Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) HSM


HSM
félisten

Grat, nagyon jó kis cikk lett! :R

Két megjegyzés jutott eszembe!
Egyfelől írod: "- Aki a GPU-t tuningolja, mert feleslegesnek érzi a memóriát is, mondván az „nem hoz” sokat ilyen sávszél mellett (a VGA topikjában elterjedt mondhatni tévhit)"

Márpedig annak, hogy ez tévhit, ellentmondanak az eredményeid, azok alapján alig-alig van különbség, nekem úgy jött le a grafikonokról, hogy a GPU-t húzva 1125-re brutális gyorsulást látunk, míg a memóriatuning 1125Mhz-es GPU-val még nem hoz sokat, legalábbis nekem ez jött le a grafikonokról.

A másik, rugdosod szegény tesztgépedet, hogy csak ennyi, csak annyi. :D Nekem volt olyanom, és most az utódja is, nem olyan hű, de sokkal jobb, semmi szégyenkeznivalója nincs sebességben a 4,4ghz-re húzott 920-nak. :N Brutálsokat fogyaszt az utódhoz képest, de a sebességével az égvilágon semmi baj nincs. Amivel előrébb lehetne lépni, az már inkább egy hatmagos X79 rendszer, de az irreálisan drága, és nem is minden játék kamatoztatja. Ha lenne egy 2600k-d 5Ghz-en, szvsz nem lennél vele sokkal előrébb sebességben, a 3770k meg ugye nem mind olyan tuningos.... ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.