Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) kbyte1024 válasza capulet75 (#300) üzenetére


kbyte1024
addikt

Kamera kaka,ujlenyomat izé,kaka:)ez neked minőségi?Nem akkor lenne az,ha MINDEN rendben volna?

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#302) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

"És egy fém telefonon még mindig csak úgy tudsz komoly sérülést okozni ha leejted, ami nem hétköznapi dolog, míg az hogy használod és elkezd repedni a műanyag, az hétköznapi"

Ezt a baromságot honnan szeded? De komolyan.. Te tudod, hogy mit írsz?
Indokold már meg.. érvekkel és ne 1-2 telefon gyári hibájával gyere.. mert a HTC-ék is ismerik a gyári hiba fogalmát. A telefonok 90%-a full műanyag, mégse esnek szét a használattól.. sőt még a leejtéstől se. A lassan 10 éves Motorola E398 telefonom full kopogós műanyag, mégis úgy össze van rakva hogy azt a mostani csúcs széria is megiriygelhetné. Azóta esett repült annyit mint egy gyerekjáték, mégis működik.
Remélem tudod, hogy a környezeted minimum 60-70%-a műanyagból készült. Láttál már fémből készült nyomtatót? Nem hiszem.. Tizen évekig használod és mégse törnek.. Hát nem furcsa? Mik vannak!!??.. eszméletlen.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#303) capulet75 válasza kbyte1024 (#301) üzenetére


capulet75
addikt

Egy készüléket mondj ahol "minden rendben van".

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#304) MrPetya19 válasza Maxentius (#296) üzenetére


MrPetya19
addikt

A minőségi érzés sok mindentől függ, nekem pl iphone-nál csak a 3gs-nél volt meg, de pl 920, 925-nél meg van, one-ról nem is beszélve, de a razr maxx-omnál is.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#305) kecskebégető válasza Keeperv85 (#274) üzenetére


kecskebégető
aktív tag

Ennek és ennek fényében tényleg érthetetlen a samu.

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#306) RaveForce válasza capulet75 (#114) üzenetére


RaveForce
veterán

mérten kiemelkedő hangrendszert. Ha nem kell, akkor vegyél műanyagot, kopogó hanggal, ott a Note, meg a többi.

jók bekajáltad a marketinget :DDD én próbáltam mind2-t, továbbra is ha zene akkor samsung. és még ebből se hoztak ki mindent nagy valószínűséggel.

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#307) capulet75 válasza RaveForce (#306) üzenetére


capulet75
addikt

Úgy bakajáltam, jóóój de nagyon. Miből gondolod hogy én nem próbáltam? Imádom amikor a kis fejecskékben megszületik az elképzelés és mindjárt publikálva is vagyon. A Sony-n kívül nincs olyan csúcskészülék ami ne fordult volna meg a kezemben, a Samsung fasorban sincs az ONE-hoz képest audio terén.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#308) Maxentius válasza kecskebégető (#305) üzenetére


Maxentius
addikt

Ezaz, hogy a Samu a mennyiségre játszik, milliókat ad el a csúcsmodellekből, a tulajoknak viszont csak egy egészen kis része az, akit érdekel root, a moddolás, pont emiatt nem számít neki. :(

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#309) Kryczek


Kryczek
tag

az volt már, hogy ez nem iPhone 5S? Mert abban normálisan működik az ujjlenyomat olvasó! ;] ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#310) kbyte1024 válasza capulet75 (#303) üzenetére


kbyte1024
addikt

Szerintem az új Lumia 1020,azt már lehet minőséginek nevezni.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#311) kecskebégető válasza Maxentius (#308) üzenetére


kecskebégető
aktív tag

Ez az ,hogy akkor miért ennyire kicsinyes? :(

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#312) Maxentius válasza kecskebégető (#311) üzenetére


Maxentius
addikt

Mert megteheti...

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#313) kecskebégető válasza Maxentius (#312) üzenetére


kecskebégető
aktív tag

Ja értem....Én is beleköphetek az ebédedbe......Megtehetem....
Be is fejeztem legyen igazad.Sajnos a fanatizmussal nem tudok és nem iakarok mit kezdeni.... :R

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#314) ZollR válasza RaveForce (#306) üzenetére


ZollR
tag

Nekem a következő Samsung készülékeim voltak (nem mind volt a tulajdonom, de legalább 1 hónapig használtam): SGS1, SGS2, SGA1, SGA2, SGT2, SGN3
Egyik sem hozta azt az audio minőséget mint a HD7, Trophy, TITAN vagy Sensation. Rádió tekintetében viszont valami fantasztikus volt az SGS2.
Az összes készüléknél a TDK fülesét használtam, otthon pedig a TDK fejesét. Alap füllhallgatóról (sem Samsung, sem HTC oldalon) nem nyilatkozom, mert egyiknél sem használtam (a Sensationnél kipróbáltam a beats audiot, nem hasaltam el tőle).
Azt viszont meg kell mondjam, hogy az Ace2 az árához képest nagyon jó audioképességekkel rendelkezik. Harmad/negyed annyiba került mint pld. az SGS2 és nem nagyon volt meg az a különbség ami az SGS1 és SGA1 között.
Ha kivettem a fül/fejhallgatót akkor az SGS2-n kívül mindnek kopogó hangja volt. Az SGS2-nek is, bár úgy tűnt leszabályoz mielőtt nagyon torzzá válna a hang.
Sokszor vagyok olyan közegben, amikor 4-5 ember hallgat 1 másikat és az 1 ki van hangosítva. Az én készülékem által. A 4-5 ember közül én vagyok egyetlen "geek" a többiek közgazdászok, pénzügyi emberek (ergo IT-ban nincs "vallásuk"). Többször megjegyezték, hogy milyen jó a vétel kihangosítva, mennyire tisztán érthető a másik.
Szerencsére olyan helyzetben vagyok hogy sok mindent kipróbálhattam életem során, eddig azért mert olyan IT cégnél dolgoztam ahol mindig jöttek az új cuccok tesztelésre 3-4 hónapra és akkor 1-1-1 hónapot cserélgettük az eszközöket egymás közt. 1.5 éve vállalkozok, és megengedhetem, hogy egy-két készülék mindig elférjen a keretben.
Egyébként továbbra is HD7-et használok, 3 éve. Ez is egy műanyag telefon, fémmerevítéssel.
Így néz ki 3 év után és néhány zuhanás után (192 cm vagyok, kb 150 cm-ről ejtek). Az látható, hogy kemény igénybevételnek van kitéve, mert kopottas és körbe a merevítésnél is láthatóak a zuhanások nyomai. A műanyag viszont szépen tartja magát nem reped sehol, ejtés után sem. Ez az amit egy biliműanyag telefon sosem fog tudni felmutatni.
(Ja a képeket egy 2.5 éves alsó-középkategóriás Trophy-val készítettem (kb. SGA1 szint.)
1 2 3 4 5 6

[ Szerkesztve ]

Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

(#315) Tsaba007 válasza Supersol (#47) üzenetére


Tsaba007
csendes tag

Nem egy kategória.Gondolom note-od van.Helyes.Az a topic nem ez.

Retro 4 ever

(#316) S e t h válasza Tsaba007 (#315) üzenetére


S e t h
nagyúr

Milyen kategóriákban indulnak?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#317) #31733248 válasza kbyte1024 (#294) üzenetére


#31733248
törölt tag

(#294) kbyte1024

"Végre valaki:K aki átérzi,hogy nem a fémtől lesz valami minőségi."

Ezt hiteti el az emberekkel a marketing, aztán a marketing nyomán egymástól is ezt hallják... Pedig ez még úgy sem számít minőséginek, ahogyan egy olcsó Casio óra, mert annál legalább nincsenek gyakori méretpontatlanságokat - nem úgy, mint a HTC-nél.

(#307) capulet75

"a Samsung fasorban sincs az ONE-hoz képest audio terén"

Ezt a műszeres mérések is egyértelműen cáfolják. :)

(#314) ZollR

"Sokszor vagyok olyan közegben, amikor 4-5 ember hallgat 1 másikat és az 1 ki van hangosítva. Az én készülékem által."

Akkor ez valami buli lesz, nem egy komoly munkahely, ugye? ;]

"Ez az amit egy biliműanyag telefon sosem fog tudni felmutatni."

Ha őszintén hiszel ebben a szövegben, akkor halvány segédfogalmad sincs a műanyagokról...

(#318) migabi24 válasza #31733248 (#317) üzenetére


migabi24
nagyúr

Az a baj, hogy pont a samsung a marketing királya, a htc-nek nincs olyan, itt te vagy az áldozat, 180.000-é kaptál egy piaci játéktelefon minőséget, és tökéletesen elégedett vagy vele, még kampányolsz is mellette :-)

(#319) Tsaba007 válasza S e t h (#316) üzenetére


Tsaba007
csendes tag

A note 3 még nem phablet.Van cerka de műanyag.A HTC fém,nincs cerka,kijelző messze jobb,a proci nem érdekel,a samu is csak a kötelező teszteken fut,ha más a neve a gyereknek akkor 30 százalékkal alatta van.A hétköznapi júzer úgyis eldönti mit szeretne.Aki csak divatból vesz telefont úgyis a samut veszi mert most az a menő.A HTC nem reklámoz annyit,nyilván nincs akkora tőkéje mint a koreaiaknak.Ők a prémium kategóriában indulnak.Szerintem.

Retro 4 ever

(#320) Hobbbyt válasza Tsaba007 (#319) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Nemeee? Hát mi a Note ha nem a kategória megteremtője? Azt ne mondd, hogy az 5.7 col csak egy kis segédkijelző..
Itt nincs prémium kategória, ezek keményen egymás ellenfelei. A prémium kategóriában nincs helye a szerencsén alapuló ujjlenyomat olvasónak.

Hülye dolog, de ebben jó az apple. Amit beletesznek, az legalább jól tudja azt amire kitalálták.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#321) Tsaba007 válasza Hobbbyt (#320) üzenetére


Tsaba007
csendes tag

A cerkát én is hiányolom belőle,a fingerprint úgy xar ahogy van.Ezeket leszámitva okés.Ha nem lettem volna türelmetlen és ruházok be az Ultrába akkor most ez lenne.Viszont mint júzer fogalmam sincs,egy hétig használtam ONE-t (sógorét nyúltam le) kellemes csalódás volt a készülék.Talán legközelebb.Mellesleg a Note3 még az a határ ami nem nagy.Az Ultra is bazinagy.Már telefonnak nem nevezhető.

Retro 4 ever

(#322) Maxentius válasza kecskebégető (#313) üzenetére


Maxentius
addikt

Állj, én ezt csak objektív tényként említettem, hozzátenném, hogy SAJNOS. Egyébként egyik gyártó híve sem vagyok, mindig azt választom, ami éppen a legoptimálisabb tudást adja.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#323) capulet75 válasza kbyte1024 (#310) üzenetére


capulet75
addikt

Kétmagos proci és WP. :N Fel kéne fogni hogy szubjektív megítéléseket nem lehet ráerőltetni mindenkire. Nincs ultimate telefon. Egy sem.

#317 Econ:"Ezt a műszeres mérések is egyértelműen cáfolják."
Ilyeneket én is tudok. Ezt figyeld: tudósok igazolták hogy nincs igazad. Na?

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#324) capulet75


capulet75
addikt

Mobilaréna: "Ismét egy minőségi készülékkel jelentkezett a HTC, az új zászlóshajó prémium anyaghasználattal....."

Még mindíg mobilaréna:"A HTC formatervezői részlege mindig is remek munkát végzett, ami a One esetében különösen igaz, a készülék elképesztően jól néz ki. Ez az érzés tovább erősödik a telefont kézbe véve, a megbonthatatlan (angolosan unibody) alumínium készülékház prémium hatást kelt. Bár nekem személy szerint semmi problémám a minőségi plasztik vagy üveg anyagokkal, a One esetében igazat kell adnom a fém borítást preferálóknak."

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#325) Hobbbyt válasza capulet75 (#323) üzenetére


Hobbbyt
őstag

A Műszeres mérések: itt. (ha nem is olyan jó, de azért a fasor nem fér el közéjük.. Igazából nincs nagy lemaradásban)

Igaz csak 2 mag és wp. Mégis gyorsabb/smoothabb mint bármelyik androidos. :) De szerintem abszolút nem szabad őket egy kategóriába tenni.. mert mások. Viszont az anyaghasználat, minőség terén lehet hasonlíthatni.. és abban a Lumia 1020 biza mocskos erős ellenfél.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#326) capulet75 válasza Hobbbyt (#325) üzenetére


capulet75
addikt

Nem kétlem a Lumiák jó minőségét, ki is fejtettem valamelyik hsz-ben hogy kb az egyetlen nem bazári műanyag készülék a Nokia Lumia sorozat. A két magot csak azért hoztam fel példának mert itt már azon is kiakadtak hogy nem 800 "csak" 600. Pedig mint látható a Lumia esetében, ez kicsit sem számít. Az a lényeg hogy az erőforrásokat hogy tudja kezelni a készülék.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#327) ZollR válasza #31733248 (#317) üzenetére


ZollR
tag

Kifigurázhatsz, de attól még a tények nem változnak.

Ez nem hit kérdése, és nem fogalom kérdése. A Samsung alelnöke is elismeri hogy ezért készítik így a telefonokat, mert így olcsón, és gyorsan tudnak sokat gyártani. Továbbá ne mondd nekem, hogy a hyperglaze nem biliműanyag. Kopogós, merev, rideg rossz minőségű műanyag.

Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

(#328) #31733248 válasza migabi24 (#318) üzenetére


#31733248
törölt tag

(#318) migabi24

Alig két évtizede éve foglalkozom marketinggel, nyilván én vagyok a tipikus marketing áldozat, igen. :D Ez a játéktelefonos szöveg pedig ugyanolyan rossz, mint a biliműanyagozás.

(#329) ZollR válasza Hobbbyt (#320) üzenetére


ZollR
tag

Gondolom akkor a szivárgó kijelzőfolyadék (LC), mint itt egy added-value a Galaxy Note3 esetében. Ezek nem felvetéseken alapulnak, hanem tényeken. A Samsung alelnöke beismerte. Ez belefér-e a prémium kategóriába?

Az ujjlenyomat dologra pedig kíváncsi leszek, ma van a vámon a One Max, szóval kb. szerdán megkapom.

[ Szerkesztve ]

Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

(#330) S e t h válasza Tsaba007 (#319) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én úgy tudtam, de lehet tévesen,hogy a note piacra vezetésével hallottuk először a phablet kifejezést, ha viszont a note 3 nem phablet, akkor elnézést.
A proci effektíve engem sem érdekel, az e-penis méregetős antutu tesztek a gyerekeknek valók, viszont a borítás sem preferencia nálam.
Engem marketinggel nem nagyon lehet megvenni, én teszteket olvasok , itthonit és külföldit egyaránt, valamint a tulajdonosok kommentjei alapján alkotok véleményt.
Mivel nekem volt htc-m, ezért a külsőbe nem is nagyon tudok belekötni, tényleg minőségi, viszont a támogatás hiánya miatt nem kívánok visszatérni.Nálam a prémium kategória nem csupán a hangzásban és a külsőségekben merül ki, legyen egyben a készülék és ne legyen sehol sem kirívó deficitje a tulajdonságok között.
Ezt pl a kamera esetében nem nagyon fogadom el a htc esetében.
Az én első androidos készülékem htc volt, sokat olvastam utána plusz két haver htc-s volt, nem volt nehéz döntés, jellemző módon ma már egyikük sem htc-t használ, tehát vmiért nem voltak elégedettek, de a nevükben nem beszélhetek.Egy kollégám viszont az én hatásomra vett htc-t, ami szinte kisebb megszakításokkal de szervízben van, az okait viszont nem ismerem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#331) Tsaba007 válasza S e t h (#330) üzenetére


Tsaba007
csendes tag

Nos fogalmam sincs mi phablet,mi a telefon,én csak használom őket.Nekem is első androidos volt a Desire HD,fúúúú akkor hasitott,én meg mint őskövület,túl a három és feledik x-en örültem mint a majom....De a HTC megmaradt.Jött a Sensation,viszont rá egy évre elkezdtem használni a Note szériát.Első-második-harmadik (utóbbi nekem csalódás de már ki lettem okitva hogy velem van a baj).A HTC One amit a sógoromnak vettem nálam volt 1-2 hétig és ezalatt megint meglegyintett a szele.Imádnivaló kijelző fülessel überkirály (nekem).Sajna a melómból adódóan féltettem volna a hátlapot (igyekszem vigyázni a cumóimra,mégis tönkremennek).Szóval a N3 után jött az Xperia Z és vártam a Max bemutatkozását.Kát hónapot késtek.Én meg türelmetlen voltam,megvettem az Ultrát a Z mellé.Hiányzik a cerka,bár lehet irni a kijelzőre bármivel :DDD .Még grafitcerkával is :) .
Szóval abban a kategóriában ahol én gondolkodom a Max minőség a Note pedig plasztikba csomagolt erőgép.Sosem érdekeltek a pontok,proci stb.Alkalmazások,kezelhetőség üzemidő.Esetleg strapabiróság..A Maxra picit kéne rágyúrni és verne mindent.Az első fotók,speckók alapján egy high-tech Hardcore masinánal kéne legyen,erre kijönnek ezzel a kicsit visszafogott darabbal.Mintha szándékosan csinálnák.Tudnak jobbat de nem akarnak.De a cimbi beleruházott,el lesz kunyizva.....Bár az igaz az hogy nekem egy cerkás,vizhatlan 5,5-5,8 colos példány kéne.Nem ismerem a nevét de ilyen kell :)) .Mint a hisztis gyerek....No kellemes napot..

Retro 4 ever

(#332) capulet75


capulet75
addikt

Remélem azért nem lesz nagy meglepődés ha a next Galaxy alumínium borítást kap. Mert ez erősen sanszos.Mondjuk a (megint tök felesleges, ám de drága technológia) hajlított szélű kijelző mellé már nem biztos hogy befér az árba.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#333) Tsaba007 válasza capulet75 (#332) üzenetére


Tsaba007
csendes tag

Lehet le vagyok maradva de a görbe diszpléj mi a francé jó?

Retro 4 ever

(#334) capulet75 válasza Tsaba007 (#333) üzenetére


capulet75
addikt

Jelenleg szvsz semmire sem jó, "csak" van. Vagy lesz. :)

Meg hát ugye milyen jól hangzik: A világ első hajlított kijelzős telefonja. Ugye, kedves marketing elvtárs? ;]

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#335) RaveForce válasza migabi24 (#270) üzenetére


RaveForce
veterán

legalább ha ilyen kamu hazudós dumákat toltok be, ne áruljátok már el magatokat ilyennel:

a csúszós recsegő műanyagból,

pont,h a samsung fényes müanyagjainak tapadása sokszorosa a mattitott fémének, volt mindkettö, látszik h kezedben sem volt még. a recsegőre már többen kitértek h soha nemvolt igaz a samsungra, üss fel bármelyik tetszöleges tesztet.... :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#336) ZollR válasza RaveForce (#335) üzenetére


ZollR
tag

Soha nem volt igaz?
Akkor ez hazugság, hallgasd csak meg. Hallod a pattogást a Galaxy S-nél? Pedig ez a top quality (mármint a Galaxy S sorozat). Meg olvasd el az alatta lévő 4 kommentet:

-BakfietsFrankieG
I have the same problem with my SGS !

-kadir tas válaszul iTsSdRaWkCaB részére
@iTsSdRaWkCaB yes its a common problem..most people using SGS report that they have such sounds from plastic..

-rapboy115
Mine does that too and its so annoying

-iTsSdRaWkCaB
Mine did the same, so i exchanged it for another, but that one also does this :(, so is it a common problem? :(

Nyilván mind gyártási hibásat kaptak, sőt az első kommentelő (iTsSdRaWkCaB) visszavitte, és ugyanolyan "ropogóst" kapott vissza.

Ennyit a "kamu hazudós" dumáról. Ha beírod youtube-ba, hogy: "Samsung phone cracking pastic" tonnaszám meghallgathatod, hogy miért hívják biliműanyagnak.

Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

(#337) ZollR


ZollR
tag

Amúgy befejeztem a topikba való kommentelést.
Vannak itt emberek akik 15e ft különbséget túlárazásnak tartanak, vérszemet kapnak, mert az ujjlenyomat-olvasó nem mindig precíz (bár ezt eddig egyik külföldi tesztben sem olvastam, hogy megemlítették volna, majd kipróbálom magam).
Ugyanakkor, olyan dolgok fölött hunynak szemet, - és tagadják a létezését - mint az illesztési hibáktól hemzsegő rossz minőségű műanyagház (félreértés ne essék, nincs bajom a műanyaggal, csak legyen minőségi), a laggoló / lefagyó szoftver, melegedés, jóval gyengébb garanciális feltételek stb stb.

Aztán meg egyesek jönnek a marketing erejével, mikor köztudott tény hogy a Samsung lefizeti a bloggereket, hogy a fals review-kat írjanak a HTC-ről, és a fórumokon a fórumozók lehúzzák a a konkurenciát. Ezért jogerősen $340 ezer dodóra már meg is büntették.

[ Szerkesztve ]

Végül, a dollár, az euró és a nyugati imperialista kapitalista hatalmak alkonyában nem marad más, csak 7-1=6 milliárd bitcoin spekuláns, akik autodidakta módon sajátították el az open source közgazdasági tudományokat! By: --Rawlings--

(#338) migabi24 válasza RaveForce (#335) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem nem kell teszt, mert megvolt az összes samsung csúcsteló, és mind recsegett, egyébként nem tudom mi lesz ezzel a sok műanyag rajongóval ha az S5 alumínium házat kap, gyanítom hogy mind el lesz majd ájúlva hogy milyen jó és minőségi

[ Szerkesztve ]

(#339) Keeperv85 válasza migabi24 (#338) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Majd akkor vesszük le az arcunk, ha a Samsung megveszi a HTC-t és jön az S5 Sensation... :Y:Y

(#340) capulet75 válasza Keeperv85 (#339) üzenetére


capulet75
addikt

Leheht hogy nem jól emlékszem de talán a Lenovo sündörgött a HTC körül.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#341) #31733248 válasza migabi24 (#338) üzenetére


#31733248
törölt tag

"Nekem nem kell teszt, mert megvolt az összes samsung csúcsteló, és mind recsegett"

Háppersze. :D

"nem tudom mi lesz ezzel a sok műanyag rajongóval ha az S5 alumínium házat kap, gyanítom hogy mind el lesz majd ájúlva hogy milyen jó és minőségi"

Nyilván ezért vettem S4-et One helyett, logikus. :)

(#342) RaveForce válasza migabi24 (#338) üzenetére


RaveForce
veterán

nap mint nap ezekkel a telefonokkal találkozok és még egyse recsegett, pedig mind átmegy egy gyötrés teszten, és majdnem 50es karral hidd el nem kicsit szorongatom meg őket, de azért aki tényleg foglalkozik telefonokkal és nem divat-samsung-hater az elismeri h a samsung házai jól vannak illesztve.
azt kéne megérteni, h ez egy használati tárgy, ami -bármilyen meglepő- mobil a fém pedig elég könnyen horpad, télen a fajhője miatt hüvösebb, és térerő, wifi stb szempontjából sose lesz olyan jó mint egy full műanyag telefon. voltak fém telefonjaim, de ezekkel együtt kellett élni, én is szeretem a fémet, az ultrabookom is abból van és imdom, de telefonban sokkal praktikusabb ha nem fém, vagy ha csak jelzés értékű. sokkal inkább más anyagok felé kéne elmozdulni, pl a moto a kevlárral, de vmi kerámia témát is megnéznék..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#343) #31733248 válasza RaveForce (#342) üzenetére


#31733248
törölt tag

Ez az ilyen-olyan gyártók ellen irányuló, irreális elemeket felvonultató gyűlölethullám olyan, mintha felhúzott 12 éves trollok szabadultak volna el... Hiába írják azt a Mobilaréna tesztjében, hogy az "összeszerelési minőségre nem lehet panasz", ő azért ezredszerre is leírja, hogy "illesztési hibáktól hemzsegő rossz minőségű műanyagház", meg hogy lefagy a telefon, vagy hogy a garanciaidőben házhoz jövő szerviz szerinte gyengébb garanciális feltételeket kínál, mint az, amelyik elviszi hetekre a telefont.

Mit lehet erre mondani? :D ;] ;]

(#344) RaveForce válasza #31733248 (#343) üzenetére


RaveForce
veterán

meg hogy lefagy a telefon, vagy hogy a garanciaidőben házhoz jövő szerviz szerinte gyengébb garanciális feltételeket kínál, mint az, amelyik elviszi hetekre a telefont.

nahát igen, ez már akkora idiótaság, h reagálásra se méltattam :) szegény haverom épp eleget szív a prémium sensationével ami kb 3szor járta a szervízt eddig meg, és most se tökéletes, ő se vesz többet htc-t...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#345) Tsaba007 válasza #31733248 (#343) üzenetére


Tsaba007
csendes tag

Igaz amit irsz.De.Ne feledkezzünk meg a tesztelt telefonokról.Az arénás srácok tolják kábé 1-2 hétig.Azért egy júzer többet nyüstöli.Igen,nekem is fagyott és el is sirtam a bánatomat a szentséges support servicének.Egy telefon nem csak telefon ma már.Főleg a magamféle egyedeknek,akik rengeteg adatot,doksit,feljegyzéseket tárolunk rajtuk.Viszont ha az ügyfélszolg. úgy áll hozzám mint egy fölösleges rosszhoz akkor a magamféle hajlamos azt mondani hogy csókold meg a ....,megyek másik gyártóhoz.Az igaz,hogy tele vannak a fórumok olyan emberek irásaival akik láttak már olyan embert akinek van telefonja.Meg hogy a géesemes csávó azt mondta hogy ez fos.Na ebből még nem lesz optimista itélet.Én is kénytelen voltam kompromisszumra,de ez már más történet.

Retro 4 ever

(#346) migabi24 válasza #31733248 (#341) üzenetére


migabi24
nagyúr

Hápersze, szerintem te csak a média marktba láttál S4-et, ott a zajba nem hallod a recsegést :-)

[ Szerkesztve ]

(#347) Maxentius válasza migabi24 (#346) üzenetére


Maxentius
addikt

Csak ha direkt megszorítom az oldalát, akkor hallani icipici recegést, persze lehet, hogy csak te fogtál ki olyan példányt.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#348) #31733248 válasza migabi24 (#346) üzenetére


#31733248
törölt tag

Ugyan már.

(#349) migabi24 válasza Maxentius (#347) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem a bekapcsoló gombnál recsent minden nyomásnál, mondjuk még mindig jobb mint a többi S, mert azoknak a hátlapja recsegett, nem győztem a zsepit alá pakolni

[ Szerkesztve ]

(#350) capulet75


capulet75
addikt

Az én S3-am recsegett ha megnyomtad oldalt, sosem tudtam elfogadni a szappantartó kinézetét és anyagminőségét.. A Note2 néha laggolt és eldobálta a netet, pedig az egész jó cucc volt. De használatra az One egy más dimenzió.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.