dexter-2000 válasza rep3at (#5509) üzenetére


Dexter-2000
őstag

na látod! én is így vagyok de sajnos nincs :(

Szépnapot!

(#5511) KZP


KZP
őstag

Hát, túl sokat nem kéne visszaolvasni, szerintem... :U

(#5512) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

jólvan köszi
(nem égtem ki) :D

Szépnapot!

(#5513) Lacpac


Lacpac
őstag

Sziasztok,

5223 szerint újraraktam a telefont.
Az indulás és a beállítás kb 1 órát vett igénybe, tényleg lassú az indulás :-)
A gond:
A market nem alakul át play áruházzá.
Hogy lehet ezen segíteni?

(#5514) rep3at válasza Lacpac (#5513) üzenetére


rep3at
őstag

Nekem is pont ez volt tegnap int2ext-nél. Nem alaukult át, és nem akart letölteni semmit. Valami ROOT-gebasz volt, újra megcsináltam mindent és működik, immár 500 MB belső memóriával. Próbáld meg újra!

Forward thinking. كرر

(#5515) Hajas Mao


Hajas Mao
tag

Üdv!

Erre a telefonra mennyire stabil, gyors a cm7? Jobb, mint a gyári rootolt? Gyárihoz tudna valaki linkelni egy törölhető appok listáját?

[ Szerkesztve ]

(#5516) Lacpac válasza rep3at (#5514) üzenetére


Lacpac
őstag

Harmadik reinstallra jó lett.

Sajnos nincs benne a 800mhz-es kernel az 5223-ban linkelt romban.
Tudtok nekem linkelni eggyet? Az általam talált linkek már halottak.

[ Szerkesztve ]

(#5517) Lacpac válasza Lacpac (#5516) üzenetére


Lacpac
őstag

Találtam egyet. Tárgytalan

(#5518) Lacpac


Lacpac
őstag

Üdv,

5223 szerint telepített rom mennyire stabil?
Mert nálam olyan megbízhatatlan hogy csak na.
Másik rom amiben benne van az int2ext támogatás? Van amit érdemes?
Vagy inkább maradjak a link2sd-nél? Azzal ok volt.

(#5519) rep3at válasza Lacpac (#5518) üzenetére


rep3at
őstag

Mit takar hogy megbízhatatlan? Nekem semmi gondom vele (bár kicsit lassú).

Forward thinking. كرر

(#5520) nagypasztor


nagypasztor
tag

Üdv srácok!

A legújabb főzött romok közül melyik az, amelyik esetleg hosszabb üzemidőt tesz lehetővé és sd kártyára történő telepítést is támogat?
Most jutottunk el oda, hogy idegesítő a tárhelyhiány, és valami miatt az akksi sem nagyon bírja két napnál tovább szinte készenléti állapotban. Köszönöm a válaszokat!

(#5521) Lacpac válasza rep3at (#5519) üzenetére


Lacpac
őstag

Van hogy nem csatolja fel a kártyát, nálam is lassú.
A régebbi data2sd + gyári rom+ oc kernel sokkal gyorsabb volt.
Valószínűleg az is lesz rátéve.
Feleségemé volt, megörökölte a lányom, nem gondoltam volna hogy ennyit fogok vele szívni.
Azt gondoltam felrakom a romot és megy, hát nem :W .
Már elfelejtettem miért utálom az androidot.
Felidegesít és veszek a gyereknek is egy wp-t.
Akkor majd használhatjuk a telefon arra amire kitalálták, nem a telefon fog engem szórakoztatni.

[ Szerkesztve ]

(#5522) nagypasztor válasza Lacpac (#5521) üzenetére


nagypasztor
tag

Akkor nem érdemes a főzött romokkal szórakozni? Tegyek egy másik kernelt, rootoljam és elegendő így ahhoz, hogy ne készítse ki az embert?

(#5523) Lacpac válasza nagypasztor (#5522) üzenetére


Lacpac
őstag

Én azt fogom csinálni.
Gyári 2.3.5 android, OC kernel + setcpu, data2sd.
Így kevesebb app fér rá, de legalább használható marad.

(#5524) qdak


qdak
addikt

ezt tegnap meg sem talaltam, meg akadtam downgrade val:
"telefon ben az eszkozkezelobe, csinalok goldcard ot, sajna semelyik gc maker sem
jo, igy a neten csinaltam a cid alapjan vmi oldalon
Letoltom, lemezmeghajtokentre teszem a telot,
latja, felteszem ra, irja, h oke, sikeres...
kovetkezo step 2 elvileg downgrad elne, menne ra a regi rom, irja is h masolja, az is ok, telot ujrainditja, majd boot menu ben megall az
egesz. :/"

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#5525) Antilhu


Antilhu
tag

Sziasztok,

van egy problémám a készülékkel, hogy bármi WIFIt használok (nincs benne SIM) a böngészője kilát a netre, bár valami tanúsítványért reklamál, de a Play, GMAIL, WAZE már nem :( azért is kellemetlen mert az eszközt pont navigációra használnám csak :(

Próbáltam több wifit is, egyiknél sem ment. Ilyenkor egy dolog működik: factory reset és akkor pár napig megint megy, csak már uncsi lenne 2-3 naponta factory resetelni.

Valakinek tippje mi lehet a gond? Előre is köszi!

(#5526) qdak válasza Antilhu (#5525) üzenetére


qdak
addikt

lehet hulyeseg, de nem vmi rafrissit?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#5527) Lacpac


Lacpac
őstag

Sziasztok!

Nyomonkövetés, megcsörgetés már nincs a HTC sense szolgáltatásai között?

(#5528) w.miki


w.miki
veterán

nos..
én is kipróbáltam már több ROM-ot, de sajna mindegyiknek van valami kehéje...
van amelyik újraindítás után már el sem indul többé :(
még a módosított (deodexed) "gyári" ROMok közül is...

szóval úgy néz ki vissza kéne tenni egy stabil gyárit....
azt hogyan tudnék feltenni? :B

(#5523) Lacpac: végül mit tettél fel?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#5529) Lacpac válasza w.miki (#5528) üzenetére


Lacpac
őstag

Még egyelőre a 5223-as linkelt rom van fent. Amíg lehet hozzá sem nyúlok.
Azt vettem észre, hogy restart után várni kell egy pár percet a pin beírásával. Így össze tudta magát szedni teló.

[ Szerkesztve ]

(#5530) rep3at


rep3at
őstag

Leszedtem innen egy MIUI V4-et és ma telepítettem. Szép, gyors és ICS-re épül, de sajnos van néhány hiányossága (tényleg sajnálom, szeretem a MIUI-t): Alapból nincs (!) benne beépített billentyűzet, Google alkalmazások, ezeket mind meg kell oldani. A téma felület netes része nem akar betölteni, néha belassul, pár dolog (most sajnos konkrét példát nem tudok hozni) egyszerűen el sem indul, kifagy egyszerre.

Valaki tud esetleg egy normálisan működő MIUI-t ajánlani? Vagy egy stock-like ROM-ot (ICS+) esetleg? Megköszönném..

Forward thinking. كرر

(#5531) w.miki válasza Lacpac (#5529) üzenetére


w.miki
veterán

feltettem innen én is egy "gyári" ROM-ot (odexed, with init.d support), remélem stabil lesz...
érdemes még valamit rátenni?
kernel, script, stb...? vagy inkább ne babráljam, mert így a legstabilabb?
törölni mivel lehet a gyári appok közül?
vagy hagyjam, úgysem nyerek vele memóriát?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#5532) Lacpac


Lacpac
őstag

Nekem (vagyis a feleségmek) oc kernel (setcpu-val) + data2sd volt, és persze root.
Itt manualisan kell linkelni az alkalmazásokat az sd-re.

(#5533) w.miki válasza Lacpac (#5532) üzenetére


w.miki
veterán

ez is egy csajé lesz, nem tudom rakjak-e rá kernel, vagy az csak jobban összezavarja...
app-okat te nem töröltél?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#5534) Lacpac válasza w.miki (#5533) üzenetére


Lacpac
őstag

Nem töröltem, az oc kernelt meg egyszer kell felrakni, set cpu-val beálítod az órajelet.
Többet nem is kell vele foglalkozni.

(#5535) Lacpac válasza w.miki (#5528) üzenetére


Lacpac
őstag

Ma újraraktam a telót.
Felment innen a gyári rom, (odexed).
Felment a Cake 1.4 oc kernel.
Marketről letöltöttem a link2sd-t (hogy átrakhatóak legyenek az appok az sd-re), meg a No-frills CPU -t az órajel állításra.
Frisítések és appok telepítése után 68mb szabad hely a belső tárolón, és gyors a teló. (öt lagnagyobb app: 37MB, 26mb

MB, 25mb, 23MB, 12MB.) Az ext partíció 550MB, ebből 202MB felhasznált
27 app-ból 22 linkelve lett. Csak a Zoner av, a super su, no frills, mortal player widget és a link2sd nem lett linkelve.

Autolinkel nem szabad használni a link2sd-t, a rendszert módosító vagy állandóan futó appok jó ha maradnak belső tárolón.
A link2sd egyetlen hátránya hogy nem csatolja hozzá az ext partíciót a belső tárolóhoz, tehát manuálisan kell áthelyezni a telepített appokat az sd-re. Link2sd-t elinditod, majd az áthelyezni kívánt alkalmazásra mutatva a megnyíló menüben a link létrehozására kell mutatni. Átrakja az app nagyobbik részét az ext-re.

[ Szerkesztve ]

(#5536) Armi5


Armi5
tag

Hol lehetne javíttatni ezt a fajta telefont? Tud valaki szervízt?
Szétszedtem még tavaly ősszel, és elromlott a telefon szinte használhatatlan, microSD kártyát nem tud beolvasni mert eltörtem azt a részt, érintőkijelző félreérzékel gondolom valami alaplapi izé miatt...

Van olyan szervíz ahol ezt a típust javítják? Esetleg ingyenes állapotfelmérés és ajánlat?

Nem szeretném ha örökké csak porosodna egy fiókban a telefon :D Legyen használható ha esetleg a jelenlegivel gond lenne :)

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#5537) #97862144


#97862144
törölt tag

Van egy Wildfire S telóm és használok rajta egy szoftvert munkához, néha kijön rá egy frissítés, olyan 3-4 havonta, ilyenkor installálni kell ugye, eddig működött jól, de most a legutóbbi frissítésnél ha rákattintok, hogy "upgrade" akkor ezt a hibaüzenetet kapom: "there is a problem parsing the package".
Valaki tudja mit lehet ezzel kezdeni? Egy apk kiterjesztésű fájl egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#5538) Ununqatrium


Ununqatrium
aktív tag

Sziasztok.

Muteromnak jó ideje van egy Wildfire S telefonja. Annak idején kikapcsoltam neki a szoftverfrissítéseket, csupán egy pár MB-os update volt rá elérhető, amit nem dobtam fel neki. Most látom, hogy rég elérhető rá a 2.3.5-ös verzió, így gondoltam, felfrissítem neki. Viszont sok fórumon olvasom, hogy frissítés után gondok akadnak a Play-ből való letöltéssel. Erre szeretnék rákérdezni, avagy ez minden ilyen készülékre jellemző? Továbbá hoz érdemi változást az update, vagy hagyjam a fenébe?

Az esetleges válaszolónak köszi.

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#5539) fcbarca


fcbarca
őstag

sziasztok
mi a lehető legjobb szoft erre a telóra?mennyi a max oc? :)
köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#5540) geryboro válasza fcbarca (#5539) üzenetére


geryboro
senior tag

helo, feltoltam a app2ext-es romot,
2gb tárhely, 0,5gb swap.
1. indításnál fc özön, csigalassu, utána azért nagyonadja.
ennyi a gondja, bár egy kis oc jóljönne. tanácsokat kérnék, nyitott bootloader, *unlocked*, root, stb +van.
kernelcsere? hozzá való rom? köszönöm. ;)

(bocs nem válasz vt. :DDD )

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#5541) fzsolte


fzsolte
tag

Sziasztok!

Még régebben root-oltam a telót. Az SD kártyából nyertem plusz belső tárolóhelyet. De egy idő után a névjegyeket nem tudta szinkronizálni a telefon. Nyomtam rá egy factory-reset-et ma. A telefon rootolva maradt, de a belső tárhelyem vissza esett 150mb-ra. Mit kell újra csinálnom???
Ilyen fájljaim vannak:

CronMod-INT2EXT_signed.zip
marvel_signed_021213_024029.zip
root.zip

Az a baj, hogy már nem emlékszem mit és hogyan csináltam anno.
Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#5542) KTomi77 válasza fzsolte (#5541) üzenetére


KTomi77
tag

Próbáld meg cwm-ből az int2ext-et telepíteni, hátha után felcsatolja az ext partíciót.

(#5543) norbivookcsa


norbivookcsa
újonc

hellósztok én vállalok el teljes szoftverfrissítést - pc vel
cwm recorvery-t is felteszem
Root-olást

De akinek már ki vann root olva és a recorvery is fentvan és ha annak frissítem a szoftverét akkor kitörlődik a cwm és a root is vagyis olyan lesz mint ha most vetted volna
amit tudni kell a szoftverről
Android Verzió : 2.3.5
HTC Seanse Verzió : 2.1
vagyis eredeti teljesen
Lefagy néha , Akadozik
Ez biztos hogy segít rajta
én is elsőnek amikor elkeztem foglalkozni ezzel a htc wildfire s telóval mondom nagy jó stb , pakoltam tele a szoftverét okés eljött az az idő amikor megtelt a memória okés onnantól kezdve feltettem a cwm et és utána rootoltam utána meg feltettem egy custrom rom ot amivel bajok voltak! hiányzott a navigáció ,google play, a wifit be se lehetett kapcsolni! innentől kezdve elgondolkoztam a teljes frissítésen hogy hátha menne okés nekiáltam géppel frissíteni ujra indult a telefon és beadott egy nagy htc jelt alatta egy zöld csíkkal na ijen 15 perc alatt végzett is utána ujra indult a teló és sikeres lett :) utána ujra root oltam vissza tettem a cwm et is és utána megoldottam hogy a market et soha ne frissítse a google play re és semmilyen alkalmazást se frissìtsen
Akinek Kell Segíteni 1000ft ért
olyan irjon csak aki le is tudja hozni a telót !
Ja és pontosan irja le hogy mi a baja a telónak

(#5544) geryboro


geryboro
senior tag

UltraBeam mod visz mindent.
oc, int2sd, stb.
csak állapotsáv óra tünik el, meg gyorsindító.
85% baba.

friss libek lehetne ehez a sz*rhoz?

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#5545) CleroO


CleroO
csendes tag

Tudna valaki segíteni, hogy hogyan tudom visszatenni a teljesen alap stock romot? egyszer próbáltam telepíteni egy ruu-t de nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#5546) PAINfájdalom


PAINfájdalom
aktív tag

üdvözletem. Telefont szerettem volna frissíteni, de miután letölti, azt írja, hogy módosított, ezért nem lehet frissíteni. Viszont én még nem csináltam vele semmit. esetleg van rá valami mód, hogy mégis lehessen?

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#5547) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Üdv.

1. CM 4.4.4-ről hogyan lehet a leggyorsabban és legegyszerűbben visszatérni gyári 2.3-ra?
Van valami hátulütője?

2. Akkufedelet honnan lehet hozzá rendelni olcsón?

Előre is köszi. :R

(#5548) tzsolesz válasza tzsolesz (#5547) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Up.

Még annyi, hogy az akku gyengesége miben nyilvánulhat ennél a telónál.
5 órahossza alatt nem töltötte fel a gyári töltő. Viszont fél óra alatt 0-ra le lehet meríteni a telót........
Készenlétben viszont egy éjszaka alatt 2%-ot merült.

Gyári Odex (root-olt) 2.3.5 van jelenleg rajta.

(#5549) tzsolesz válasza tzsolesz (#5548) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

UP.

Még annyit, hogy tárhely bővítő script sem működik. Megcsinálom, és folyamatosan az indító képernyő indulgat újra.

Az a baj, hogy az itt (PH!) található link már nem működik, és máshonnan próbálom letölteni?

(#5550) Osiris válasza tzsolesz (#5548) üzenetére


Osiris
őstag

Nekem is van egy ilyen telóm, kb másfél éve valahol a fiókban, de remélem nem is kell többet elővenni. Az akkud halott az látszik, de az újat sem fogja soha 100%-ra tölteni (illetve néha igen). Nekem is eljutott ebbe az álapotba, akkut is cseréltem, de azóta is ilyen. A végállomás nekem is egy módosított gyári 2.3.5 ram bővítéssel (sd-re). Így még valamennyire lehetett használni, de örülők, hogy már túl vagyok rajta. Egy eredeti gyári rommal és fizikailag nagyom belső tárhellyel még esetleg ma is lehetne használni.
Sajnos már nincsenek meg nekem sem a linkek a romok meg a mentések, de mindenesetre sok sikert a megtalálásukhoz: talán itt.

(#5551) tzsolesz válasza Osiris (#5550) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ok. Köszi a választ. priviben majd kérek egy telós elérhetőséget. :R :R :R :R

(#5552) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Tud valaki arra magyarázatot, hogy egy ilyen telefont vettem használtan. Vásárláskor ki lett próbálva, de aztán 3-4 hónapot állt. Most használtam volna, és annak ellenére, hogy független, nem megy fel a hálózatra. Nincsen jel. Wifi, bluetooth, gps megy, csak a mobil hálózat nem. Mi lehet a magyarázat?

Jevons paradox

(#5553) H.Bencike válasza Aprósólyom (#5552) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

2 lehetőség van.
1 vagy nem független a telefon
2 megpróbálod azt hogy Beállítások--->Vezeték nélküli beállítások--->Mobilhálózatok--->Hálózat választás--->Automatikus (Elképzelhető hogy neked nem így lesznek a menük, mert én most JB használok. de ha a mobilhálózatok megvannak akkor onnan már menni fog.)

LG G3

(#5554) mranonymus


mranonymus
csendes tag

Sziasztok!

Van egy kissé leharcolt HTC Wildfire s készülékem aminek a függetlenítésével akarom mondani javításával kapcsolatban szeretnék segítséget kérni tőletek. Szépen végig csináltam a leírások alapján ahogy kell, de még sem független. Rajta a Superuser,BusyBox,BootLoader menüben unlocked a státusz:
***UNLOCKED***
MARVEL PVT SHIP S_ON RL
HBOOT-1.09.0099
MICROP-0451
RADIO-7.57.39.10M
Feb 8 2012,18:29:31
Mindezek mellet még sem fogadja el a Telenoros kártyámat. Kérlek benneteket akinek sikerült az írja meg mi volt a megoldás, vagy dobjon egy privátot a telefonszámával és felhívom ha nem akarja leírni, mert túl hosszú lenne. Előre is köszi a segítséget.

"Minden fejtúltengés vége teljes fejetlenség." – Romhányi

(#5555) Ricko


Ricko
tag

Sziasztok!

Sikerült letörölni pár olyan widgetet Link2SD-vel, amelyet reméltem, hogy sikerül a telefon gyári visszaállításával vissza hoznom.
A helyzet az, hogy a telefon vissza is állt az alap állapotra, de miután bejelentkezik a kezdőképernyőt nem tudja betölteni.
"Betöltés... Ez eltarthat néhány perci, kérjük várjon." - jelenik meg.
A funkció gombokra nem reagál (Home, Menü, Vissza, Keresés), viszont a fejlécet le tudom nyitni, ahol az Értesítések és a Gyors beállítások vannak.
Innen be tudok lépni a beállításokhoz, illetve sikerült a Play Áruházba is bemenni.

Mivel elég patt helyzetben vagyok arra gondoltam, hogy ezt egy ROM újra húzással orvosolnám.
(A telefonom ki van rootolva, fel van rakva SuperUser is!)

A WildChild ROM-ot felmásoltam az SD-re.
A Rom Manager alkalmazást letöltöttem és ezzel próbálkozom most. A "Flash ClockworkMod Recovery" -t ha futtatom 100%-nál hibát jelez. (An error occured while downloading your recovery), illetve a program indításakor kiírta, hogy a SuperUser váratlanul leállt.
Amíg ezt nem futtatom le, addig az "Install ROM from SD Card" -ot se tudom indítani.

Gondolkoztam, hogy hátha BootLoader-ből megpróbálok telepíteni, de amikor indítanám (Power+Hangerő gomb), akkor hármat rezeg a telefon és utána zölden villog rajta a LED.

Van ötletetek, hogy mit lehetne tenni vagy mivel próbálozzak?

[ Szerkesztve ]

(#5556) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Van közöttetek olyan aki ilyen készüléken a google mapson túl használ valami offline is működő gps alkalmazást? :))

(#5557) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Főzött rom van hozzá valahol leírással? :)

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#5558) KTomi77 válasza Potyka03 (#5557) üzenetére


KTomi77
tag

pl.: needrom, xda

(#5559) Potyka03 válasza KTomi77 (#5558) üzenetére


Potyka03
senior tag

Köszi s, melyiket ajánlod hozzá? :)
Nekem leginkább gyári kéne.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#5560) KTomi77 válasza Potyka03 (#5559) üzenetére


KTomi77
tag

Én nem a gyárit használom, hanem egy picit módosított változatát.
Ebben a hozzászólásban van leírva, minden róla: 5223

(#5561) KZP


KZP
őstag

Sziasztok!
Valaki el tudná esetleg nekem küldeni e-mailben a Stock 806Mhz Kernel kernelt, ami HTC WFS-hez való? A letöltési linkek mind egy helyre mutatnak, ott meg csak valami torrent.exe fájlt lehet letölteni, de gondolom, az nem az, ami nekem kell. :) Gugliztam is, de ott sem sikerült működő linket találnom...
E-mail címem: kekesizoli(kukac)gmail.com
Köszönöm szépen a segítséget!
:R

(#5562) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Kissé elakadtam, sajnos az összes telefon meghalt itthon, így most ismét a htc wildfire s-t fogom használni egy jó darabig. Egyetlen problémám van vele, hiába van rajta Play áruház, és bekapcsolva a wifi, akármikor megnyitom azt írja, nincs kapcsolat. Mi lehet a probléma?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.