Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-15 14:56:57

LOGOUT.hu

HTC Desire (codename: Bravo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) joey04 válasza #16820480 (#247) üzenetére


joey04
titán

annyira nem vicces, ha azt nézzük, hogy ez egy mobil eszköz, tehát elméletileg jóval fontosabb a napfényben való jó láthatóság, mint az, hogy mennyire szép a képe. ezt készüléktől, technológiától, mindentől függetlenül, tehát itt ebben az esetben általánosan és nem az amoled ellen mondom. :R
tényleg nem vitához, azt már én lezártam :U

[ Szerkesztve ]

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#252) tibi666 válasza animoo (#241) üzenetére


tibi666
senior tag

azt én is élvezem, hogy sokan az életükből adódó frusztrációjukat itt vezetik le, agyonistenítve, vagy szidva egy telefont. de boldogok a lelki szegények....

ez csak egy telefon, ha tetszik, megveszed, ha nem, akkor nem.

(#253) korpicschess válasza animoo (#241) üzenetére


korpicschess
veterán

Ez a hsz már kellett, köszi animoo:R

szerk: hú wazz mire elolvastam és kommenteltem addigra jött már azóta néhány.. nekiesem azoknak is.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#254) mumk


mumk
tag

Csináltam néhány screenshot-ot, akit érdekel pörgesse végig. Kívánságra még tudok csinálni, ha van konkrét kérés. :K

MIUI 0.12.24.

(#255) asadasad22


asadasad22
őstag

kurvajo telefon, valoszinuleg a legjobb ami letezik. :R

(#256) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

durva, hogy mennyi hsz-t termelt a cikk
ez már iphone szintet közelít... :DDD

a telefon jónak tűnik (legalábbis a nexusnál olcsóbb és jobb is)
de én megvárom amíg a htc tényleg rágyúr a fotógép részre... ;)

(#257) Dr.Anonymus válasza mumk (#254) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

kösz, jók

(#258) Pszihonaranc válasza asadasad22 (#255) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

igazad van :D és te vennél is egyet?

tibi: köszi hogy így megmondod :DDD Amúgy neizgulj... csak egy dolog tart vissza hogy megvegyem és az gondolom tudod mi ;)

[ Szerkesztve ]

(#259) tibi666 válasza Pszihonaranc (#258) üzenetére


tibi666
senior tag

légyszíves, holnap vegyél egyet magadnak.

nem tudom mi tart vissza.

[ Szerkesztve ]

(#260) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Azert nyugtassatok meg, hogy ennel jobban olvashato...

(#261) Pszihonaranc válasza ThorsHUN (#260) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

o.O hát ez tényleg valami förtelem amir most belinkeltél ide :O

(#262) asadasad22 válasza Pszihonaranc (#258) üzenetére


asadasad22
őstag

hat, ha valamilyen telefont vennek most, akkor tutira ezt vennem (vagy nexust). csak nincs most kedvem hirtelen ennyit kiadni telora, egyelore varok inkabb, nem szoktam gyorsan cserlgetni a teloimat :)

(#263) animoo válasza ThorsHUN (#260) üzenetére


animoo
senior tag

Ez egy tök szenyó videó szerintem, már ami a betekintési szöget illeti. Mikor nézel ilyen alacsony szögből az utcán telefont? Egyébként ilyenkor az ember reflexből meredekebben tartja. Ennyire nem gáz azért full fényerővel....

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#264) Pszihonaranc válasza asadasad22 (#262) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

júúúj nekem meg már nagyonitt az ideje :DDD immár a 4 éves jubileumához ért a picikém (SE k750) ;] ... Boldog szüüllii naaa pooot -.-...

szerk: hehe animoo 9 másodperc ^.^

[ Szerkesztve ]

(#265) BoneDragon válasza Pszihonaranc (#264) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nekem is olyan telóm van 4 éve :C Desire vs X10, számomra nagyon nehéz választás :D

(#266) Ulkesh válasza renato (#240) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Ki nem szarja le mennyire szinhű valami, ha az amoled általában sokkal szebb, teltebb színekkel bir?"

Erre csak azt tudom írni, hogy ki nem tojja le az élénkebb színeket, ha nagy részüket nem tudja megjeleníteni? Lásd belinkelt kép.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#267) ZiD


ZiD
tag

A teszt jó, bár néhol mintha egy kicsit elnéző lenne:) Viszont a lényeg leszűrhető.
És ami a pálmát viszi, és ott bizony visszaugrottam jó pár évet az időben: "nekem sok-sok éve már a Nokia 6110-es zöldben és barnában váltakozó kaméleon színei is az űrkorszakot jelentették"
KAMÉLEON! Mennyire imádtam anno :D :R :C

(#268) Ulkesh válasza Konflikt (#242) üzenetére


Ulkesh
őstag

"kvazi mindenki siman meglatja kulonbseget a HVGA, es a WVGA kozott 3,5-3,7"-on 30 cm-rol imho."

Ennek örülök, én nem látom és a környezetemben sem találkoztam senkivel, akinek a kezébe adtam a két különböző felbontású készüléket úgy, hogy fogalma sem volt a technikai paraméterekről és meg tudta volna mondani.

Pl. a technikai paraméterek ismerete nélkül szerinted melyikre szavaznál, mint jobb kijelző?

Normál esetben 30-40 cm-ről ennyit látsz ugyanis.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#269) moonman válasza Ulkesh (#268) üzenetére


moonman
titán

"én nem látom és a környezetemben sem találkoztam senkivel, akinek a kezébe adtam a két különböző felbontású készüléket"

szoktál meredek dolgokat írni, de szerintem ezt te sem gondoltad komolyan.

kép1
kép2
kép3

[ Szerkesztve ]

(#270) Alec


Alec
tag

Sziasztok!

Jól gondolom, hogy ha modemként használom számítógéphez csatlakoztatva akkor közben tölti azért magát? Kicsit idegesítő lenne ha mégsem. A másik kérdésem az lenne, hogy ugyanígy tethering közben mi van a bejövő hívásokkal, üzenetekkel? Kezeli rendesen, lehet közben esetleg telefonálni?

(#271) zdanee válasza Ulkesh (#219) üzenetére


zdanee
őstag

A Nexus PenTile matrixot hasznal, ami 33%-al kevesebb subpixelt tartalmaz, es elveszi az elsimitas lehetoseget eros kontrasztkulonbsegnel, es igen, ebbol dagadt es dagad is a botrany, hogy nem tekintheto 800x480 pixelesnek, es csunya es atveres. De nem minden AMOLED ilyen. Tobbek kozott erre vonatkozott a kerdesem a stabtol is, hogy a Desire milyen AMOLED-et hasznal, mert velemenyem szerint ez egy igencsak fontos de keveset reklamozott informacio. A valasz tovabbra is varom amugy,

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#272) Bling95


Bling95
őstag

ez szerintem tökéletes lett :C nagyon tetszik és a tudáshoz képsst nem is drága. Bravo HTC :R

(#273) oalex válasza ThorsHUN (#260) üzenetére


oalex
senior tag

Jéé, azt a videót még én raktam fel youtube-ra (bár ez a névből is kiderült). Aranyos, hogy elő került, ennyi idő után.

Minden esetre azóta kiderült, hogy messze nem olyan vészes, csak a készítő nagyon dőlt szögben kezelte a kamerázás miatt. Talán a legjobb bizonyíték rá, hogy míg a kamera képén keresztül nem látszik semmi, a srác mégis tudja, hogy épp mit nyomogat, azaz Ö maga látja.
Aki használt már Omnia 2 (a valóságban) az tudja, hogy az a videó nem alja meg a helyét, mert egy az egyben hasonló körülmények közt szinte minden konkurens eszköz ugyan úgy szerepel.

A másik pedig a nyilvánvaló tény, hogy egy ilyen kütyüt 95% beltérben (lakás, suli, munkahely, disco, kocsma, bolt, aluljáró, stb.) valamint kültéren járműben (kocsi, bkv, stb) használ mindenki. Még a Balaton parton is az áz árnyékos füves részek a nagyobbszerűbbek ha jó idő van. De még a szabad napon sem úgy használja az ember, hogy direkt a nap felé fordítja, hanem megszokásból, maga felé és a fejével árnyékolja. Egyszóval az a minimális különbség amivel a OLED a hagyományoshoz képest gyengébb az jelentéktelen.

joey20 bármennyire is szeretné (valami személyes perverzió miatt), hogy ne így legyen, olyan telefont még nem dobtak piacra, ami azért lett bukás (azért nem vették az emberek) mert nem látszót a képernyője nagyon a direkt napsütésben, legyen az AMOLED vagy egyéb. Eleinte én is kétkedéssel fogadtam (mikor piacra került az Omnia 2), és a fenti videót is azért töltöttem fel a youtubera, mert ijesztő volt, de aztán kiderült, hogy nagyon távol állt a valóságtól.

Nekem nincs OLED telom, de volt már a kezeim között és szabadtéren is, úgy hogy nem elfogultságból beszélek. Még aki írta, hogy ez mobil eszköz és ezért fontos a napfény alatti erőssége, azt az ember is megkérdezném, hogy mennyi időt tölt naponta direkt napsütés alatt (nem, nem szabadtéren, hanem közvetlenül a nap alatt)?

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#274) HardRic válasza zdanee (#271) üzenetére


HardRic
addikt

Valószínűleg a Nexus PenTile-os kijelzőjét kapta, de azt mondják az újdonsült tulajok, hogy gyönyörű, akkor meg nem mind1?

(#275) Pszihonaranc válasza BoneDragon (#265) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

egyértelmű desire.. na ne butáskodjál már....
egyrészt ha szeretnél a pénztárcádban látni egy kiló kenyérrevalót XD
másrészt meg a htc minőségi termékeket gyárt (ha a szoftvert nem nézzük) akkor egyértelműen jobb a hth.. a sony meg no commet leejted és szijaaa

(#276) Gubro válasza Alec (#270) üzenetére


Gubro
senior tag

Mindegyikre igen a válasz.

(#277) tegeske


tegeske
csendes tag

Sziasztok! Köszi a tesztet, a beleölt időt! Nagyon tetszik a teszt, s a "teló"-ról nem is beszélve. 5800, iPhone, 3G, iPhone 3Gs után most épp egy Omnia II-t nyúzok, melytól a héten meg is válok! Hétfőn megyek Budapestre, s beszerzek ebből egyet:)

ui.: Legend-et 1 hétig teszteltem.

(#278) BoneDragon válasza Pszihonaranc (#275) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ha az x10 nem kap 2.1 androidot mire bejön Téhez a desire, akkor egyértelmű lesz számomra, hogy melyiket is vegyem... :)

(#279) Pszihonaranc válasza Bling95 (#272) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

HEHE most szeintem nem is tudod miylen okosságot mondtál :P :C bravo htc --> htc bravo! :P ugyanis amíg nem kapta meg a desire nevet ezen a bravo néven futott :R

(#280) Gubro válasza zdanee (#271) üzenetére


Gubro
senior tag

Szinte biztos, hogy ugyanaz a kijelző, de megkérdezzük a HTC-t erről, hogy legyen autentikus válaszunk.

(#281) HardRic válasza Gubro (#280) üzenetére


HardRic
addikt

Hát, ha nálatok már csak így megy :D

(#282) oalex válasza Ulkesh (#268) üzenetére


oalex
senior tag

"Normál esetben 30-40 cm-ről ennyit látsz ugyanis."

Na ne... :DDD :DDD Te ilyen méretben/felbontásban látod a iphone-odat?
Milyen monitorod van? Mert szerintem nem gondoltad át ezt a kijelentést.

(tipp: monitorod pixel sűrűsége kontra teló pixel sűrűsége).

Persze, ha a nagymamádon teszteled le, akkor nem fog kiderülni. De az egyáltalán nem vita tárgya, hogy látszik e a különbség 3.7 méreten HVGA és WVGA közt. Nem is érdemes erről többet beszélni. Akármelyik is van, megszokja az ember idővel. Valamint mind a kettő tök sikeres, ezert sem érdemes ezen lovagolni.

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#283) VipJoco


VipJoco
tag

Equalizer van a Desire-ben ha igen akkor hol?

(#284) Gubro válasza VipJoco (#283) üzenetére


Gubro
senior tag

Nincs. Írtam is.

(#285) zso79


zso79
őstag

Csak én nem találom, vagy tényleg nem lehet csoport csengőhangot beállítani?

(#286) Konflikt válasza Ulkesh (#268) üzenetére


Konflikt
addikt

Ennek örülök, én nem látom és a környezetemben sem találkoztam senkivel, akinek a kezébe adtam a két különböző felbontású készüléket úgy, hogy fogalma sem volt a technikai paraméterekről és meg tudta volna mondani.

miez a bullshit? nem a pixelek szamat kell megmondani, hanem hogy latszik-e a kulonbseg egy HVGA, ill. WVGA kozott, ne terjunk el a kijelentesedtol, miszerint a "WVGA egy parasztvakitas".
a fenti "tesztet" nem tudom h valojaban megcsinaltad-e valakivel is, de nemis lenyeges, mert enyhen szolva is tulzas h szerinted senki ne tudna megallapitani.
nemkell megtovabb eroltetni.

mod:
a kep, amit linkeltel: kb 1m-rol tunhetnek ekkoranak a betuk.. ne probald mar megmagyarazni, hogy 30 cm-rol nemtudod leolvasni meg a notify bar-on levo orat sem. mert ezen a kepen bizony nemtudod, de meg a boldos headline-okat is alig-alig. szval az a 30-40 cm jolesz inkabb 100-120 nak.

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#287) oalex válasza tegeske (#277) üzenetére


oalex
senior tag

5800, iPhone, 3G, iPhone 3Gs után most épp egy Omnia II-t nyúzok, melytól a héten meg is válok!

Tudom, hogy nagyon sokan úgy váltogatják a telefont mint az alsó nadrágot, de mégis vicces így leírva látni. Keresed az igazit mi? :DDD
Amúgy elfogultsággal téged biztos nem lehet vádolni. 3 modell iphone után kudarcot valót nálad a "think differently" agymosás hadművelet.

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#288) #16820480 válasza Gubro (#284) üzenetére


#16820480
törölt tag

nincs olyan program, hogy Audio Effects a menüben?

(#289) Pszihonaranc válasza VipJoco (#283) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

mi az az equalizer? o.O

(#290) tibi666 válasza Pszihonaranc (#289) üzenetére


tibi666
senior tag

(#291) Probber válasza Pszihonaranc (#289) üzenetére


Probber
őstag

Hangszínszabályzó! :)
Külön belehet állítani a mély, közép és magas hangtartományt.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#292) Pszihonaranc válasza Probber (#291) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

ja igen hát az tényleg nincs :(

(#293) Integra válasza joey04 (#251) üzenetére


Integra
titán

hát te nem vagy százas.. :DDD
b+, te életedben mobil használatkor hány %-át töltöd verő napfényben 35 fokban legextrémebb szituban? micsoda ordas ökörség ez már megint... eszem megáll. te kiállsz szénné égni a szabadba? édes istenem... hihetetlen..
tényleg, hány éves vagy, hogy ilyeneket írsz? 20 talán? most már komolyan érdekel, csak a mihez tartás végett.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#294) sbazsi


sbazsi
veterán

HTC Desire / Bravo OS Deutsch
Az, hogy Deutsch, vagy sem, az mindegy, ugye :F

(#295) Pszihonaranc válasza Integra (#293) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

xD.. mi fog ebből kisülni :P miért Integra te mennyi vagy ha szabad tudnom? (csak úgy érdekel) :R

(#296) zack válasza tegeske (#277) üzenetére


zack
nagyúr

A "noob-ság" egy átmeneti állapot, de nem nálad. ;] Symbian, iPhone OS, WinMo se felelt meg...gondolod az Android meg fog? :U
Mondjuk az Omnia 2-öt sokan eladják idő előtt, mert nem fejlődőképesek, és gyógyíthatalan "noob-ok" a WinMo-hoz. Hány olyan van, aki nagy dirrel-durral megjelenik a topikban, aztán 2 hét múlva sehol sincs, mert eladta. Ideje sincs megszokni. Eldönti, hogy neki ez nem jó, aztán elkezdi hirdetni hogy mekkora fos, és lassú, és igazából minden rossz benne ahogy van. Ez nem csak a Omnia 2, hanem a HD2, és az összes többi WinMo PDA topikra is igaz. Aztán az új júzer, aki ilyet szeretne, jön hogy ez meg az tényleg igaz, mert ezt hallotta, és le kell neki írni hogy ez egy baromság, és nem így van.
A WinMo feelinget át kell érezni, azonosulni kell vele, és utána mindjárt az egyik legjobb rendszerré válik. Mit írtam? Egyik legjobb? Elírtam. "A legjobb". ;] Aki viszont kívülállóként használja, sosem fogja sajátjának tekinteni.
moonman, erdoke, én, és persze sokan mások, akár az O2 topikból is másképp gondoljuk. Nem azért mert "WinMo fan"-ok vagyunk, hanem mert megtanultuk kezelni, ill. elsajátítottuk a WinMo kezelését, és jól tudjuk használni a mindennapokban annak minden hátrányával együtt. Tény és való hogy geek-nek kell lenni, vagy geek-ké kell válni, de aki megszereti, és valamiért megválik tőle, nagy űrt fog érezni másik rendszer használata közben.

animoo "hisztiére" is mindjárt válaszolok mert 1-2 dolgot még meg kell említenem ott, ami kikívánkozik belőlem. ;] :DDD

(#293) Integra

:DDD :DDD :DDD
Ezt én sem értem egyébként. Tűző napon telefonálni se szeretek, nem hogy akkor nyomkodni meg alaposabban egy PDA-t. Persze ha keresnek, felveszem napon is :DDD, de jelenleg nincs olyan kijelző forgalomban ami napon jól látszana. Bár szvsz. a többi még annyira se látszik mint az AMOLED. Volt LG Arena-m (TFT)...annak is erős volt a fényereje, de amikor napon elővettem kevesebbet láttam belőle mint a mostani AMOLED-ből, ez tény. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#297) moonman válasza zack (#296) üzenetére


moonman
titán

nem tudom, hogy a hozzáértés, a geek-ség, vagy a rendszer puszta ismerete, de valóban éreztem az "űrt", amit leírtál a Desire-t (Hero-t) kézbe véve. nem tudnám megmagyarázni, de nincs meg a feeling. (biztos a Windows zászló hiánya :D )

(#298) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Hát nemtudom, biztos jó készülék ez, de én még mindig idegenkedem vhogy az androidtól, vhogy olyan fura, és nem tudom, vmi van benne amitől nekem nem jön be.

Mondom ezt úgy hogy 5800-m van, de sokat próbálgattam az androidot is, és még mindig azt mondom hogy 100x inkább az IPHONE mint ez az android amin mégm indig nincs normális alkalmazásbolt, vagyis van csak nálunk nincs, de ez csak egy apró darabj a dolognak, nekem vhogy idegen az egész, az iphonet meg egy élmény használni ennyi.

(#299) sbazsi válasza zack (#296) üzenetére


sbazsi
veterán

Nem azért mert "WinMo fan"-ok vagyunk, hanem mert megtanultuk kezelni, ill. elsajátítottuk a WinMo kezelését, és jól tudjuk használni a mindennapokban annak minden hátrányával együtt.
Vagyis hozzáidomulsz a rendszerhez. Remélem ruhát nem így veszel. ;)
nekem fél évig volt omniám (i900) addig próbáltam megszeretni. nem sikerült. :N
Én spec jobb szeretem, ha egy cucc működik anélkül, hogy hosszú ideig tanulnom kellene a kezelését / megtalálni a hozzá való programokat.
Főleg manapság, mire beállít mindent az ember, vagy tele lesz szeméttel, és mehet a reinstall, vagy elavult a cucc. :U

(#300) sbazsi válasza Lotusomega (#298) üzenetére


sbazsi
veterán

az android amin mégm indig nincs normális alkalmazásbolt
Hány progit vásároltál az 5800-hóz amióta megvan :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.