Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RaveForce


RaveForce
veterán

a tegnapi adás megadta az alaphangot a teszthez... de vajon ki veszi ezt? mert még valahogy az elvakult fanokból se nézném ki, hogy kiadjanak ezért ennyit... ez megint zsákutca :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2) gianni85


gianni85
veterán

szép, nagy és tutira nem tudnám (ki)használni. Na meg az ár...

(#3) alfaromeo33


alfaromeo33
aktív tag

Már tegnap is dobtak linkeket ahol 160körül adják. Annyit meg viszont ér. Nem kéne a cikkben direkt túl árazni, mert HTC. Sokszor úgy érzem, hogy a MA kissé elfogult pár márkával kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#4) razorka777


razorka777
veterán

A haveromnak one-ja van és már kétszer vittük vissza a T-be.
Én ezek után biztos nem veszek HTC-t, pedig a one még tetszik is.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#5) ZolkoW


ZolkoW
őstag

koktélcseresznye :D
azt viszont bírnám, ha a tabletgyártók átvennék végre ezt a hangszórókialakítást... sose értem meg, hogy egy oldalra fordított tabletnek hogy lehet a jobb oldalán mindkét hangszórója :S

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#6) Bog válasza alfaromeo33 (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Tudtam, hogy lesz majd egy okos, aki szerint ez nincs túlárazva.
Csak a te kedvedért, újra, árak, hogy képben legyél.
Ez a HTC One Max ára, itt ni. 170-240k.
Ez a Galaxy Note 3 ára, erre. 153-237.
Ez az Xperia Z Ultra ára. Ide katt. 140-233k

A két linkelt konkurens gép erősebb és olcsóbb.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Viszlát HÁTÉCÉ.......hamarosan találkozunk Blackberry

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#8) alfaromeo33 válasza Bog (#6) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

A Note 3 az ok. Ehhez képest kb egy kategori árban. De nincs olyan szinten fölé lőve. Viszont a Z Ultra nem játékos mert egy lim-lom amit nem visznek ezért van már ennyire lent az ára. Akinek va az is szabadulna tőle. És azt sem árt figyelembe venni, hogy ezek a nyitó árak, a másik 2 jóval magasabb áron nyitott mint a Max, csak már ennyit zuhantak, a Max 2 hónap múlva már lesz 130-140 körül.
És nem HTC-m van, hanem Note 2 amit 3ra szeretnék majd lecserélni, mielőtt engem ér az, hogy elfogult vok a HTCvel.

[ Szerkesztve ]

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#9) Zolesz007 válasza alfaromeo33 (#3) üzenetére


Zolesz007
őstag

Galaxy Note 3-mat már 170-ért kapni 2 év gyári házhozmegyünk prémium garival...

Fold 5

(#10) Cruzolka válasza razorka777 (#4) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

A haverod biztosan belenyúlt a Sz*rba! Minden okostelefon gyártónál vannak hibás készülékek/szériák...
Ez nem csak a HTC sajátja... Ha a haverod Samut vesz, vagy Lg-t, lehet akkor is így járt volna! :(((

[ Szerkesztve ]

Zolka

(#11) Djuree


Djuree
félisten

ezek mit gondolnak?! egyre hulladékabb telókat dobnak piacra egyre drágábban, régen még tudtak, volt nekem is htc-m. :W jóval komolyabb telók vannak olcsóbban már. note3 mindenben veri és olcsóbb...ezeknek annyi lesz ha így folytatják...

alfaromeo33: egyik sem nyitott magasabb áron okoska...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12) bagkri01


bagkri01
őstag

A phablet kategóriában mindig is a samsung volt a vezető "hatalom". Próbálkozhatnak itt sokan sok mindennel de nem igazán van esélyük. Ettől függetlenül külsőre tetszik ez a HTC, sőt még a hardverrel is ki tudnék békülni, de ez a kamera meg ez az ár........nem kicsit túlzás a HTC-től.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#13) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Elszomorító, hogy hová jutott a HTC, és az, hogy mennyire nem látják a kiutat. :((( Olyan érzésem van, mintha már nem is akarna talpra állni, hanem még egyszer, és utoljára jól le akarna húzni annyi embert, amennyit csak lehet.
Ez a Max tényleg egy rossz vicc. Emberek az egy dolog, hogy "gyengébb" sok konkurensénél, de phablet "őst" a Note-ot úgy agyonveri méretben, hogy utóbbi egy játéknak tűnik mellette. Értem én, hogy sokan a nagy kijelzős készülékeket keresik, de talán nekik sem mindegy, hogy a végén "mekkora az akkora". És akkor ott van még a súly...
Amit pedig ezzel az ujjlenyomat szkennerrel bohóckodni kell a készülék feloldásához ... jaj. Arról már ne is beszéljünk, hogy mennyire hektikusan működik.

(#14) Ádám16


Ádám16
addikt

Ha jól működne az ujjlenyomat-olvasó, és ha csúcs-hardverrel rendelkezne, én még mindig inkább ezt választanám, mint a Z Ultrát, vagy a N3-at. Egyszerűen számomra tökéletes a formaterv, a kezelőfelület is nagyon tetszik, na meg fém. Szerintem akinek van 170-180 ezre telefonra, van 200 is, de ez lényegtelen.
Remélem nem lesz totális csőd ez a telefon, és venni fogja, aki teheti. :)

(#15) alfaromeo33 válasza Djuree (#11) üzenetére


alfaromeo33
aktív tag

Nézz utána okoska: A Z Ultra 220-230ért ment nyitóban a Sonynál.

Negyed mérföldről negyed mérföldre élünk! "Alfa nélkül lehet élni, de minek?"

(#16) Bog válasza alfaromeo33 (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

"És azt sem árt figyelembe venni, hogy ezek a nyitó árak, a másik 2 jóval magasabb áron nyitott mint a Max"
De hát ez nem is igaz. A Z Ultra szeptemberben 170-en kezdett. A Note3 október 15-ei ára 160k volt a legolcsóbb helyen, ott van a grafikon az olcsobbat.hu-n, legalább nézzél utána, mielőtt kinyilatkoztatsz.
Hogy a Z Ultra szerinted szar, attól még nem jelenti azt, hogy ne lenne nagyon is ez a kategória, csak erősebb hardverrel és IP58-cal.

Ha a Sony márkabolti árakat veszed alapul a 220k-val, akkor leszel szíves a HTC-nél is a hivatalos árat venni, ami 240k.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Hihetelen h mindig elrontjak!
Marketing, akku, kamera, forma(szubjektiv), ár, ujjlenyomat olvaso...
Ciki es sajnalatos, h nem figyelik a konkurenciat!
Egy samsung presztizse mara mar az egekben van a par evvel ezelotti hadiallapothoz kepest.

Iphone5

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#18) istnag


istnag
addikt

Azt nem értem,hogy az Audió rész,miért csak 8 pontot kapott,ha sokkal jobban szól,mint a Note 3. Apróság tényleg,csak nem értem.
Amúgy egyértelműen ebben a kategóriában a Note 3 a legjobb,de a piac,hamar beárazza,majd ezt is és talán értelems áron hozzá lehet majd jutni. :U

(#19) wozzy


wozzy
tag

Lehet minosegibb mint a konkurens phabletek, de ez vmi kegyetlen ronda. Hat meg tularazott mint a tobbi telojuk.
Sullyed az a htc hajo rendesen.

(#20) AS


AS
félisten

Pont Htc ptabletje legrosszabb. Azért mert itt az a lényeg hogy minél kisebb házba zsúfoljuk a nagy kijelzőt, hát itt pont fordítva van. Másik meg irdatlanul nehéz ez már kész vicc tényleg. 3 a cpu meg tényleg valami spórolási terv lett volna de akkor legyen 120 ezer.
Egy készülék nem azért lesz drága mert fém . Kijelző és Cpu legdrágább a készülékek ben.
Tehát kész vicc ez a készülék..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21) NoMagix


NoMagix
addikt

Szörnyszülött telefon szörnyen drágán!

(#22) kelly416 válasza Cruzolka (#10) üzenetére


kelly416
veterán

Állítólag a Samunál gyakoribbak is a hibák, csak a "házhoz megyünk" garancia eléggé jól képes feledtetni ezt.
Volt LG G-m, látogattam rendszeresen a topikot, és az egész fórumon alig-alig találni egy-két embert, aki panaszkodott volna bármire, de alsó és középosztályban már azok is gyengébbek.
Természetesen mindenhol van baki. Csak az a kérdés, ki hogy kezeli. Sony, Motorola, Asus katasztrófális, mert Cordon. Samu meg olyant nyújt, amit a többieknek eszébe sem jut. A HTC pedig csak szokásosan túlárazza kicsit a készülékeit, hogy méginkább prémiumnak hasson. Kinek milyen az üzletpolitikája... de pont ezért jó, hogy ennyi féle van, így legalább mindenki jó esélyel talál magának olyant, amit szívesen meg is venne, és nem kényszerülünk be egy kaptafa mögé, mint pl. almáéknál. De az egy teljesen más üzletpolitika, és nem szeretnék zöldrobot-alma vitát indítani semmi esetre sem.
Én pl.: csak Sony-t vennék, mert ők adnak olyan telefont, amin nemcsak elfutkároznak a dolgok, de ha motoron/sétálás közben/akármikor elkap egy nagy eső, nem kell féljek. Viszont a gyári felületükkel, a bazi széles alsó és felső kávájukkal meg a szervizelésükkel lehúzták a redőnyt nálam. A Samu féle S4A-tól meg félek, mert sokan írták már az elején, hogy víz került a kütyübe. :(((

(#23) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Jott volna inkabb egy One+ snapi800-al...

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#24) Borosz


Borosz
senior tag

:DD "Ez egy szörnyeteg." Grandiózus kezdés! Nagyon tetszett. Persze az szomorú, hogy egy ilyen nagy név, mint a HTC miért nem tud stabil maradni. Ennek okai persze nyilvánvalóak, ha tovább olvasunk... :(

(#25) LurkerSheik válasza kelly416 (#22) üzenetére


LurkerSheik
senior tag

Lehetseges gyakoribb, hisz majdhogy annyit adnak el felsokategoriaban, mint a konkurencia egyuttveve.
A premium szerviz viszont tenyleg kiemelkedo.
Ha mar baj van, nem mindegy, hogy kezelik!

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#26) helixP


helixP
nagyúr

Vajon kivágták már azt az embert a HTC-től azt, aki ezt az ultrapixel-témát kitalálta...?

(#27) Bog válasza istnag (#18) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Jogos az észrevétel, javítottam!

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#28) bollokcs80 válasza Bog (#6) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Abszolút igazad van Bog (itt is és a cikkben is), a HTC előbb-utóbb bele fog rokkanni abba, hogy egy kategóriában sem képes normális árú telefont kiadni.

Elég csak a Desire 200-ra gondolni, ami megjelenésekor egy laza 20k-val többért tudott ugyanannyit, mint mondjuk a hasonló kategóriás Huawei v. Alcatel telók:

[link]

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#29) Plazmacucci válasza helixP (#26) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Remélhetőleg igen ;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#30) AxBattler


AxBattler
félisten

Inkább egy Huawei Ascend Mate.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#31) malnabokor válasza Bog (#27) üzenetére


malnabokor
senior tag

Ha már említetted a BlackBerry-t a cikk végén, akkor megkérdezném, ha nem bánod: lesz Z30 teszt a közeljövőben? :)

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#32) dsr


dsr
senior tag

Nem lenne ez rossz , de az ára förtelem :(

(#33) lacuspapus


lacuspapus
tag

Az egész dologban a rohadt ratyi kamera zavar!!

Szvsz baromi jól néz ki, a hardverre meg mondhattok bármit, a real racing ezen is hasít :D

Az ára vészes?? Akkor a szifonoké meg horror...

De a kamera az tényleg botrány...
Kicsit zuhan az ára, talán februárban meghívom magam egy ilyen kütyüre.. :)

"Cinikus az az ember, aki mindennek tudja az árát, de semminek sem tudja az értékét." (O.Wilde) +36209267626/8-21-ig/

(#34) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Basszus minden HTC teló HORROR áron kezd.Nem kell itt védenie senkinek őket,mert brutális fost tettek le Ennyi pénzért!! És ami még mellé jön,hogy nem esik úgy az ára,mint a többieknek.Megérdemlik hogy oda jutottak ahova...A Fórumok tele vannak/voltak hogy milyen drága telokat csinálnak és nem tanulnak belőle.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#35) joey04


joey04
titán

Úristen mindent tud majd rólunk az nsa, meg kiadjuk az összes adatunkat, jaj de gáz az ujjlenyomat-olvasó!!44! Ja, ez nem az a gyártó, sorry. Akkor semmi gond vele. Mondjuk az cink, hogy szarul működik. Az ára is gáz, figyelembe véve a vasat. Ami elég erős ugyan, de ennyiért van jóval erősebb.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36) dani993


dani993
senior tag

Kíváncsi leszek jövőre mit hoz a htc, ha beletesznek a csúcsmodellbe egy 8 vagy 13 megapixeles Ultrapixel kamerát, akkor van egy vevőjük.

(#37) dave_gahan válasza alfaromeo33 (#8) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Egyetértek, a HTC Max nyitó ára perpill brutál, de a többieké is hasonló volt. A piac majd szépen beárazza ezt a telót is, 2-3 hónap múlva már elfogadható ár/érték aránya lesz és akkor majd mindenki eldöntheti szépen ízlés alapján, h mit vesz.
(sztem a baest buy most az LG G2, viszik is, mint a cukrot, de ez most nem ide tartozik;])
Az viszont siralmas, h a majd 1 éves One után hardware-ben egy dekát sem újított a HTC...

(#38) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Úgy tűnik, hogy a HTC úgy döntött, ahogy sok sztár: csak akkor lehet belőlük legenda, ha belehalnak... Ez a telefon egy remek "kis" gép, remek funkciókkal, gyönyörű felülettel, baromi jó szereléssel... és akkor jön az hogy DE... :( Az ára nem oda van kalibrálva, ahová tartozna, mellé pedig azok a nem túl komoly hibák is hamar vérlázítóak lesznek. Ha ez a vas pl. 80-90k körül jönne, szó nélkül szemet hunyna bárki az ujjlenyomat olvasó hibái felett. Így nem. Így nem szabadna hibázni... igazán kár érte, mert az egyik, ha nem az egyetlen olyan cucc, ami kicsit sem sablonos még...

[ Szerkesztve ]

(#39) randras


randras
veterán

Még mindig nem mentek csődbe? Na majd most. :)

Egyenesen ronda és gagyi szerintem a hátlap, a méretre pedig már nem is találok szavakat. :(

(#40) Xaels válasza Bog (#16) üzenetére


Xaels
félisten

A 2év gyártói garanciát a megfelelő forrásból való készülékkel ne hasonlítsuk már a bolti himi-humi verziókkal.

Amúgy nekem sem kéne a Max. Túl nagy, múltkor fogdostam egy Note3-at és nem értem el a hangerő gombokat sem. A design is olyan pontokban módosult amik nem tetszenek és az az ujjlenyomat olvasó egy gigavicc.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Kicsit szomorú, hogy az 5-6 éves (N82, Samu G600 stb) 5 megapixeles csúcsmodellek szintjét hozza a HTC ezzel az Ultrapixel vacakkal.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#42) mumk1


mumk1
addikt

Érthetetlen az is, ha már spórolnak a hardveren, akkor legalább a Sense-t felturbózhatták volna jobban, kihasználva egy ekkora kijelző adta lehetőségeket. A 4.7"-os ONE-on szinte ugyan ezt kapom. :U

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#43) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Túl sok sebből vérzik ez a phablet, ami azért szomorú, mert amúgy szép és minőségi a külső és a Sense is. De hogy kispórolják a csúcsprocit, erőltetik az ultrapixeles kamerát, hagyják elszállni a méretet és a tömeget, azzal még a HTC híveinek is elveszik a kedvét, ártól függetlenül.

Az ujjlenyomat-olvasó pedig egy vicc, még ha tökéletesen működne se lenne jó, meghosszabbítja a feloldási macerát (1. gomb megnyom, 2. kijelzőn old 3. ujjat végighúz), szemben az i5S-sel, ahol leegyszerűsíti (gombot nyom - és kész is). Ha ez csak így oldható meg, akkor androidos gépeken nem kellene erőltetni a technológiát.

Nem a lényeg a fontos.

(#44) h3lios


h3lios
addikt

Akkor most felejtsük el szépen, hogy a HTC ONE milyen prémium készülék. Szolgáltatónál dolgozom és az összes csúcsteló ki van állítva. A Z, az S4 és az S3 is makulátlan állapotban van, de a ONE amit a legkevesebbet nyomkodnak, már full sárga az oldalán a műanyag peremnél. És ez nem csak nálunk van így, Auchan, Media Markt mindenhol ilyen sőt még rosszabb is. Lehet hogy a hátulja Fém, de hogy az oldala így néz ki 1 hónap után az nagyon gáz. És mondom alig nyomkodják.

B-tag: H3lios#2825

(#45) Peterson_


Peterson_
addikt

A tegnapi adás jól felvázolta a mai teszt eredményét és én is csak ismételni tudom a tegnapi véleményem.
Sorozatosan rúgja tökön magát a HTC.

#10 Cruzolka:

-Hát azért ebben nem vagyok olyan biztos.
Az asszony HOX-a még nincs egészen egy éves, de összesen több mint egy hónapot volt szervizben.
Most a töltője rosszalkodik és szépen szummázza a HTC hozzáállását:
Garanciális a töltő, feltéve ha dobozzal, telefonnal két hétre beküldöd a központjukba "bevizsgálásra".
Hagyjuk már:U

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#46) istnag válasza h3lios (#44) üzenetére


istnag
addikt

Haverom használja már több hónapja,nem egy nem is kettő,de sárgásodás sehol nincs...horpadás van,de sárgásodás nincs. :U
A neten sem olvastam sehol sem ilyet,úgy,hogy azért annyira ne felejtsük el,hogy a HTC One prémium,mert egy telefon végre,ami felüdülést ad,a tucat samuk világában.

(#47) Supersol


Supersol
tag

Mit akar ez a Note 3 környékén?? Szánalmas...a forma jó..és ennyi..

(#48) Bog válasza Xaels (#40) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Olvass, értelmezz. A himihumi árakat himihumi árakkal is össze lehet hasonlítani, a 2 év garisakat pedig a 2 év garisakkal. Egyik esetben sem jön ki a HTC nyertesként.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#49) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Nem hiszem, hogy ennek a topiknak a HTC ONE fikázása a cime :F
Ha valakinek nem felel meg a HTC féle Ultrapixel kamera az vegyen más telefont.
Nekem személy szerint tökéletesen megfelel,csak tudni kell használni, és azt, hogy ez még mindig inkább egy Telefon! :K

Zolka

(#50) Red Bull fan válasza alfaromeo33 (#8) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

+1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.