Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) daenerys válasza LaCupacabra (#4) üzenetére


daenerys
tag

Köszönöm szépen a visszajelzéseket, kiegészítéseket!

Ebben a cikkben azt tartottam fontosnak, hogy a fizikai adottságokat elemezzem, természetesen a BIS-re is ki fogok térni - lehet, hogy egy következő cikkben? :) Sokat lehet arról is regélni, én nélküle is használtam a telefont, főleg az OS 6-os készülékeken lehet jól elszórakozni nélküle, arra írtak sok appot külsősök.

BIS-es mizéria a régi telefonokkal van, de az OS 7-es és későbbi készülékeknél már nem kell az előző tulajdonossal egyeztetni a regisztrációról, automatikusan megy :) Blackberry ügyfélszolgálat 2 perc alatt megmondja a tutit a regisztrációról persze, nagyon jó tapasztalatom van velük :)

Az árak készülékenként változóak, nyilván a fizikai problémák számával és jellegével csökken a reális ára a terméknek - azzal én sem értek egyet, hogy valaki egy használt állapotú, hálózatfüggő 9780-at 50-ért akar eladni, mert ő 80-100 ezerért vette egy éve...

A hardveraprón általában egy ársíkban mozognak a használt készülékek, ha beállítjuk a szűrőt ár szerint csökkenőre/növekvőre, látható az aktuális "reális" árszínvonal. Szerintem ez a legjobb árkeresési módszer :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.